Milli märtsi hullus (raha teenimine Bitcoini segistiga) | Estonian.lamareschale.org

Milli märtsi hullus (raha teenimine Bitcoini segistiga)

Milli märtsi hullus (raha teenimine Bitcoini segistiga)

Nii et ma tean, et ma olen natuke hilja märtsis ajakohastatud sest ma tavaliselt teha neid alguses kuu, kuid siin see on....

Veebruaris 2016 oli mul 68825 unikaalset külastajat; märts 2016, mul oli 262.065 külastajaga.

Mul ei ole tegelik selgitus selle peale töötab mu kraan ilma seisakuid ja maksavad minu kliendid õigeaegselt. Mida ma mõtlen on, seal on nii palju amatöör kraan omanikud seal, kes ei hoolitseda oma klientide, et kui inimesed leiavad usaldusväärne kraan, nad tasun sulle tuues rohkem liiklust ja kinni umbes kauem. Muidugi, nad ei tee seda tasuta - nad saavad esildise komisjoni, kuid üldiselt on kraan on tulutoov.

Niisiis, taas olin silmitsi küsimusega kasvavad mu server. Pärast konsulteerimist mu arendaja ma otsustasin, et liikuda veel üks hosting ettevõte, mis on palju rohkem sobib mastaapsuse - digitaalne ookeanis. Siiski, kui olete hakanud just läbi või ei ole tehnilisi teadmisi, siis peaks eemale neid, sest nad vajavad mõned programmeerimise oskusi.

Siin on minu Google Analytics screenshot veebruari alguses 2016. Aastast kuni lõpuni märts 2016

Üks asi, mida ma olen märganud umbes kasvav mu liiklus on, et kasutajate arv kasvab, muid väärtuslikke mõõdikute läheb alla:

  • Minu keskmine seansi kestus on langetatud 20:03 veebruaris 15:32 märtsis.
  • Minu põrkemäär (inimeste arv, kes ainult külastada Milli kodulehte ning seejärel eemalduda site) kasvas 22,3% -lt 28,21%. Sa tahad olla nagu madal põrkemäär kui võimalik, sest see tähendab, et inimesed vaatad rohkem kui ühe lehekülje saidile. Nüüd, kuigi 28.21% on ikka väga hea põrkemäär, ma olen natuke mures kasvutendentsi.

Nii et see uus liiklus (Mul on 51% uusi külastajaid märts erinevalt 33% veebruaris) on kindlasti vähem hõivatud kraan. Minu oletus on, et kui kraan kasvab rohkem ja rohkem inimesi hakkavad viidates liiklust, ja kuna nad toovad un-sihitud liiklust, see on tulemus.

Hea uudis on see, et isegi kui liiklus on vähem hõivatud, Ma ikka makstakse, kui nad näevad / klõpsa Adsense reklaame. Niisiis, kuigi ma eelistaks rohkem seotud vaatajaskond, ma kindlasti ei saa kurta...

# 1 muret oma Bitcoin kraan kasvab

Nagu Milli muutub üha populaarsemaks, see äratab tähelepanu rämpsposti ja häkkerid. Siin on peamised ohud kraan nagu ma neid näha:

  1. Varastamine Bitcoins alates kraan rahakott
  2. DDoSingthe kraan tuues tohutute liiklust ja võttes seda offline tulemusena.
  3. Proovin mööda leti abil erinevate IP väitmaks lühema aja jooksul - tuntud ka kui "kuivendamiseks kraan".

Minu esimene probleemiga tegeleb päris kergesti - ma lihtsalt ei pane nii palju raha minu kraan rahakott ja loodan, et FaucetBox teeb piisavalt head tööd tagamisel mu münti. Neile teist, kes on uus postitus, FaucetBox on ettevõte, mis haldab maksed minu kraan.

