3 parimat viisi Bitcoin Cash (Bcash, BCH või BCC) ostmiseks | Estonian.lamareschale.org

3 parimat viisi Bitcoin Cash (Bcash, BCH või BCC) ostmiseks

3 parimat viisi Bitcoin Cash (Bcash, BCH või BCC) ostmiseks

Oota mida? Seal on rohkem kui üks Bitcoin? Justkui saada käepide cryptocurrencies ei olnud piisavalt kõvasti, et me nüüd jõudmas päeva mitmekordse Bitcoin valuutades. Ma arvan, et sa võiksid võrrelda seda dollarit: seal on nii USA dollari ja Kanada dollari ja nad on ilmselgelt üsna erinevad geograafilised kasutab. Aga kui saate ilmselt ette kujutada, mida on veidi rohkem udused tegemist blockchain.

Bitcoin Raha on üks kuulsamaid altcoins. See kõnnib ebakindel piir pleegib hulgaliselt muid altcoins ja ahne kuulsuse ja varanduse algse Bitcoin.

Bitcoin Raha tuli vilja august 2017 pärast rasket kahvel ja split Bitcoin blockchain. On pidev arutelu ja palju arvamusi selle kohta, kuidas kõige paremini kasvatada cryptocurrency ja Bitcoin Raha on otsene tulemus argument.

Käesolevas juhendis saate teada, mida täpselt teeb Bitcoin Cash eriline, kes töötab valuuta ja kust saada oma käed mõned.

Mis on Bitcoin Cash?

Bitcoin Cash tuleneb mastaapsuse küsimusi, mis seisavad Bitcoin. Algne blockchain on kasvanud hüppeliselt viimastel aegadel. See tähendab, et palju rohkem kasutajaid ja tehingute kasutate cryptocurrency, mis kaaluvad alla võrku. Piiratud Bitcoin ploki suurus 1 MB tähendab, et plokke tangivad kiiremini kui neid saab kaevandatakse. Tehingud on kohati muutunud aeglane ja kallis.

Bitcoin Raha teeb mõned erinevad protokolli muudatused, millest peamine on 8 MB ploki suurus. See muudatus võimaldab rohkem andmeid ploki kohta, mis tähendab rohkem tehinguid saab töödelda igas plokis kaevandatakse. Paljud näevad seda kui edusammu, kuidas kõige paremini skaala võrku.

Teised jäävad veendunud, et see on lihtsalt lühiajaline kinnitada, et see ei lahenda probleemi, ja ei ole rakendamise ideid-nagu Segwit, kelle protokoll on nüüd aktiivne algse Bitcoin blockchain-, et aidata tõhusalt murda tehingute väiksemateks, paremini hallatavaks tükki.

Tähtis on, et split on blockchain, valuuta on dubleeritud. See tähendab, et ajalooline Bitcoin tehingu andmed kopeeriti ja igaüks, kellel Bitcoin vahenditest kantakse sama summa Bitcoin Cash. Nii see tähendab vaba raha? Jah, jah, see ei-eriti kui iga Bitcoin Raha väärtus on sadu dollareid. Siin on meie juhendi, kuidas nõuda oma Bitcoin Cashif te omandis Bitcoin enne lahku 1. August 2017.

Samm 1: Saa Bitcoin Cash Rahakott

Enne, kui saate osta Bitcoin Cash, peate Bitcoin Cash rahakott seda säilitada. Paljud pakkujad ja platvormid olnud tõrksad omaks Bitcoin Cash. Võib olla palju põhjusi. Mõned võivad kinni hoida ideaale, kuidas kõige paremini skaleerida cryptocurrency; teised võivad lihtsalt tahan keskenduda oma jõupingutusi.

Hiljuti paljude suurte rahakott loojad on juba vastu Bitcoin Cash. Kuigi võib olla veel vähem vahetada valikuid, leiad palju kohti orav oma raha ära nüüd.

Riistvara rahakotid, mis toetavad Bitcoin Raha hulka tööstuse leadersLedgerand Trezor. Mõlemad pakuvad funktsioone teile kasutada Bitcoin Cash tavalist cryptocurrency. Pärast veidi aeglane algus, nad kasutusele võtnud ka võime väita oma raha, kui te juba omas Bitcoin ajal on blockchain jagada.

On erinevaid tarkvara rahakotid saate; võite isegi juba mõni neist oma algse Bitcoin. Exodus tagab sujuva shapeshift teenust oma tarkvara, nii et saate liikuda oma valuuta tahet.

Näiteks saate morph vahel Bitcoin Raha ja Ethereum Classicif te ei tunne eriti alternatiiv. Jaxxsupports mitut valuutat, sealhulgas Bitcoin Cash. Teenus töötab desktop ja mobiilseadmete, nii et saate hoida oma privaatvõti teiega kogu aeg.

Electron Cashis derivaat Electrum. Kui olete harjunud Electrum, siis pead mingit probleemi hüpped pardal tema õde tehnoloogia: see on lihtsalt kahvli Electrum kõik vajalikud osad Bitcoin Cash.

