Kuidas aktsepteerida Bitcoini koos Coinbaseiga | Estonian.lamareschale.org

Kuidas aktsepteerida Bitcoini koos Coinbaseiga

Kuidas aktsepteerida Bitcoini koos Coinbaseiga

Coinbaseis üks suurimaid USA põhinev Bitcoin makse töötlejatele. Nad käsitlevad Bitcoin maksed üle 35.000 ettevõtted sealhulgas Dell, Expedia ja Dish TV. Praegu nad ei lae mis tahes tasud esimesel $ 1.000.000 müükide tuua. Pärast miljonit dollarit müügi, nad tasu% 1 tasu maksmise.

Registreeru ja alustada

Alustamiseks peate sisse logida konto. Kui olete registreerunud ja kinnitanud oma e-posti aadress, peate link pangakonto ning kontrollida telefoninumber.

Et kontrollida telefoninumber, valige Seaded> Telefon Numberson Coinbase liides ja klõpsake Kinnita telefon. Teil palutakse sisestada telefoninumber. Kui see on mobiiltelefon, siis saad saata tekstisõnum julgustades teil installida ja registreerida Authy mobiilirakendus, mis omakorda genereerib 7 kohaline kood, mida saab seejärel sisestage kontrollida oma telefoninumber. Kui sul ei ole nutitelefoni, või lihtsalt ei soovi paigaldada teise rakenduse, saate valida tekstsõnumi või telefonikõne 7 kohalise koodi asemel. Selleks klõpsake lihtsalt üks lingid "Samuti võite küsida tekstisõnumi või telefonikõne, kui sul ei ole nutitelefon." Lause. Kui olete saanud koodi, sisestage see ja klõpsake Telefoninumbri kinnitamine.

Selleks, et saada Bitcoin maksed konverteeritakse raha, samuti peate linkida pangakontole. Mine Ost / Müük> Maksmine Methodsand klõpsake lisada pangakonto. Teil palutakse valida pangakonto tüüp ja sisestage oma marsruudi ja pangakonto numbrid. Hiljem, peate valida, kuidas soovite oma pangakonto kinnitada:

Mis Instant konto Verificationmethod, peate andma oma internetipanga kasutajanime ja parooli nii, et Coinbase saab sisse logida oma nimel ja kontrollida oma konto andmed. See protsess võtab vaid paar minutit ja Coinbase tõotab kaitsta oma volikirjad kustutades oma kasutajanime ja parooli oma logid pärast kontrollimise protsess on lõppenud.

Teise võimalusena saate kasutada hoiustamise Verificationmethod. See on sarnane Paypal panga kinnitamise meetod: 2 väikest ettemakse tehtud teie kontole lähema paari päeva jooksul. Seejärel tulevad tagasi Verificationpage kohta Coinbase veebilehel, klõpsake Verifybutton kõrval oma pangakonto andmed ja sisestada sissemakse summad:

Isiklikult ma tahaks minna koos hoiuste Verificationmethod, sest see on halb turbetavana jagada oma kasutajanimi ja parool kellegi teisega. Kui te otsustate kasutada Instant konto Verificationmethod, salli muutes oma internetipanga parooli kui Coinbase kontrollimise protsess on lõpule viidud.

Alustage nõustumine Bitcoin

Kui olete oma pangakonto kinnitanud ja telefoninumber, olete valmis aktsepteerima Bitcoin maksed - kuni $ 3000 müügi päevas, mis võib suurendada esitades rohkem kinnitamiseks info. Kassasse Alustamine Merchant Toolspage abi seadistamisega Bitcoin makseviisid. Kättesaadavad Bitcoin makseviisid on:

  • Saada makstakse Bitcoin isiklikult kasutate Android mobiilseadme ja Coinbase Merchant app
  • Saada Bitcoin maksetaotlust üle e
  • Lisada Bitcoin makse buttonto oma veebisaidi või blogi
  • Paigaldada Coinbase pluginfor veebisaidi ostukorv tarkvara (st Zencart, WooCommerce, Magento, jne)

Teisendab automaatselt Bitcoin omavääringuga

Samuti võite häälestada oma Coinbase seadeid nii, et kõik Bitcoin maksed saada automaatselt välja kantakse USA dollarit ja üle oma pangakonto igapäevaselt. Seda saab teha Kaupmehe> Merchant Settingspage. Vaikimisi on see Instant Exchangefeature on keelatud:

Kontrollige Instant Exchangecheckbox, tühjendage säilitada minimaalne tasakaalu BTC kui exchangingcheckbox ja klõpsake Salvesta muudatused. Instant Exchangesetting ei lubata enne oma pangakonto on kinnitatud.

Bitcoin Video Crash Course

Tea rohkem kui 99% elanikkonnast umbes Bitcoin. Üks e-posti päevas 7 päeva, lühike ja hariv (tagatud). 

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bütsiinide müümine börsil

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Time Inc. aktsepteerib bitcoini, ülemäärajahügamisi Bitcoini müügist ja palju muud

Post Bitcoin

Multi-Sig Bitcoin Wallet tagab riskikapitali rahastamiseks 12 miljonit dollarit

Post Bitcoin

5 väljakutsed, mis praegu silmitsi seisavad Bitcoin (vastavalt Mike Hearn)

Post Bitcoin

Mis on Bitcoin-rahakott ja kuidas saada BTC-rahakott?

Post Bitcoin

Bitcoin Mining võib tulusam varsti minna

Post Bitcoin

Smart-lepingud Bitcoiniga

Post Bitcoin

Bitcoini hinnad on selgitatud - kas Bitcoini tehing on tegelikult tasuta?

Post Bitcoin

Kuidas osta bitcoineid, kui sa oled noob - bitcoin tahvlit teisipäeval

Post Bitcoin

Kaks Florida meest süüdistati ebaseadusliku Bitcoini vahetuse käivitamises

Post Bitcoin

Ennenägematu: Bitcoin Mining Network ületab 100 PH

Post Bitcoin

Suured valitsused purustavad bitcoini, kuid ei tapa seda - Forbes