Google Just Hoiatus 99Satoshis (Bitcoin Faucet Update) | Estonian.lamareschale.org

Google Just Hoiatus 99Satoshis (Bitcoin Faucet Update)

Google Just Hoiatus 99Satoshis (Bitcoin Faucet Update)

On kurva südamega, et ma tunnistada enneaegse surma 99Satoshis kes oli ainult 2 nädalat vana. 99Satoshis suri Google Adsense keeld 13. Mail 2016. Võib ta rahus...

Tänu sellele kahetsusväärne omakorda Sündmuse Olen otsustanud kirjutada selle kuu uuendatud natuke varem kui tavaliselt, nii et keegi seal, kes on hoone kraan võib õppida oma vigadest.

Mida kuradit juhtus Bitcoin segistid kogu maailmas?

Ei ole kahtlust, Google vihkab Bitcoin segistid. Peamiselt tingitud asjaolust, et liiklus nendel saitidel on märkimisväärne summa eest ja "rämps liiklus". Sellepärast Google läks slapping crusadetwo nädalat tagasi ja keelatud ühed segistid seal kuvamist Google Adsense.

Bitcoin välismaalaste ClaimBTC, BTC-kraan ja palju muud (sh 99Satoshis) olid keelatud. Mõned kraan omanikud said rohkem kui $ 40K Google kasum neil võimatu ja tundub, et vanuse kasumlik segistid on möödas.

Muidugi see oli väga heidutav, sest ajal, kuigi 99Satoshis oli noor kraan see teeb 150% parem kui Milli tulu-. Nii et ma põhimõtteliselt kaotanud 50% oma kraan tulu hetkega. Kuid selle asemel, et loobuvad kohe idee segistid ma otsustan kaevama natuke sügavam ja proovida päästa Milli perse alates on slapped (piltlikult öeldes).

Miks segistid saada keelatud

Alates BitcoinTalk niidi sellest slapping ristisõda ja ka rääkinud erinevate kraan omanikud tundub, et põhjus Google annab, et keeld on "stiimuleid liikluse". Lugedes Adsense poliitika suunised Eeldan see on seotud selles rubriigis:

Google'i reklaame ei tohi panna lehekülgedele saavad liiklus teatud allikatest. Näiteks ei tohi kirjastajad osaleda makstud-to-click programmides, saata soovimatu e-kirju või displeireklaamides tulemusena tegevuse tarkvara rakendus.

Nii ilmselt mis tahes veebilehe maksab selle kasutajate tulevad andmata lisaväärtust võib pidada purustamine seda reeglit. Kuid paljud segistid, mis olid ka ehitatud mängud (st andes raha kujul meelelahutus) ka keelatud. Nii tundub Google võib põhimõtteliselt tõlgendada selles rubriigis oma äranägemise järgi ja keelata kes nad tahavad.

Milli elab (nüüd...)

Ei ole kahtlust, minu meeles, et Google tõenäoliselt otsustada keelata Milli samuti mingil hetkel, kuid nüüd on veel elus. Üritasin aru saada, miks 99Satoshis saada keelatud samas Milli jäi puutumata. Kaks saidid olid praktiliselt samad, välja arvatud üks asi - oma liikluse allikad.

Milli oli algselt kraan nimega "BitcoinGenie", et ostsin ja oli kena summa liiklust. See ei olnud keelatud Adsense või midagi ja see kasvas päris looduslikult 6 kuud olen käinud seda. Samuti olen võtnud eriti hoolikas eemaldada robotid ja spammy liiklus ta.

99Satoshis "liiklus tuli kraan nimetatakse Bitcoinker mis ostsin ja varem keelatud Adsense. Olen aim (kuigi ma ei saa kindel olla), et Bitcoinker sai Google'i radari tõttu madal kvaliteet liiklust ja I (rumalalt piisavalt) suunatakse kõik, et liiklus 99Satoshis. Nii et loomulikult nüüd 99Satoshis tulid Google'i radari ja sai keelatud.

Kuigi ma ei saa tegelikult tõestada seda teooriat ilma siseinfot Google on parim asi, mida ma pean minema nüüd, et siin on, mida ma tegin Milli et eluea pikendamiseks nii palju kui võimalik.

 1. Lõika ära kõik funky otsin liikluse tekkekohas Mul oli mõned liiklust allikatest Milli et tundus olevat päris spammy. Kuidas selgitada rämpspostiküllase liikluse allikas? See toob palju liiklust väga madal keskmine aeg kohapeal. Siin on näide: Nagu näete seda väga spammy allikas oli viies madala kvaliteediga liiklust. Pole aega kohapeal ja 92% põrkemäär (st 92% kõnealusest liiklusest eemaldub veebilehel luges ühe lehekülje). Leidsin mõned muudest allikatest, nagu see ja täiesti keelatud nende juurdepääsu Milli.
 2. Ma keelasin Milli saatekirjata Program See oli päris drastiline meede ja ma Arutati seda üsna natuke, kuid see tekkis mulle, et parim viis hoida pahad spämmi saidil on eemaldada nende stiimulit teha. See võib olla saatuslik löök Milli aga ma usun, kui seal on mingi võimalus säästa see kraan, see on see.

