Algaja juhend kaevandamise bitcoines | Estonian.lamareschale.org

Algaja juhend kaevandamise bitcoines

Algaja juhend kaevandamise bitcoines

Üks suurimaid probleeme jooksin kui ma otsisin alustada kaevandamist Bitcoin investeeringute ja kasumi oli enamik saite kirjutatud kogenud kasutajatele. Ma ei ole professionaalne foto, ma ei ole kogemusi Ubuntu, Linux ja minimaalne kogemus Mac. Niisiis, see on üksikisiku või rühma, kes soovib alustada lihtne.

1. Hangi Bitcoin kaevandamise rig

Bitcoin kaevandamise on väga konkurentsivõimeline niši sattuda. Kuna üha enam kaevurite tulevad pardal uusima kaevandamise riistvara keerukust minu suurendab iga päev. Enne kui hakkab läbi Bitcoin kaevandamise sa pead tegema oma due diligence. See tähendab, et peate välja selgitada, kas Bitcoin kaevandamise on isegi kasulik teile.

Parim viis seda teha on läbi kasutamise Bitcoin kaevandamise kalkulaatorit. Lihtsalt sisesta andmed Bitcoin kaevur te plaanite osta ja näha, kui kaua ta võtab teid murda isegi või kasumit teenida. Kuid ma võin teile öelda, alates saanud minna, et kui sul ei ole paarsada dollarit säästa siis ilmselt ei saa kaevandada igal Bitcoins.

Nagu pool tähele on oluline märkida, et viimase oli võimalik kaevandada Bitcoins arvutiga või graafikakaarti (tuntud ka kui GPU kaevandamise). Täna aga kaevandamise nišš on muutunud nii konkurentsivõimeline, et teil on vaja kasutada ASIC kaevurite - eriline arvutid ehitatud rangelt kaevandamise Bitcoins.

2. Hangi Bitcoin rahakott

Esimene asi, mida pead tegema, on saada "Bitcoin Wallet". Kuna Bitcoin on Interneti-põhine valuuta, peate koht, et hoida oma Bitcoins. Kui teil on rahakott veenduda, et su rahakott aadress. See saab olema pikk jada tähti ja numbreid. Iga rahakott on erinev viis saada avaliku Bitcoin aadressi, kuid kõige rahakotid on üsna otse edasi midagi. Pange tähele, et peate oma AVALIK Bitcoin aadress ja ei oma privaatvõti (mis on nagu parool rahakoti).

Kui te kasutate ise võõrustas rahakoti (st alla laaditud programm arvutisse ja ei kasuta internet põhinev teenus) seal on üks täiendav väga oluline samm. Veenduge, et olete koopia wallet.dat fileon thumb drive ja printida koopia välja ja hoida seda kindlas kohas. Saate vaadata juhendaja kohta, kuidas luua turvaline rahakoti siin. Põhjuseks on see, et kui sa arvuti jookseb ja sul ei ole koopia oma wallet.dat faili, te kaotate kõik oma Bitcoins. Nad ei lähe kellegi teise, nad kaovad igaveseks. See on nagu põlev raha.

3. Leia kaevandamise bassein

Nüüd, kui teil rahakoti olete ilmselt möirgav minna, aga kui sa tegelikult tahad teha Bitcoin (raha), siis ilmselt vaja liituda kaevandamise bassein. Kaevandamise bassein on rühm Bitcoin kaevurite, mis ühendab nende arvutusvõimsus teha rohkem Bitcoins. Põhjus, miks te ei tohiks seda teha üksinda, et Bitcoins antakse plokkide, tavaliselt 12,5 korraga, ja kui sa saad väga õnnelik, siis ei saada kõik need mündid.

In bassein, siis on antud väiksem ja lihtsam algoritme lahendada ja kõik oma tööga ühendatud teeb sind tõenäoliselt lahendada suurem algoritm ja teenida Bitcoins mis on laiali kogu bassein põhineb teie panust. Põhimõtteliselt te teete ühtsem summa Bitcoins ja on suurem tõenäosus saada hea tulu oma investeeringuid.

Valides, millist kaevandamise bassein liituda pead küsima mitmeid küsimusi:

  • Mis on tasu meetod? - Proportsionaalne / Pay Per Share / Score põhjal / PPLNS
  • Mis tasu eest nad tasu kaevandamise ja raha väljavõtmine?
  • Kui sageli nad leiavad ploki (tähendab, kui tihti ma saan premeeritakse)?
  • Kuidas lihtne on raha võtta?
  • Millist statistika nad pakuvad?
  • Kuidas stabiilne on basseini?

