Kuidas osta bikaineid börsilt | Estonian.lamareschale.org

Kuidas osta bikaineid börsilt

Kuidas osta bikaineid börsilt

Bitcoin exchangesand outletscan olla väga mugav viis osta bitcoins. Need veebisaidid on võrguteenuste et hoiuseid omavääringus ja võimaldab teil osta bitcoins, laadimise ajal protsendina tasu iga ostu või kaubanduses. Negatiivne külg on see, et mõned on teil vaja tõestada oma identiteeti ja maksta ka pangakontole või pangaülekandega.

Sammud ostmine Bitcoins Exchange või Outlet

Osta bitcoins kõige vahetuste ja müügikohtades, peate talle, pangakonto, mingi summa riigi valuutas, et pangakonto (ostu sooritamiseks, muidugi). Mõned vahetus võib nõuda ka aadress ja skaneeritud foto ID esitada. Praegu Virwoxexchange ei nõua ID kinnitamiseks või pangakonto, ja saate Paypal või krediitkaardi (kaudselt) ostu bitcoins. Kuid enamikul juhtudel, pead järgige sarnanevad allpool osta bitcoins online teenuseid.

  Registreeru konto teenuse veebilehel (vt allpool esitatud loetelu). Pead anda oma e-posti aadress ja võimaluse korral oma elukohariigis Selle sammu. Märkus: sa ei pruugi olla võimalik registreeruda või kaubanduse kui teenus ei tööta või toetada oma riigis.

  Isikuandmeid, et oma identiteeti saab kontrollida. Enamik riike jõustada rahapesu- määrused (nn AML / KYC Ameerika Ühendriigid), mis nõuavad teenuse kinnitada identiteeti oma klientidele enne kui nad saavad teha äri. Nõutud teave on tavaliselt oma aadressi, skaneerida oma foto ID, ja võib-olla oma isikukoodi.

  Oodake oma isikut kontrollitakse teenust. Teenus peab kontrollima, et oma foto ID ei ole võlts, ja et teie nime ei ole nimekirja terroristid ja sanktsioneeritud üksikisikud. Nad võivad ka üritavad kinnitada oma aadress. Sõltuvalt riigist ja teenuse protsess võib võtta aega mõnest tunnist kuni mõne nädala jooksul.

  Hoiule riigi vääringus teenust. Kättesaadavad tagatisraha meetodeid sõltub talituse ja riigi. Need ulatuvad pangakontole raha hoiused, pangaülekanne ACH pangaülekandega, SEPA tagatisraha, või kontrollida posti teel. Teenus veebilehel peaks olema üksikasjalikke juhiseid selle kohta, kuidas teha deposiit või siduda oma pangakonto oma teenust.

  Aseta Osta et teenuse kodulehel summa bitcoins soovite ja hind, mida olete nõus maksma ühe Bitcoin (aka piiri järjekorras). Või võid tellida osta teatud bitcoins odavaim hind saadaval (aka turul järjekorras). Mõlemal juhul, kui sobiva müüa et (s) eksisteerib teenuse tellimuste kaubanduse automaatselt täidetud, ja omavääringus maha oma konto ja bitcoins kantakse teie kontole. Teenus laadida ka väike protsent tasu põhineb kulude kaubandusest.

  Tõmmake oma värskelt omandatud bitcoins enda Bitcoin rahakott.

Vahe on Bitcoin Exchange ja Bitcoin Outlet

Kuigi vahetuste ja müügikohtades võivad ilmuda teha sama asi, kuidas nad teha tehinguid oma klientidele on erinev. Vahetused hõlbustada tehingute ostjate ja müüjate vahel, kes tellimusi teenust. Kui ostja järjekorras hind vastab müüja, et hind, vahetuse kaupleb raha vahel kaks inimest.

Väljund, teiselt poolt, müüb bitcoins otse klientidele oma reserve, et nad on ostnud ise. Kui väljund ei ole piisavalt Bitcoin reservide käsi tellimuse, võivad nad osta ja müüa bitcoins nimel oma klientidele kasutades vahetust (mis võib võtta lisaaega). Kauplused tavaliselt kõrgemaid tariife kui vahetust, kuid on rohkem lihtsustatud tellimise protsessi. Vahetused on rohkem arenenud tellimise võimalusi, kuid bitcoins võimalik osta on piiratud müügitellimuste teised inimesed on paigutatud.

