4 viisi Bitcoini ostmiseks sularahaga Wordwide | Estonian.lamareschale.org

4 viisi Bitcoini ostmiseks sularahaga Wordwide

4 viisi Bitcoini ostmiseks sularahaga Wordwide

Kui Satoshi välja oma ülevaates selgitatakse Bitcoin alapealkiri oli Peer to Peer Electronic kassasüsteemi. Seal on hea põhjus, miks Satoshi ei nimetame seda "elektroonilise maksesüsteemi." Nagu raha, Bitcoin on mõeldud kasutamiseks ilma loata või vahendajad.

Siin on veel üks sarnasus Bitcoin ja raha: Ei nõua identifitseerimist neid kasutada. Kuid isiku identiteedi võib taandada kaudu nende sõrmejäljed (digitaalne või füüsiline), kui nad hakkama kas kujul raha vahetada võtmata vajalikud ettevaatusabinõud.

Miks osta Bitcoin sularahas?

On kaks suurepärast põhjust:

1. Raha ostud on palju privaatne.

Erinevalt kasutades regulaarselt Bitcoin vahetada, sularaha ostude tavaliselt ei nõua teilt asjatult paljastada teavet esitades rea skaneeritud dokumente kontrollida oma identiteeti. See taktika on palju turvalisem, arvestades Erehtyväisyys vahetuste ja suurenev oht identiteedivargus.

Ja me ei ole isegi adresseeritud crackdowns maksuameti poolt. See saatus hiljuti tabasid teatud Coinbase kasutajad.

2. Sularaha ostud kiiremini esmakordselt ostjad.

Sel põhjusel on olemas enamasti, sest pole vaja oodata saabumist pangaülekanded või kontrollimiseks kirjavahetuse. Hoiused tavaliselt 1 kuni 3 tööpäeva, ja kontrollimise võib võtta 1 kuni 3 nädalat. Sularaha tehingute säästa palju aega. Kui Bitcoin hind on taevasse tõusnud, isegi paar päeva võib võrduda palju raha!

Peer-to-Peer Trading: oluline osa Bitcoin ökosüsteemi

Eksperdid on suggestedthat enamus Bitcoin on tehingute maht toimub börsiväliselt. Võimalus takistamatult, vabatahtlike vahetus on kriitilise tähtsusega jätkuv stabiilsus ja detsentraliseerimine Bitcoin.

Kui cryptocurrency ainult muutub kaubeldavaks riigi heakskiitu, siis see on vähenenud veidi üle uue vormi fiat. Seega kõik tõsised Bitcoiners peaks saada mingi kogemus raha kauplemise. Kui teie kohalik omavalitsus kunagi praod alla Bitcoin, see on hea, et on plaan B asemel...

Võib-olla parim praktiline näide tähtsust peer-to-peer kauplemise tuli hilja 2017, mil Hiina keelatud Bitcoin vahetust. Siiski OTC kauplemine Bitcoin jätkus. Need graafikud kujutatakse tuntud hiina maht kaks populaarseks teenusereklaame peer-to-peer kauplemise:

Selle tulemusena keelu, LocalBitcoins "maht Hiinas tembitud vähemalt 7x.

Paxful helitugevuse Hiinas ka märgatavalt tembitud. Üle paari kuu jooksul, siis suurendatakse vähemalt 6x.

4 Meetodid osta Bitcoin sularahas

Me läheme sõelub neli populaarsemaid meetodeid osta Bitcoin sularahas:

Raha ostude isik

Thesepurchases mõnikord nimetatakse näost-näkku (F2F) ametitest. In-isik kaupleb võib olla meeldivat võimalust segada veidi sotsiaalse suhtluse oma regulaarset Bitcoin äri.

Raha ostude masinad

Need ostud on tuntud ka kui Bitcoin sularahaautomaadid (BTMs). Mõned neist masinad nõuavad identiteedi kinnitamiseks, kuid teised on leebem. BTMs võib leida enamikus linnades, mis avaldavad olulist Bitcoin kogukonnas. Üks peamisi eeliseid on 24/7 kättesaadavus.

Sularaha sissemakse pangas

See meetod on ilmselt kõige füüsiliselt turvaline meetod osta Bitcoin sularahas.

Raha posti 

Me tavaliselt ei soovita seda meetodit, kuna kõrgendatud riskid kaotsimineku, varguse ja pettuse. See tuleks kasutada ainult viimase abinõuna ja ainult saatva väikestes kogustes.

Märkus: Kõik need meetodid on tõenäoliselt osutuda kallimaks kui osta Bitcoin vahetuses. Võite maksma hinda:

  • Suurem anonüümsust
  • Nr kontrollimine
  • Müüja aega ja risk

Ostmine Bitcoin sularahas In-isik

Kui olete usaldusväärsete sõprade kes ise mõned Bitcoin nad valmis müüma, siis on kõik. Et selline usaldusväärsete sõprade kaaluda käivad Bitcoin konverentside või koosolekute teie piirkonnas. Et leida neid sündmusi, search kohtumisgrupid või Facebook kohalike Bitcoin rühmad.

