Kuidas teenida raha, levitades sõna bitcoini kohta | Estonian.lamareschale.org

Kuidas teenida raha, levitades sõna bitcoini kohta

Kuidas teenida raha, levitades sõna bitcoini kohta

Eelmises videos ma teile näidanud erinevaid meetodeid tuleks ära kasutada Bitcoin majandusele. Täna ma lähen teile ühe trikk, mida saab kasutada, et teenida raha Bitcoin ja teenida seda kiiresti.

Nüüd on see meetod oli algselt kasutusele mulle Roger Ver, üks juhtivaid Bitcoin entusiastid täna. See võimaldab teil saada makstud "leviku sõnagi Bitcoin" niiöelda. Kui soovite näha algset postitust klõpsake lihtsalt seda linki.

Meetod on üsna lihtne. Sa põhimõtteliselt lähed osta Starbucks krediiti 20% soodustust kasutades Bitcoin ja seejärel müüa seda Starbucks kliendid kasumit. Seletan.

Kasutades app nimega "korda" saab osta Starbucks krediiti 20% allahindlust. Nii näiteks saad $ 10 kinkekaart forStarbucks makstes ainult $ 8 bitcoins. Seejärel saate müüa seda kinkekaart $ 9 kellelegi teisele.

Esialgses post Roger soovitab isegi sa lihtsalt istuda väljas Starbucks ja pakkuda rakendust koormatud tasakaal inimesed kõnnivad. Kui nad küsivad, kuidas teil õnnestus saada allahindlust sa siis seletada neile umbes Bitcoin.

Kuid ma ei tea, kas sa tead seda, kuid on üle 40000 otsingud Google'is tehtud iga kuu väljendeid nagu "Starbucks kupongid" või "Starbucks soodustust". See tähendab, et paljud inimesed otsivad seda online ja mitte ainult siis, kui nad kõndida Starbucks. Nii et te ei piirdu ainult istub väljaspool kohvik.

Te saate avada oma kodulehel, edendada seda oma blogis või isegi müüa neid kuponge eBay. Võite kasutada Fold anonüümselt ja lihtsalt laadida üles erinevad kuponge bitcoins. Kui olete valmis, saate lihtsalt välja printida vöötkoodi allahindluse ja saatke see kes tahab seda osta.

Üks asi, mida meeles pidada, kuigi on see, et vastavalt Murdke see meetod praegu töötavad ainult USA, Kanada, Hong Kong, UK, Austraalia ja Macau. Seega veenduge, müüte seda ainult inimesed nendes riikides.

Ka hea asi see meetod on see, et igal ajahetkel saab taotleda tagasimakset iga mitte kasutatud Starbucks krediiti. See tähendab, et sa oled kunagi ohus osta krediidi sa ei saa müüa kellelegi hiljem.

Nii ongi tänase õppetund. Lühike ja magus. Meie järgmine video Mul on tõeline eriline maiuspala te veenduge, et püsige lainel. Näeme siis!Kuidas turvaliselt hoiustada ja tühistada bikiine alates paber rahakottTagasi juulis Olen loonud väga üksikasjalik õpetus, kuidas luua ultra ohutu paberi walletfor salvestamisele Bitcoins. Sellest ajast olen saanud küsimusi, kuidas tühistada Bitcoins alates paber rahakott. Kuna see on lihtne hoiustada Bitcoins viiakse paber rahakott aga mitte nii intuitiivne need tühistama lõin lühikese video juhendaja kohta küsimus.

Samm 1 - Leia oma privaatvõti

Teie privaatvõti on string pikk numbrite ja tähtedega, mis käitub nagu parool oma Bitcoins. Tuleb hoitud saladus üldse kulusid. Veenduge, et te ei segadusse see avaliku võtmega - ka pikk jada numbreid ja tähti, kuid siiski lühem kui privaatvõti. Kuigi avalikku võtit kasutatakse hoiustada Bitcoins viiakse rahakott privaatvõti kasutatakse neid tühistada.

