Kui palju raha saab tegelikult teha bitcoini segistitelt (veebruar 2016 ajakohastamine) | Estonian.lamareschale.org

Kui palju raha saab tegelikult teha bitcoini segistitelt (veebruar 2016 ajakohastamine)

Kui palju raha saab tegelikult teha bitcoini segistitelt (veebruar 2016 ajakohastamine)

Kui sa oled uus siin, siis peaks ilmselt teate, et need postituste sarja on, kuidas saate teha raha Bitcoin segistid. Kui te ei tea, mida kraan on või kui see on esimene postitus selles seerias sa loed mu nõuanne teile on lugeda algse postituse esimene ja seejärel järgige koos kõik uuendused. Kui olete juba lugenud eelnevaid postitusi, siis on hea meel viimaste ajakohastatud! :)

Veebruar on olnud väga karm kuu Milli. Mitte üksnes see on ainult 29 päeva (st kaks vähem päeva kasumi), aga ma oli ka palju küsimusi minu hosting pakkuja ja SSL-sertifikaat (rohkem sellest hetkel). Kuid ma tunnen, et ühed edusammud olen teinud tänaseni tegelikult tehtud veebruaris.

Millihas küps jätkusuutlik, kasumlik ja populaarne veebilehel. Nüüd on palju asju, mida ma ei räägi seoses töötab kraan, kuid kuna ma tean, et tähelepanu span keskmine lugeja on piiratud, ma püüan keskenduda top viis või kuus asju, mis minu arvates teinud kõige erinevust.

CAPTCHA tragöödia - Making limonaadi välja sidrunid

Ühel hommikul ärkan ja meili FunCaptcha märkides järgmist:

"Teie tasuta konto prooviperioodi 1. Veebruaril 2016 ja me loodame, et te olete nautinud kogemust. Uuendate Plus konto nüüd, saate tagada, et teie teenust ei katkes ja seda täielikult ära meie premium CAPTCHAsolution. Kui ei saa uuendada selleks kuupäevaks, teie konto closedand yourFunCaptchawill enam ei tööta. "

Muidugi, ma kohe ühendust FunCaptcha toetust vaid mõista, et koos palju liiklust Mul on, ümberehitamise pluss konto maksab umbes 500 $ / kuus. Nii et ma arvan, et see ei tule kõne allagi...

Olin jäänud ainult kolm muud Captcha pakkujad - Are You Human ?, Recaptcha (Google) ja SolveMedia. Ma kartsin, et muuta Captcha mõjutab kasutaja kogemus minu saiti ja lõpuks alandada kasumit.

In the end, ma otsustasin minna SolveMedia, kuid mida ma avastasin selle tulemusena oli Häkellyttävä...

Ilmselt saate teha raha välja lahendamisel captchas. Niisiis, kui teil on palju liiklust, et lahendab captchas saidil, mis võib saada täiendavat tulu oja. Kuidas see toimib on see, et üks kord samal ajal, selle asemel, et trükkida teatud sõna, Captcha pärib kirjeldamiseks bränd üks või mitu sõna. See omakorda tähendab, et tulud.

SolveMedia on lihtne üles seada mis tahes muu Captcha poole. Ainuke asi, mida soovite veenduda, et teie Captcha režiim on seatud "tulu" ja mitte "turvalisus". Ärge muretsege, saate siiski põhilised Captcha turvalisust, kuid saate ka raha (näete, kui palju lõpuks sellele ametikohale).

Rändavad uue serveri

Kaks tehnilisi muudatusi Olen teinud Milli olid üle minna usaldusväärsem server ja lisada SSL sertifikaat. SSL-sertifikaat on lihtsalt viis, et võimaldada oma kodulehel ilmuvad https: // asemel http: //. See teeb põhimõtteliselt veebilehel turvalisem ja kõige hosting pakkujad on hea meel, et aidata teil saada üks. Küll aga on kulu. Peamine põhjus, miks ma lisada SSL-sertifikaat, välja arvatud turvalisuse, on aidata Milli auaste paremini Google teatud termineid (kuulujutt on see, et Google eelistab https veebilehed üle http veebilehed).

Muutuv serverid, aga oli tingitud asjaolust, et minu originaal server oli vastasel koormuse all. Kui olete hakanud just läbi oma kraan, siis see on täiesti trahvi ja isegi soovitatav kasutada odav virtuaalserver lahendus nagu Bluehost. Aga kui liiklus hakkab ramp üles, tahad hosting pakkuja, mis suudab toime tulla, et liiklus on lihtne, ja mis veelgi olulisem, et on SUPER tugimeeskonna.

