Bitcoini vahetuste kasutamine | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini vahetuste kasutamine

Bitcoini vahetuste kasutamine

Bitcoin kauplemise tehakse üldiselt börsil. Kuna Bitcoins saab kaubelda indiviiditi, see on ka võimalik kaubelda neid väljaspool vahetada. Me peaks hoiatama sind siiski, et oma võimalusi saab petta suurendab oluliselt. Ja nagu me oleme juba mainitud, kui keegi rebib teid ära, see võib olla väga raske taastada oma raha või Bitcoins.

Nagu rahakotid on palju vahetusi. Kõige populaarsem vahetus on kaugelt Mt. GOX. Mõnes mõttes, siis võiks mõelda Mt. GOX samaväärseks New York Stock Exchange. Vahetus on väga mõjutajaks Bitcoin hinnad kogu maailmas ning paar korda on sulgeda teenust, Bitcoin väärtused on langenud. Väga tõelist, kui Mt. GOX kukuvad kokku, Bitcoin ise võib ahendada või sisesta omamoodi "Depressioon".

Valides vahetada pead arvestama stabiilsust vahetamist kiiresti muutuvate turgude ja ka turvameetmeid. See võib olla võimalik, näiteks arvuti häkker RAID vahetamise ja nuputada viis kas hindadega manipuleerida või varastada Bitcoins tähelepanuta. Samuti, kuna Bitcoin hinnad võivad kiik metsikult lühikese aja jooksul, seal on tõsine oht, et vahetus võib destabiliseerida all metsik hind kiiged.

Nendel põhjustel, Mt. GOX võib olla parim vahetada töötada. See on suurim ja vanim veel töötab vahetada. Igal ajahetkel Mt. GOX moodustab üle poole kõigist Bitcoin tehinguid. Börs on rünnanud häkkerid ja vaevatud läbi sitke turgudel korduvalt. Seni haldamist ja turvalisust meeskondi Mt. GOX suutnud hoida vahetada stabiilne, kuigi nad on olnud ajutiselt sulgeda vastutasuks lühikese aja jooksul paar erineval korral. Soovitame uurida teiste vahetus muidugi, aga me kirjeldada, kuidas registreeruda Mt. GOX. Õppetunnid siin saab rakendada teiste vahetust.Escrowi kasutamine Bitcoinide ostmiseks PaypaligaKui sa tehingus, mis hõlmab osta Bitcoins koos Paypalit on äärmiselt soovitatav, et te kasutate Märkus teenus nagu sätestatud Kohalik Bitcoins. Deponeerimine teenust on põhimõtteliselt 3. Osapoole mis tagab tehingu läheb plaanipäraselt. Kasutades sellist teenust aitab vältida pettust.

Pettust ostes Bitcoins Paypal üksikisikute (ja mitte vahetus nagu VirWox) ei ole nii haruldased.

On oluline märkida, et ainus erakond, mis on tegelikult kokku puutunud riski selline tehing on müüja ja mitte ostja.

Tavaliselt mida scammer teha, on soovitada osta Bitcoins sinult, maksa teile Paypal, ja kui Bitcoins saabuvad oma rahakoti ta nõuda ta kunagi sai neid. Kuna Paypal enamasti toetada kaevates poolel, siis jääb ilma oma Bitcoins ja oma raha.

Nii Märkus kaitseb teid nende pettus, kasutades järgmist protsessi:
Samm 4- Peale ostja saab Bitcoins Tingdeposiidileping vabastab raha müüjale.

Juhul kui ostja ei saa Bitcoins vaidlus saab teha ja see on kuni deponeerimine teenust jõudmiseks tulemuseni. On oluline märkida, et mitte kõik Märkus teenused on sarnased ja sa peaksid ka valida usaldusväärse deponeerimine teenust teostada tehing. Mõnel juhul Märkus teenus maksab tasu töödelda samuti. Üks tuntud Bitcoin Märkus ümber täna on Local Bitcoins mis samuti hinnad on kasutajate usaldusväärsust.