Samm 2 - import oma privaatvõti viiakse Bitcoin kliendi

Bitcoin klient on lihtsalt programm, mida kasutatakse, et saata ja vastu võtta Bitcoins. Kõige elementaarsem näide, mis on toodud video on Bitcoin Core. Võite kasutada mis tahes kliendi (st rahakoti) soovite (ja seal on palju). Olen proovinud võrrelda kõige populaarsem Bitcoin rahakotid tabelis. Iga klient on erinev viis importides privaatvõti - mõned on teil laadida faili, teised küsivad, et sa lihtsalt kirjuta oma privaatvõti. On parem viidata abijaotisse oma rahakotist valitud aru selle sammu läbi.

Pea meeles, et kui olete imporditud privaatvõti paber rahakott muutub kasutuks. Ei ole nii, importimine ainult teatud summa paber rahakott - see on kõik midagi.


Intervjuu bitLandersi asutaja Francesco RulligaMulle anti võimalus intervjuu asutaja bitLanders, Francesco Rulli täna, ja ma olen väga tänulik, et ta võttis aega, et rääkida mulle. Kas olete kuulnud bitLanders või mitte, siis tuleb vaadata seda. See on sotsiaalne võrgustik, mis maksab see kasutajate Bitcoin vähemalt pinnal, kuid hr Rulli selgitab, kuidas see on ehitatud nii palju rohkem. Põhjalikum analüüs kirjutatakse lähitulevikus, kuid ta tõenäoliselt selgitab seda paremini kui saan.


Investor, kes nimetas viimast kaht suurt turukäitumist, ütleb, et bitcoiin on mull - CNBCKirjas investoritele Kolmapäev, Jeremy Grantham investeeringute haldamisega tegelev firma GMO jagab selgitav skeem, kuidas suur ja kuidas kiire Bitcoin hinnatõus on olnud viimase kahe aasta jooksul võrreldes teiste ajalooliste mullid.

"Historical analoogia soovitab seda junior mull, mille suurus, võib krahhi ja põletada isegi enne laialdase turul tipud," ütleb ta.

"Kuni ei ole selgeid põhiväärtus ja suuresti reguleerimata turgudel, koos storyline soodustab hulluus, muudab selle üle midagi leiame ajalooraamatud põhiolemus mull."

Grantham viitab ka Bitcoin hullusega üks varajasi märke, et aktsiaturg võib lõpusirgel oma yearslong ralli ja ennustab aktsiatesse näevad oma lõppetapil suurem järgmise kuue kuni 24 kuu jooksul.

Eulogy tehtud byJeremy Grantham

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin domeeninimi BTC.com Müüdud 1 miljoni dollari eest!

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed Explained: BTCi EFGid

Post Bitcoin

Mis on Bitcoin? Lihtne (kuid põhjalik) seletus

Post Bitcoin

Võida USB Miner 100% tasuta - Mine Bitcoin Litecoin Dogecoin From Home!

Post Bitcoin

Miks me peame varuma pangakaarte

Post Bitcoin

OP-ED: ebapiisav BitLicense pikendamine kinnitab sihtasutuse jõupingutusi puuviljalõikega

Post Bitcoin

Alibaba IPO vastutab Bitcoini Crashi eest!

Post Bitcoin

Princetoni ülikooli poolt välja antav esimene esmakordne bitcoini õpik - tasuta alla laadida

Post Bitcoin

Bitcoini fundraiser rahakott tarnitud Dorian Nakamoto

Post Bitcoin

27 vahetustega bikiinide ostmiseks krediitkaardiga (2018 Uuendatud)

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Time Inc. aktsepteerib bitcoini, ülemäärajahügamisi Bitcoini müügist ja palju muud

Post Bitcoin

Kas olete nende kaheksa Bitcoini kauplemisega tegelev isik?