Kui soovite saada otse äri on kolm populaarne võimalusi leida raha müüjate Bitcoin. Iga paneb teid kursis lähedal müüjad ja tagab oma kauplemise kaudu deponeerimine teenust, mis on selgitatud allpool.

Kui teil on kavas kohtuda lähedal ATM veenduge tuua kokkulepitud rahasumma. Samuti pidage meeles, et tuua oma telefon või sülearvuti koos paigaldatud Bitcoin rahakott. Kui teil on ainult tuua aadressi, siis ei saa kontrollida kätte Teie münti.

Ohutus ennekõike!

Soovitame ainult kaubelda võimaldades deponeerimine. Sel juhul deponeerimine tähendab, et usaldusväärne teenus hoiab müüja Bitcoin.

Ärge üle andma raha, kuni näete müüja vabastada münte ja te saada kinnitust sissetulevate münte oma seadmes. Kui kaubandus on tühistatud, deponeerimine teenust naaseb müüja BTC oma kontole.

Aga kui sa käsi müüja oma raha, olema valmis neid kontrollida autentsuse oma arveid. Pärast seda, müüja vabastab deponeerimine ja teenuse saadab BTC otse oma Bitcoin aadress.

Me soovitame teil teha ainult in-isik kaupleb turvalises kohas. Hea valik on panga fuajees, politsei-jaam fuajeedes ja kohtumajade. Kui tegemist müüja, esimest korda või kui kauplemine suurtes kogustes, siis on mõistlik valida asukohta juurdepääsu kontroll, metallidetektorid, turvakaamerad ja valvurid.

Üldiselt teostada mõistus; Harva on esinenud teatatud juhtumid rööv ja pettuse.

Kaks suured võimalused deponeerita In-isik Trading

Kohalik Bitcoins ostja / müüja sobitamise

LocalBitcoins on kestnud alates 2012. Aasta keskpaigast, ja nad on kasvanud teenindusele enamikus riikides ja piirkondades. Selle aja jooksul, nad on loodud maine usaldusväärsust ja nad on muutunud tuntud go-to saidi börsiväliste tehingute.

Osta BTC seal külastada veebilehte ja registreerida. Sa peaksid siis kliki "Quick Osta" link ülemises menüüs. Sisestage asukoht ja valige "Raha", nagu soovitud makseviisi:

Nimekirja müüjad kuvatakse. Kui neid ei ole, siis pead ootama ühe ilmuda, või kaaluda teistsugust meetodit. Müüja nimekiri näitab mitu edukat ametitest, samuti tagasisidet skoor iga. Kui võimalik, valige müüja paljude ametitest ja positiivne maine.

Pärast valides müüja, on sul võimalik sisestada soovitud ostusumma, mis peab jääma oma piirid. Siis korraldada täiendavaid üksikasju oma kaubanduse kaudu sõnumite. Täpsema info, olla kindel, et uurida dokumentatsiooni ostmine processfor LocalBitcoins.

Kuna sa ei usalda LocalBitcoins saata münte teile, ei ole põhjust oodata mitu kinnitused pärast müüjaga vabastab münti. Saate rohkem teada LocalBitcoins siin.

Seeneniidistik Kohalik Trader

Populaarne Mütseeliumi mobiiltelefoni walletincludes funktsioon tuntud kohaliku ettevõtja. See tööriist toimib raha ainult sobitamine ja deponeerimine teenust Bitcoin ettevõtjad. Sõltuvalt teie piirkonnas, siis võib leida rohkem või (ilmselt) vähem müüjad sellel saidil kui

Päris palju kõike, mida vaja teada kohaliku Trader protsess on saadaval guideon Mütseeliumi saidil.

Pärast makse, müüja vabastab münte oma Mütseeliumi rahakoti sinu. Teisisõnu, Mütseeliumi annab deponeerimine teenust ning tagab, et müüja omab summa bitcoins et nad reklaamitakse kui müügiks. Kuid nad ei võta tegeliku valduse müüja mündid, nagu LocalBitcoins teeb. Selle asemel münte on otseselt vabastatud müüja rahakoti sinu.

Seeneniidistik on algoritm, mis jälgib blockchain ja võimaldab teil hinnata oma tehingu tõenäosus korralikult kinnitades seda. Siiski suuremate summade me soovitada ootab tegelik kinnitused.

Ostmine Bitcoin sularahas alates Bitcoin ATM (BTM)

Kui olete range või ebaregulaarne ajakava, korraldada kohtumine sobiva raha müüja bitcoins võib mõnikord osutuda häirivaks. Bitcoin sularahaautomaadid on mugav viis kaubelda 24/7. Aga kui kasutades tavalist ATM olema valvel kahtlaste tähemärki kes salanõu.

Kuigi BTMs on vohamise alates nende kasutusele mõned aastad tagasi, on veel palju piirkondi ilma. Parim viis leida lähedal BTM on kasutada CoinATMRadar.

Kui klõpsate BTM sellel saidil, näete ekraanil oma täpne asukoht, tasud, piirid ja ID nõuetele (kui neid on). Sait annab ka kontaktandmeid operaator. Sa peaksid noodistada need andmed, juhul kui on mingeid küsimusi.

