Aktiveeri Bitcoin ise | Estonian.lamareschale.org

Aktiveeri Bitcoin ise

Aktiveeri Bitcoin ise

Palju suhtes läheb teile arvestades nõustuda Bitcoin oma äri ilma makse töötleja või vahendaja. Otsetoetused kahe inimese vahel on väga sisuliselt Bitcoin. Ja siin on mõned eelised saad, kui sa seda ise teha:

 • Sa ei maksa tehingutasud. Klient valikuliselt maksab väike kaevurite tasu kiiremini kinnitust korda (minimaalne tasu palju rahakotid on praegu seatud at.001 BTC, umbes $ 0,06 USD).
 • Nr pangakonto vaja.
 • Privaatsus: no 3. Osapoole (so Bitcoin tasumise töötleja) hõlbustab või logib oma tehinguid oma identiteeti. See on kasulik, kui soovite rohkem privaatsust oma äritehingute.

Aga seal on puudusi käitlemise Bitcoin makseid oma, sealhulgas:

 • Pead olema põhiteadmised Bitcoin, kuidas see toimib ja kuidas hoida oma bitcoins ohutu ja turvaline.
 • Sul allutada Bitcoin lenduvate vahetuskurss. Võite hinda tellimuse at $ 10, saavad Bitcoin tasu samaväärse summa, ja siis homme, et Bitcoin summa on väärt ainult $ 7. Või $ 5. Või $ 20. Või $ 50. Bitcoin vahetuskurss liigub kiiresti.
 • Teil võib tekkida vajadus oodata kinnitused maksete (6 kinnitused on soovitatav, milleks kulub umbes tund). See on vabatahtlik, kuid soovitatav viis, eriti kui müüte füüsilist eset, mitte teenust, mis võib kergesti tühistada (nagu tellimus või liikmete). Kui tehing on kinnitatud ja "püsiv", see on ohutu kätte kauba üle kliendile.

Nõustumine Bitcoin isiklikult

Pead Android telefoni või tablett. See läheb tööle oma point-of-sale (POS) seade: saate sisestada kliendi järjekorras hind sinna, ja app kuvab QR koodi nii Bitcoin summa ja oma Bitcoin makse aadress. Klient skaneerib QR kood oma Bitcoin mobiilirakendus, tabab nuppu ja saadab teile bitcoins kogusumma tellimuse.

Teie iPhone / iPad / iPod ei tööta, kuna Apple on keelatud Bitcoin seotud rakendused, mis on võime saata ja vastu võtta bitcoins.

Enne alustamist, peate otsustama, kas soovite, et hoida oma Bitcoin rahakoti Android seade (mugavam veeta ja tagastamise bitcoins, kuid vähem turvaline) või kui soovite, et hoida oma rahakoti mujal (turvalisem). On Bitcoin point-of-sale rakendused, mis töötavad kas valik.

Ma tahan hoida Minu Rahakott Off My Seade

See on hea valik hoides bitcoins saate turvaline - oma Bitcoin rahakott ei pea olema teie seadmes vastu Bitcoin. Saad kuvada Bitcoin aadress, mis kuulub oma rahakoti ja on kliente makseid saata see.

Kui sul ei ole veel Bitcoin rahakoti, kui heita pilk Getting Startedpage. Saa Bitcoin rahakoti, et ei salvestata teie Android seade.

Siis alla laadida ja installida Coinbox oma Android seade. See rakendus oma point-of-sale (POS). Pärast rakenduse avate, siis tuleb importida aadressi oma Bitcoin rahakoti minnes Coinbox menüü ja valides Bitcoin> Impordi konto> Aadress Import:

Siis tabas Scanbutton. See avab oma seadme kaameraga skaneerida QR-kood. Suunake see QR-kood on Bitcoin aadressi oma Bitcoin rahakott. See on aadress kliendid saata oma maksed.

Kui olete imporditud aadress, sa oled valmis alustama võttes tellimusi. Saate sisestada uusi tellimusi peaekraanil. Iga elemendi kohta, et saate sisestada summa (tasuline oma riigi vääringus) ja vabatahtlik märge. Hit nuppu + lisada üksuse järjekorras:

Kui tellimus on sisestatud, vajuta $ nupule ülaosas paremas nurgas app. Teil palutakse valida kliendi makseviis. Sel juhul vajuta Bitcoinbutton. Siis QR koodi kuvatakse, mis sisaldab nii oma Bitcoin rahakoti aadress ja õige kogus bitcoins (põhineb praeguse Bitcoin vahetuskurss). Näita seda kliendile, et nad saaksid skannida oma Bitcoin Wallet ja saata teile makse:

Kui klient on saatnud makse rakendus kuvab et ost on täielik. Kui soovite vaadata tehingu kinnitamiseks, minge Coinbox menüü ja valige Müük ja valida, millist müügil olete huvitatud. Müük üksikasjad kuvatakse koos tehingu kinnitus arv:

