5 viisat Bitcoini ostmiseks PayPaliga - petuskeemid ja Legiti viisid | Estonian.lamareschale.org

5 viisat Bitcoini ostmiseks PayPaliga - petuskeemid ja Legiti viisid

5 viisat Bitcoini ostmiseks PayPaliga - petuskeemid ja Legiti viisid

Ei ole uudis, et asjaolu, et Paypal on eitada inimestele võimaluse osta Bitcoins oma teenuseid. See on kirjutatud valjuste Paypal TOSthat need ei kata digitaalsete kaupade ja see toob kaasa küsimuse makse. Seega keegi üritab müüa Bitcoin Paypal tõenäoliselt peatatakse Paypal.

Võttes ütles, et on veel mõned võimalused, et oleks võimalik osta Bitcoins abil Paypal kontole. Enamik neist on kaugel täiuslikkusest, kuid kui teil on vaja omandada väike kogus ja see on ühekordne asi, mida võiksite kaaluda neid.

Variant 1 - Osta Bitcoins Paypal kaudu Virwox

See on ilmselt vanim ja kõige proovinud süsteemi raamatus. Oleme kirjutanud sellest methodmany korda ja see tundub töötavat päris hea. Peamised miinuseid osta läbi Virwoxis, et tasud on väga kõrge (võib ulatuda umbes% 15) ja mõnikord sa lihtsalt ei saa heaks kiita. Plusse on, et see proovitud, mis tähendab, madal kelmuse võimalust.

Variant 2 - Osta Bitcoins Paypal kaudu Kohalikud Bitcoins

Kohalik Bitcoins on turule ostjate ja müüjate Bitcoin. Kasutades oma liides, mida võib olla võimalik leida keegi, kes müüb Bitcoins läbi Paypal. Miinuseid see meetod on see, et sa ei tea, kes sa oled tegelevad ja enamik müüja seal pakkuda varjuline juhiseid, et mitte sattuda Paypal. Plusse on, et sa saad oma Bitcoin tavaliselt kiiremini kui Virwox ja hinnad on oluliselt madalamad. Sest kõik üksikasjad lugeda meie juhendaja.

3. Võimalus - osta Bitcoins Paypal kaudu Bitcoin Insanity

Võib-olla olete kuulnud Bitcoin Insanity. Nad väidavad, et müüa sulle Bitcoin Paypal lisatasu. Kuid pärast ma olen teinud mõningaid uuringud internetis ma ei suutnud leida ühtegi tegevust Internetis ettevõtte pärast oktoobrit 2014. Ma ei ole testitud välja meetod ise, vaid üldise välimus see Bitcointalk firma alustas hästi ja siis lihtsalt bas kadunud. Facebookand Twitterprofile ei ole uuendatud peaaegu aasta samuti. Kokkuvõte - ma eemale nüüd...

Valik 4 - Osta Bitcoins Paypal kaudu Brawker

Brawker võtab erinevat lähenemist kogu makse küsimus. Selle asemel, et lasta ostate Bitcoins Paypal otse, siis sobib sulle kellegagi, kes tahab osta midagi online. Ostate kirje neile Paypal ja nad saadavad sulle Bitcoins tagasi. Kogu protsess tundub päris keeruline mulle nagu on näidatud seda lühikest videot.

Valik 5 - Osta Bitcoin CFD kaudu Plus500or Avatrade

Kui olete huvitatud ainult osta Bitcoins et spekuleerida hinna ja kasumit saab lihtsalt osta Bitcoin CFD kaudu Avatrade või Plus500. Olen kirjutanud enne umbes Bitcoin CFDsand põhiliselt see tähendab, et sa üritad ennustada Bitcoin tuleviku hinnaga. See ei saa te tegeliku Bitcoins, kuid kuna te tegelikult ei osta Bitcoins saate Paypal selle meetodi. Pea meeles, et kui CFD-dega kauplemine oma kapitali on ohus ja see on enamasti sobib kogenud kauplejad.

Siiani ei ole lihtne osta Bitcoins Paypal 2015. Aastal

Kokkuvõttes asju, kuigi peaaegu 2 aastat on kleebitud, sest ma olen kirjutanud minu esimene juhendaja selles küsimuses ei ole ikka veel lihtne viis seda teha. Paypal on näidanud suurt huvi Bitcoin ja isegi mõned partnershipsbut lihtne lahendus sellele probleemile on veel näha. Võttes ütles, et küsimus ostes Bitcoins krediiti cardhas oluliselt paranenud, kuid sellest meie järgmises postituses.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Nõuetekohane bitcoini hindade analüüs: sissejuhatus USD-s BTC-i hindamisse

Post Bitcoin

Kuidas aktsepteerida Bitcoini annetusi oma blogis

Post Bitcoin

Bitcoini ajakirjanikud: Bitcoini omandamise eetika

Post Bitcoin

BetChain saab mitmekeelse toetuse juhtivaks Bitcoini kasiinoks

Post Bitcoin

9. aprill 2015

Post Bitcoin

Bitcoin Value 3. osa: Konrad S Grafi bikkiini väärtuste teooria

Post Bitcoin

Bitcoini turuväärtusgraafik - elavate vahetuste andmed

Post Bitcoin

Mike Hearni tuletorn võib Bitcoini massiliselt parandada

Post Bitcoin

Bitcoin selgitas 3:30 minutit

Post Bitcoin

Bitcoin makseprotsessor BitPay kasutab 1 miljardit tehingutest päevas!

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC alamkategooriad

Post Bitcoin

Twitch.tv alustas abonementidele Bitcoini aktsepteerimist