Võta vastu Etsy Bitcoin | Estonian.lamareschale.org

Võta vastu Etsy Bitcoin

Võta vastu Etsy Bitcoin

Kuigi Etsydoesn't praegu on automatiseeritud süsteem nõustumise Bitcoins, see on väga lihtne nõustuda Bitcoin makseid klientidele oma kauplus. Protsess töötab niimoodi:

  Kui klient läheb kassasse, nad valida "Muu makseviis ja vajadusel kirjutage teade, mis nad soovivad maksta Bitcoin.

  Etsy märku uue müügi. Sa kliendiga ühendust otse koos Bitcoin makseaadressi ja Bitcoin summa maksma.

  Või kui te kasutate Bitcoin tasumise töötleja (see on soovitatav), siis saab seda kasutada, et luua arve sisaldab Bitcoin makseaadressi ja summa, ning saatke see e kliendile. Maksemenetlejalt vastu makseid teie nimel ja vajadusel muudab Bitcoin makse omavääringus ja saadab selle oma pangakontole.

  Klient saadab Bitcoin makse, saad maksta, ja siis märkige järjekorras makstud Etsy.

See on lühike ja kõhn ta. Järgige neid samme allpool ja alustada saada makstud bitcoins!

# 1. Määrake, kas soovite Bitcoins või sularaha

Kui soovite, et olla Bitcoin maksed kohe välja kantakse riigi valuuta ja üle oma pangakonto, külastada Nõus Bitcoin Teie Businesspage juhiseid, kuidas setup koos Bitcoin tasumise töötleja. Ma soovitan Coinbase (müüjad Ameerika Ühendriigid). Bitcoin tasumise töötleja tegelen tehniliste saada makstud bitcoins - saate kasutada ainult teenuse posti arve kliendile, mis sisaldab Bitcoin makse aadress. Siis makse saab automaatselt konverteerida oma riigi valuuta ja üle oma pangakonto. Või saate lasta osa makseid hoida Bitcoin, ülejäänud saab saata oma pangakonto.

Aga kui sa tahad võtta bitcoins makse ja neist kinni, kassasse Kuidas Startedpage ja end Bitcoin rahakott. Kui kliendid kassasse, nad teatavad, et nad tahavad maksta Bitcoin ja saate anda neile Bitcoin makseaadressi (vt seda teevad Yourselfat põhja lisainfot).

# 2. Lisa "Muud" makseviisi Etsy Seaded

Selleks, et hoida oma Bitcoin müük heas kirjas Etsy, peate olema ostja läbida standard ostmise protsessi ja valida "Muu makseviis, kui nad kassasse. Etsy on ikka nende lõigatud ja seega ei huvita, mida valuutat kasutatakse ostja ja müüja vahel.

Logi Etsyand minna poe> Transport ja tasumine> makseviise. Luba "Muud makseviis.

See ei ole hea mõte selle sammu vahele jätta ja proovida müüa oma kaupu laua alla - see võib olla kahjulik Etsy Bitcoin müüja kogukonna ja võib kaasa tuua ka oma pood suletakse.

# 3. Uuenda oma kauplus reeglid

Loetelu Bitcoin kui aktsepteeritud makseviis poe poliitika leht (leitud Teie Shop> Info & Välimus> reegleid). Kui sul ei ole veel poliitika loodud, nüüd oleks hea aeg. Paljud kliendid ei osta müüjalt, kui neil ei ole poliitika formatsiooni.

Näiteks võite märkida aktsepteeritud makseviise, et sa vastu ka Bitcoin ja kuidas maksta Bitcoin:

Nõustun PayPal, krediitkaardid, ja Bitcoin.

Kui makstes Bitcoin, palun kasutage "Muu" makseviisiks kui end välja ja kirjutage, et soovite maksta Bitcoin on "märkus Müüja" valdkonnas. Kui tellimus on, ma teiega arve sisaldab Bitcoin summa ja aadress võite saata makse.

# 4. Parandada oma Bitcoin SEO

Sõida Bitcoin kesksemaks ostjad oma pood, uuendades Shop teadaanne, sildid, pealkirjad ja kirjeldused sõnadega "Bitcoin" või "Bitcoin aktsepteeritud".

# 5. Liituge Bitcoin Etsy Team

Liituge Bitcoin Etsy Teamand nimekirja, et teie pood on üks, mis võtab Bitcoin valuuta. On meeskond leht, kliki Liitu selle Teambutton.