Ja see, kuidas te nõustute Bitcoin maksed koos Coinbox app. Aga seal on mõned muud asjad võid häälestus Coinbox app enne kui hakkate Bitcoin tellimusi:

  Bitcoin Soodus

 • Vaikimisi Coinbox võtab 5% allahindlust kogu tellimuse makstakse Bitcoin. Selle keelamiseks minna Coinbox menüü ja valige Soodus & Tax. Puuduta 5% väli Bitcoin Discountand tüüp 0 (pange tähele, et lihtsalt kustutades 5 valdkonnas ei piisa, tuleb sisestada 0).
 • Määra parool

 • Soovi korral võid määrata parool Coinbox app, mis aitavad takistada teistele muutes oma Bitcoin aadress, valuuta ja soodushinnaga seaded. Mine Coinbox menüü ja valige Security. Vali ja kinnitage tugev parool.

Kui sa ei ole fänn Coinbox point-of-sale rakenduse või kasutades sama Bitcoin aadress iga tehingu, teine ​​võimalus on Blockchain Merchant app. See rakendus on rohkem lihtne liides ja vähem võimalusi, kuid tekitab uue Bitcoin saavad aadress iga kliendi tellimuse. Kuid see on väärt märkimist, et maksetaotlus QR koodid rakenduse loodud punkti Bitcoin aadressidele Blockchain.info. See tähendab, et kõik kliendi makseid esimene minna äsja loodud Blockchain.infoaddress, mis on lõpuks edastati uue tehingu oma Bitcoin aadress. See aitab kaitsta teie Bitcoin privaatsust (st raskendab klientidele teada, mitu bitcoins on oma aadress), vaid ka seda, et kõik maksed läbi Blockchain.info sõrmed.

Ma tahan oma rahakoti minu seadmes

Lae seeneniidistik app. Paljud Bitcoiners nõus, et see on parim Bitcoin rahakoti Android sest see on tonni funktsioone, sealhulgas põhi point-of-sale (POS) funktsiooni.

Backup Teie Mütseeliumi Private Key

Esimene asi, mida peaks tegema, on backup privaatvõti krüpteeritud PDF. Tulemus Backup Missingbutton ja seejärel vajuta Backupbutton:

Seeneniidistik siis luua ja krüptida PDF varukoopia privaatvõti. Sa peaksid kirjutama kuvatud parooli backup ja hoidke seda kindlas kohas. Kui Mütseeliumi lõpetab teeniva backup PDF, siis peaks siis kopeeri see teise seadmesse, arvuti või online ladustamise ohutu hoidmine. Tulemus Jaga PDFbutton saata see ise või salvestada pilve.

Kui soovite, et käsitsi liigutada backup PDF oma välise SD kaardi või mujal, backup PDF faili võib leida selle kataloogi Android seade:

Fail poolt nimega seeneniidistik-tagasi-XX-XX-XX-X.XX.pdf, kus X on on kuupäeva ja kellaaja, millal backup loodi.

See on ka hea mõte, et kontrollida oma PDF backup, kui see on lõppenud. Hit Kinnita Backupbutton ja kasutada seadme kaamera QR koodi Krüpteeritud Private Keyon PDF backup:

Teil palutakse sisestada 15 märgi parool backup. Seeneniidistik siis dekrüpteerida ja kontrollida varukoopia ja kuvada edu sõnumi lõpetamist:

Iga kord, kui loote uue vastuvõtva aadress Mütseeliumi korrake seda backup protsessi vastava isikliku võtme. Iga privaatvõti Mütseeliumi peaks olema oma backup PDF.

Maksete vastuvõtmise Mis Mütseeliumi

On Balancetab seeneniidistiku app, vajuta Receivebutton. See kuvab aktiivse Bitcoin aadress ja selle QR-kood. Et luua konkreetne makse summa klient, vajuta klaviatuuri ikoon all lisasumma. Esialgu palutakse teil sisestada summa mBTC (millibitcoins):

Et sisestada summa kohalikus valuutas, koputage mBTC ristkülik üleval paremas nurgas. Kui teil on võrguühendus, siis tuleb nüüd näidata ümberarvestatud summa kohalikus valuutas. See põhineb live Bitcoin vahetuskurss:

Tulemus OK nuppu, kui olete lõpetanud ning uuendatud QR koodi kuvatakse, mis sisaldab summa sisestatud. Näita seda oma klientide ja nad saavad skannida oma Bitcoin Wallet ja saadame Bitcoin makse:

Kui klient on saatnud Bitcoin makse Mütseeliumi kuvab makse Transactionstab. Kasutage ringikujulised nooled ülaosas vahelehe värskendada ekraani ja arvu kinnitused.

Saate vaadata täiendavaid andmeid tehingu puudutades seda ja koputades Näita Detailsat ülaosas ekraani.

