Bittsiinide ostmine pangaautomaadist | Estonian.lamareschale.org

Bittsiinide ostmine pangaautomaadist

Bittsiinide ostmine pangaautomaadist

Bitcoin sularahaautomaadid (pangaautomaate) on springing kuni kogu maailmas. Nad on mugav viis osta bitcoins sularahas ilma võrku või suhtlete teise inimene. Aga seal on mõned olulised asjad, mida teada umbes Bitcoin sularahaautomaadid enne ostu:

 • Paljud Bitcoin sularahaautomaadid on ühesuunalised: mis tähendab, saate osta bitcoins, kuid ei saa neid müüa (või vastupidi).
 • Leida Bitcoin ATM lähedal võite olla keeruline. Paljud valitsused on ranged finantseeskirjad, et määrata, kus ja millistel tingimustel ATM saab paigaldada.
 • Kuna Bitcoin sularahaautomaadid suhtes saab määruste, võite olla kohustatud tõendama oma isikut omades oma sõrmejäljed, käsitsi palm ja / või ID-kaardi skaneeritakse ATM. See kõik sõltub mudel ATM ja jurisdiktsiooni, kus see on paigaldatud.

Kuidas Bitcoin ATM tööd

Bitcoin sularahaautomaadid väljastavad bitcoins riiklike valuuta (raha), ja kui masin on kahesuunaline, siis võib lisaks väljastada sularaha bitcoins.

Bitcoins väljastatakse kas ostja enda Bitcoin rahakoti (via skaneeritud QR koodi ostja mobiilseadme või paberi rahakoti) või paberkandjal rahakoti loodud ja trükitud ATM ajal osta. Hind ostu sõltub praeguse Bitcoin vahetuskurss, mis ATM hangib Internetist reaalajas. Ka täiendava protsendi Tasu ATM teenuse ja arvestamine hinnaga.

ATM kas on teatud Bitcoins müüa pühendunud rahakott või see ühendab online vahetada osta bitcoins reaalajas nimel ostja. Meetod põhineb kasutatud kuidas masin oli konfigureeritud omanik, ja kas reaalajas vahendamise bitcoins on lubatud selle konkreetse jurisdiktsiooni. Näiteks Texase osariigi, Bitcoin sularahaautomaadid saab seaduslikult tegutsenud ilma raha saatja litsentsi kui ATM ei notmake reaalajas tellitavad ostud 3. Osapoole vahetada nimel ostja.

Ostmise protsessi

Bitcoin ATM ostmise protsessi tavaliselt läheb midagi sellist:

  Sa kõndida kuni ATM ja QR koodi aadress oma Bitcoin rahakoti (st asub mobiilseadme või paberi rahakoti) ATM skanneri. See on aadress ostetud bitcoins saadetakse. Kui te ei ole Bitcoin rahakott, paljudel juhtudel, masina pakuvad võimalust luua ja printida paberi rahakoti teile kui ost on täielik.

  Sõltuvalt ATM, kuidas ta oli määratud, ja jurisdiktsiooni finantseeskirjad, võidakse teil paluda, et skaneerida oma käsi, sõrmejälgede, või oma ID-kaardi. See on see, kuidas oma identiteeti on seotud tehingu ja rahapesuvastase ostu / müügi piirangud jõustatakse. Mõningatel juhtudel, siis ei küsita ühtegi tuvastamise, mis tähendab, saate osta bitcoins 100% anonüümselt.

  Sisesta summas bitcoins soovite osta, või summa omavääringus soovite veeta. Summa, mida saab osta võib olla piiratud põhineb finantseeskirjad ja summa bitcoins saadaval masina rahakott.

  Sisestage oma raha ja oodake paar sekundit, kui teie ostetud bitcoins saadetakse teie Bitcoin rahakoti aadress. Kui te valinud paber rahakott tuleb koguda, siis trükitakse ja ostetud bitcoins on koormatud oma avaliku aadress.

Leida Bitcoin ATM

Kõige up-to-date ressurss leida Bitcoin ATM on Bitcoin ATM Mapwebsite. See on ülemaailmne kaarti tuntud Bitcoin ATM kohtades, ATM tasu ja kommentaare iga asukohta.

Saidid Müntide ATM Radarand Bitcoin ATM Vaatajate ka kaarte Bitcoin ATM kohtades, kuid nende nimekirjad ei tundu olevat nii hiljutise.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Rakenduse ülevaade: Android-i seadme Hive Bitcoin-taskud (sisseehitatud rakenduste pood)

Post Bitcoin

Hangi oma tasuta koopia minu määrdunud väikesest bitcoini salajast

Post Bitcoin

Kuidas minna bitcoiinid kodus 5 sammu jooksul

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Rumeenia Bitcoini sihtasutus, Dominikaani populatsioon, kes kogub bitsütot ja palju muud

Post Bitcoin

Analüüs: Bitcoin Price Breaks $ 600

Post Bitcoin

Bitcoini ralli võib jätkuda - kuid kas seda juhivad rohkem koolist väljalangejad kui põhialused? - MarketWatch

Post Bitcoin

Senator Manchin saatis kiri Kongressile, kes palub Bitcoini keeldu USA-s!

Post Bitcoin

Bitcoini päevane aruanne: USA pangad pakuvad Bitcoini eeskirja, TorrentLocker ohvrid ei maksa ransomit ja palju muud

Post Bitcoin

Bitstampi Bitcoini auditi näitajad sisaldavad kõiki hoiuseid

Post Bitcoin

GAWMiners: Mis on HashCoin, HashBase ja HashPool?

Post Bitcoin

BetChain saab mitmekeelse toetuse juhtivaks Bitcoini kasiinoks

Post Bitcoin

Multi-Sig Bitcoin Wallet tagab riskikapitali rahastamiseks 12 miljonit dollarit