Viimane uuendus minu otsimisel raha teenimiseks Bitcoini segistitega | Estonian.lamareschale.org

Viimane uuendus minu otsimisel raha teenimiseks Bitcoini segistitega

Viimane uuendus minu otsimisel raha teenimiseks Bitcoini segistitega

Kui te ei ole lugenud mu algne postitus, kuidas teenida raha Bitcoin segistid, siis tuleb seda teha nüüd. Samuti on üks täiendav järelkontroll postthat on oluline, et sa lugeda enne lugemist seda postitust.

Neile teist, kes ei ole pärast eelmist postitust, siin on kiire sulgege mida oleme seni õppinud:

  • Reklaami paigutus on väga oluline hea CTR (klikkimise määr) ja paremat tasu.
  • Lühem taimer teie kraan tähendab kõrgem keskmine seansi kestus ja rohkem näitamisi.
  • Kui Bitcoin hind tõuseb, ma üldiselt raha kaotada, sest ma pöörates mu kasutajate Bitcoin ja saavad minu tulu USD.
  • Sait peab olema natuke rohkem sisu rikas ja kasutajasõbralik et olla täielikult kooskõlas Google'i kasutustingimused.

See kuu, ma olen otsustanud eraldada, mida ma olen õppinud "kohapeal optimeerimine" (st, mida ma muuta oma saidil) ja "off-veebisaidi optimeerimisest" (st kuidas ma kasutada väliseid ressursse).

Milliseid muudatusi ma tegin kohapeal suurendada Milli kasum?

Lõpus minu viimane postitus, ma rääkisin muutuvas Milli disain. Siin on, kuidas sait tundus esialgu kasutades vaikimisi FaucetBox malli.

Kuna ma tahtsin brändi Milli all 99Bitcoins "disain, Palkasin vabakutselisena ja kasutatud 99Bitcoins" teema Milli sisu samuti. Tegin ka kindlasti lisada mõned lehed algupärast sisu kohta Bitcoin segistid ja kuidas teha raha Bitcoin ja ka paigaldatud plugin, mis koondab Bitcoin uudised kogu web (nn RSS lugeja).

Siin on, kuidas kodulehel näeb täna:

Nagu näete, see ei ole suur muutus, kuid vähemalt bränding 99Bitcoins hoitakse. Lõpetuseks lubatud kommentaarid Milli kodulehte kahel põhjusel:

  1. Ta lisab sisu saidi ja näitab Google, et veebileht alati ajakohastada, mis on hea Google pingeread.
  2. See võimaldab mul saada olulist tagasisidet Milli oma kasutajatele. Üks tähtsamaid asju, mida ma olen õppinud, et luua ühenduse ümber oma kraan on väga väärtuslik. Kasutajad räägivad saidile, vaadake seda, link sellele ja annab teile ideid, kuidas teha seda paremini.

Siin on näide, kuidas ma tegeleda minu kliendid:

Kasutajad on kleepuv, nii et veenduge, et mitte kaotada neid

Üks järeldusi Olen jõudnud minu eelnevaid postitusi, et mul on vaja alandada minu väljamakseid, et kasumlikuks jääda. Siiski tundub, et ma ei pidanud tagajärgede täielikult enne täidesaatva seda ideed. Ma algselt alandas minu väljamakseid 80 Satoshis iga 15 minuti. See omakorda oli hakanud vallandada langustrendi mu liiklust. Minu oletus on, et kasutajad ei olnud väga rahul, et.

Hiljem, ma proovisin teha palju asju, et saada tagasi, et liiklus, aga kui te kaotate oma lojaalsed kasutajad, see on raske saada neid tagasi. Ma suurendanud väljamakseid 100 Satoshis (ja isegi lisada võimalus 1000 Satoshis mõnel juhul), ma peaaegu kahekordistunud suunamisest väljamakse 85%, ja lõpuks ma ka alandas taimer kuni viis minutit. See tähendab, et ma annab ära 300 Satoshis iga 15 minuti (100 Satoshis iga 5 minuti) - 50% rohkem, kui originaal väljamakse oli - aga ikka ei saanud mu kasutajate tagasi.

Väljamakse muutus ka mõjutanud keskmine seansi kestus kohapeal ja hypähdys (kui palju kasutajaid saidilt lahkuda ilma vaatad rohkem kui üks lehekülg):

Teine oletus on, et kuna ma alandas väljamakseid esialgu mõned linkijaid Milli otsustas eemaldada või järjestab ta madalam nende nimekirja. Kuid ma ei saa öelda midagi sellist kindlasti.

