Bitcoin IRA ülevaade - maksuvaba krüpto? | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin IRA ülevaade - maksuvaba krüpto?

Bitcoin IRA ülevaade - maksuvaba krüpto?

Investorid on hüppas rõõmust kohta uskumatu plahvatus rikkuse nad võivad saada cryptocurrencies. Kuid paljud jäävad muretult tea elevant toas: maksukoguja.

Kas olete juba kasu saanud oma investeeringuid, kuid sa oled udune umbes maksutagajärgi? Kui jah, siis räägi oma raamatupidaja.

Edasi minnes saab kaitsta oma kasu maksud. Võite isegi luua tax-free (mitte ainult maksu-edasilükkunud) rikkuse ja seda kõike toel USA valitsus. Kui olete tõsiselt investeerida cryptocurrency, siis tasub ära kõik juriidilised võimalused, mis on saadaval.

Siin on viis olulist punkti, et standard investor ei pruugi teada, kuid võib tõesti midagi muuta:

1. Füüsilisest isikust suunatud IRA

Kui olete kunagi kuulnud füüsilisest isikust suunatud IRA, sa ei ole üksi. Ameeriklased on investeerinud üle $ 20 triljoni pensionile vara, ja 98% sellest võib leida regulaarne kontod, mis ei ole suunatud ise.

Need kontod on tavaliselt loodud suurte vahendus (nt Schwab, Fidelity, ETrade ja TD Ameritrade). Seal saavad nad osta aktsiad, võlakirjad, ja erinevaid investeerimisfonde. Teisisõnu, nad jäävad Wall Street.

Aga mis juhtub, kui leiate suur investeering, mis ei ole pakutud Wall Street? Kuidas oma pensionisüsteemiga kasum, et investeering? Sisestage füüsilisest isikust suunatud kava. See plaan on võimalik kindlaks kas IRA või 401k, ja see annab teile võime panna oma investeerida dollarit varasid, mis mõtet teile.

Need vähesed investorid, kes on (seni) kasutada füüsilisest isikust suunatud plaanid tavaliselt investeerida "alternatiivsete varade," nagu kinnisvara või väärismetallide. Teised populaarsed investeeringute hulka maksu kinnipidamise, eraettevõtete, riskifondid ja IPO. Tegelikult IRS load peaaegu mingit vara pensionile kava. Ainus kaks erandit on kollektsiooni ja elukindlustus.

Kuid viimasel ajal pensionile plaanid on lastud uus suund. Cryptocurrency on uusim, kõige plahvatusohtliku vara, et inimesed on viia oma füüsilisest isikust suunatud IRA on. See sisaldab Bitcoin, Ethereum, ja kõik muud altcoins.

Kui sa tead füüsilisest isikust suunatud IRA, suur. Kui te seda ei tee, saad ise up-to-ühendus koos raamatut olen kirjutanud nimega Ultimate füüsilisest isikust suunatud IRA. Mõlemal juhul ise suunatud kava on parim lähenemine hoone tax-katusega cryptocurrency rikkuse.

2. Flat Rate Plan

On kaks täiesti erinevat tüüpi füüsilisest isikust suunatud IRA: vabadusekaotuslik IRA ja tshekiraamatut IRA. Vahi alla võtmise mudel, haldaja hoiab oma raha ja kasutab seda ära, et koguda (ja sageli amp kuni) tasud. Nad võivad sisaldada tehingutasud kõike oma IRA teeb, samuti vara baasil tasud, mis võtavad protsendina kogu raha hoitakse kontol.

Näiteks, kui soovite investeerida $ 100,000 arvesse krüpto, vabadusekaotuslik kava võib nõuda 15%, lihtsalt hoides oma raha. Aastas, mis väljub ilmatu $ 15.000!

Ühes tshekiraamatut IRA, tasu struktuur on kindel määr. Sellisel juhul maksad ühekordse setup tasu (tavaliselt vahemikus $ 1200 kuni $ 1800) ja väike aastatasu (tavaliselt alla $ 200). Tšekiraamat IRA võib pakkuda kokkuhoiu tõttu oma unikaalse, kliendi-keskne struktuur. Mis kindla tasu, see ei ole oluline, kui sa investeerida $ 100, $ 100,000 või $ 100 miljonit. Korter on lame.

Ja see on tõesti see, mida sa teha tahad, kui sa investeerida cryptos. Sa ei taha, et hoida pöörates üha kasvav dollari summasid mõne kolmanda osapoole, lihtsalt sellepärast, et sa oled investeeringud on edukad. (Varapõhine plaanid tavaliselt tasu protsendina kui setup kulud, samuti raha te otsustate lisada hiljem.) Aktiivseks investorid, kes tegelevad kõrge tehingutega investeeringuid, nagu cryptocurrency kindla suurusega on ainus viis minema.

3. Full Investment Juhtimine

"Tšekiraamat kontrolli" on funktsioon, mis loomulikult kaasas tshekiraamatut IRA. See kontroll on hädavajalik, et see annab teile täieliku kontrolli üle investeeringud oma vahenditest.

Näiteks, hooldus- plaanid piirata oma valik investeeringuid. Tavaliselt nad pakuvad ainult käputäis cryptos. Aga tšekiraamat plaani, siis ei ole piiratud. Võite investeerida kõik cryptocurrencies, samuti need, mis ei ole isegi loodud!

Pealegi, kui soovite investeerida kinnisvarasse (või mõne muu peaaegu-ammendamatu varaklasside), saate seda teha koos tshekiraamatut kava.