Vaadake nimekirja belowfor mainekas Bitcoin vahetuste ja müügikohtades.

Tl; dr; Bitcoin vahetus vastakuti inimesed tahavad osta ja müüa bitcoins ja täita tehingute nende nimel. Bitcoin müügikohtades müüa bitcoins otse teile.

Eelised

 • Mugavam kui kohtuvad kaubelda isiku näost-näkku.
 • Vahetused suure tellimuste maht on tavaliselt parimad hinnad.

Puudused

 • Sa pead usaldama teenust mitte varastada oma raha ja olla lahusti.
 • Ostis teenus ei ole anonüümne. Teie identiteet võib olla seotud bitcoins ostate kui teenuse kirjed kunagi lekkinud või subpoenaed valitsusasutuse poolt. Lisaks tekib paberi rada väljavõetud hoiused seotud pangakontole.
 • Vahetused ja müügikohtades eest tasu kohta kaupleb, ning võib ka tasu võtta ja väljamakseid. Teie pank võib ka nõuda täiendavat tasu, kandes raha sisse ja välja teenuse (st rahaülekandetasudest).
 • Kuidas omavääringus ja välja vahetada või väljund võib mõnikord võtta kaua aega, kui teenus on tekkinud suur maht ja väljamakseid. See on tavaliselt tingitud päevas piirid, et pangad koht kogusumma omavääringus tehingute et teenus on lubatud teostada.

Natuke nõu

 • Ärge hoidke palju omavääringus või bitcoins hoiule börsil või outlet.There on alati oht, et teenus võib äkki sulgeda ja oma raha ei ole enam saadaval teile (vt MtGox fiasko). Kui sa oled päev kaupleja või üritavad kasu arbitraaži võimalusi, vaid hoiule vajaliku summa ja seejärel tagasi oma bitcoins pärast tehingu või ost on täielik.
 • Ainult äri teha suur vahetamise või outlet.Avoid teenuseid, mis ei ole loetletud nende füüsilise asukoha või juhivad anonüümne üksustele.

Major Bitcoin Exchanges ja Kauplused

Teenused Allpool on mõned kõige usaldusväärsemaks, kui tegemist on kauplemise Bitcoin.

Kust Muud Bitcoin Exchanges

Eespool ei ole täieliku nimekirja kõikide Bitcoin vahetus - Hoia rohkem pannakse nagu ma neid kontrollida. Kui teie riik ei ole kättesaadav mis tahes vahetus eespool külastada aladel Bitcoin Pageand Bitcoin Chartsfor noteerimise peaaegu kõik aktiivsed Bitcoin vahetust.

 

Bitcoin Video Crash Course

Tea rohkem kui 99% elanikkonnast umbes Bitcoin. Üks e-posti päevas 7 päeva, lühike ja hariv (tagatud). 

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bittsiinide ostmine pangaautomaadist

Post Bitcoin

Proper Bitcoini hinna analüüs 1. osa: metoodika

Post Bitcoin

Kuidas suurendada oma bikkiine 20% aastas autopilootil

Post Bitcoin

Miks PayPali bitcoini integratsioon ei ole veel suur tehing

Post Bitcoin

Bitsquar - Bitcoin vahetus detsentraliseerimisega kogu suunas

Post Bitcoin

Bitcoin Charts - mis nad on, kuidas kasutada BTC kaarte

Post Bitcoin

Kuidas osta bittiiniid Indias: lühijuhend

Post Bitcoin

BetChain muutub esimeseks Bitcoini kasiinoks, kes pakub tasuta vabakäske viimaste vabade rehvide reede edutamisel

Post Bitcoin

Kuidas Bitcoin kiirendab või piirab Fiat Inflatsiooni

Post Bitcoin

Uudiste reguleerimine ja sularahaautomaadid tulevad välja, kuni eBay ja Google näevad rohkem Bitcoin-sõbraliku kui kunagi varem

Post Bitcoin

4 viisi Bitcoini ostmiseks sularahaga Wordwide

Post Bitcoin

Bitcoin krediidi mull 1. osa: Bitcoin Margin Trading