Kuidas kasutada oma Bitcoin rahakott vaba müntide hankimiseks | Estonian.lamareschale.org

Kuidas kasutada oma Bitcoin rahakott vaba müntide hankimiseks

Kuidas kasutada oma Bitcoin rahakott vaba müntide hankimiseks

Vähesed asjad elus on ahvatlev kui vaba raha. Sel põhjusel mõned asjad maha nii palju häirekella, sest lubadus tasuta raha! Lõppude lõpuks, kui midagi tundub liiga hea, et olla tõsi, see tõenäoliselt on... Õigus?

Me tavaliselt ei saa postitada need tüüpi postitused kuid sel juhul pakutakse tasuta raha on testitud meie meeskond olema tõeline ja ohutu! Summad pakkuda ka väärt oma aega, eeldades, et sa hoida õiglase summa bitcoins.

1. Meetodiga (Byteball), saate teha umbes $ 50 iga täis Bitcoin mis sa ise. Meetodi 2 (Merekarbid), mida saate teha umbes $ 32 iga aktiivse Bitcoin, Litecoin või Dogecoin aadress, mida omandis enne 13thof mai 2014.

Märkus: Loetletud summad sõltuvad currentmarket valueof Byteball ($ 800) ja karbid ($ 6,90), nii et teie täpse tasu varieerub ajas... Mõlemal juhul võite hoida oma vaba altcoins või koheselt teisendada need Bitcoin teine ​​altcoin või fiat.

Kas see ikka liiga hea, et olla tõsi? Noh, seal on paar minorstrings lisatud:

1) Mõned hallatavaks privaatsust risk, mida me näitame teile, kuidas leevendada ja

2) viia läbi paar mõõdukalt arenenud rahakoti funktsioone, mida me juhendame teid üksikasjalikult.

Miks on projektid annab ära tasuta raha?

Nagu eellaadiva on kõige raskem osa käivitades iga uue cryptocurrency edukas jaotus münte uutele kasutajatele on kriitiline. Kui keegi kasutab uue mündi, siis see ei ole oluline, kas see on hämmastavalt uuendusliku tehnoloogia, kvalifitseeritud arendajad või kirglik core kogukonnas.

Metcalfe on lawstates et väärtus (telekommunikatsioon) võrk on võrdeline ruudu selle kasutajate ja see seadus on võrdselt kohaldatavad cryptocurrency.

 
2 users = 1 seoses 5 users = 10 ühendusi, 12 users = 66 kaudu jne

See tuleneb eespool diagramm, mis kõige aktiivsem võrk on kõige kasulikum, seega kõige väärtuslikum ja kõige tõenäolisem, et meelitada üha kasutajate positiivse tagasiside silmuse. Kuna altcoin turg väljaspool küllastunud - 756 ja counting- konkurents kasutajad on uskumatult äge...

Loodetavasti see on hakanud mõtet, miks teatud mündid on lihtsalt ära antud - ja teie "liiga hea, et olla tõsi" alarm on hääbumas!

Selle jagajate meetodi annab ära kogustes uus münt Bitcoin omanikele - üksikisikute tõestatud huvi cryptocurrency - on ehk kõige kindlam viis ehitada esialgse baasi vastuvõtlik kasutajad. Kui uus münt annab (seoses tehnoloogia, majanduse, huvi ja nii edasi), siis seisab suur võimalus omandada esialgse veojõukontroll vaja tõusta üle oma konkurentidest.

Kuidas saada tasuta münte Byteball

 
"DAG-ahela" näiteks theByteball valgele paberile, G on genees üksus.

Meetod # 1 - Byteball pakkumise

Iga täiskuu, saad tasuta baiti ja blackbytes kõigi Bitcoins mille üle saab tõestada omandiõigus - fraktsioonid võib loota ka. Järgmine langus toimub umbes 04:07 (UTC) juulil 9th2017. Iga Bitcoin teenib sulle 0,0625 baiti (praegu väärt umbes $ 50) ja 0,132 blackbytes (praegu väärt umbes $ 2,50).

