Kuidas suurendada oma bikkiine 20% aastas autopilootil | Estonian.lamareschale.org

Kuidas suurendada oma bikkiine 20% aastas autopilootil

Kuidas suurendada oma bikkiine 20% aastas autopilootil

Selles postituses ma lähen õpetada teile, kuidas kasvatada oma Bitcoins 20% igal aastal autopiloot.


Paljud inimesed on sattunud Bitcoin et teha mingi kasumit. Aga kuna vahetuskurss ei ole lenduvad nagu see oli aasta tagasi see muutub omamoodi raske tegelikult kasum lihtsalt osta pikalt oma Bitcoins.

Hea uudis on see, et seal on tegelikult teine ​​moodus kasvatada oma Bitcoins igal, kuu või isegi nädala jooksul. Seda nimetatakse peer to peer laenuandmise ja see on põhimõtteliselt ideed laenu keegi Bitcoins ja saada neile maksma teile tagasi huvi.

Kuna need laenamine meetodid on vähem traditsioonilised saad hull naaseb neid. Näiteks on 99Bitcoins me praegu investeerida meie Bitcoins juures 9,3% intressimäära vaid 2 kuud investeerida. Ei ole nii, me oleks võinud saanud sellist tulu kusagil mujal turul.

Aga nagu te teate väga premeerib ka kaasas suur risk ja see ei ole nii lihtne leida neid investeerimisvõimalusi.

Aga!

Ära karda, see on täpselt, mida see video on. Nii oletame ma näitan sulle kiire õpetus, kuidas kasvatada oma Bitcoins.

Esimese minna BTCJam.com. See on saidi me läheme laenu meie Bitcoin kaudu. BTCJam on startup ettevõte, mis asutati 2012. Aastal ja on spetsialiseerunud andes välja Bitcoin laene.

Lase käia ja registreerida saidile, ma ei lähe üle selle, sest see kõik on päris tavalised. Tahaks minna üle, kuidas leida õigeid investeeringuid.

Kui olete sisse loginud, Kui klõpsate "investeerida" näete kõik omamoodi investeering nimekirjad näitavad üles. Mida ma tavaliselt teha, on selleks neid "protsenti rahastatakse" ja otsida investeeringuid, mis on peaaegu 100% rahastatud.

Järgmine asi, mida ma teha, on uurida profiili kutt taotleva investeeringuid, ma tahan näha, et see on tegelik isik, et tema mandaat on okei ja peamiselt, et ta on juba tagasi makstud mõned tema laenud varem. Ma ka otsin, kui kaua on ta olnud liige BTCJam, muutes kindel, et ta ei ole lihtsalt liituda eelmisel nädalal või midagi sellist.

Pärast seda ma uurida kirje hinnang ja laenuvõtja mainet. Ma tahan veenduda, et ta on korralik hinnang oma nimekirja ja et puuduvad negatiivsed kommentaarid.

Lõpuks ma lähen üle projekti kirjeldus ja veenduge, et see on mõistlik mulle. Samuti uurin ma koostoimeid selle konkreetse kirje näha, kuidas aktiivne see laenuvõtja on. Mind peamiselt otsivad märke, et see isik on mõelnud selle laenu abil ja on valmis varukoopia vastates üldise rahvamassi laenuandjad.

Alles pärast kõike kontrollib läbi ma võtan pilk tegelik intressimäär investeering. Põhjuseks on see, et enamik investeeringuid läheb tekitada suure saagi niikuinii ja see on palju olulisem valis inimene, kellega raha laenata kui filtreerida kasumit.

See on põhimõtteliselt see, ma olen nüüd valmis minu investeeringuid ja saada tagasi maksta koos intressidega.

Enne kui me järeldada Ma tahan öelda veel paar asja:

  • Palun võta see juhend koos tera soola ja veenduge, et läbi oma teadustöö samuti. Ma ei ole investeeringute ekspert ja kõik Jagan oma siin video põhineb ainult minu isiklik kogemus.
  • Samuti KUNAGI investeerida rohkem kui suudad endale lubada kaotada. Kui te investeerida läbi BTCJam sa põhimõtteliselt annab oma raha ära võõrastele, ja nüüd küsimus, kuidas hea oma teadus oli mõnikord halbu asju juhtuda. Seega pidage meeles oma raha on ohus.
  • Last but not least, kui te otsustate investeerida, veenduge, et levitada oma investeeringuid nii palju häid investeeringuid, et leiad. Nii, kui midagi läheb valesti sa ei pea kõik oma munad ühte korvi.

Kokkuvõttes asju, mida saab kasvatada oma Bitcoins uskumatu kiirusega, kasutades peer to peer laenamine, kuid see on oluline võtta ettevaatusega, kes te laenata oma Bitcoin et.

Kui see postitus aitas teid ma hindan te vihkan seda, tweeting või jagada seda Facebook ja Näeme järgmisel üks.

Seotud uudised


Post Bitcoin

3 ohutud viisid turvaliselt bitcoiinide salvestamiseks

Post Bitcoin

Bit-tingum - Bitcoini, Ethereumi ja Orisi potentsiaal, esimene osa

Post Bitcoin

Bitcoin Valuutakonverter - Kuidas konverteerida bitcoini USD-sse

Post Bitcoin

Bitcoini kelmuse hoiatus! Nimekiri praegustest bükiteeni pettustest ja petturidest

Post Bitcoin

7 Online-ettevõtted, kes praegu kiidab Bitcoini heaks

Post Bitcoin

BetChain saab mitmekeelse toetuse juhtivaks Bitcoini kasiinoks

Post Bitcoin

Kas olete nende kaheksa Bitcoini kauplemisega tegelev isik?

Post Bitcoin

Paindlik Bitcoin Supply ei stabiliseeri Bitcoin Price

Post Bitcoin

Bitcoin Country! Top 10 rahvaid, kes armastasid BTC

Post Bitcoin

Uuring: Siiditee oli ravimite kaubanduse paradigma muutus

Post Bitcoin

Bitcoini kasvav aktsepteerimine: 6 viisi BTC kasutamiseks

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: Citi aruanne ja Siiditee oksjon