Kuidas osta Big Quantities Bitcoin - 3 Asjad teada | Estonian.lamareschale.org

Kuidas osta Big Quantities Bitcoin - 3 Asjad teada

Kuidas osta Big Quantities Bitcoin - 3 Asjad teada

Nagu Bitcoin hind soarsnear 2017. Aasta lõpuks paljud investorid otsivad osta suurtes kogustes Bitcoin. Standard meetodeid, mida enamik inimesi ei ole alati sobivad sellised ostud kõrgete tehingute ja hoiuste tasud ja piiratud pakkumise Bitcoins aasta vahetust. See juhend näitab teile kõige kulutõhusamaid viise osta Bitcoins suurtes kogustes (st üle $ 100,000).

Bitcoin OTC vahetus vs traditsiooniline Bitcoin vahetus

Kaks peamist võimalust teil on osta suurtes kogustes Bitcoin on kas kasutades OTC vahetus (OTC = käsimüügist) või traditsioonilise vahetust. OTC vahetus viidata ettevõtted või üksikute valmis müüma te Bitcoins otse ja mitte läbi reguleeritud ja automatiseeritud kauplemise platvormi.

OTC vahetab kasu

  • Kõrge likviidsust OTC ettevõtted spetsialiseerunud varustamise suuremahuliste Bitcoin suurte ostjaid nagu institutsionaalsetele investoritele. See tähendab, teil on võimalik saada oma tellimus täidetud täies kiiremini kui traditsiooniline vahetada enamiku ajast.
  • Fikseeritud hind - Kui ostate suurtes kogustes Bitcoin avalikus automatiseeritud andmevahetust näete tõenäoliselt hinnatõusu, kui teie tellimus on täidetud. See on tingitud asjaolust, et kui olete osta "odav" müüjad, siis järk-järgult liikuda "kallis" müüjad. See tähendab, et sa ei ole fikseeritud hinnaga ostu. Kui kasutate börsivälise vahetada saab rääkida fikseeritud hinnaga (nt "Bitstamp määr + 1%).

OTC vahetab miinused

  • Vähem transparency- Kuigi traditsiooniline vahetada tellimusraamatus on läbipaistev kõigile näha, ostes Bitcoins OTC sa ei tea täpselt, kes sa oled tegelevad või mahu, et neil on kaubelda. Sa põhjendades oma teavet ainult sellest, mida sa saad müüjalt.
  • Vähem määrusega tehakse ostmine OTC tähendab, et seal on vähem määrus kaasatud kuna paljud börsiväliste müüjad ei ole loetletud kui raha saatjad seega ohtu nende tehingute suureneb.

Tuntud Bitcoin OTC vahetus

Olles loetlenud erinevaid plusse ja miinuseid, kasutades OTC vahetus lähme üle mõned rohkem tuntud OTC vahetust Bitcoin majandusele. Enamik neist nõuavad teil rakendada ja ei ole avatud üldsusele.

ItBit asutuste

ItBitis tuntud Bitcoin vahetada rahastatud 2013. Aastal on reguleeritud börsil USAs, mis varustab Bitcoin vahetada teenused väikestele ja institutsionaalsed investorid. ItBit asutuste on täisteenindusega finantsteenuste firma institutsioonide kauplemise Bitcoin. Institutsionaalne Klient Group (ICG) annab institutsioonide ja aktiivne ettevõtjad personaliseeritud teenust ja toetust. Itbit, et tema OTC turul on väga konkurentsivõimeline pricingwhich muudab väga atraktiivne arvestades on see ka reguleeritud börsil.

Teke

Genesis on institutsionaalne kauplemise firma pakub kahepoolne likviidsuse digitaalse valuuta, sealhulgas Bitcoin ja eeter. Alates septembrist 2013, Genesis on kaubeldavad üle 1,500,000 Bitcoin (BTC), tasub üle $ 600 miljonit USA dollarit ning on lõpetanud üle 6000 ametitest.

Ettevõttel on vähemalt kaubanduse suurus 25 Bitcoins (praegu väärt umbes $ 22,000). Kuid nende keskmine kaubanduse ligikaudu 375 Bitcoins (praegu väärt umbes $ 300,000).

Erinevalt mõnest teisest OTC vahetus, Genesis reguleerib FINRA ja SEC. Nad on esitanud ka oma taotluse Bitlicense osariigis New York. Nad on hõlmatud pressmany korda kuigi mitte palju on kuulnud neid ajal 2016.

Cumberland kaevandamise

Companyoffers konkurentsivõimelise hinnakujunduse institutsionaalne suurus Bitcoin tehinguid. Nad täidavad likviidsuse mõned suured traditsioonilised Bitcoin vahetamist samuti. Seal ei ole palju infot firma kodulehelt siiski Coindesk on uurinud Monteerimin minevikus ja nad on ka partneriks Tradeblock.