Need Byte tilka jätkab läbi 2017. Ja võibolla arvesse 2018 kuni kõik gigabaidi antakse. Umbes 25% on hajutatud seni, nii et see on keskmise tähtajaga, korrates võimalus!

Kuidas nõuda oma baiti

Samm 1- Rahakott paigaldamine

Laadige alla ja installige õige Byteball walletfor oma süsteemi. Kõik suuremad platvormid, sealhulgas mobiil on toetatud. Valida valguse / kiire rahakoti kui küsitakse. Kui töötab 32-bitine Windows, võite proovida seda 32-bitine test versionof Byteball klienditarkvara.

Etapp 2 - Algväärtustage Bot

Pärast installimist avage rahakott ja klõpsake seda linki Byteball rahakoti leheküljel:

See lisab "Üleminek bot" oma Byteball rahakott. See bot käepidemed loovutamise uus baiti ja blackbytes oma rahakoti, mis põhineb teie Bitcoin majapidamist (samuti olemasolevate baiti või blackbyte Holdings - me katame selle aspekti hiljem).

Samm 3 - Rääkige Bot

Esialgne aadress automaatselt loodud oma rahakoti. Nüüd on aeg rääkida bot!

Kui bot aken ei ole juba avatud, klõpsake "vestluse" tab
allosas paremas nurgas rahakoti liides.

Seejärel valige "Üleminek Bot" oma uue vestlus partner
(ei oota sädelev Repliikki kuid saate ootan mõned tasuta münte!)

Samm 4 - linkimine Bot oma vastuvõtvas Aadress

Koostoimeid bot on nüüd algatatud. Esimene samm, sest bot selgitab, on anda bot oma Byteball aadress. Seda aadressi automaatselt genereeritud ja nimetas oma rahakoti varem. Klõpsake ellips mull kõrval tekstisisestus baari ja seejärel "Sisesta oma aadressi..."


32 iseloomu rahakoti aadressid on ähmane privaatsuse tagamiseks. 

Samm 5 - Valmistada Logi Teie Bitcoin aadressid

Bot siis palub väike Bitcoin makset Bitcoin aadress kontrollib Byteball meeskond. Kuigi see on elujõuline meetod tõestada omandiõigus, seal on teine ​​meetod, mis on nii kiiremini andfree- sõnum allkirjastamise.

Sel hetkel, tuttav funktsioone ja omadusi oma Bitcoin rahakott on väga kasulik. Kuna on nii palju Bitcoin rahakotid saadaval, see on võimatu seda juhendit, et katta kõik neist. Näitame, kuidas registreerida aadressi kasutades Bitcoin Core täis walletand Electrum kerge rahakoti. Kui kasutate muud Bitcoin rahakott, tutvuge selle dokumentatsiooni abi kohta järgmised 3 sammu...

Samm 6 -Display Aadress Kaalud

Selleks, et teada, mis käsitleb anda bot ja märk, see on vaja uurida allthe aadressid sisalduvad teie Bitcoin rahakoti aadressid. Pange tähele, et nn muutuste addressesmay ei kuvata vaikimisi jooksul oma rahakoti.

Kui kõik oma Bitcoin tegid makseid ühe aadressiga (mis ei ole soovitatav privaatsuse kaalutlustel), oma rahakoti saldot koosneb summade toimuvad eri addressesunder oma rahakoti kontrolli.

See on vajalik teavitada Üleminek bot iga aadress sisaldavad märkimisväärsel hulgal Bitcoin. Need summad ulatusid poolt bot teha kindlaks, kui palju baite ja blackbytes olete sobilik saada.

Bitcoin Core:

Võite kuvada kõik oma Core aadressid, kellel raha avades konsooli ja sisestades listunspent käsk:

Vajuta "Abi", siis vali "Debug aken".

 
Valige "Console" tab seejärel sisestage listunspentcommand.

Core siis loetleda mittetühi aadressid ja nende väärtused. Märkus alla, mis käsitleb sisaldavad vahendeid (kopida info tekstifaili on lihtsaim viis). See nimekiri on eriti kasulik leida changeaddresses ole automaatselt poolt loetletud Core rahakoti Etapp 8.

