Mis on bitcoini toetus? | Estonian.lamareschale.org

Mis on bitcoini toetus?

Mis on bitcoini toetus?

Mõtlesin, et mida Bitcoin on tagatud? Vastus on midagi, kuid see on tegelikult ei ole halb asi. Nagu enamik tänapäeva valuutade Bitcoin ei toeta kuld või muud väärtuslikku kaupadega. Mõnes mõttes Bitcoin väärtus on saadud meie ühine veendumus, et Bitcoin on väärtus. Sama kehtib ka Ameerika dollari, Suurbritannia naela ja Euroopa Liidu euro, samuti peaaegu iga muu kaasaegse valuutas.

Ajalooliselt võib öelda, kuni augustini 15th1971 kõige valuutade tagatud kauba, tavaliselt kuld või hõbe. Tegelikult enne leiutise paberraha, kõige valuutade olid mündid ülimoodne väärismetallide. Lisaks II maailmasõja järel ja kuni 1971 enamik maailma riike tegutses Bretton Woodsi kokkulepe, valuutade tagatud kullaga.

Bretton Woodsi kokkulepe ja lõpp Kauba Toetavad Valuuta

Selleks, et mõista praegust süsteemi, see on oluline mõista vana süsteemi. Bretton Woodsi süsteem, keskpankade oleks võimalik kaubelda kulla seas üksteise ja valuutade oleks seotud kulla väärtuse ja fikseeritud üksteise vastu. Kui kurss on fikseeritud, see tähendab, selle väärtus on määratud. Nii et kui Ameerika dollari buys.75 Briti naela, mis on võrdne väärtusega, mis on määratud. Enamik PEG hinnad tegelikult reguleeritavad PEG määrad, mis tähendab, et poliitikakujundajad saab reguleerida raha, kui vaja.

Bretton Woodsi süsteemi eesmärk oli vähendada valuuta kõikumisi näha 1920.-1930. Selle aja jooksul valuutade liikusid kiiresti ja kontrollimatult, mis põhjustas rahvusvahelise ebastabiilsuse ja aidanud halvendada Great Depression ja luua tingimused, mis viisid puhkenud II maailmasõda. Kuigi Bretton Woodsi süsteem töötas hästi mõnda aega, siis lõpuks põhjustatud häireid oma.

Lõpp Bretton Woods ja Rise of käibevaluutasid

Bretton Woodsi õnnestunud luua stabiilsust aasta jooksul pärast teist maailmasõda. Aasta lõpuks 1960, aga tõsiseid vigu süsteemis olid hakanud tekkima. Üks suuremaid vigu oli see, et USA dollar oli liiga tugev, mis põhjustas häireid rahvusvahelises kaubanduses. Sel põhjusel muu hulgas valitsused otsustasid loobuda lepingu ja kasutada "fiat" valuutade asemel.

Põhimõtteliselt fiat valuuta on tasuta ujuva valuuta, mis ei ole tagatud mingit kaup. Varem oma dollarites või teiste valuutade oleks olnud väärt teatud summa kulla või muu kaup. Praktikas kauplemine dollareid kulla oli sageli väga piiratud, siiski dollarit olid vähemalt hüpoteetiliselt väärt teatud summa kulda.

Nüüd dollari enam otseselt seotud kullaga. Muidugi, saate siiski osta kulda oma dollareid, kuid nende väärtused on üksteisest sõltumatud. Enamik suuremate valuutade Samuti ei sidunud üksteise, vaid on ujub. Vahetuskursid seega erinevad erinevates valuutades. Paar aastat tagasi, euro oleks ostnud umbes $ 1.4 USA dollarit. Nüüd? Eurole ostavad ainult umbes $ 1,13 dollarit.

Bitcoin on omamoodi Fiat Valuuta, aga mis siis?

Nagu dollari ja euro, Bitcoin ja kõige muu digitaalse valuutad on mõnevõrra fiat. Neid ujub turul ning nende väärtuse määrab turg. In mõttes võid isegi öelda, et digitaalse vääringud ja nende väärtus on määratud konsensus.

Erinevalt tavapärastest käibevaluutasid, aga seal on mitmeid olulisi tegureid, mis muudavad Bitcoin väärtus potentsiaalselt usaldusväärsem. Esiteks bitcoins tuleb kaevandatud kaudu arvuteid, mis nõuab investeeringuid aega ja raha. Kui see muutub kallimaks minu bitcoins, on tõenäoline, et väärtus bitcoins ise suurendab aeglaselt.

