Kuidas kasutada Bitcoini? - lühijuhend | Estonian.lamareschale.org

Kuidas kasutada Bitcoini? - lühijuhend

Kuidas kasutada Bitcoini? - lühijuhend

Paljud inimesed, kes lihtsalt kuulda Bitcoin küsida "hästi, kuidas sa tegelikult seda kasutada?". See on raske küsimus vastata, kuna Bitcoin on nagu "tavaline" raha. Seega kujutada kui ma küsida "Kuidas kasutada dollarit?" Kuna palju inimesi, kes tulevad sellel veebisaidil on uus Bitcoin ma otsustasin kirjutada kiirkursus, kuidas kasutada Bitcoin, et siin läheb.

Enne, kui saate Bitcoin pead saada Bitcoin rahakott

Esimene asi, sa lähed pead tegema, et kasutada Bitcoin on saada Bitcoin rahakott. Seal on palju Bitcoin rahakotid saate valida, kuid kui olete hakanud just läbi Pakun, kasutades üht kasutajasõbralikumaks rahakotid (st Coinbaseor Blockchain.info).

Just nagu sa pead mingi tarkvara, et saata ja vastu võtta e-kirju (nt Gmail, Outlook), peate Bitcoin rahakott, et oleks võimalik kasutada Bitcoin. Bitcoin rahakott on tükk tarkvara, mis võimaldab teil saata ja vastu võtta Bitcoins. Üks asi, mida Bitcoin rahakott annab teile on teie Bitcoin aadress.

Bitcoin aadress on see, mida sa annad inimestele, kes tahavad saata teile Bitcoins (nagu soovite saada e-posti aadress keegi, kes soovib saata teile e). Kuid Bitcoin aadressid on natuke keerulisem kui e-posti aadress - nad näevad välja nagu juhuslikke numbreid ja tähti ja alustada "1" või "3". Siin on näide, sellise aadressi: 1GrwYYTDJic27cstVCjzS8Muvutw6JUYqB

Nüüd lähme mõned Bitcoins

Kui olete oma Bitcoin rahakoti ja oma Bitcoin aadress kõik, mida on puudu on mõned Bitcoins. On mitmeid viise saab osta Bitcointoday. Sõltuvalt makseviisi soovite kasutada ja Bitcoin vahetada te choosethe maksumus varieerub. Pea meeles, et sa võid ka osta vähem kui ühe Bitcoin kui osta täis Bitcoin on liiga kallis sulle.

Kui olete oma Bitcoins saate hakata kasutama neid.

Kuidas tegelikult kasutada Bitcoin?

Noh, viimastel aastatel üha rohkem ettevõtteid on hakanud nõustudes Bitcoins. Ülejääk, OK Amor, Virgin Galactic, Microsoft ja Subway on vaid mõned ettevõtted, mida saab kasutada Bitcoin maksma oma teenuste eest. Samuti, kui soovite kasutada Bitcoin osta peaaegu kõike, mida saab taotleda Bitcoin deebetkaardiga.

Need deebetkaarte väljastatud 3. Osapoole ettevõtted, mis võtavad tasu oma teenust. Mis Bitcoin deebetkaardi saab osta igast poest, mis aktsepteerib deebetkaardid ja summa võetakse maha teie Bitcoin tasakaalu.

Kui te ei taha osta midagi, mida saab investeerida oma Bitcoins erinevates wayssuch kui ettevõttest neile kauplemine neid või saada kaevandamise seadmed. Pidage meeles, et kõige Bitcoin investeeringud on väga riskantne ja sa peaksid harida ennast selles küsimuses enne investeerida oma raha.

Teine võimalus kasutada Bitcoin on saates raha oma sõprade või perega. Kõik, mida pead tegema, on saada oma Bitcoin aadress ja sa saad kanda Bitcoins rahakotist päralt. Kasutamine puhul võib see olla pöörates tagasi sõber, kes ostis te õhtusöök, tagastades laenu või isegi lahendada bet.

Lõpuks, kui soovite avada online-äri saab kasutada ka Bitcoin maksevahendina nii et kliendid on täiendavaid võimalusi maksta teile.

Nüüd sa tead põhitõdesid, kuidas kasutada Bitcoin, ma soovitame kasutada mis tahes lingid selles artiklis

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin krediidi mull 1. osa: Bitcoin Margin Trading

Post Bitcoin

Esimene ülikool Bitcoini ATM-i paigaldamiseks - Vancouver, Kanada ülikool

Post Bitcoin

Bitcoin on mull, ja siin on, kuidas see hakkab krahhima - CNBC

Post Bitcoin

Euroopa Keskpanga juhatuse liige on Bitcoini vastu

Post Bitcoin

Blockchaini Online Bitcoin Rahakott - Turvaseadistuse juhendaja

Post Bitcoin

Bitcoini investeerimise eelised ja kuidas investeerida bitcoiinidesse

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: nõudlusprogrammiga BitPay Partners pakub SpectroCoin eurooplastele muret lahendusi ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoin on lummatus, mis vallutas maailma - Atlandi ookeani

Post Bitcoin

Bitstampi Bitcoini auditi näitajad sisaldavad kõiki hoiuseid

Post Bitcoin

FATF: Bitcoin on positiivne, kuid valitsustele ohtlik

Post Bitcoin

Bitcoin Mining 2015: ASIC, Cloud Mining ja raskused

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTCi IJKd