Electrum:

0
Kui "Aadressid" vahekaart pole nähtav, klõpsake "Rahakott" menüü ja seejärel "aadressid".

  1  

Veenduge, et "vastuvõtmine" ja "Change" nimekirjad on laienenud.

Nüüd saate vaadata allthe aadressid, mis hoidke bitcoins, mitte ainult vastuvõtvale aadressid, mis oma rahakoti regulaarselt kuvab. Saame kapoti alla oma Bitcoin rahakoti siin; mõista, kuidas muutus aadressid workwill aitab teil parandada oma privaatsust tulevikus.

Samm 7 (valikuline) - konsolideerimine Mitu Bitcoin aadressid

Ühendades mitu aadressi ühte aadressi saab salvestada palju aega, sõltuvalt aadresside arv kavatsevad allkirjastada jaoks. See võtab umbes ühe minuti täita allkirjastamist iga aadress, nii otsustavad vastavalt.

Et kindlustada oma aadressid, lihtsalt saata kõigile oma bitcoins et aadress teie kontrolli all. See peaks olema uus või olemasolev vastuvõtva aadress jooksul rahakoti sa ise.

Ettevaatust: see etapp läbi aegsasti järgmise baidi langus - vähemalt nädal ette, et olla ohutu poolel. Kui teie konsolideerida tehing ei ole kinnitanud, mil langus toimub, saate laseks võimalus. Oodake tuulevaikus Bitcoin võrgu tegevus - need tekivad tavaliselt üle nädalavahetustel - ja konsulteerida meie lähemat infot sätestada asjakohane tasu.

Samm 8 - Logi tekstsõnumeid Teie Bitcoin Wallet

Sama kasutatav privaatvõti lubada makseid alates Bitcoin aadress võib kasutada ka luua un-forgeable krüptograafiliste tõend, mis seob selle teksti selle konkreetse aadress. See protsess on tuntud kui signingand see on täiesti turvaline - vt allpool lõik "märkus allkirjastamine julgeolekuga seotud".

Kahjuks mõned isiklikud rahakotid ja kõige vahetada rahakotid don'tfeature allkirjastamisel funktsionaalsust. Kui teie rahakott ei toeta sisselogimist saate kas saatma soovituslikke mikro üleminekualale bot Bitcoin rahakoti ortransfer oma bitcoins rahakotile mis ei toeta sisselogimist.

See BitcoinTalk foorumi postitus, kuigi veidi aegunud, annab palju kasulikku teavet, mis rahakotid toetust allkirjastamise, samuti kuidas registreerida nendega. Siin on, kuidas see protsess toimib, 3 lihtsat sammu:

1) Esimene samm vajab veidi kopeerimise-ja kleepimine aadresside vahel baiti ja Bitcoin rahakotis.

Byteball bot küsib Bitcoin aadress. Anna üks, mis sisaldab BTC. Bot siis palun kirjutada oma auto loodud Byteball aadress, kasutades kaasasolevat Bitcoin aadress.

2

2) Siin on, kuidas registreerida oma Byteball aadress kasutades oma Bitcoin aadress (id):

Bitcoin Core:

3

Vali "File" menüüst siis "Logi sõnum..." tööriista.

4

Sest 1. Osa, klõpsake vasakul nuppu, et valida loendist saavad aadressid
(listunspentreveals mis sisaldavad vahendeid).

Klõps hiire parema nupu kleepida mingeid muutusi aadressi kopeeritakse
listunspentcommand sõidetud laeka Console (Etapp 6).

Electrum:

5

Valige "Tools" menüüst siis "Logi / kontrollida sõnumi" variant.

  6
Kleebi asjakohased aadressid ja klõpsake Sign. Nüüd kopeeri väljund.

Allkirjastamine on kasulik töö, juhul soovite kunagi tõestada omandiõigus Bitcoin aadress. Siiski, nagu Core rahakoti soovitab, siis tuleb alati nimi ja kuupäev avaldusi logite, eriti need, kellel on õiguslik mõju.

