Bitcoin kui kaubaartikkel: maksustamisluba? | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin kui kaubaartikkel: maksustamisluba?

Bitcoin kui kaubaartikkel: maksustamisluba?

USA kaubafutuuridega Trading komisjon (CFTC) on ametlikult tunnustatud Bitcoin on kaup, pakkudes veelgi tunnustust areneva digitaalse valuuta. Kas sellise tunnustamisega osutuvad hea, aga jääb üle oodata.

Huvitav, CFTC tunnustus oli natuke näägutamine toon talle koos CFTC väites, et samad reeglid on "kohaldatav kõigile osalejatele kauba tuletisinstrumentide turgudel."

Teisisõnu, lihtsalt sellepärast, et Bitcoin on veel suhteliselt uus ja valitsused ei ole täielikult aru saanud, kuidas see, valuuta (nüüd nimetatakse kauba) ei saa lihtsalt seelik reegleid.

[Tweet_box disain = "box_02"] Kas ei Bitcoin tunnustus kaubaga osutuvad hea jääb üle oodata. [/ Tweet_box]

Oluline on, et CFTC tunnustatud Bitcoin kui kaup nii, et see võiks olla võim reguleerivad Bitcoin derivaadid. Segaduses? Tuletatud on omamoodi leping, saab selle väärtuse midagi muud. Näiteks futuuride on leping osta antud koguse kauba tulevasel ajahetkel. Põhimõtteliselt ostja ja müüja nende lepingute mõlemad üritavad ära arvata, mis viis turud pöörduvad tulevikus.

Kuigi enamik Bitcoin ettevõtjad keskenduma kauplemise cryptocurrency ise üha rohkem ettevõtteid on hakanud pakkuma Bitcoin derivaadid. See tähendab, et selle asemel, et müüa BTC ise, nad müüvad rahalist sõidukid, mis tulenevad nende väärtus Bitcoin väärtust. Mis tõuseb selliste keerukate finantsinstrumentide reguleerivate asutuste peaaegu kindlasti võttes suurendada huvi Bitcoin, parem või halvem.

Oluline on, et CFTC ainult kolis liigitada Bitcoin kaubana pärast Coinflip, et nüüd likvideeritud firma varem asub San Francisco, ei läinud läbi tavalise registreerimise protsessi Federal asutused müüa derivaadid. Coinflip Arvatakse, et kuna derivaadid põhinesid Bitcoin nad ei olnud kohustatud läbima tavapärase valitsuse kanalid. Valitsus arvas teisiti.

Tunnustamine on kahe teraga mõõk

Üldiselt kasvas tunnustus on vaadelda hea enamik Bitcoin kasutajad. Mida rohkem õigustatud valuuta on, seda rohkem õiguskaitse see ette.

CFTC tunnustus aga ei pruugi osutuda nii hea asi. Ühe komisjon tunneb ära Bitcoin assomething et paljud kasutajad väidavad, et see ei ole: kaup. See ei ole lahing üle puhta semantika, kas. Kapitali valuutatehingute üldiselt ei maksustata, kuid kasu kauba kaubandus on. Mis CFTC ning tunnustatakse kui kaup, see saab olema lihtsam väita selle lõigatud tahes kasumi välja Bitcoin.

Recognition kaubana ka oleks lihtsam CFTC ja muude Federal asutused reguleerida Bitcoin. Varem cryptocurrency on sattunud omamoodi hall ala ja reguleerivad asutused lähenes ta ettevaatlikult, mõtlesin, kes kui keegi peaks reguleerima. Nüüd CFTC suurendab edasi ja väites, et neil on õigus reguleerida Bitcoin ja just nüüd tundub ebatõenäoline, et keegi neile väljakutse.

Mis see kõik tähendab?

Bitcoin maailma on kiiresti arenev ja on endiselt suuresti hall ala. Selles mõttes täielikku mõju see areng on siiski pisut teadmata. Esimese kuni on CFTC valitseva tõenäoliselt ei mõjuta riigi tasandil õigusaktide ja muude reguleerivate. CFTC väited ei tundu olevat tulemas kulul teised, ja nad näivad asjaomaste rangelt Bitcoin derivaadid.

"Ametlik kaup" määranud selle olulise föderaalse agentuuri ei pakkuda lisapõhjusena Bitcoin käsitada kaup. Nagu juba märgitud, võib see hõlbustada valitsuse proovida koguda makse. Üha enam on said endale lubada ka Bitcoin paremat kaitset Ameerika õigussüsteemi. Bitcoin on juba tunnustatud midagi väärtust USA kohtutes, kuid ametlik kauba nimetus peaks õigusliku jõustamise erinevates küsimustes lihtsam tulevikus.

CFTC võiks teoreetiliselt hakata reguleerima Bitcoin rohkem closelyas oma laia pühkimine asutus ei anna see õigust reguleerida ja jälgida vara, mis derivaadid põhinevad. Seni aga, föderaalse agentuuri märkis, et ta ei lähe, et marsruut.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Los Angelesis sel nädalal esimene Bitcoini sularahaautomaatide komplekt

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Lawsky juhib ülevaadet muudetud BitLicense, GAW käivitab Paycoini ja palju muud

Post Bitcoin

Google Adsense alternatiivid Post Bitcoin kraan Apokalüpsis

Post Bitcoin

12 awesome Bitcoin Memes

Post Bitcoin

Bitcoini sihtkogu valimine: Jim Harper, Olivier Janssens või kas see on isegi oluline?

Post Bitcoin

Argentiina keskpank kardab bitcoini

Post Bitcoin

Bitcoin Valuutakonverter - Kuidas konverteerida bitcoini USD-sse

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 21.-27. September 2014

Post Bitcoin

BetChain muutub esimeseks Bitcoini kasiinoks, kes pakub tasuta vabakäske viimaste vabade rehvide reede edutamisel

Post Bitcoin

AsiaCoin üleminek aktsiate tõendamiseks

Post Bitcoin

Mis on Bitcoini privaatvõti, kuidas seda kasutada, hoia seda turvaliselt!

Post Bitcoin

Kas olete nende kaheksa Bitcoini kauplemisega tegelev isik?