Utah teeb Bitcoini ajalugu: krüptota sõbralik arve väljub Senati esimesel lugemiselUnustage New Yorgi ja New Hampshire. Utah on uusim Bitcoin sobiv USA osariik teha ajalugu cryptocurrency universeand võib olla esimene nõustuda BTC riigi teenuseid.

Uus arve läbinud oma esimese senati lugemisel pärast varem läbib esindajatekoja (enamus 38 "jah" vastu 36 "ei").

Eelnõu HCR 6 - pealkirjaga "Samaaegne resolutsioon maksevõimalusi riigi Services" - algselt esitatud Utah riigi esindaja Marc K. Roberts veebruaris aastat on sponsoreeritud Todd Weiler.

Teistest eesmärke, arve julgustab "laiendatud kasutamine Bitcoin riigi" ja "ettepaneku luua nõukogu maksevõimalusi riigi Teenused uurida, kas ja kuidas riik võiks nõustuda Bitcoin kehtiv makseviis".

Vastavalt Marc K. Roberts, millega kiidetakse heaks selle arve tähendaks Utah osariigis säästa raha makse töötlemise tasu. Kuid pooldaja usub, et eeliseid saaks minna palju kaugemale selle juba positiivne tulemus.

Seega, olgu see lahendatud, et seadusandja riigi Utah ja kuberner kaasnenud selles, tunnistab kasu, mida võiks tulla laiem kasutamine Bitcoin riigi ja tunnistab, et riik võiks olla võtmeroll kasutamise edendamisel kohta Bitcoin.

Arve isegi mainib Overstock.com

e-kaubanduse hiiglane põhineb Salt Lake City, mis alustas nõustudes BTC alguses 2014. "Bitcoin annab kaupmeestele atraktiivse alternatiivina mehhanismi makse aktsepteerimist, sest tehingu tasu Bitcoin on üldiselt palju väiksem kui kehtestatud muid makse töötlejatele. (...) paljud suured ettevõtted nüüd aktsepteerima Bitcoin kehtiva makseviisi, sealhulgas Utah põhinev Overstock.com. "

Siiski vastavalt CoinTelegraph.com, isegi kui senati heaks resolutsiooni oma teist ja kolmandat lugemist on "nõukogu Maksevõimalused" on viimane sõna. Volikogu uurib ja lõpuks otsustada, kas see on teostatav, et riik nõustuda Bitcoin ametliku makseviisi.

Praegu dokumendi pole mitte ainult senati esmase heakskiidu andmiseks, kuid on saanud ka positiivse tukkuma Utah senati Tulud ja Maksustamine komitee. Komitee võttis hääletuse arve, selle rahuldamist kolm poolt-.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Hangi oma tasuta koopia minu määrdunud väikesest bitcoini salajast

Post Bitcoin

Bitcoin on mull, ja siin on, kuidas see hakkab krahhima - CNBC

Post Bitcoin

Tume rahakott Alpha 4 release

Post Bitcoin

Hollywoodi haigla maksab häkkeritele 40 Bitcoini väärtust 17 000 dollarit arvutite väljaandmiseks

Post Bitcoin

Argentiina keskpank kardab bitcoini

Post Bitcoin

2018. aasta prognoosid: Bitcoin Will Crash - CTech

Post Bitcoin

Kolm võimalust, kuidas lihtsalt osta Bitcoinid Suurbritannias ja uus Briti vahetus

Post Bitcoin

Ethereum Miningi algaja juhend 2017 - Kuidas minna Ethereum arvutisse?

Post Bitcoin

Ennenägematu: Bitcoin Mining Network ületab 100 PH

Post Bitcoin

Kohalik Bitcoinide ülevaade - kas see on Legit?

Post Bitcoin

Osta Bitcoinid koos Paypal - sammhaaval Tutorial

Post Bitcoin

Bitcoin USA dollari (dollari) vastu Goldi vastu: mis on parem investeering?