Sel juhul oma allkirja saab kasutada ainult siduda oma Bitcoin aadressid koos Byteball aadress. See on tõenäoliselt põhjustada mingeid probleeme tulevikus, kuigi do näha ettevaatusele sisalduvad allpool lõik "märkus Privaatsusprobleemid." 

Samm 9 - Anna Bot Teie signeeritud

Saa signeeritud ja kleebi see Byteball Üleminek Bot. Kui kõik läheb hästi, bot anname teile teada:

7

Bot nüüd teab omate eriti Bitcoin pöörduda teie allkirjastatud!

Kui kasutasite konsolideeritud Bitcoin aadress, protsess on nüüd valmis! Kui ei ole, korrake samme 6 - 9until olete sõlminud oma Byteball aadress kõigile oma väärtust sisaldav Bitcoin aadressid.

Samm 10 - kontrollige oma Kokku Ootel Byteball ja Blackball

Külasta selle veebisaitija kleepige Byteball aadressi väljale. Mõne minuti jooksul pärast allakirjutamist korras, siis kuvame baitide arvu ja blackbytes võite oodata, et saada oma Byteball rahakoti mil langus toimub.

8

Korruta oma arvu täielik bitcoins oodatav bait tasu ja võrrelda tulemust kogu kuvatakse veebilehel. Kui veebisait kuvab oodatust väiksem, siis võib ainult tähendada, et olete unustanud logi ühe või mitme aadressid.

Ma sain münte! Kas ma Müü või ma peaksin Hoia?

Kui teil on oma vaba gigabaidi, peate otsustama, kas hoida või müüa! Allpool on mõned punktid, mis võivad aidata teil otsustada!

9
Märkus eel 9. Juuni (crosshaired) ja sellele järgnenud dip ja taastamine.

Põhjused Hoia

 • Muster on siiani olnud, et bait hind languse kohta tilk protsendina äsja antud mündid on koheselt müüdud, kuid siis taastub peagi. See tähendab, et hind tõuseb veelgi, vähemalt kuni lõpliku münte antakse.
 • Hoides GBytes oma seotud rahakoti võimaldab teil hakata kasutama 20% boonust summas saate (põhineb lingitud bitcoins) järgmises laialijagamisringiks. Sarnane boonus kehtib ka blackbytes hoiate.
 • Byteball on veel noteeritud suuremate altcoin ainult vahetada, Poloniex. Hindade hüppelist võib eeldada, kui (või kui) ta saab seal loetletud, või mis tahes muu suur vahetus.
 • Byteball on DAG tehnoloogia on paljutõotav... Smooth tagi, lihtne smart lepingute ja kiire tehingute vaikimisi. Vaadake veebilehelt ja valge paber rohkem üksikasju.
 • Byteball jaotus meetod ja suhteline vähesus reklaam hype soovitab tõsiselt projekti suunatud peamine pikaajaline edu, mitte lühiajalise kasu. See oleks midagi oodatud erandi altcoin ruumi.

Põhjust müüa

 • Kui teil on tõesti bitcoins või fiat kiire, siis on parem müüa baiti kui neeru!
 • Byteball kood ei ole läbinud ühtegi eelretsenseeritakse. See võib sisaldada salajast vead või kasutab mis kahjustavad süsteemi.
 • DAG mõiste, mida toetab Tunnistajate sõlmed, on ka veel üle vaadata ja vaidlustanud cryptocurrency eksperdid. On olemas võimalus eritelgset ergutusmehhanismi või teadmata rünnaku (s), mis võivad kahjustada või isegi murda Byteball turvalisuse mudel.
 • Byteball reaalelus vastupanuvõimet püsiv kahvel - või isegi mitme samaaegse kahvlid - on veel kindlaks tehtud.

See on kuni üksikute kaaluma eespool punktid ja jõudnud otsusele. Edu!