Kuidas maksete töötlemiseks

Okei, olete informeeritud kliendid, kuidas nad peavad kassasse kui nad tahavad maksta Bitcoin. Kui Etsy Teile märku Bitcoin müük, peate andma kliendile Bitcoin makseaadressi ja summa maksma.

Kasutades Bitcoin tasumise töötleja

Kui te kasutate tasumise töötleja, kirjutada lühikest märkust kliendi selgitades, et saate otse saata need arve koos Bitcoin makseaadressi ja summa. Siis login Bitcoin tasumise töötleja veebilehel ja valida, et genereerida uus meiliarvete. Sisestage üksikasjad järjekorras ja hinnad iga kirje riigi vääringus (makse protsessor hakkama teisendades hinnad Bitcoin). Sisestage kliendi e-posti aadress ja saata see välja neile. Kui klient on tasunud arve oma makse töötleja teavitab teid, et see on makstud (tavaliselt e-posti teel). Sel hetkel, võite tähistada järjekorras makstud Etsy ja laeva et kliendile.

Doing It Yourself

Kui te käitlemise Bitcoin maksed ise avada oma Bitcoin rahakoti ja luua uue vastuvõtva aadress - see on aadress klient saadab makse. Siis määrata koguhind järjekorras Bitcoin:

  Mine bitcoinaverage.com- see näitab keskmist Bitcoin vahetuskurssi kõigi suuremate vahetust. Saada praeguse Bitcoin Vahetuskurss teie kohalikus valuutas. Selles näites 1 BTC = $ 650 USD.

  Viia kokku, et hind Bitcoin jagades seda vahetuskurssi ja selle ümber kuni 8 või vähem pärast koma. Näiteks, kui kogu selleks hind oli $ 120, siis Bitcoin koguhind oleks be.18461539 BTC (st $ 120 / $ 650 = 0,18461539 (ümardatud)).

Siis saadab klient oma Bitcoin aadressi ja kogu Bitcoin summa maksma. Kontrolli oma Bitcoin rahakoti perioodiliselt teha kindlaks, kas klient on saatnud makse. Kui see on saatnud, oodake vähemalt 6 confirmationson makse enne märgistamine seda makstakse Etsy ja laevandus välja järjekorras. Ootamine Bitcoin tehingu olema vähemalt 6 kinnitused kaitseb teid võimalike topelt kulu katse pahatahtlik klient.

Samuti võib olla hea mõte paluda, et klient teeb Bitcoin makse mõne tunni jooksul pärast teie makse taotluse. Bitcoin exhange määr on lenduv - kui klient ootab päeva enne makse tegemist, hind Bitcoin võiks minna vahepeal, jättes teile vähem kui algne hind. Kui kasutate Bitcoin tasumise töötleja küll, saate kaitstud muutused Bitcoin vahetuskurss.

Täpsema vt Nõus Bitcoin ise.

Bitcoin Video Crash Course

Tea rohkem kui 99% elanikkonnast umbes Bitcoin. Üks e-posti päevas 7 päeva, lühike ja hariv (tagatud). 

Seotud uudised


Post Bitcoin

Milli märtsi hullus (raha teenimine Bitcoini segistiga)

Post Bitcoin

Bitcoin ja üleminek rahale

Post Bitcoin

Trucoin kuulutab partnerluse bitpayini jaoks Bitcoin Peterburi Bowl

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Bitmaini P2pooli arendus, KnCMiner Arctic Cycle Cloudi mineerimine ja palju muud

Post Bitcoin

Open Bazaar Beta 3.0 muudab detsentraliseeritud turgude kättesaadavamaks

Post Bitcoin

Bitcoin hind tõuseb Euroopa panganduse negatiivse huviga

Post Bitcoin

9. aprill 2015

Post Bitcoin

Kas soovite osta Bitcoini koos Paypaliga? Siin on 2 minutit

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 19.-25. Oktoober 2014

Post Bitcoin

11. mai 2015

Post Bitcoin

Juriidiline ekspert ütleb, et Indias on lubatud tavaline bitsiin

Post Bitcoin

Bitcoini päevane aruanne: USA pangad pakuvad Bitcoini eeskirja, TorrentLocker ohvrid ei maksa ransomit ja palju muud