Teiseks, kuigi valitsused saavad suurendada oma rahapakkumine igal ajahetkel, seega amortiseeruvad väärtus üksikute rahaühikud, Bitcoin varustamine on täpselt reguleeritud, ja mitmeid uusi bitcoins turuletulekut aeglustab väheneb. Bitcoin ei kehti tujudele riigiametnikud või keegi teine, et asi. See on vaba ja sõltumatu valuuta.

Mis "toetab" valuutas on ebaoluline, Perception on tähtis

Kuna lõpuks Bretton Woodsi kokkulepe, idee, et kaupade on vaja toetada valuutade muutunud ebaoluliseks. Selle asemel, avaliku arvamuse ning majanduspoliitikate mida asja. Raha on väärtus, sest usume, et see on raha. See on tõsi, dollar, euro, nael, ja jah isegi Bitcoin.

Me ei saa kaubelda meie raha kaupu. Paljud jaemüüjad nüüd aktsepteerima Bitcoin makse. Tegelikult hindamisel uus "eksootiliste" valuutade nagu Bitcoin, omaksvõtutempo võime osta kaupu ja teenuseid, mis on asutatud ajalugu ja kogukonna suurus on vaieldamatult parim näitajad valuuta väärtust. Kas inimesed kasutavad seda osta kaupu? Kas kogukond ise suur, säästva ja kehtestatud? Sest Bitcoin, vastus nendele küsimustele on jaatav.

Paljud inimesed arvavad, et Bitcoin pigem investeering vara kui tõeline valuutas. Osa põhjus on, sest Bitcoin hinnad kipuvad liikuma mõnevõrra dramaatiliselt. Väärtus käibevaluutasid saab kiikuda ka oluliselt siiski. See on tõsi, isegi riiklikult tagatud valuutade mis alluvad kapriis valitsuse poliitika. Briti nael, näiteks on kaotanud suure osa oma väärtusest viimase paari nädala pärast Brexit hääl.

Mõningatel juhtudel, hüper inflatsioon võib isegi leida raha muutub peaaegu väärtusetu. Mõtle Zimbabwe, kus inflatsioon sai nii halb paar aastat tagasi, et valitsus alustas trükkida kuni 100 miljardit dollari arved. Kui valuuta oli kaotatud, 35000000000000 Zimbabwe dollarit võrdus 1 Ameerika dollar. Veel hiljuti, aprillis IMFreported et Venezuela kannataks inflatsioon ligikaudu 500% sel aastal ja 1800% järgmisel aastal. Kuna see inflatsiooni tuttavat, Venezuela raha kiiresti kaotada oma raha.

Sagedamini kui ei, kiire alguse inflatsiooni põhjuseks valitsuse juhtimisvea ja üle-trükkimise eest. See on põhjus, miks Bitcoin eesmärk olema valitsuse tasuta. Inimesed loovad oma raha kaudu kaevandamisel. Seejärel Bitcoin lastakse vabalt kaubelda turul. Lisaks, kuna rahapakkumine ise on piiratud ja juba määratud, poliitika läbirääkimiste ole enam võimalik. Niisiis, kui see on tõsi, et Bitcoin ei ole seotud ühegi kaubaga ja see sõltub meie kogumise taju, nagu enamik tänapäeva valuutade P2P valuuta on vaieldamatult usaldusväärsem valuuta kui valitsuse toetusel käibevaluutasid.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Uurimatud tarnelepingud (mannekeenidele)

Post Bitcoin

Google, Yahoo Lisa Bitcoin Hinnad Financial Index!

Post Bitcoin

Ameerika Ühendriikide Marshalsi büroo kuulutatud Silk Road Bitcoini oksjonivõitja! Kes see on?

Post Bitcoin

Jeffrey Tucker: Bitcoin areneb ebaefektiivses majanduses

Post Bitcoin

Arvamus: minu motivatsioon

Post Bitcoin

Google Adsense alternatiivid Post Bitcoin kraan Apokalüpsis

Post Bitcoin

Hack: Bitcoinide ostmine Paypaliga koheselt ringi kaudu (ainult USA-s)

Post Bitcoin

Nimekiri riikidest, mis on keelanud bitsiinide!

Post Bitcoin

12 awesome Bitcoin Memes

Post Bitcoin

Bit-tingum - Bitcoini, Ethereumi ja Orisi potentsiaal, esimene osa

Post Bitcoin

Kaks Florida meest süüdistati ebaseadusliku Bitcoini vahetuse käivitamises

Post Bitcoin

Expedia aktsepteerib Bitcoini hotellide broneerimiseks!