Märkus julgeolekuga seotud

See tekkis selle autori, et kui Byteball rahakott olid eriti salakaval tükk pahavara, siis võib petta kasutajatelt välja allkirjad, mis võiks kasutada lubada tehingute kasutajate Bitcoin rahakotid - ja tühjendada neid! Kuid see mure võib ohutult jätta, järgmistel põhjustel:

1) Kuus Byte jaotused on lõpetatud seni, ilma et oleks täheldatud sellise pahatahtliku tegevuse.

2) Byteball rahakoti genereerib allkirjastatav tekst, mis (eriti oma Byteball aadress) beforerequesting allkirjade oma Bitcoin rahakott. See oleks märkimisväärselt keerukam pahavara teada, kes teie

3) Järgnevad vestlus Bitcoin Core arendaja, Gregory Maxwell, kus ta kinnitab, et ennetustegevuse vastu selline allkiri rünnak on rakendatud Bitcoin:

HeySteve: on võimalik ehitada teade allkirjastab Bitcoin aadress, nii et allkirjastatud kiri võib ka allkirja kasutada lubada tehingu?

Gmaxwell: Kui poolt "allkirjastanud Bitcoin aadress" sa mõtled standard signmessage funktsionaalsust, siis vastus on ei, sest me väga hoolikalt ehitatud signmessage nii et see ei saa kunagi olla võimalik.

Mis tehinguid allkirjastamist on SHA2 (SHA2 (maskeeritud tehing)) ja mida signmessage märke on SHA2 ( "Bitcoin allkirjastatud sõnumit:" || sõnum)

(I võib olla veidi vale umbes täpselt string.)

Ma arvan, et väga varases eelnõu, et funktsionaalsus ei teinud et- nt SHA2 (sõnum), ja keegi (ilmselt mulle või Peter Todd) märkis, et sa võiks meelitatakse allkirjastamist midagi, mis oli tegelikult tehingu hash.

HeySteve: jah, see oli mu mure. Ma allkirjastanud terve rea 32 iseloomu altcoin aadressid kasutades minu Bitcoin aadressid

Gmaxwell: Jah, me otsime läbi otsida. :)

Märkus Privaatsusprobleemid

Kui te järgite ülaltoodud protseduuri Byteball arendaja ja keegi ta jagab teavet (vabatahtlikult või muul viisil) saab seostada teie IP aadress koos kõigi Bitcoin aadressid millele te allkirja. Lisaks oleks võimalik teiste aadressid omate end siduma lingitud aadressid.

Võite leevendada neid probleeme kohe afterthe langus toimub anonüümseks oma bitcoins.

Meetod # 2 - karbid Paku

Karbid / Clamcoin (CLAM) on Tõend Kaalul cryptocurrency käivitati mais 2014. Aasta protsessi tuntakse "kaevamine" karbid on vabalt levitada ajalooliste omanikud Bitcoin, Litecoin ja Dogecoin. Kõik aadressid olulist väärtust, mis on loodud enne 12thof mail 2014; on õigus kaevamine.

Teisisõnu, saate taotleda ainult tasuta karbid, kui:

 1. Teil on BTC, LTC või DOGE rahakoti (backup) maist 2014 või varem, ja
 2. Aadress sisalduv väärtus (ed) eespool "tolmu" või standard tehingutasu ajal.

Te saate 4,6 CLAM iga sobiva aadress! Mis väärtus Clams on vahemikus $ 5 ja $ 7 hilja, see saab lisada kuni märkimisväärse juhuslik! Kahjuks on raske arvutada oma oodata CLAM tasu ette. Siiski, kui sa olid aktiivne Bitcoin kasutaja keskel 2014 on tuttav rahakoti juhtimise korra, siis kaevamine Merekarbid väga tõenäoliselt osutuda väärt!

Kuidas nõuda oma Merekarbid

Samm 1- Rahakott paigaldamine

Külasta Merekarbid Klient websiteto alla laadida ja paigaldada sobiva graafilise kliendi oma süsteemi.