Minu teine ​​mure on ebatõenäoline selles etapis, kui ma ei näe kedagi tegelikult kasu võttes Milli alla. Kuid selleks, et vältida tulevikus seda, lisasin CloudFlareprotection jaoks Milli. CloudFlare on teenus, mis kaitseb ja kiirendab ka oma kodulehel kaudu, mida tuntakse kui CDN.

CDN (Content Distribution Network) on arvutivõrk maailma, et kõik on "koopia" oma veebilehel. Kui keegi tahab jõuda oma veebilehel, lähim eksemplari kasutatakse selleks, et anda neile parim tulemus. Süsteem jälgib ka ähvardused ja rünnakud oma veebilehel, ja blokeerib kõik kahtlased ilmega aktiivsus. Siin on täielik selgitus selle CEOif soovite rohkem teada.

Minu kolmas mure on ilmselt kõige olulisemad üks. Olen märganud, et paljud inimesed püüavad tühjendada Milli kasutades erinevaid taktikaid. Mida nad teevad on kas kasutada robotid või mõne muu manipuleerimise et saaks nõuda iga paari sekundi jooksul. Tavaliselt nad väidavad ka need mündid ühe peamise esildise aadress, et nad võidavad kaks korda: üks kord otsese nõude ja kord esitamisest.

Enamik aega ja raha Veetsin oli märtsis tegeleda Milli julgeolekut. Ma ei ole üksikasjalikult täpselt, mida ma siin tegin, sest ma ei taha petturid teada minu taktika. Siiski, kui sa leiad end ohver rämpsposti / häkkerid, mu parim nõuanne oleks palgata vabakutseline, kes teab, kuidas neid peatada. Seda ma tegin; see ei olnud odav, kuid see oli seda väärt üldine.

Siin on, kuidas mu väljamakseid mõjutasid erinevad rämpsposti rünnakute:

Pea meeles, et seal ei ole üks maagiline bullet lõpetada rämpsposti / häkkerid, nii et isegi kui ma näitasin teile, mida ma tegin, see ei pruugi töötada teie puhul. Iga rünnak on erinev ja tuleb käsitleda eraldi. Lihtsalt olla valmis, ja ärge sattuge paanikasse, kui sa sinna; see on loomulik areng kraan, ma arvan.

Üks väga populaarne viis vähendada nende rünnakute on luua mingi kirjautumisprosessia saidile. Kuid kuna ma tahan, et mu kasutajad on parimat võimalikku kohapeal, ma olen otsustanud kohkuda see taktika nüüd.

Niisiis, kuidas sa tead, sa oled rünnaku all?

Mõned inimesed võivad küsida: "Kuidas sa saad olla nii kindel, et sa olid rünnanud rämpsposti? Ei see lihtsalt olla, et rohkem reaalne liiklus tuli nii kasvasid?"

See võib olla nii, kuid siin on mõned näpunäited, mis aitavad teil teada, et olete alla tegeliku rünnaku:

  • Sa kasum jääda enam-vähem samaks, kuid kulusid suurendada oluliselt
  • Teie server näitab ebatavaline koormus samas Google Analytics näitab sama palju külastajaid nagu alati

On oluline meeles pidada, et Google Analytics ainult loeb "päris" külastajaid. Mul pole aimugi, kuidas nad seda teevad, kuid nad teevad. Niisiis, kui sa ründa, see ei näita üles Google Analytics. Muudel juhtudel, mõnikord kraan kasutaja võib käitada madala kvaliteediga reklaamikampaania oma kraan ja tuua palju reaalne madala kvaliteediga liiklust. Sel juhul võite näha suurenemist Google Analytics kuid mitte väljamakseid.

Siin on palju tegin märts 2016

Nüüd lõbus osa. Esiteks võtame pilk Milli AdSense teenimise märts:

Nii Milli tehtud $ 1592,45 märtsis mis on hiiglaslik hüpe viimase kuu ($ 767,22). Kuid te näete, et kuigi ma neljakordistunud mu liiklus, ma ainult kahekordistas mu tulu. See omakorda on tõendeid, et kõige selle uue liiklus Saan on madalama kvaliteediga.

