Miks Bitcoin läheb alla? | Estonian.lamareschale.org

Miks Bitcoin läheb alla?

Miks Bitcoin läheb alla?

Alljärgnevalt on autori arvates ainult ja seda ei tohiks võtta investeerimisnõustamise. Alati investeerida Bitcoin oma kapitali on risk. Veenduge, et lugeda seda postitus et harida ennast paremini Bitcoin investeeringuid.

Esiteks, ma ei taha olla liiga pessimistlik. Bitcoin on muutunud üheks suurimaks varade maailmas, kuid kui Bitcoin hinnad lähenevad ajalooline tõusud iga investor peaks arvestama valuuta tihedalt. Mõtle 2016. Aasta lõpuks, kui Bitcoin lähenes $ 1000 dollarit. Esimest korda Bitcoin oli katki $ 1000 dollari märk oli juba hilja 2013 ja nii palju kogenud Bitcoin ettevõtjad mäletavad, hinnad kannatanud dramaatiline kollaps pärast haripunkti, siis elavnes, siis kannatas pikaajalise kokkuvarisemine varsti pärast.

Paljud Bitcoin investorid kaotanud palju raha, et kollaps. Mõned kaotatud varandusi. Nii on Bitcoin hinnad mõeldud kokkuvarisemise igakordsel läheneda ajalooline tõusud või oli 2013 üks kord esinemise? Esiteks, ärgem vaadata Bitcoin ajaloolise hind diagramm:

Nüüd, enne kui me minna kaugemale, on oluline märkida, peamine erinevus esimese $ 1000 dollari buum, ja teine ​​hüppeline 2016. Vaata diagrammi eespool märgata, kuidas esimest korda Bitcoin rohkelt vähem kui $ 250 kuni $ 1000 üle küsimus lihtsalt nädalat? Nüüd pilk teisel poolel diagrammi kuhjumine oli palju aeglasem ja rohkem stabiilne.

Tagantjärele esimene $ 1000 dollari tipp oli tegemist ilmselge üle joovastus. Bitcoin oli uus, see oli kuum, raha valades seda. Bitcoin investorid sattus vaimustusse. Liiga põnevil. See põhjustas hindade järsk tõus. Kuna hinnad hakkasid tõusu, palju inimesi hüppasid, lootes kasutusele võtta hinnatõusuga.

Seejärel Savvy ja ettevaatlikud investorid hakanud mõistma, et hindade järsk ei olnud tingitud põhiväärtus Bitcoin (ajal), kuid selle asemel üle joovastus. Nad hakkasid müüma. Kuna üha rohkem inimesi hakkas müüma, hakkasid hinnad langema, siis rohkem inimesi hakkas paanika, luues trampimist, mis viis hindade lõpuks kokku varisemas. Need, kes ei saa välja varakult kaotanud palju raha.

Kui hinnad on tõusmas on ebaloomulik määr investorina pead jälgima turgudel.

Nagu "Safe Asset" Bitcoin võivad kannatada Põgenevad Investorid

Exuberance juhitud järsk ei ole ainus põhjus hinnad võivad tõusta ebaloomulikult. Üks ahvatlev aspekte Bitcoin kui investeeringut valuuta on selle tekkimist nagu "safe haven" vara. Kui aktsiaturud ja muid tavapäraseid finantsturud rambled inimesed on kalduvus valada oma rikkuse safe haven investeeringuid, nagu kuld, ja nüüd Bitcoin.

Lõpus 2016 palju inimesi hakkas valada raha Bitcoin sest nad olid mures, et aktsiaturud ja muu vara kuulusid tilk. Investoritele, see on oluline, et aru saada, kas need hirmud on tegelikult põhjendatud. Safe haven varad on suured investeeringud, kuid nad on altid kannatavad "mullid." Inimesed saavad kardan, valada oma raha kulla või Bitcoin, siis mõistame, et nende hirmud olid põhjendamatud. Seejärel Bitcoin hinnad võivad langeda.