Kokkuvõte: Veenduge, et ravida oma kasutajate ja suunajad suhtes. On parem hakata läbi väikese väljamakse ja tõsta see järk-järgult üle hakata läbi kõrge väljamakse ja langetada hiljem.

Katseta Reklaamipaigutuste

Teine asi, mida ma tahtsin katsetada oli minu reklaami paigutused. Kuigi ma teadsin, rääkides eri reklaam omanikud, et see on parim panna oma reklaame lehe keskel, lähedal, kus kasutaja otsib, ma tahtsin näha, kas ehk reklaamide paigutamine külgriba saab tasuvam.

Pikk lugu lühike, ei ole :) Aga sa pead testida seda ise järele, sest iga ala on erinev nende paigutus (näiteks 99Bitcoins "võimekaimate reklaam on tegelikult peal külgriba). Siin on üldiselt intensiivsuskaart optimaalse kohti panna reklaame lehel (punane on tulusam):

Kuigi saate seda intensiivsuskaart algse viide, siis on oluline, et testida seda välja oma konkreetse veebilehel.

Ma ka otsustanud lisada veel mõned reklaami vorme sivustoni. Ilmselt iga saidi lehel kuvada kuni kolm AdSense sisuks reklaami ja kolm lingiühikud. Emissioon lingiüksuse ülaosas saidi osutus hea liikuda ja lisatakse mõned tulu saidile.

Off-saidil samme Võtsin suurendada Milli liiklus

Peamine asi, mida ma olen tegelenud väljapoole, kuidas tuua rohkem liiklust Milli. Esimene asi, mida ma proovinud teed oli tuua liikluse odava Bitcoin reklaamivõrke nagu Coinad, Blockadz ja hiljuti Mellow reklaamid. Kuigi ta ei suutnud luua liiklus kasvas, ma ei ole kindel, kas see oli tulutoov liikuda.

See on raske asi minu jaoks praegu mõõta, sest kui ma kulutada $ 20 Coinad liiklus, ma ei ole kindel, kui palju selle konkreetse liiklust tegelikult teisendab Adsense tulu. Parim ma saan teha, on püüda seada kampaania määratletud ajavahemiku (nt 24 tundi) ja vaadata, kas minu tulu, mis aja jooksul ületada makse reklaame.

Nagu reklaamides Pakun hoides seda lihtne. Pea meeles, et rõhutada kasu kasutajatele reklaami. Keegi hoolib oma toote nimi või ettevõtte brändi, mistõttu ei ole vajadust neid isegi mainitud. Sellepärast minu reklaame on lihtsalt suur teksti "kuni 1000 Satoshis iga 5 minuti". Ma arvasin seda oleks ahvatlev inimestele, kes otsivad segistid. Siin on statistika üks kuulutused I kestab Milli:

CTR oli päris vinge selle reklaami (0,65%), ja ma olen aim see on sellepärast, et "ei jama" lähenemisviisi Ma kasutasin projekteerida. See maksab mulle 0.0624BTC reklaami esitada ($ 27 ajal), ja see sai mulle ligi 1000 külastajat. See tähendab, et ma olen maksab $ 0,027 per kasutaja, mis on veidi kõrgem kui tahtsin esialgu.

Kuid ma olen veel lahtine, kas seda tüüpi reklaam on seda väärt. Ma olen ka mõelnud, et võib-olla mõned kasutajad ma võita sel viisil saada "kleepuv" ja tulevad tagasi saidile hiljem, nii et see ei ole lihtsalt ühekordne asi. Lähinädalatel, ma jätkan oma katseid erinevates reklaamivõrke (eriti Mellow reklaamid) ja saate teada, mida ma teada.

Flippa kui liiklus / business intelligence allikas

Esimestel Olen writtenon kuidas juhtida oma Bitcoin kraan, ma ütlesin, et ma sain esialgse liiklust Milli ostes teise kraani kohta Flippa. Flippa on müügikeskkonnas veebilehed, ja te leiate mõned tõesti suuri tehinguid oma kodulehel aeg-ajalt.

Isegi kui me räägime, mul on silmad mõned Bitcoin segistid, mida müüakse seal, ja ma tahaksin suunata oma liiklust Milli kui ma võidan oksjoni. Kuid seal on veel üks väike trikk Olen õppinud ära.

Iga kord, kui kraan on müüki, ma paluda omanikul juurdepääsu kraan Google Analytics - see on päris palju levinud praktika, et näha, kas sait on huvitav. Kuid isegi kui ma ei võida oksjon, võin palju õppida, kuidas see kraan sai liikluses minnes "omandamine" osa Google Analytics ja nähes omandamise jaotus.