Teine suur eelis tshekiraamatut kontrolli, et sa hoiad rahakoti ja võtmed. Aga kinnipidamiskohas füüsilisest isikust suunatud IRA, siis ei ole. Sa pead tugineda turvalisuse võimalus, et hooldaja valib teile. In tšekiraamat kava, terve hulk julgeoleku võimalused on avatud sulle. Sa ei ole kunagi piiratud-või sõltub-ladustamiseks vahetamine. Saate liikuda oma cryptos igasse rahakott, sealhulgas kuum või külm ladustamise. Võite isegi liigutada erinevatesse need, nii tihti kui soovid.

4. Power of Roth

On kahte tüüpi IRAS:

Esimene on traditsiooniline IRA. Selles kavas maksu maksed edasi lükata. Sa pead maksma makse, kuid sa saad seda teha sellises vanuses, kui saate tõenäoliselt olema palju väiksem maksuskaalat. Seega, sa pead rohkem raha taskus.

Teine on Roth IRA. Samuti pakub maksusoodustust. Aga kasu on tax-free, mitte ainult maksu-edasilükkunud. Ühes Roth, investor maksab kõik maksud nüüd, mitte hiljem. See erinevus tuleneb ühe suure saladusi rikkuse suurendamine: Mõlemad põhimõtet ja kasumi tagasi tulla tax-free. Cryptocurrencies on potentsiaali toota rannikualal naaseb, nii tax-free struktuuri ei saa võita. (Sama kehtib ka Roth 401k.)

5. Power of Traditional IRA

On mitmeid põhjuseid, miks inimesed ei ole Roth IRA:

Esimene on see, et kui sa teed liiga palju, IRS ei võimalda teil teha Roth sissemaksed.

Märkus: Isegi kui teie sissetulek on liiga kõrge, et teha uus aastas panuse, võite alati teisendada olemasolevad tavapärased fondide Roths.

Teine põhjus on see, et see võib lihtsalt olla liiga raske makse maksta kohe-, mis võib võtta hammustada läbi eelarve, ja ei pruugi olla majanduslikult otstarbekas. Tulemuseks on see, et paljud pöörduvad traditsioonilise IRA kui platvormi valik.

Sest cryptocurrencies, see on ikka suur võit, sest investeerimine kaudu IRA / 401k võimaldab teil vältida kapitali kasvutulu makse. Kapitali kasvutulu maks on raha valitsuse kogub investeeringute, mis näitavad kasumit. Kui cryptocurrency investorid kasutavad mitte-pensionifondide investeerida, nad kannavad seda maksu. (Lühiajalised kapitalitulu maksud on eriti kõrge.)

Kuid sees IRA või 401k, kasumit ei maksustata kapitali kasvutulu. Kui te võtate raha välja (arvatavasti aastaid hiljem), seda käsitletakse kui tulu, mitte kapitalikasvu. See on suur võit, eriti aktiivne investor.

Järeldus

1. Füüsilisest isikust suunatud IRA

Või 401k)

See võimaldab teil investeerida cryptocurrencies (ja igat liiki "alternatiivsete investeeringute") osana oma pensionisüsteemiga.

2.Lõike Flat Rate

See on kõige kulutõhusam tasude struktuuri, sest sa ei maksa liialdatud varapõhise teenustasusid.

3. Tšekiraamat kontroll

See funktsioon on füüsilisest isikust suunatud IRA (või 401k) võimaldab investeerida mis tahes cryptocurrency (isegi need, kes ei ole veel leiutatud). Lisaks hoiate rahakoti ise, siis saate rohkem valikuid, turvalisuse mõttes ja investeerida paindlikkust.

4. Roth IRA (või 401k)

Seda tüüpi pensionisüsteem võimaldab oma kasumit kasvatada tax-free, mitte ainult maksu-edasilükkunud.

5. Traditsioonilised IRA (või 401k)

Seda tüüpi pensionisüsteem võimaldab teil teha kasumit. Siis võite potentsiaalselt lükata maksude aastakümneid, samuti vältida kapitali kasvutulu makse.

Vaata kaheminutilise Bitcoin IRA video, mis annab kiire ülevaate protsessi.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Armory Technologies vabastab uuendatud versiooni oma Bitcoin rahakoti pärast investeeringute $ 600k

Post Bitcoin

Bitcoin ametlikult seaduslik Californias! Gov Jerry Brown Signed AB129!

Post Bitcoin

Bitcoin makseprotsessor BitPay kasutab 1 miljardit tehingutest päevas!

Post Bitcoin

5 viisat Bitcoini ostmiseks PayPaliga - petuskeemid ja Legiti viisid

Post Bitcoin

2018. aasta prognoosid: Bitcoin Will Crash - CTech

Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 edusammud toovad kaasa tegelikkuse detsentraliseerimise

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: nõudlusprogrammiga BitPay Partners pakub SpectroCoin eurooplastele muret lahendusi ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoin hinnad tõusevad pärast turbulentne kuu!

Post Bitcoin

Bitcoin on mull, ei kavatseta lühikeseks müüa: Jaapani postkontori CIO - Reuters

Post Bitcoin

Bitcoin 2014: aasta uksed ja langused

Post Bitcoin

Bitcoin Value 3. osa: Konrad S Grafi bikkiini väärtuste teooria

Post Bitcoin

3 ohutud viisid turvaliselt bitcoiinide salvestamiseks