Mis on Bitcoin? | Estonian.lamareschale.org

Mis on Bitcoin?

Mis on Bitcoin?

Tundub peaaegu võimatu seletada "Mis on Bitcoin" keegi, kes on uus see. Pärast läbimas iga võimaliku juhendaja ma otsustasin, et peamine põhjus, miks inimesed ei saa aru, mida Bitcoin on on tingitud asjaolust, et selgitus on tavaliselt liiga tehniline. Nii et ma otsustasin luua oma "Mis on Bitcoin võhikutele" video. 2:40 minutit täiesti mitte tehniline, lihtne selgitus.

Ja siin on tekstiversioon:

Kujutage teise, et olete vastutav ülesande leiutada raha. Aga sa saad selle ülesande täna, mitte 12. Sajandil, kui raha oli algselt leiutatud. Sa põhimõtteliselt palutakse leida viis, kuidas inimesi vahetada kokkulepitud väärtus vahemikus üksteist.

Ma tean, see on raske, kuid proovi mõelda, kui see tehti täna oleks meil tõesti olla kasutades metallist münte ja paber selle eest? Ehk saame leida parem viis?

Mis siis, kui me kirjutasime alla kuskil, võibolla elektroonilises pearaamatu milline väärtus iga inimene on. Nii saame jälgida, kui palju raha iga inimene saab kulutada. Nii et kui ma näiteks teha mõned tööd, sa ilmselt mulle mõned oma raha vahetada. Olgem nimetada seda väärtust "Bitcoin".

Aga kuidas inimesed määratleda käesolevas pearaamatu? Ma mõtlen, kuidas keegi saata mulle raha või Bitcoins....Ma arvan, et me peame andma igale inimesele kordumatu tunnus või aadress. Me jälgida, mis aadress (või inimene) hoiab mis väärtus. Need aadressid on tuntud kui "rahakotid".

Nii oleme otsustanud kirjutada meie pearaamatu mis aadressi või rahakott, hoiab mis summa raha. See pearaamatu nimetatakse "Plokk ahela" - ja see hoiab kõik tehingud aegade algusest.

Nüüd on aeg veenduda, et igaüks järgib reegleid. Kuidas me saame seda teha? Kuidas me saame kindlustada, et keegi petab ja ütleb, et nende aadressil on rohkem raha, siis mida nad tegelikult oma?

Ma tean! Me jagame seda pearaamatus ümber kümneid tuhandeid inimesi, nii et kui keegi tahab üle mõned tema raha selleks, et saada midagi saame vaadata, kui tema lugu lisab kuni mida keegi teine ​​arvab. Kui ta on hea oma raha, siis anname talle kulutada seda.

Aga miks need inimesed tahavad teha seda pearaamatus oma arvutisse, ja kellel on aega, et kontrollida kõiki selle iga kord tehing on toimunud?

Noh, mis siis, kui me premeerida inimesi, kes tegid seda raha, mis võiks olla hea idee. Seega "kaevurite" sündinud. Kümned tuhanded inimesed, kes saavad maksta Bitcoins läheb läbi pearaamatu, veendudes, et kõik on korras ja et keegi on petmine (sh ise).

Olete just leiutatud kaasaegne lahendus eest! Ja see on täpselt see, mida Bitcoin on... Digitaalne detsentraliseeritud valuuta...

Seotud uudised


Post Bitcoin

Ameerika Ühendriikide Marshalsi büroo kuulutatud Silk Road Bitcoini oksjonivõitja! Kes see on?

Post Bitcoin

Proper Bitcoini hinna analüüs 1. osa: metoodika

Post Bitcoin

Minu esimene Bitcoin: anekdoot vabatahtliku vahetuse kohta

Post Bitcoin

Kuidas osta Bitcoini pangakontoga. Traat ülekanne

Post Bitcoin

Bitcoin ametlikult seaduslik Californias! Gov Jerry Brown Signed AB129!

Post Bitcoin

8 plokkide uurijate loend ja millised need täpselt on?

Post Bitcoin

Bitcoin Mining võib tulusam varsti minna

Post Bitcoin

$ 19M väärt BTC läheb üles oksjonil Austraalias - Bitcoin turg reageerib!

Post Bitcoin

Bitcoin aktsepteeris: eBay integreerib Bitcoini Paypaliga!

Post Bitcoin

Google Just Hoiatus 99Satoshis (Bitcoin Faucet Update)

Post Bitcoin

Bitcoini kaevandamise tsentraliseerimine: turg on ise kindlaks määranud

Post Bitcoin

Twitch.tv alustas abonementidele Bitcoini aktsepteerimist