Kõige olulisem õppetund on siin tähelepanu pöörata, miks hinnad tõusevad. Lõpus 2016 Bitcoin tõusid suuresti valimiste tõttu Donald Trump ja kardab ka üle maailma majanduse (nt India keelates oma suurima pangatähtede Venezuela inflatsioon jne). Selle turvapaika vara, paljud investorid tundsid oma rikkuse oleks turvalisem Bitcoini.

Kas see hinnatõus õigustatud? Võibolla, kuid palju majanduslikke näitajaid 2016. Aasta lõpuks olid ka osutades majanduskasvu ja positiivseid arenguid. Seega, inimesed otsivad investeerida Bitcoin tuli mitte ainult vaadata Bitcoin ise, vaid ka riigi maailmamajanduses. See muudab investeerides raskem, kuid kui te oma kodutöö, siis ka investeerida palju ohutum.

Miks on Bitcoin allakäik pärast tipp?

Olen hiljuti leidsin video Chris Dunn, mis selgitab hiljutise hinnasuundumusi väga lihtsalt. See näitab ka, et viimastel krahhi Bitcoin hind tagasi umbes $ 840 oli ootuspärane. Pakun võttes pilk see video kogu aeg, see on väärt oma aega.

Kokkuvõte: alati kriitiline, kui hinnad jõuavad või piirkonnas rekordtasemel

Kuna investor, siis tuleb alati olla kriitiline iganes sa investeerida. Isegi kui sa oled väga kindel, mida sa investeerida, kas see on varud või bitcoins, siis peaks võtma aega, et uurida oma investeeringuid Vastupidise seisukohast. Miks võib ettevõte alla täita ja kannatada aktsia hinnalangus? Miks võib Bitcoin turgudel olla moonutatud ja hinnad ebaloomulikult kõrge? Pea meeles, et turgudel on alati õige ise.

Bitcoin on olnud ja on jätkuvalt üks parimaid investeeringuid sõidukid kogu maailmas. Sõltumata, kui investeeringut vara, siis kannatavad hinnad tilka ja naudivad ka hinnatõusu. Trikk, kui investor on osta väike ja müüa kõrge. Kui Bitcoin hinnad on või selle lähedal ajalooline tõusud, siis oleks aeg müüa. Ja kui hinnad ei tilk oluliselt pärast turgude tipp, mis võib olla parim aeg osta. Inimesed, kes investeerivad Bitcoin pärast hinnalangust 2014. Aastal oleks teinud palju raha, kui hinnad taastunud ja paisus poole $ 1000 dollarit 2016. Aastal.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Kuidas teenida raha, levitades sõna bitcoini kohta

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Lawsky juhib ülevaadet muudetud BitLicense, GAW käivitab Paycoini ja palju muud

Post Bitcoin

Nädala bitcoini hindade analüüs ja prognoosimine 1

Post Bitcoin

Miks bitcoini eksperdid ei karda 51% -list rünnakut

Post Bitcoin

Kuidas vahetult Bitcoinid osta krediitkaardiga, kontrollida, sularahas

Post Bitcoin

Bitcoin Value 3. osa: Konrad S Grafi bikkiini väärtuste teooria

Post Bitcoin

Senator Manchin saatis kiri Kongressile, kes palub Bitcoini keeldu USA-s!

Post Bitcoin

Bitcoin makseprotsessor BitPay kasutab 1 miljardit tehingutest päevas!

Post Bitcoin

Mündi lühinädalane bikiini hindaruanne: 26. oktoober 2014 kuni 1. november 2014

Post Bitcoin

Milline on Bitcoini vahetuse roll tulevikus?

Post Bitcoin

Rohkem Bitcoini sularahaautomaate Suurbritannias, robotid, kellel on BTC ja Amazoni uus patent

Post Bitcoin

Kuidas on Bitcoini alustava stseen Aafrikas?