Kuidas osta bittiiniid Indias: lühijuhend | Estonian.lamareschale.org

Kuidas osta bittiiniid Indias: lühijuhend

Kuidas osta bittiiniid Indias: lühijuhend

Kui asute India ja osta Bitcoin, olete jõudnud õigesse kohta. Heitke pilk meie juhend kokkuostu Bitcoin India, mis uurib kõike seaduslikkuse Bitcoin parima Bitcoin vahetust.

Kas Bitcoin õigusliku India?

Seal on mõned ebaselgus seaduslikkuse Bitcoin Indias. Kuigi India rahandusminister on öelnud, et valitsus ei tunnista Bitcoin juriidilise valuuta, ta läks öelda, et riik ei ole veel ühtegi reguleerivaid virtuaalne valuutade suhtes.

Ütlematagi selge, et ilma määrus või otsene keeld, Bitcoin õiguspärasuse India on midagi halli ala. Kui midagi, seal on olnud õhus ettevaatusega ning India keskpanga väljastamise warningover Bitcoin samuti cryptocurrencies ja tooraineorganisatsioonides üldiselt.

Detsembris 2017 India maksuametile ründasid India Bitcoin exchangesin püüdes koguda andmeid investoritele ja potentsiaalselt koguda makse oma investeeringuid.

Kuidas populaarsed Bitcoin India?

Arvestades suuruse ja India populatsioon, see on potentsiaali olla suur turg Bitcoin. Bitcoin populaarsust India kasvab, kauplemise mahud kasvavad kiiresti, mida tõendab LocalBitcoins maht Indias.

Google Trendsshows suurenenud huvi Bitcoin Indiaga otsingusõna Bitcoin praegu suur spike lõpus 2017.

Mitmed India Bitcoin vahetamist näinud kasvava nõudlusega. Tõepoolest, India Bitcoin vahetada Zebpay nägi üle 500,000 rajatistega Zebpay Bitcoin appby mai 2017. Siiski, India on endiselt arengumaa, ja paljud ei suuda endale suurtes kogustes Bitcoin. Veelgi enam, riigi Interneti-ühendus ja kiirused on üsna taga need mujal maailmas.

Millised on peamised India Bitcoin kogukondade?

On üha rohkem India Bitcoin kogukondade online. Need on eriti kasulik viibib kursis viimaste uudiste samuti saada nõu parima India Bitcoin vahetus jms. Eelkõige tasub end välja järgmised foorumeid ja lehti:

  • India subreddit
  • India BitcoinTalk niidi
  • Bitcoin India Facebookis
  • Bitcoin vahetus asub Indias

On mitmeid India Bitcoin vahetamist, tehes ostu ja müügi Bitcoin India kiire ja lihtne. Peamised Bitcoin vahetus Indias on reguleeritud ja nõuab ID kinnitamiseks.

Unocoin

Juhtiv Bitcoin vahetada India, Unocoinwas asutatud 2013. Aastal ning see võimaldab kasutajatel osta Bitcoin ühegi India pangakontole. Toetavad investoritele Ameerika Ühendriikides, Unocoin on reguleeritud firma Indias ja pakub madala 1% tasu, mis langevad 0,7% suurenenud kauplemise mahud. See on lihtne Bitcoin vahetada kasutada, kuid see ei nõua ID kinnitamiseks.

Zebpay

Zebpayis rakenduse põhinev India Bitcoin vahetada, mis sai alguse 2015. Aastal Like Unocoin, see on reguleeritud ettevõte, mis võimaldab kasutajatel osta Bitcoin koos ühendatud India pangakontole. Zebpay on mõned head turvaelemente ja selle rakendus on saadaval Android ja iPhone. Nagu Unocoin, ID kontroll on vajalik. Veelgi enam, tehingutasud võiks olla läbipaistvam.

Coinsecure

India Bitcoin vahetada madala buy tasu lihtsalt 0,3%, Coinsecurehas populaarsust kogunud alates selle kehtestamisest 2015. Aasta reguleeritud Bitcoin vahetada India pakub mitmeid erinevaid tagatisraha võimalusi, sealhulgas NEFT, RTGS IMPS ja sularaha deposiit. Kasutajaliides on mitte kõige algaja sõbralik ja nagu Unocoin ja Zebpay, Coinsecure nõuab ID kontrolli, et osta Bitcoin.

International vahetus saadaval Indias

Sa ei piirdu ainult India Bitcoin vahetus ostes ja müües Bitcoin Indias. Tõepoolest, seal on mõned muud võimalused teile kättesaadavaks.

Coinmama

Coinmamamay aluseks Iisraelis, aga see on saadaval suur hulk riike, sealhulgas India. See loodi 2013. Aastal ning see pakub mugavust: saab osta Bitcoin deebet- või krediitkaardiga. Negatiivne külg on, et tasud on liiga optimistlik 5,5% tehingu kohta ja 5% krediit- või deebetkaardi tehingu. Te saate lugeda meie täielikku ülevaadet Coinmama siin.

Changelly

Changellywas asutati 2015. Aastal ning see võimaldab teil vahetada üks cryptocurrency veel. Sisselogimine konto ei nõua isiklikku teavet, ja siis saad on kiire ja lihtne viis vahetada cryptocurrency ühest rahakotist teise. Seal on fikseeritud tasu 0,5%, mis on veidi kõrgem kui paljudes teistes Bitcoin vahetust. Te saate lugeda kogu meie Changelly läbivaatamise siin.

CEX.IO

CEX.IOis saadaval enamikus maailma riikides. Asutatud aastal 2013, mille peakorter asub Londonis, seda cryptocurrency vahetada võimaldab kasutajatel osta ja müüa Bitcoin samuti valiku altcoins. Mõlemad krediitkaartide ja pangaülekanded aktsepteeritud makseviise madala tasu 0% -0,2% aasta ametitest. Pea meeles, et vahetada on väga erinevad tasud kui maaklerteenust. Te saate lugeda kogu meie CEX.io läbivaatamise siin.

Mitu Bitcoin sularahaautomaadid on seal India?

Alates 2017. Puuduvad Bitcoin sularahaautomaadid India, vastavalt CoinATMRadar.

Tea veel kuidas osta Bitcoin India või on kogemusi need oleme eespool mainitud? Anna meile teada, et kommentaar allpool.

Seotud uudised


Post Bitcoin

27. aprill 2015

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Bitmaini P2pooli arendus, KnCMiner Arctic Cycle Cloudi mineerimine ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoini ajakirjanikud: Bitcoini omandamise eetika

Post Bitcoin

Bitcoin Hind: Kui Uudised on ja ei ole olulised

Post Bitcoin

10. aprill 2015

Post Bitcoin

Varsti tulevad: esimene Bitcoini deebetkaart

Post Bitcoin

Bitcoini kasvav aktsepteerimine: 6 viisi BTC kasutamiseks

Post Bitcoin

Bitcoin selgitas 3:30 minutit

Post Bitcoin

12 awesome Bitcoin Memes

Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 edusammud toovad kaasa tegelikkuse detsentraliseerimise

Post Bitcoin

Suured valitsused purustavad bitcoini, kuid ei tapa seda - Forbes

Post Bitcoin

Butterfly Labs Josh Zerlan Deposition Hightlights