Nii et siin on tagajärjed, lõigates välja kõige spammy veebileht Milli:

Vaadates neid statistika Google Analytics näed mitu asja:

 • Üldise liikluse vähenenud 30% -35%.
 • Keskmine aeg kohapeal järsult suurenenud.
 • Hypähdys vähendatud.
 • Lehekülgede arv vaadatud iga seansi suurenenud.
 • Minu liiklus on langustrendis - ilmselt tingitud asjaolust, ma eemaldatud esildise programmi.

Nii üldiselt ma saan umbes 65% liiklust, kuid palju kõrgema kvaliteediga. Nii nüüd Milli elab näha teisele päevale.

Kas segistid surnud?

Ei, nad ei ole. Nad on lihtsalt oluliselt vähem tulus. Saate siiski teha raha segistid vähendades teie väljamaksed ja panna üles kuulutus Bitcoin reklaamivõrgust nagu MellowAds, Coinad, A-reklaamid jne Võite veel teha kena tulu suurus kaudu SolveMedia, kuid mäng on muutunud. Nüüd on teil on väga suur hulk liiklust ja saate teha umbes kolmandik, mida olete teinud Adsense.

Te ka teate seal piigid Bitcoin kraan müük Flippa. Tähendus palju inimesi (mina sealhulgas) müüvad oma keelatud segistid. Nii et kui olete huvitatud ostmisest suure liiklusega Bitcoin kraan nüüd on ilmselt aeg (siin on link minu auctionif keegi on huvitatud).

Siitmaalt ma tean, et Milli aeg on ilmselt piiratud. Püüan teha parimat välja nii kaua kui suudan, aga ma olen võttes arvesse, et seda saab keelata igal hetkel. Peamine probleem saada keelatud on see, et mitte ainult ei saa te enam tulu Google Adsense, sa oled ka eitas eelmise tulud olete teeninud. Nii hetkel olete keelanud oled ilmselt kaotanud raha tõttu kõik väljamaksed sa andsid kasutajatele ja ei saa kunagi tagasi.

Lõpeb see postitus lootusrikas teadmiseks

Sa ei usu, et ma lõpuks selle postituse võtmata mu kasumiaruande selle kuu sa? Nii et siin see on (seda uuendatakse 29. Mai):


Mõned asjad, mis on muutunud viimase kuu:

 • Olen lõpetanud Faucetbox täielikult nii et ma ei pea maksma neid enam teenustasusid.
 • Captcha tulud on langenud oluliselt (olen kirjutanud seda eelmises postituses).
 • Minu Coinad tulu ei saa ma eraldi kahe veebilehel (Milli ja 99Satoshis) nii et ma lihtsalt võttis kogukasum ja jagada seda 75% Milli ja 25% kuni 99Satoshis.
 • Kodeeriv töö näete on põhiliselt töö teha, et kraan parem ja turvaline rämpsposti.
 • Kuigi ma olen kasumlik 99Satoshis sellel kuul olen üldiselt kahjumiga tõttu raha ma olen ostes kulutanud Bitcoinker.

Nii Siitmaalt ma lähen olema väga ettevaatlik mistahes kulud Kavatsen teha kohta Milli sest ma tean, et igal hetkel minu peamine tuluallikas saab lõigata. Kui olete olnud mingeid probleeme oma kraan või on lisaküsimusi selle postituse julgelt kirjutada neid kommentaar allpool.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoini fundraiser rahakott tarnitud Dorian Nakamoto

Post Bitcoin

Bitcoin Valuutakonverter - Kuidas konverteerida bitcoini USD-sse

Post Bitcoin

Mündi lühinädalane bikiini hindaruanne: 7.-13. September 2014

Post Bitcoin

Kuidas on Bitcoini alustava stseen Aafrikas?

Post Bitcoin

3 ohutud viisid turvaliselt bitcoiinide salvestamiseks

Post Bitcoin

Bitsquar - Bitcoin vahetus detsentraliseerimisega kogu suunas

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC alamkategooriad

Post Bitcoin

Esimene ülikool Bitcoini ATM-i paigaldamiseks - Vancouver, Kanada ülikool

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC (Q-U) ABC-d

Post Bitcoin

Majanduse professorid prognoosivad bitcoini väärtuse langust

Post Bitcoin

Hangi oma tasuta koopia minu määrdunud väikesest bitcoini salajast

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 17. august-august 24