Ülevaade: minu korduvad katsed osta BTC 247Exchange | Estonian.lamareschale.org

Ülevaade: minu korduvad katsed osta BTC 247Exchange

Ülevaade: minu korduvad katsed osta BTC 247Exchange

Enam kui aasta tagasi oli mul minu esimene visiit 247Exchange ja see ei lõpe hästi. Täna ma olen vaadati vahetada näha, kui midagi on muutunud. See läbivaatamine on hoitud taktitunne, sest see oli algselt kirjutatud kõik uuendused tehtud minu praeguse visiidi kirjeldatakse kogu arvustused, nautida!

Selles postituses, kuigi ma maksab kuidas osta Bitcoins kasutades krediitkaarti 247Exchange, ma lähen samuti kirjeldada minu isiklik kogemus nendega.

Mis mees pean tegema, et saaksin Bitcoins siinkandis?

See kõik algas umbes nädal ja pool tagasi, kui ma otsustasin, et kontrollida 247Exchange teenuseid. Pärast minu Bitcoin kelmuse testprinciples, ma esimest möllitud teiste kommentaare Internetis (nt TrustPilot, SiteJabber jne) ja nägi, et see oli saada päris häid hinnanguid.

Ma avanud tasuta konto ja kontrollis minu e-posti, päris standard siiani. Siis ma otsustasin, et osta mõned Bitcoins minu krediitkaardi. Ma andsin teavet, millele järgneb:

Nagu näete kena asi 247Exchange on, et:

  1. Kasutajaliides on üsna lihtne mõista
  2. See avaldab kõik tasud eelnevalt

Tahaks, et nad näitaks agregeeritud tasud samuti (krediitkaardi tasud + tehingutasud), kuid ma arvan, et see on juba nii parem kui alternatiivid seal.

Liikudes I käsul "Tee Order" ja leidis, et mul on vaja, et kontrollida oma aadressi ja telefoninumbri, et oleks võimalik osta BTC minu krediitkaardi. Telefoni kinnitus oli üsna lihtne: telefoni kinnitamiseks pead sisestama koodi saata tekstisõnum. Lihtne.

Identiteedi kinnitamine nõuab valitsuse ID. Ma tavaliselt ei meeldi saates need dokumendid Internetis võõrastele kuid ma andsin talle süsti. Kahjuks ma andsin passi number valesti ja pidin ootama, kuni kontroll keelati uuesti sisestada (see lisatakse veel üks päev protsessi).

Aadressi kontrollimine nõuab mingi kommunaalteenuste arve, mida ma ei olnud minu kõrval ajal. Aga kui ma koju jõudsin esitatud ja see läks sujuvalt.

September 2016 uuendatud: Protsess on ikka lihtne ja väga otse edasi. Ainus erinevus on see, et nüüd pead andma kasuliku inglise või on dokumendi tõlkida. 247Exchange meeskond on rahvusvaheline, et nad saaksid aru, vähemalt paar keelt, kuid kui teie keel ei ole nimekirjas, mis võib olla probleem.

Nii seni kõik tundub päris dändi ja kõik, mis on jäänud on osta kaardi. Kahjuks siin on koht, kus see saab keeruline. Kuigi kasutajaliides osta Bitcoins kohta 247Exchangeis päris hea, 'Lisa Krediitkaart "protsess on üsna tülikas. Seletan.

Kui lisate esimese kaardi, 247Exchange täidab test makse, mida on vaja kontrollida oma krediitkaardi väljavõttel. Pärast seda protsessi, ma ootasin kaks päeva ja ei näe kontrollimise eest.

September 2016 uuendatud: Üritasin uuesti, seekord teise kaardi, ja ikka ei näe test makse mu krediit avaldusega. Ei ole kindel, kas see on 247Exchange väljastamisel või krediidi ettevõte. Võtsin toetust uuesti ja öeldi, et kui mul on 3DS krediitkaardi võin osta ilma kinnitamiseks. Ma läksin edasi, lõpetanud oma tehingu ja Bitcoins saadeti koheselt.

Ma siis ühendust vahetada toetust (mis vastas üsna kiiresti). Nad ütlesid mulle, et tasu ilmselt ei tehtud ning et mul on vaja kustutada oma kaardi ja uuesti lisada. Ainus probleem on see, et ma ei saa seda teha, kasutades veebilehel liides. Lõpuks toetust rep mulle nad kustutada oma kaardi ja ma oleks siis võimalik lisada see hiljem. Ta mainis ka ma saaksin talle sellest.