Mõned vahetus töötada Bitcoin Raha, kuigi te ei taha lahkuda oma raha rahakotis pikema aja jooksul. Salvestamine vahendite online ettevõtted saavad kiire kauplemise, kuid siis kipuvad kaotavad oma privaatset võtit. See võib olla turvariski sõltuvalt millist teenust sa kasutad. Coinflooroffers korralik rahakott, mis võimaldab teil kaubelda oma UK vahetada. See hoiab oma võtmed külmsäilituses offline tehes oma vahendeid kaubelda lühikese etteteatamisega.

Bitcoin sularaha vahetamiseks ei ole nii rikkalik kui Bitcoin vahetust. Siiski on veel mõned raskekaalu võimalusi töötada.

EToro- platvormid nagu eToro ei anna teile tegelik juurdepääs oma münte ja te ei saa saata münte eToro teistele inimestele. Ainuke asi, mida saab teha koos platvormi osta ja müüa Bitcoin Raha eest fiat valuuta (st dollar, euro, jne). Tähendus selles platvorm on hea, kui tahad ainult spekuleerida hinnaga. See meetod kehtib ainult siis, kui sa elad väljaspool Ameerika Ühendriike.

Coinbase- Kõige mainekas Bitcoin vahetada ümber äsja lisatud Bitcoin Cash supportand osta / müüa võimalusi (alustades 19. Detsember 2017). Coinbase võimaldab teil saada konkurentsivõimeliste hindadega, kui teie riik toetab maakler.

CEX.IOis ka kena valik. Londonis asuv ettevõte on usaldusväärne, kogenud nimi tööstuse, olles olnud alates 2013. Saate valida erinevate valuutade, sealhulgas Bitcoin Raha (loe meie CEX.io läbivaatamise siit). Kui tahad lihtsalt saada Ahold mõned raha, seal on kiire ostuvõimaluse krediitkaardiga.

Ole teadlik, kuigi, et krediitkaardi võimalus on kallim. Madala tasu kauplemine saab hoiustada pangaülekandega ja kaubanduse kohta vastutasuks 0,2% tasu, ja see säästab väike õnn suur osta ja müüa tellimusi. Euroopa põhinev ettevõte võimaldab töötada nii eurodes ja USD.

Sa saad isegi kasutada margin-kauplemise tehnikat platvormi maksimeerida (või minimeerida) oma tulu samas jälgides turule sügavust.

Coinfloorsupports Bitcoin Cash avatud vahetamist; see on ka London põhineb, nii et see on väga kasulik UK ettevõtjad.

Kui sa tead, mida sa teed, kui tegemist on kauplemine, Krakenhas olnud funktsionaalne Bitcoin Cash ajast cryptocurrency käivitamine augustis.

Muud võimalused hõlmavad Bitfinex, Poloniex, HitBTC ja rohkem (saate vaadata kõik saadaval vahetusteks Bitcoin Cash veebisaidil).

Samm 3 (vabatahtlik): Transfer BCH oma rahakoti

Nagu tavaliselt, soovitame kunagi lahkuda raha vahetamine. Kui olete lõpetanud osta oma Bitcoin Cash, viige see oma isehostitud rahakoti (üks olete üle erasektori võtmed). Seejärel võite olekut tehingu kasutades Bitcoin Cash plokk explorer. Kui olete saanud kolm kinnitused oma Bitcoin Raha, võid öelda, et sa oled lõpetanud protsessi.

Bitcoin Cash Kokkuvõte

See on ilmne, et Bitcoin Raha ei ole veel saavutanud täielikku aktsepteerimist suured osad cryptocurrency kogukonnas. See ikka istub kindlalt teise koha oma vanem vend nii hinna ja kättesaadavuse.

Tulevik on ebaselge Bitcoin tervikuna. Rohkem lõheneb ja raske kahvlid on kindel, ja Bitcoin Gold (jah, teine ​​Bitcoin) ei olnud enam suur profiil, kuna see kahestunud alates Bitcoin sisse oktoober 2017.

Bitcoin Cash viibib eemal Segwit, samas originaal blockchain lükkab edasi poole, suurendades rakendamise Segwit. Kes valitsemisaeg kõrgeim? Lühiajalises perspektiivis, keegi-ja me tõenäoliselt näha keerise kui 2017 lõpetuseks. Bitcoin Raha võib olla eeliseks on esimene suur split, et on saavutanud vastuvõtmise.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin Exchange OKCoin Reservid on 104%

Post Bitcoin

Juhatuse föderatsioon Aprilli koosolekute minutid Välja antud: Milline on Future Fedi poliitika tähendab Bitcoini?

Post Bitcoin

Bitcoin: prantsuse majandusteadlane ennustab arvutamise päeva - Irish Times

Post Bitcoin

$ 19M väärt BTC läheb üles oksjonil Austraalias - Bitcoin turg reageerib!

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 24.-30. August 2014

Post Bitcoin

2018. aasta prognoosid: Bitcoin Will Crash - CTech

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 31. august-september 6, 2014

Post Bitcoin

Bitcoini tulevik ja see edu sõltub detsentraliseerimisest

Post Bitcoin

Bitcoini kelmuse hoiatus! Nimekiri praegustest bükiteeni pettustest ja petturidest

Post Bitcoin

Mis on parim Bitcoini makseprotsessor? Cointi või BitPay?

Post Bitcoin

Mainstream Bitcoin 2. osa: Academia ja Laymen

Post Bitcoin

6 restorani, mis võtavad vastu bitcoini