Enamiku ajast, näete, et enamik kraan liiklus on pärit viidates veebilehed, ja mõnikord võite leida, et nimekiri eri rotaatorite või viidates veebilehed, et sa isegi ei teadnud. Muidugi, ma kohe minna üle nende alade ja veenduge, et lisada Milli oma nimekirja ka.

Ülaltoodud näite, näed mõned linkijaid ühele segistid olen huvitatud. Mõned neist rotaatorite ma tean, mõned ma ei - aga see on kullakaevandus informatsiooni.

Osa olete kõik oodanud

Ja nüüd, mu tasuaruandest viimase 30 päeva jooksul. Siin on minu Adsense tulu kuni täna:

0

Nii et meil on kogusummas $ 618,28 kasumite nurgas. Ja nüüd, et kulud. Siin on screenshot FaucetBox mis näitab maksete viimase 30 päeva jooksul:

1

Kokku kulud kokku kuni 0.75465462BTC - see on, kui lisate tavalist väljamaksete esildise väljamakseid ja 2,5% FaucetBox tasu saates välja väljamakseid. Kuid ma ka koht Coinad reklaame oma saidil, mis on toonud 0.24646189BTC viimase 30 päeva, seega kogukulud tulla ainult 0.50819273BTC. Tänasel BTC vahetuskurss, see võrdub $ 203,27.

Nii et ma olen õnnelik, et öelda, et ma olen lõpuks näitab kasumit - A $ 415 kasumit viimase 30 päeva jooksul. Ja muidugi, ma olen väga õnnelik selle :)

Nii et siin on, mida on järgmisena Milli

Kõigil ausalt, ma ei saa ikka kindlasti öelda, mida lõin oma liiklust tagasi üles pärast I algselt alandas väljamakseid. Olen aim see on peamine tegur minu suurenenud tulu. Kuid te ei saa iialgi aru saada kõike oma kraan. Parim, mida saate teha, on jälgida iganes saate, proovige teha loogilisi oletusi ja kirjutada kõike ette.

Ma ei väsi kordamast, kui palju raha on kirjalikult iga väike muutus teete oma veebilehel, sest sa ei saa kunagi teada, millist mõju see võib olla. Mul on tabeli, kus ma kirjutan iga väljamakse muutus, disain muutus või muid muutusi, mis ma arvan, võib olla asjakohane. Muud kui aitab mul kirjutada neid blogipostitusi, siis aitab ka mind jälgida, kui midagi Muutsin olnud veel mõju.

Järgmise kuu või nii, ma ilmselt keskenduda järgmise:

  • Parandamine mu reklaamide CTR (klikkimise määr). Ma lähen proovida teenust nimega Adngin mis väidab, et see võib suurendada saidi kasumlikkus luues mitu reklaami teste.
  • Sõidu rohkem liiklust Milli (ilmselt läbi reklaami võrkude).
  • Proovin jõuda nii palju rotaatorite kui võimalik, et saada maksimaalset kokkupuudet.

Ma olen ka mõelnud, pannes reklaamid teistest võrkudest. Nii ongi selle kuu uuendus. Loodan, et teile meeldis lugemine selle postituse ja võibolla õppinud midagi uut oma kraan. Kui teil on küsimusi või kommentaare, ma armastan kuulda neid kommentaar allpool.

Tahad teha oma kraan? Loe minu täielikku algaja juhend töötab Bitcoin kraan.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Kuidas digitaalvarud võimaldavad Aafrika põllumajandustootjatel?

Post Bitcoin

Bitcoin Whiteboard teisipäev - Mis on bitcoini kaevandamine?

Post Bitcoin

Bitcoin Charts - mis nad on, kuidas kasutada BTC kaarte

Post Bitcoin

Bitcoin pangandus: ohtlike reservpanganduse oht

Post Bitcoin

Miks Bitcoin palgad on määrava tähtsusega hindade volatiilsuse langusele

Post Bitcoin

Kas ma peaksin Bitcoinid nüüd ostma?

Post Bitcoin

Fund Coin tulekahju Bitcoin Starterile!

Post Bitcoin

Bitcoini demise läheneb lähemale - The Motley Fool

Post Bitcoin

Oh hai, natuke tükk!

Post Bitcoin

Müüge Bitcoinid PayPali jaoks - oma PayPali kontoga oma bikkünnid konverteerige USA dollarini

Post Bitcoin

Tennessee Bill arvestab digitaalse valuuta osamakseid

Post Bitcoin

Uurimatud tarnelepingud (mannekeenidele)