Ootasin mõnda aega enam ja pärast veel kaks päeva ilma e-posti ma otsustasin, et kontrollida, mis oli juhtunud. Uus toetus rep vastas, ütleb mulle, et nad ei näe, et tasu tegelikult tehtud minu kaardi $ 2.04. Nüüd siin on minu küsimus selline:

  1. Miks ma ei meilitsi selle kohta? Tundub, et ei ole jätkuprotsessi toel kohta 247Exchange.
  2. Kontrollimine summa anti mulle ilma vajaduseta ennast identifitseerida, mis oli päris kummaline. Tähendus, ma oleks võinud lihtsalt olnud mõned häkker taotleva teada kinnitussumma, nii et ma saaks kasutada kaardi faili ja toetust rep otsustas lihtsalt käsi välja (vaatleme allpool Vestlusest).

Võib vaielda, et kuna olin sisse logitud see tähendab, et mul on selle konto parooli, kuid minu kogemus teiste teenuste see standard protokolli tavaliselt küsida veel mõned identifitseerivat informatsiooni.

Jättes kõik, et minu taga, ma läksin ja heaks minu kaart. Olin lõpuks ometi lähedane minu eesmärk - saada oma münte. Samas, kui ma püüdsin osta minu äsja heaks kaardi ma ei tohi seda kasutada mingil põhjusel.

Klienditoe poole pöördumine uuesti Mulle öeldi kustutada oma kaardi ja uuesti lisada. Sel hetkel sain ummikus 3D-Secure teenuse kontrollimise ja otsustas loobuda kõik koos. Kokkuvõttes ta võttis mind poolteist nädalat lõpuks loobuma ilma ostmise münte.

247Exchange on suur potentsiaal, kuid see vajab poleerimine kasutaja kogemus

Mulle tundub, et 247Exchange on üks neid ettevõtteid, mis võib anda tohutu teenust Bitcoin klientidele, kuid nad ei suuda seda teha, sest nende ostuprotsessi. On teada, et Achilleuse ravib kõik Bitcoin ostmine protsessid on tõenduspõhised ja 247Exchangehasn't lahendatud selles osas tõhusalt veel.

Minu lõplik otsus on see, et kui te soovite, et proovida oma õnne 247Exchange minna, sest kõik märgid näitavad, et see on õigustatud äri head tuge. Ma lihtsalt loodan, et te ei saa pettunud ja ummikus protsessi nagu ma tegin.

Veenduge, et lugeda jätkuva uudiseid selle postituse alla, sest mõned asjad on muutunud, kuna see arvustus oli algselt kirjutatud.

August 2016 UPADTE: neil kulus aastas, kuid nad said mulle tagasi!

See läbivaatamine avaldati algselt juulil 2015 kohta 10. August 2016 Ma sain meili Anton asutaja InterMoney Exchange, operaator 247Exchange. Põhimõtteliselt ta viitab kõik probleemid olen tegelenud, kui nad üritavad osta Bitcoins koos 247Exchange.

Ma pean ütlema, kuigi see on imetlusväärne, et Anton võttis aega tegeleda minu iga valu punkt üksikasjalikult, siin 247Exchange vastus sellele ametikohale:

Krediit- / deebetkaardi kontrollimine - Tegime palju parandusi siin. Ma ei mäleta ühtegi sarnase juhtumi viimase 6 kuu jooksul (vähemalt) kui kliendi kaardi eest ei pea maksma teadmata põhjusel ja klient pidi ootama midagi, küsida personali kustutada kaart jne

See protseduur sai mitte-kohustuslik enamik kasutajaid (nõuame see lihtsalt kinnitamata kaardid, need ilma toetuseks Verified by VISA või MC SecureCode). Meil on juba parem tehnikaid; Pealegi, identifitseerimise protsess üldiselt muutub palju lihtsamaks ajal lähikuudel.

Lisaks olete nimetatud järgmised:

1. "Miks ma ei meilitsi selle kohta?" (No jätkuprotsessi toel): Sul on õigus, kui probleem laheneb, siis peaksid teadma, et vähemalt. Kui klient seisab mingeid probleeme, meie toetus (ja mõnel juhul süsteem ise) tekitab pileti vastavasse osakonda (IT, finants, administratsioon, vastavus jne) ja klient saab jälgida vastused ja teated. Meie klienditeenindus on palju parem nowand me töötame pidevalt veelgi parandada.

2. "The kinnitussumma anti mulle ilma vajaduseta ennast identifitseerida": Olen nõus, et see ei olnud kõige ohutum otsuse, nii et kui klient vajab selgitada mõningaid andmeid, mis võivad seda teoreetiliselt kasutada identiteeti varastada jne, meie töötajad ei avalikustanud midagi tegemata kindel klient küsib ise. Meie töötajad kontrollisin IP aadressid veenduda selle ja nüüd tegime mõned teised parandamise protsessi.