Ma kolisin minu hosting firma nimega WiredTree. Nad pakuvad VPS teenuseid (Virtual Private Server), mis on palju tugevam kui virtuaalserver. Ka need vastama kõikidele toetust pileti avate 30 minuti jooksul max. Aga teenuse muidugi kaasas hind, ja ma nüüd maksma $ 49 / kuus asemel $ 4 / kuu ma kasutasin maksma. Kõike arvesse võttes, see on seda väärt; kui Milli kasvab suuremaks, mul on vaja veendumaks, et see on võimalikult stabiilne, sest kui sa kaotad klient, nad harva tagasi tulla.

Google Adwords busts alla suur segistid

Kogu veebruaris Google otsustas sulgeda kauplus paljude Bitcoin segistid seal. See tähendab, et enamik segistid sai keelatud kõige kasumlikum reklaamivõrgust saadaval. Ma algselt märganud seda, kui ma nägin, et BitcoinZebra, üks suurimaid segistid ümber oli müüki.

Aga BitcoinZebra ei olnud ainus suur kraan võtta tabanud. RobotCoin, Farmtoshi ja paljud teised populaarsed segistid sai ka keelatud. Milli siiski ei mõjutanud. Miks? Ma ei tea, aga ma ei arvan...

Üks asi, Google väärtustab kõige läbipaistvus. Enamik segistid seal täna, sealhulgas suured, säilitada õhu anonüümsuse ümber. Sa ei tea, kes tegelik omanikud on või isegi kuidas nendega ühendust teatud juhtudel. Milli, tegin kindlasti jääda täiesti läbipaistev, et see kuulub 99Bitcoins. Ma ka vastata iga kommentaari kohapeal isiklikult ilma peidus mu identiteeti.

Lisaks on minu viimane postitus, ma rääkis võimaldab kommentaare Milli et kasutajad saavad rääkida oma mõtetes saidi. Ma tunnen, et see on aidanud tohutult sisu lisamine saidile, ja see näitab ka, et sait ei ole lihtsalt "see raha".

Praegu ma omistada asjaolule, et ma ei keelatud Adsense nende põhjused, kuid nagu te teate, see võib iga hetk muutuda ja ilma hoiatuseta.

Ace minu hülss

Lõpus minu viimane postitus, ma ütlesin, et ma tahtsin proovida uut teenust nimega Adngin. Mis see teenus ei on põhimõtteliselt optimeerida oma Adsense reklaame maksimaalset kasumit. Muud kui võimaldades teil kasutada oma tarkvara luua erinevaid A / B testsfor AdSense reklaame, siis saada ka kontohalduri, kes aitab teil optimeerimise protsess.

Normaalne teenuse hind on $ 250 / kuus, mis on päris suur; aga kuna mu liiklus Milli peetakse veel väike poolest võrguavaldajate, ma ei suutnud lõigata tegeleda ainult $ 125 / kuus Adngin.

Ma ei lähe arvesse tehnilisi küsimusi, kuidas luua konto, sest sa ei saa lihtsalt sisse logida tasuta prooviperiood. Kuid siin on vahe tulude vahel, kui minu sait algselt loodud võrreldes Adngin setup.

Nii näed, et üldiselt kogu kuu Adngin setup aitas mind suurendada oma tulusid üle 23%. Siiski, kui te võtate pilk viimase 14 päeva (ei ole näidatud siin), näete, et see on tegelikult paranenud sellest ja nüüd täidab 47% parem kui mu originaal setup.

Niisiis, kui eelmisel kuul tegin $ 618,28, see tähendab, et Adngin peaks tooma selle poolt ~ $ 140 kaudu optimeerimine, mis tähendab, et see on väärt raha. Kas see pakkuda? Sul varsti teada.

Parim asi, mida saate teha, et sõita rohkem liiklust oma kraan

Nüüd, kui ma tean "raha masin" töötab, on aeg valada mõned rohkem liiklust, et suurendada kasumit. Alguses püüdsin erinevate rotaatorite funktsioon mu kraan oma saidil, kuid ma ei olnud õnne, et. Siis ma arvasin ma peaks lihtsalt anna kõrgema väljamakse.

Ma otsustasin, et tõsta maksimaalne kasum 1000 Satoshis 10000 Satoshis ja ilmselt see töötas. Muidugi võiduvõimalused 10000 Satoshis on üsna õhuke, kuid nad on siiski olemas (inimest on juba teatanud võitnud selle summa kohta kommentaar jaotises Milli). Pea meeles, tehes arvutada täpse koefitsiendid saate lubada sellise väljamakse nii et sa ei lähe pankrotti.