Richfund - Suurim Bitcoin riskifondide maailmas

Richfundwas asutati tagasi 2013. Aasta alguses meeskond Bitcoin pooldajad. Ta tegeleb kaevandustööde, turu-tegemine, automatiseeritud arbitraaži ja börsiväliste tehingute. Richfund annab 1000-5000BTC suurt OTC teenuste Hiina, Korea, Kambodža, Hongkong ja Taiwan.

Athena Investor Services

Käivitati hilja 2017 Athena Investor Services (või AIS) on kõrge touch OTC kauplemisplatvormi, mis võimaldab inimestel Ameerika Ühendriigid osta ja müüa vahel $ 10.000 ja $ 500,000 BTC, ETH, BCH, DASH, EOS jne GNO, ICN, LTC, mln, REP USDT, XDG, XLM, XMR, XRP ja ZECi. Tasumine toimub pangaülekannete kaudu ja cryptocurrency tavaliselt saadetakse paar tundi, kuid selleks võib kuluda kuni 12 tundi, sõltuvalt sellest, kui kaua kasutaja läbimiseks sisseelamisprotsessi protsessi.

Traditsiooniline Bitcoin vahetus sobib suurte tehingute

Kui soovite kasutada traditsioonilisi automatiseeritud ja reguleeritud Bitcoin vahetus osta suurtes kogustes Bitcoin on mitu vahetust, mis sobivad selleks.

Coinbase (rahakoti ja vahetus)

Coinbaseis üks juhtivaid Bitcoin ettevõtted täna. On kaks võimalust, kus saab osta suurtes kogustes Bitcoins kaudu Coinbase.

  1. Coinbase wallet- Kui olete täielikult kontrollitud liige saab osta Bitcoins alates Coinbase maakleritasu teenust otse kuni $ 50.000 päevas (mõnedes riikides USA saab piiri tõsta kuni $ 100,000 iga päev). Kuigi hind on väga lähedal turuhind Coinbase võtab 1% nende tehingute, mis on suhteliselt kallis.
  2. GDAX (Coinbase vahetus) - vahetus on kauplemise maht umbes 4000 Bitcoins kohta day.When te tellida turuhinnaga, mis saab täis kohe, siis peetakse võtja ja maksab tasu vahel 0,10% ja 0,25%. Kui te tellida, mida kohe ei vastanud olemasoleva tellimuse, et tellimuse tellimusraamatus. Kui teine ​​klient tellib, mis sobib teie oma, peetakse tegija ja oma tasu 0%. Kuid GDAX on madalam igapäevase ostu piirid kui Coinbase rahakoti maaklerteenust ja see võimaldab teil osta kuni $ 10.000 väärtuses Bitcoins päevas.

Bitstamp

Vanim Bitcoin vahetada ümber, Bitstampcurrently keskmine tehingute maht 5000 Bitcoins päevas. Ettemaks tasud on miinimumtasemel 0,05% ja olenevalt kauplemise maht maksate tehingutasu 0,25% -0,1%. Kui kasutate SEPA kanda oma raha siis tasu ei võeta hoiuste tasud.

(Sisse Kehv, ma kasutan seda meetodit osta suures koguses münte)

Kraken

Asutatud aastal 2011, San Francisco põhinev Krakenis suurima Bitcoin vahetus Euro maht ja likviidsus ja ka kauplemine Kanada dollarit, USA dollarites, Briti naela ja Jaapani jeeni suhtes. Kraken on sarnased kauplemise maht Bitstamp umbes 5000 Bitcoins päevas kaubeldakse keskmiselt.

Kraken tasud arvutatakse tegija võtja moodul sarnaneb GDAX. Tasud varyfrom 0% -0,26% sõltuvalt sellest, kas sa oled tegija või saaja.

Järeldus

Mis kõik hype ümber, Bitcoin on veel lapsekingades ja võimalusi osta suurtes kogustes see on piiratud. Kuid eespool loetletud teenuseid teile rohkem kui õiglane lahendus selles olukorras. Kui võimalik ja likviidsuse load Pakun läheb koos reguleeritud börsidel (st Bitstamp, Kraken, GDAX) üle OTC vahetust.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin Hind: Kui Uudised on ja ei ole olulised

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Price report

Post Bitcoin

Bad News for Bitcoin: USA töökond, kes vabastab Bitcoini eeskirja

Post Bitcoin

Bitsquar - Bitcoin vahetus detsentraliseerimisega kogu suunas

Post Bitcoin

Bitcoin õpetab vabatahtlikke kõike, mida nad majandusteadusest ei tea - The Washington Post

Post Bitcoin

Päeva kaubandus: osta ja müüa bitcoini

Post Bitcoin

Bitcoin on mull, ei kavatseta lühikeseks müüa: Jaapani postkontori CIO - Reuters

Post Bitcoin

Bitcoin ametlikult seaduslik Californias! Gov Jerry Brown Signed AB129!

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: külgne tegevus jätkub

Post Bitcoin

Los Angelesis sel nädalal esimene Bitcoini sularahaautomaatide komplekt

Post Bitcoin

3 parimat viisi Bitcoin Cash (Bcash, BCH või BCC) ostmiseks

Post Bitcoin

OP-ED: Glenn Beck on hea Bitcoin jaoks