3. Töötlemine issues.I'm piinlikkust tundmata lugemist, kuidas sa võitlesid püüavad teha ostu. Rääkima tõtt, meil oli mõned tehnilised probleemid tellimuste töötlemine, kui kasutad meie kodulehel, meie tarkvara oli kaugel täiuslikkusest (kuid üle 90% klientide polnud selliseid küsimusi isegi sel ajal). Meie IT osakond töötas palju neid ja nüüd oleks väga väga raske isegi ette kujutada näiteks mitmeid küsimusi ühe järjekorras. Kuigi paar asja me veelgi parandada (ja me töötame selle kallal), mõned küsimused on läbi meie otsese kontrolli. Näiteks kui emitent blokeerib tehingu "kahtlaste", me ei saa midagi teha peale küsib klient helistada / kirjutada emitendi ja "valgesse nimekirja" meie MID. Pealegi meie töötajad, maksetöötleja, Gateway Provider ja omandaja teevad kõik endast oleneva, et teha protsessi veatu 100% juhtudel. Samuti oleme teinud integratsiooni uus Gateway / omandajale Euroopas, mis on juba elada ja töötame automaatne vahetumine maksevalikuga kui mõni viga kasutades tavalisi töötlemise kava. Uus töötlemise kava (praegu töötab EUR, DKK, JPY, NOK, NZD, SEK, TRY vääringud) on parem kaart vastuvõtmise ja vähem vigu; mõne nädala jooksul teeme selle kättesaadavaks USD, AUD, GBP, CAD, kui "vana" töötlemise kava ei võta kaardi.

Ka (nagu juba mainisin) isegi on harvadel juhtudel, kui on mõned küsimused, ei ole vaja kliendi kustutada kaarte jne Tegime palju parandada, et töötlemise ja kuigi küsimused võivad (harva) juhtub, me lahendada quickly.Finally, seoses CONS oma järeldust: kinnitusprotsessist võtab liiga kaua aega: lahendatud, enamik kliente on nüüd kinnitatud tunni või paar tundi, tavaliselt isegi kiiremini (palju inimesi sooritama kõik identifitseerimise 5-15 minutit). Meie vastavuse ja Riskijuhtimise personal töötab 24/7 ja reageerib väga quickly.Slow offline toetust vastus: lahendada võtsime täiendavat personali ja tegi palju muid täiustusi kirjeldatud aboveNo Järg protsessi toejuhtumeid: lahendatud (vt punkt 1.)

September 2016 uuendatud:

Tundub, et 247Exchange võttis minu läbi päris tõsiselt. Seekord ma ei ole nii palju vaeva üldse osta minu mündid, välja arvatud asjaolu, et ma ei teadnud ma ei pea ootama kinnitamiseks minu kaart.

Mis ma armastasin protsessi kohta on see, et kogu tee sain kohe toetust, kui mul on vaja seda ja ma arvan, et see võib-olla üks kõige tähtsamaid asju online-äri võib pakkuda. Nii et ma olen nüüd muudan otsus - 247Exchange on hea ostu kogemus ja ma loodan, et nad jätkata ja parandada oma veebilehel aja möödudes. Minu peamine mure on nüüd oleks kasutajaliides, mis muudab protsessi kuid raske liikuda, kuid rohkem, et hiljem post...

Kui soovite jagada oma kogemusi nendega jätnud kommentaari allpool.

Seotud uudised


Post Bitcoin

FTC ametlik kaebus Butterfly Labsi vastu

Post Bitcoin

Bitcoin Bear Peter Schiff paarib alla: Isegi $ 4000 juures on see ikkagi Bubble - Coindesk

Post Bitcoin

Lõpuks lihtne viis bitcoini saatmiseks Facebookis

Post Bitcoin

Majanduse professorid prognoosivad bitcoini väärtuse langust

Post Bitcoin

Mis on töökogemuse tõestus?

Post Bitcoin

Bitcoin: prantsuse majandusteadlane ennustab arvutamise päeva - Irish Times

Post Bitcoin

EXCLUSIVE Hack: osta odavad bikvinid (25% turuväärtusest)

Post Bitcoin

3 parimat viisi Bitcoin Cash (Bcash, BCH või BCC) ostmiseks

Post Bitcoin

Bitcoin Margin Trading Valikud algajatele

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: külgne tegevus jätkub

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Bitmaini P2pooli arendus, KnCMiner Arctic Cycle Cloudi mineerimine ja palju muud

Post Bitcoin

Ülevaade: Bitcoin Tap