Nii palju ma omale veebruar 2016?

Alustame läbi vaadates mu tulu. Minu Adsense tulu Milli üksi olid $ 767,22 (kasv 24% eelmisel kuul, mis oli ka kaks päeva kauem).

Olen saanud neli makseid Coinad veebruaris kokku 0.53752749 BTC. Ma hiljem lahutada selle summa minu kasutaja väljamakseid.

Olen ka teise $ 110,28 alates SolveMedia kaudu Captcha teenust. Nii et minu kõigi fiat kasum tulema kuni $ 877,5.

Nüüd kulud:

  • Väljamaksed kasutajatele veebruaris sealhulgas FaucetBox tasud - 1.08607691BTC (see on tegelikult natuke suurem kui täpne summa, kuid tänu FaucetBox stat piirangud, ma kasutan seda numbrit).
  • Server kulud - $ 49
  • Adngin kulud - $ 125
  • SSL kulud - $ 25

Niisiis, pärast lahutatakse mu BTC tulu kulud, ma jäänud 0.54854942BTC kuludesse, mis võrdub $ 235 tänapäeva vahetuskurss. Lisada, et minu teisi fiat kulud ja kogu on $ 434.

See toob mind kokku kasumit $ 443,29 veebruaris, kasvades 6,81% eelmisel kuul.

Mis siis järgmisena Milli?

Ma tunnen, nagu oleks oli veebruaris algust järgmine suur hüpe Milli. Kuigi kasumi suurenemise oli ainult 6,8%, siis tuleb meeles pidada, et veebruar oli lühem kuu kui tavaliselt, ja mul oli palju tehnilisi probleeme kogu kuu, et vähenenud minu kasum veelgi. Nii et ma olen väga optimistlik liikudes märtsil.

Kavatsen eemalduda FaucetBox kogu märtsis ja halduse kohta väljamakseid minu oma. Siin miks: Esiteks, nende teenuste kulud 2,5% tasu. Teiseks, kui ma tugineda FaucetBox teenus, ma toetuda ka oma toetust, ning et toetus on väiksem kui keskmine. Näiteks, kui ma olen kirjalikult seda postitust, mul on küsimus minu kraan, mida ei ole käsitletud kolm päeva, kuna nende toetuseks ei vasta.

Mind ka plaanib võttes mingi "liikmete kava" kohta Milli, kus inimesed, kes on kasutanud kraan pikka aega saada boonuseid oma väljamakseid. Ma muudab ka suunamise struktuuri elu maksed - tähenduses, kui te tuua uue kasutaja Milli, saad esildise komisjonitasu, et kasutaja niikaua, kui ta jääb aktiivseks. See muidugi suurendab minu suunamisest väljamakseid, aga ma lootsin, et see suurendab ka liiklust Milli.

Mul on muid väiksemaid ideid Milli samuti, kuid need kaks on peamised. Kokkuvõttes asju, need on huvitavad ajad. Iga päev ma näen Milli kasvab suuremaks ja muutub tõeline, jätkusuutlik Bitcoin äri. Kui teil on küsimusi või kommentaare sellele ametikohale, kirjutage julgelt neid kommentaarid lõik allpool, ja ma näen teid järgmisel kuul meie järgmine uuendus.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitlanders: Bitcoin vastab sotsiaalmeediale

Post Bitcoin

Bitcoini 2016. aasta poolestusaeg: mis see on ja miks peaksite hoolitsema?

Post Bitcoin

Ashley Madison lekib: mida teha, kui ta seisab silmitsi Bitcoini väljapressimisega

Post Bitcoin

Hangi oma tasuta koopia minu määrdunud väikesest bitcoini salajast

Post Bitcoin

Bitcoini tulevik sõltub sinust

Post Bitcoin

Bit-tingum - Bitcoini, Ethereumi ja Orisi potentsiaal, esimene osa

Post Bitcoin

Miks Bitcoin palgad on määrava tähtsusega hindade volatiilsuse langusele

Post Bitcoin

Kuidas kiirendada teie Bitcoin kraan kasumit ühe sammuga

Post Bitcoin

Nõu satelliittelevisiooni alustamiseks Bitcoini vastuvõtmisega septembri lõpuks

Post Bitcoin

Hack: Bitcoinide ostmine Paypaliga koheselt ringi kaudu (ainult USA-s)

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: GHash.io, Iraak ja FBI oksjon

Post Bitcoin

Google Adsense alternatiivid Post Bitcoin kraan Apokalüpsis