Coinad tõi mulle Bitcoin sissetulek 0.84015194BTC, mida ma hiljem maha minu Bitcoin kulud:

Minu väljamaksed märtsikuusse vastavalt FaucetBox on 2.01893276BTC. Olen ka veetis umbes $ 80 parema hosting ja $ 590 tagamise Milli alates rämpsposti kasutades eriotstarbelist vabakutseline.

Vähennettyämme Coinad tulu nendest kulud, see toob kogukuludest Milli märtsil kuni $ 1165. Nii kogukasum tegin Milli oli märtsis $ 427,3 (4% langus eelmisel kuul).

Ma tean, see ei tundu väga põnev, ja mõned võite olla läheb, "Te ütlesite, see kõik lihtsalt näitab meile sama kasumit viimati kuus?!?" Neile teist, kes tegelikult mõtlesin seda, pidage meeles järgmist

  1. Selle $ 590 eest tasumise vabakutseline oli ühekordne makse luua Milli julgeolekut. See ilmselt ei vaja järgmisel kuul. Nüüd on mul täielikult tööpäeva "raha masin", mis loodetavasti toovad ligi $ 1000 aprillis.
  2. On ka Captcha tulu, et ma ei ole siinkohal (mainisin neid minu eelmine postitus). Põhjus, miks ma ei maininud neid on, sest nad ei maksa välja veel. SolveMedia on net-60 makseperioodi. See tähendab, et tulud teen Märtsis saama alles juunis. Kogu mu aastate partner, ma olen muutunud mõnevõrra paranoiline saada makstud, ja kuni ma saan esimese makse müüja, ma ei pea kehtima. Sellepärast ma otsustas mitte lisada SolveMedia makseid sel kuul. Siiski, kui nad järgivad kaudu, kraan on täiendava tulu samuti.

99Satoshis on tegemisel

Kokkuvõttes asju, tundub mulle, et Milli on jõudnud mõnevõrra stabiilne riik. Niisiis, kui kurb, kui see on, see on viimane episood selles seerias "Kuidas teha raha Bitcoin Segistid". Nüüdsest keskendun peamiselt sõidu rohkem liiklust Milli ja ka uhiuue sõltumatu kraan Ma loon - 99Satoshis.

99Satoshis ei ole veel käivitunud, kuid loodetavasti see lõpuks sel kuul. Ma lähen, et proovida imiteerida edu Milli oli selle sõltumatu kraan - see tähendab, et see ei ole ühendatud Faucetbox; Ma hallata väljamakseid minu oma.

Loodan, et teile meeldis see postituste sarja ja et ta aitas teil luua oma enda kraan. Nagu alati, kui teil on mingeid küsimusi või kommentaare Milli või oma kraan, palun jätke neid kommentaar allpool.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Changelly ülevaade - 1 asi nad ei ütle teile

Post Bitcoin

Arbitrage bitcoin - kuidas ma jõudnud 12,12% ROI 1 tund

Post Bitcoin

Expedia Nüüd aktsepteerib Bitcoin

Post Bitcoin

Kuidas kiirendada teie Bitcoin kraan kasumit ühe sammuga

Post Bitcoin

Kuidas teenida raha Bitcoin kasutades Purse.io

Post Bitcoin

Osta Bitcoinid koos Paypal - sammhaaval Tutorial

Post Bitcoin

Bitcoin Country! Top 10 rahvaid, kes armastasid BTC

Post Bitcoin

BetChain muutub esimeseks Bitcoini kasiinoks, kes pakub tasuta vabakäske viimaste vabade rehvide reede edutamisel

Post Bitcoin

Antonopoulos Leaves Bitcoini sihtasutus üle Mgmt

Post Bitcoin

Bitcoini kelmuse hoiatus! Nimekiri praegustest bükiteeni pettustest ja petturidest

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: GHash.io, Iraak ja FBI oksjon

Post Bitcoin

Kuidas osta Bitcoini pangakontoga. Traat ülekanne