Osta otse inimeselt bikiine | Estonian.lamareschale.org

Osta otse inimeselt bikiine

Osta otse inimeselt bikiine

Ostmine bitcoins otse teise isiku võib olla üks kõige kiiremini ja kõige anonüümne kuidas saada bitcoins. Enamikul juhtudel, siis ei pea esitama dokumendid, mis tõendavad oma identiteeti või ootama kontrollimise periood. Ja kui makstes sularahas näost-näkku teisele isikule, ei ole vaja avalikustada oma nime, aadressi või isikuandmeid.

Väljakutse on leida muule usaldusväärsele isikule valmis müüma summa bitcoins soovite hinnaga olete nõus maksma koos kokkulepitud makseviisi. Online turgudel olemas, et aidata ostjad ja müüjad üksteist leida, võimaldades neil saata kuulutusi summa bitcoins nad ostavad või müüvad, ja nende soovitud hinnaga. Lisaks mõned neist veebilehed, nagu localbitcoins.com, pakuvad deponeerimine teenust, mis kaitseb Bitcoin ostjad pettusega pakkumised ja mis tahes 0-kinnitus topelt kulu katseid. Lisaks teenuse sisseehitatud kasutajate tagasiside süsteem aitab teil välja selgitada usaldusväärseid inimesi kaubelda, samuti luua oma maine.

Inimeselt-inimesele Bitcoin turud

Eelised

  • Inimeselt-inimesele ametitest on tavaliselt kiiremini kui kasutades vahetada.
  • Ostmine bitcoins sularahas teise isiku on kõige anonüümne viis osta bitcoins.

Puudused

  • Sellers märgi üles oma hind, et nad saaksid teha väikese kasumi oma aega ja teenuse - saate tavaliselt lõpuks maksta veidi kõrgem hind Bitcoin kui soovid börsil.

Natuke nõu

  • Trade kasutajad, kes on kõrge tagasiside skoor ja suur hulk trades.Most turgudel jälgida maine kauplejate kaudu tagasisidet. Ettevõtja maine on oluline nende jätkuv äri, sest see loob usaldust. Nii et need ettevõtjad on tõestanud end olevat usaldusväärne teistega on kõrge tagasiside skoor (umbes 100%) ja tavaliselt suur hulk tehinguid. Seal on palju vähem riski kui asjaajamises loodud ettevõtja.
  • Ärge hoidke palju omavääringus või bitcoins sadestatud marketplace.There on alati oht, et teenus võib äkki sulgeda ja oma raha ei ole enam saadaval teile (vt MtGox fiasko). Proovi ainult hoiule vajaliku summa ja seejärel tagasi oma bitcoins pärast tehingu või ost on täielik.
  • Kasuta PGP / GPG krüpteeritud sõnumeid ekstra kiht anonüümsust (edasijõudnud).Messages et saadate teistele müüjatele nende turgudel on salvestatud tekstina teenuse serverid. PGP / GPG Nende krüpteerimiseks aitab piirata nähtavust isikuandmeid (st kokkusaamisega aadress, oma pärisnime, saateaadress jne) ainult inimene, kellega kauplemine. Kolmandate isikute, näiteks turul teenuse või õiguskaitse, ei saa dešifreerida krüpteeritud teksti. Nii et kui algatatakse kaubanduse pealt, kas müüja on avalik PGP / GPG võtme ja paluda neil saata selle sulle. Seejärel saate kasutada seda krüpteerimiseks tundlikku teksti enda kohta ja kaubanduses; krüpteeritud teksti ainult loetav müüjale. See on muidugi, kui nad otsustavad, et jagada seda teistega.

Bitcoin Video Crash Course

Tea rohkem kui 99% elanikkonnast umbes Bitcoin. Üks e-posti päevas 7 päeva, lühike ja hariv (tagatud). 

Seotud uudised


Post Bitcoin

Kas Bitcoin on õigustatud? Bitcoini õiguslik seisund riikide kaupa

Post Bitcoin

Kuidas osta Bitcoini pangakontoga. Traat ülekanne

Post Bitcoin

Bitcoin 2014: aasta uksed ja langused

Post Bitcoin

Arenenud Bitcoin Ransomware Evolves, Critroni ja TOR

Post Bitcoin

Kuidas on Bitcoini alustava stseen Aafrikas?

Post Bitcoin

Mis on 51% rünnaku - lihtsustatud bitcoini õpetus

Post Bitcoin

Trucoin kuulutab partnerluse bitpayini jaoks Bitcoin Peterburi Bowl

Post Bitcoin

Robocoin 2.0 teatas, Bitcoini uued pangandusfunktsioonid

Post Bitcoin

AsiaCoin üleminek aktsiate tõendamiseks

Post Bitcoin

Kasulik Bitcoin Cloud Mining: Bitcoin kaevandamine ilma probleemideta

Post Bitcoin

Bitcoinide ostmine sularahaga, Western Union - juhendid

Post Bitcoin

Segwit2xi toetus, New Yorgi kokkulepe ja tulevaste Bitcoin Fork Explained