0

Samm 2 (valikuline) - Lae Blockchain Bootstrapi faili

Sünkroonimine merekarp rahakoti praeguse versiooni blockchain võib võtta kaua aega, eriti kui teil on aeglane internetiühendus connection.To protsessi kiirendada, alla selle ~ 1,5 GB blockchain Bootstrap kui fileor torrent. Tee seda faili samasse kausta oma Merekarbid wallet.datfile - kasutada oma OS otsingu funktsiooni leida seda kausta või konsulteerida käesoleva wiki lehekülg (asendada "Bitcoin" sõnaga "merekarp").

See valikuline etapp võimaldab merekarp kliendi sünkroonida peamiselt kõvakettalt, mitte internetis. Täpsemad andmed selle protsessi võib vaadelda siin.

Samm 3 - valmistada oma Bitcoin, Litecoin või Dogecoin Wallet for Kaevetööd

Erinevalt Byteball eespool kirjeldatud protsessi Merekarbid ei nõustu aadress allkirju - see nõuab oma püha privaatvõtmetest! Nagu jagavad privaatvõti aadress võimaldab rahade selles sisalduv, on äärmiselt soovitatav, et kõik rahalised vahendid tuleb uude rahakoti enne tulemusi selles protsessis!

Jagades oma rahakoti privaatses võtmed (isegi Satoshi Nakomoto ise) on kõige ohtlikum tegevus mis tahes cryptocurrency kasutaja saab täita - sarnaneb jagavad sisselogimise andmed oma internetipanga konto.

See on põhjus, miks me soovitame esimese kandes iga ja kõik sees vahendite "kaevama rahakott" uue rahakoti. See oleks suurepärane vabandus, et investeerida turvalisuse cryptocurrency majapidamistes osta riistvara rahakoti, kui te ei ole juba saanud üks. Riistvara rahakotid requirethe põlvkonna uue rahakoti, et turvaliselt salvestada oma raha.

Kui olete venitanud ostmiseks riistvara rahakoti tõttu arvelt, leiavad Merekarbid kui viis saada üks allahindlusega - või isegi tasuta!

Ei ole ajalist piirangut Merekarbid jaotus

nii et teil on piisavalt aega, et teadus on parim valik uue wallet.If soovite oma olemasolevat rahakoti, võib teil olla võimalik luua täiendavaid rahakoti sama tarkvara - Electrum pakub seda funktsiooni, näiteks.

Mida iganes sa otsustad - kas saada riistvara rahakott või luua teise tarkvara rahakott - tagada, et teie uus rahakott on õigesti seadistatud ja kaitstud beforeimporting kõik rahalised vahendid vanast dig rahakott. Pea meeles, et backup endale wallet.dat faili või krüptograafiliste seemne, pluss seada ja backup parool.

Kui teie vana dig rahakott on tühi - ja pidage meeles, et ümbersuunamiseks ootel makseid aadress teie uus rahakott! - see on ohutu edasi järgmisesse etappi.

Samm 4 - kaevamine Merekarbid!

Graafiline rahakott teeb importiva oma vana BTC / LTC / DOGE kaevama laeka wallet.dat faili (mis sisaldab isiklike võtmete) lihtne protsess. Enne selle toimingu sooritamist veenduge, et olete importiva õige faili - et kuuluvate oma oldwallet! Kui sa ei tea, kus see asub, vaadake Samm 2 (ja tõsta oma rahakoti backup teadlikkus).

Et vältida võimalikku segadust, kaaluge ümbernimetamist kataloog, mis sisaldab teie vana dig rahakotist midagi old_Bitcoin_wallet_backup. Ära kustuta see fail on kas - sa ei tea kunagi, kui see võimaldab Teil ära teise altcoin jaotus!

Veenduge, et teie rahakott on täielikult sünkroonitud enne jätkamist edasi.

Nüüd teha järgmisi toiminguid oma merekarp rahakoti:

1 Alates "File" menüüst "Import Rahakott..."

2 Navigeeri asukohta oma vana dig rahakott ja valige see.

Kui te ei suuda leida rahakoti faili, süsteemi seaded kuvada peidetud kaustu ja faile. Karbid rahakott nüüd teeme ülejäänu! Sa peaksid nägema oma värskelt kaevatud Merekarbid varsti ilmuma.