Nõustumine Bitcoin veebisaidile

Käsitsi meetod

Müüa esemeid käsitsi Bitcoin oma veebilehel, anda klientidele võimalus teiega, kui nad soovivad osta midagi. See võib olla kas kujul esitamise saidi või lihtsalt e-posti aadress.

Kui olete kontakti uue tellimuse, saate vastata neile Bitcoin summa ja Bitcoin makseaadressi:

  Esiteks, minge bitcoinaverage.comand saada praeguse Bitcoin Vahetuskurss teie kohalikus valuutas. Kasutate seda teisendada et kogusumma on kohalikus valuutas bitcoins. See teenus pakub keskmine Bitcoin vahetuskursi kombineerida kõigi suuremate Internetis vahetusi. Me kasutame kursi 1 BTC = $ 620 USD ülejäänud seda näiteks.

  Määrata kogusumma bitcoins nad sulle võlgu, jagades selleks hind (kohalikus valuutas) poolt Bitcoin vahetuskursi ja ringis 8 koma. Näiteks, kui järjekorras kokku oli $ 135, siis selleks kokku bitcoins oleks 0,21774194 BTC (st 135 $ ÷ $ 620 = 0,217741935 = ~ 0,21774194 BTC).

  Ava oma Bitcoin rahakoti ja luua uus aadress. Klient saadab oma Bitcoin makse ta.

  Kirjutage need vastust oma uue Bitcoin aadressi, kogusumma bitcoins ja vahetuskurss, mida kasutatakse, et määrata kogusumma. Näiteks:

  Kui olete saanud Bitcoin makse kliendi, oodake tehingu jõuda 6 kinnitused enne saatmist läbi järjekorras. See võtan umbes tund aega. See vähendab oluliselt võimalust, et klient võib edukalt peatähelepanu topelt kulu katse (ja kelmuse teid välja makse).

Tagasimaksed

Kui teil on vaja pakkuda kliendile Bitcoin toetust, nendega ühendust saada makse aadress. See on halb mõte tagasimakseid saata aadressile nad saatsid teile makse from.This seetõttu, et klient saaks kasutades online rahakott, mis ei pruugi enam pakkuda kliendile juurdepääsu kliendi enne saatmist aadress, mis tähendab, et Bitcoins võib kaduma minna.

Automatiseeritud meetodid

Automatiseeritud do-it-yourself Bitcoin maksed, pead olema valmis, et saada oma käed määrdunud. Õnneks vabavaraline pluginad on juba loodud palju ostukorv liidesed.

Woocommerce

 • Bitcoin maksed WooCommerce
  • Võimaldab vastu võtta Bitcoin maksete andes oma Electrumwallet avalikud master võti.
  • Ei nõua oma Electrum privaatvõti
  • Tekitab uusi aadresse iga järjekorras.
  • Määrab vahetada kasutades bitcoinaverage.com, bitcoincharts.com või bitpay.com
  • Github: https://github.com/gesman/bitcoin-payments-for-woocommerce

Magento

 • Bitcoin (JSON-RPC)
  • Märkus: see plugin ei pruugi enam olla funktsionaalne või toetavad selle arendaja
  • Loob uue Bitcoin aadress iga järjekorras.
  • Tugineb bitcoind töötab vastuvõtva server.
  • Kasutab cron kinnitada Bitcoin maksed
  • Saab vahetuskurssi bitcoincharts.com
  • Github:

Viited

 • Kuidas aktsepteerida Bitcoin, väikeste firmasid Bitcoin Wiki
 • Merchant Howto- Bitcoin Wiki

Bitcoin Video Crash Course

Tea rohkem kui 99% elanikkonnast umbes Bitcoin. Üks e-posti päevas 7 päeva, lühike ja hariv (tagatud). 

Seotud uudised


Post Bitcoin

Miks PayPali bitcoini integratsioon ei ole veel suur tehing

Post Bitcoin

EXCLUSIVE Hack: osta odavad bikvinid (25% turuväärtusest)

Post Bitcoin

11. mai 2015

Post Bitcoin

Kanada Bitcoini määruse rakendamine

Post Bitcoin

Bitcoin on lummatus, mis vallutas maailma - Atlandi ookeani

Post Bitcoin

Hack: Bitcoinide ostmine Paypaliga koheselt ringi kaudu (ainult USA-s)

Post Bitcoin

Bitcoin hinnad tõusevad pärast turbulentne kuu!

Post Bitcoin

Bitcoin makseprotsessor BitPay kasutab 1 miljardit tehingutest päevas!

Post Bitcoin

Kuidas teenida raha Bitcoin kasutades Purse.io

Post Bitcoin

LocalBitcoinsi andmed on rikutud, kuid bikkiinid ja kasutaja andmete turvalisus!

Post Bitcoin

Kuidas osta Bitcoini pangakontoga. Traat ülekanne

Post Bitcoin

Satoshi nukamoto draama häkkimine oli suur aja raiskamine