Kui lähete BTM, pidage meeles, et võtta ka oma Bitcoin rahakott või aadress!

Sularaha sissemakse pangas

Paxful pakub ostuvõimalus, et olete kohata LocalBitcoins või sarnase peer-to-peer kauplemise saidid: sularaha deposiit. Selle meetodi puhul müüja pakub oma pangaandmeid. Seejärel külastada asjakohaseid panga ja täitke tagatisraha kaudu. Müüjad võivad määrata konkreetse panga. Seejärel tasuda sularahas müüjale konto kaudu pangateller.

See meetod on usaldusväärsem ja füüsiliselt turvaline kui kohtumine võõras. Täpsemalt, et müüja on kuidagi võimalik teada, mis pank teid kasutades. Negatiivne külg on see, et selliseid teenuseid on saadaval ainult pangandust tundi. Ja nad aeglasem kui näost-näkku transactions- eriti kui seal on pikk järjekord pangas või teenus on aeglane, et kontrollida oma kaubandust.

Nagu näost-näkku raha kauplemise, siis peaks ainult läbi panga hoiuste tehingute kaudu mainekas deponeerimine teenust; Selle tegevuse kaitseb teid pettuse.

Te saate tõestada deponeerimine teenus, mida makse pildistades või skaneerimine pangahoiuste kättesaamisest. Siis tekib vaidlus, nad vabastada müüja münte oma Bitcoin aadress. Nii et sa hoida oma kviitungi. Erinevalt pangaülekandega, see on tõesti raske tõestada, et sa makse ilma selleta!

Nagu mainitud, panga hoiuste müüjad võib leida kogu maailmas kohaliku Bitcoins või Paxful. USA-s on kaks rohkem teenuseid, mis on spetsialiseerunud korraldamine ja tagamine pangahoiuste ostude: BitQuickand Liberty X (mis nõuavad nutitelefonid).

Lõpuks müür Coinsprovides sama teenust USAs, Suurbritannias, Argentina, Austraalia, Brasiilia, Kanada, Saksamaa, Läti, Mehhiko, Poola, Filipiinid ja Rumeenia.

Raha Mail (ei ole soovitatav)

LocalBitcoins ja Paxful pakkumisi teenuste leidmiseks müüjad, kes aktsepteerivad sularaha kirja teel. Samuti võite leida sobivad müüjad darknet turgudel. Nagu in-isik ostab, proovige ainult kaubanduses loodud kasutajatele, kes on hea maine. Parim usaldusväärsed müüja on oma parima kaitse pettuse vastu. Ja deponeerimine tuleb alati kasutada.

See meetod hõlmab mõned ilmsed puudused, nagu aeglane ja riski, et teie ümbrik võib eksida või varastatud marsruudil. Soovitame pakkimine arveid paar kihti paberit, nii et nad ei saa kergesti tuvastada avamata ümbriku.

Juhul kui teie ümbrik kunagi saabub, või saabub tühja teatud müüjad võivad kompenseerida teile. Et saada, siis võib paluda filmida või pildistada ennast, asetades jooksul raha ümbrikus tihendamiseks ja saates selle.

Suurema ohutuse, soovitame kasutades tähitud kirjaga, siis võttes müüja märk pärast nad saavad seda. See meetod loob teatud tõendeid, et maksite kaudu deponeerimine, kuigi summa sularaha ümbriku võib siiski vaieldav.

Arvestades puudusi Selle meetodi me seda soovitada ainult sularaha ostjad, kes on liiga kauge teiste ostumeetoditest.

Järeldus

Kõiki eespool kirjeldatud meetoditega on võimalik osta Bitcoins sularahas täna. Kui sa tead teiste meetodite või on küsimusi või kommentaare, siis kindlasti jäta neid kommentaar allpool.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Analüüs: Bitcoin Price Breaks $ 600

Post Bitcoin

Algaja juhend kaevandamise bitcoines

Post Bitcoin

Bitcoini hinna analüüs: Tim Draper võidab Silk Road oksjonil

Post Bitcoin

Bitcoin USA dollari (dollari) vastu Goldi vastu: mis on parem investeering?

Post Bitcoin

Bitteni vastu Btc-e vastu võitlemine Coinbase - parim koht Bitcoinide ostmiseks

Post Bitcoin

Bitcoin Millionaire: Top 5 Bitcoin Millionaires

Post Bitcoin

Bitcoin domeeninimi BTC.com Müüdud 1 miljoni dollari eest!

Post Bitcoin

Suured valitsused purustavad bitcoini, kuid ei tapa seda - Forbes

Post Bitcoin

OP-ED: ebapiisav BitLicense pikendamine kinnitab sihtasutuse jõupingutusi puuviljalõikega

Post Bitcoin

Bitcoin Bear Peter Schiff paarib alla: Isegi $ 4000 juures on see ikkagi Bubble - Coindesk

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: nõudlusprogrammiga BitPay Partners pakub SpectroCoin eurooplastele muret lahendusi ja palju muud

Post Bitcoin

3 ohutud viisid turvaliselt bitcoiinide salvestamiseks