Kuidas kiirendada teie Bitcoin kraan kasumit ühe sammuga | Estonian.lamareschale.org

Kuidas kiirendada teie Bitcoin kraan kasumit ühe sammuga

Kuidas kiirendada teie Bitcoin kraan kasumit ühe sammuga

Minu viimane postitus Bitcoin faucetsI arvasin, et ma värskendamise lõpetamine sa mu edusamme. Kuid ma olen saanud nii palju taotlusi hoida postitad minu tulu, et ma olen otsustanud teha Kuuülevaade kõik minu segistid iga kuu. Kui ma pean midagi väärtuslikku jagada ma, ja kui mitte, siis ma lihtsalt teavitada teid, kuidas asjad lähevad.

Side Märkus: Kui olete täiesti uus siin mõiste Bitcoin segistid alustada seda postitust.

Viimase kuu olen käivitanud 99Satoshis. See on Bitcoin kraan sarnane Milli ühe väike erinevus - see on füüsilisest võõrustas. Tähendus, ma ei kasuta 3. Osapoole nagu Faucetbox või Paytoshi hallata mu makseid. Alguses ma arvasin, et see oleks vaid hea säästes 2,5% tasu maksan need saidid ja ka muutunud vähem sõltuvaks 3. Osalised aga sain teada midagi palju väärtuslikum...

Kuidas asjad töötavad 3. Osapoole saidid on selline: Sa hoiule raha oma kontole, inimesed väidavad väikeses koguses Satoshis oma kraan ja selle summa maha oma tasakaalu 3. Osapoole saidile.

Kuid!!

Kui te võtate Faucetbox näiteks need välja maksta ainult aadressidele üle 13K Satoshis. See on ilmselt tingitud asjaolust, et minimaalne Bitcoin tehingu lubatud võrgus peaks olema vähemalt 5430 Satoshisand mõned muud tegurid. Nii et kõik inimesed, kes väitis, kuni 13K Satoshis ja kunagi välja kantakse tegelikult ei makstud, kuid nende nõuded endiselt maha oma tasakaalu ja see teeb kõik vahe.

Alates lühikese aja olen omavad kraan Olen õppinud, et on 2 peamist tüüpi kraan kasutajad - võimu kasutajaid, kes väidavad ümber 20K Satoshis päevas ja ajutise kasutajate just välja tulnud proovida kraan ja enamik neist isegi ei liigu 10K Satoshis elus.

Näiteks ajal kirjalikult seda postitust kuigi kogu väljamaksed 99Satoshis on umbes 0.27BTC arv abikõlblikud väljamakseid (et ületada 13K Satoshis) loob kokku 0.14BTC. Nii peaaegu pool väljamakseid ei saadeta. Aga kõik mitteabikõlblike kasutajad on ikka annab teile raha kaudu Adsense, nii et te saada tulu see liiklus ilma kulul.

Nii et kui te kasutate 3. Osapoole teenusepakkuja nad saavad hoida kõik need jõude kontod ja tasakaalu nendega ühendatud. Kui te ise oma võõrustas kraan siis on puhas kasum teile. Minu oletus on, et enamik kraan omanikud ei mõtle seda ja mõjuval põhjusel.

Kui sa oled hakanud välja oma enda kraan sa peaksid olema suunatud sellele, et tagada "raha masin töötab". Tähendus, kui paned liiklus ühes otsas, raha tulevad välja teise otsa. Samuti tahame testida seda välja nii kiiresti kui võimalik, ja parim viis seda teha on kasutada 3. Osapoole koodi. Nii et kui sa oled lihtsalt käivitades oma kraan ikka soovitame kasutada Faucetbox. Aga nagu te kasvada teil eemalduda neist.

Pea meeles, et hosting oma kraan ei ole kõik päikest ja vikerkaart. See tähendab, et teil on vaja luua oma süsteem (ja mis maksab raha). Sul on ka hoolitseda väljamakseid ise kaitsta kraan alates petturid ja turvaline raha te kasutate oma väljamakseid.

Nii see on minu kaks senti kraan juhtimine. Ja nüüd aprillis raporti.

Olen loonud Google'i arvutustabel, et ma põimib nende postitusi paljastada kõik oma tulu. See on sama lehe ma kasutada minu juhtimise nii et te ei kaota midagi. Peal näed mu tuluallikad USD ja BTC, alumisel on minu kulud (ka USA dollarites ja BTC). Alumine rida on kasum.

Seal on erinevad veerus iga mu kaks segistid. Pea meeles, et 99Satoshis oli Beta kahe nädala oli aktiivne aprillis seega ei ole suutnud koguneda palju tulu. Kuid ma võin teile öelda, et järgmisel kuul tõenäoliselt meeldiv üllatus :)

Ka paljud inimesed saavad üllatunud Tulu summa Captcha teenus "SolveMedia" pakub. Kuigi nad said tõesti häid tulemusi märtsis ja aprillis tulud SolveMedia näib vähendavat ja tõenäoliselt flatline umbes $ 300 kuus mais, kuid me ootame ja vaatame.

Mai Kavatsen liikuda Milli eemal Faucetbox ja muuta see ise võõrustas nagu 99Satoshis. Loodetavasti see suurendab minu kogukasum tõttu vähendades kulusid. Nagu alati, kui teil on küsimusi või kommentaare palun jätke neid kommentaar allpool.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin ajakirjanikud # 2: tahtluse mõju bitcoini omandi eetikale

Post Bitcoin

Bitcoini tulevik on hele: hinnatõus ja evolutsioon

Post Bitcoin

Kas olete nende kaheksa Bitcoini kauplemisega tegelev isik?

Post Bitcoin

Bitcoini turuväärtusgraafik - elavate vahetuste andmed

Post Bitcoin

Bitcoinil ja hirmul

Post Bitcoin

Bitcoin Hind: Kui Uudised on ja ei ole olulised

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs ja Robocoin: vigu Bitcoin Businessis

Post Bitcoin

Bitcoini hinnad on selgitatud - kas Bitcoini tehing on tegelikult tasuta?

Post Bitcoin

Armory Technologies vabastab uuendatud versiooni oma Bitcoin rahakoti pärast investeeringute $ 600k

Post Bitcoin

Bitcoin on mull, ja siin on, kuidas see hakkab krahhima - CNBC

Post Bitcoin

Bitcoin Valuutakonverter - Kuidas konverteerida bitcoini USD-sse

Post Bitcoin

Bitcoin Mainstream 1. osast: Šveitsi Bitcoini uurimuslik raamat