  3 merekarp rahakoti pärast edukat dig.

Kas ma Müü või ma peaksin Hoia?

Kui olete oma Merekarbid, peate otsustama, mida teha nendega! Kuigi kaugel oma kõigi aegade kõrge, nagu paljud altcoins, karbid "hind on tõusuteel viimasel ajal:

4

CLAM-BTC päev graafiku aastaks 2017 näitab selgelt tõusutendents.

Et aidata oma otsust, siin on mitmeid positiivseid ja negatiivseid tegureid arvesse võtta.

Põhjused Hoia

 • Karbid on Tõend Kaalul mündi nii, lihtsalt hoides CLAM sellises alati avatud rahakott, te teenida rohkem münte aja jooksul läbi panustamistingimusele protsessi.
 • Populaarne ja pikaajalised Just-Dice hasartmängude siteallows te investeerida oma karbid saidi, teenides osa oma stabiilne kasumi. Sait annab teile ka panustamistingimusele premeerib oma investeeritud münti. Kui üksi mõnda aega, teie investeering accrete pidevalt - pigem nagu pärl!
 • Karbid on availablefor (võimendatud) kauplemisele populaarne altcoin vahetada, Poloniex.
 • Kuigi see ei ole tehniliselt uuenduslik, karbid põhineb tõestatud blockchain tehnoloogiat.

Põhjust müüa

 • Kui teil on vaja fiat või bitcoins, siis ilmselt vaja neid rohkem kui CLAM.
 • Kuigi seal on projektide ettevalmistamisel, mündi ei arendata agressiivselt.
 • Clam majanduse keskmeks Just-Dice vähe muu tegevus praegu.

Lisaküsimusi teil olla on parim küsis Just-Dice chat kasti. See on kõige aktiivsem arutelufoorum peajalgsete kus sa ilmselt võimalik saada oma küsimus vastatud dooglus ise.

Bonus Free Money meetod - Stellar!

Stellaris plaanis teine ​​jaotus luumenit Bitcoin omanikele. Jaotus ajavahemikuks on alates 27thof juunist kuni 27thof augustis. See autor ei osalenud eelmise Stellar langus nii ei saa kommenteerida protsessi. Täpsemad andmed on kättesaadavad Stellar kohas; sisuliselt üks peab kirjutama aktiivse Bitcoin aadressid ja pakkuda Facebooki konto, või hoidke mündid osalev vahetada.

Ausust "Bitcoiner Drop" Distribution

Tulemuslikkust ei ole ainus kriteerium otsustamiseks mündi jaotus. Väited ebaõiglane või isekas jaotus võib kahjustada mündi mainet pikemas perspektiivis. Jagada uusi münte omanikele olemasolevate mündid on vaieldamatult kõige õiglasem viis levitada uue mündi, eeldades esialgu toimus mündid olid üsna laiali.

Kui olete proovinud seda meetodit ennast palun andke mulle teada oma kogemust kommentaar allpool!

Edu!

Seotud uudised


Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 21.-27. September 2014

Post Bitcoin

Bitcoinide genereerimine - Kümme Bitcoini kaevandusmasinaid

Post Bitcoin

Päeva kaubandus: osta ja müüa bitcoini

Post Bitcoin

Esimene ülikool Bitcoini ATM-i paigaldamiseks - Vancouver, Kanada ülikool

Post Bitcoin

Bitcoini läbimurre kütab Võimalikke tulevasi platvorme 1. osa

Post Bitcoin

Kuidas minna bitcoiinid kodus 5 sammu jooksul

Post Bitcoin

Expedia aktsepteerib Bitcoini hotellide broneerimiseks!

Post Bitcoin

Expedia Nüüd aktsepteerib Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin Whiteboard teisipäev - Mis on bitcoini kaevandamine?

Post Bitcoin

Föderaalreserv näeb Bitcoini jaoks selget tulevikku

Post Bitcoin

Blockchaini Online Bitcoin Rahakott - Turvaseadistuse juhendaja

Post Bitcoin

Cheapair Now aktsepteerib bitcoineid hotellidele ja lendudele