Et vastata enamik neist küsimustest saate selle suurepärase postituse BitcoinTalk. Samuti võite leida täielikku võrdlust kaevandamise poolsinside Bitcoin wiki. Selleks demonstratsioon Ma kasutan lörtsi alagrupp kui kaevandamise Bitcoins. Kui olete registreerunud bassein saad kasutajanime ja parooli, et teatud bassein, mis me kasutame hiljem.

Järgige linki minna oma kodulehele ja vajuta "Registreeru siin" link ülaosas oma saidi ja järgige oma samm-sammult juhiseid. Kui olete oma konto loonud, siis on vaja lisada "Töötaja". Põhimõtteliselt iga kaevur, et olete töötab, siis peab olema töötaja ID nii basseinis võib jälgida oma panuse.

4. Saa kaevandamise programm arvutisse

Nüüd, et sul põhitõdesid kaetud oleme peaaegu valmis minu. Peate kaevandamise kliendi joosta arvutis, et teil on võimalik kontrollida ja jälgida oma kaevandamine rig. Sõltuvalt sellest, mida kaevandamine rig sul siis on vaja leida õige tarkvara. Paljud kaevandamise basseinid on oma tarkvara, kuid mõned mitte. Leiad nimekirja Bitcoin kaevandamise tarkvara siit.

Ma kasutan mac nii et ma kasutan programmi nimega MacMiner. Kõige populaarsem programm Olen leitud arvuti on BFGMiner ja 50Miner. Kui soovite võrrelda erinevaid kaevandamise tarkvara, saate seda teha siin.

5. Start kaevandamise

OK, nii et loodetavasti nüüd kõik on valmis minema. Ühendage te kaevandaja seinakontakti ja tule see üles. Veenduge, et ühendada see ka arvutisse (tavaliselt USB) ja avada oma kaevandamine tarkvara. Esimene asi, mida pead tegema, on sisestada oma kaevandamine bassein, kasutajanime ja parooli.

Kui see on konfigureeritud saate põhimõtteliselt alustada kaevandamise Bitcoins. Sa tegelikult alustada kogudes aktsiate, mis esindavad oma osa tööst leida järgmise ploki. Vastavalt basseini olete valinud teile makstakse teie osa münte - lihtsalt veenduda, et sisestada oma aadress kohustuslikud väljad sisselogimisel basseini. Siin on täielik video minust kaevandamise tegevuses:

Kokkuvõte - ehk on parem lihtsalt osta münte?

Lõpetan selle siin midagi arutada. Võib-olla oleks tulusam, et sa lihtsalt osta Bitcoins rahaga te kavatsete kulutada Bitcoin kaevandamise. Mitu korda lihtsalt osta münte toovad kõrgema ROI (investeeringutasuvus) kui kaevandamine. Kui soovite dig see natuke sügavamale siin postituses umbes just nii.

Õnnelik kaevandamise !!

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin aktsepteeris: eBay integreerib Bitcoini Paypaliga!

Post Bitcoin

Turvaline Minu Bitcoin Rahakott: Bitcoin Turvalisus Näpunäiteid

Post Bitcoin

Bitcoin Charts - mis nad on, kuidas kasutada BTC kaarte

Post Bitcoin

Deflatsiooni 2. osa: kas bitikiini hinnaefitsiit on hea või halb?

Post Bitcoin

Arbitrage bitcoin - kuidas ma jõudnud 12,12% ROI 1 tund

Post Bitcoin

Bitcoini ajakirjanikud: Bitcoini omandamise eetika

Post Bitcoin

Bitcoin Mainstream 1. osast: Šveitsi Bitcoini uurimuslik raamat

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Lawsky juhib ülevaadet muudetud BitLicense, GAW käivitab Paycoini ja palju muud

Post Bitcoin

Kasulik Bitcoin Cloud Mining: Bitcoin kaevandamine ilma probleemideta

Post Bitcoin

Bitcoini kasvav aktsepteerimine: 6 viisi BTC kasutamiseks

Post Bitcoin

Proper Bitcoini hinna analüüs 1. osa: metoodika

Post Bitcoin

Bitcoin Valuutakonverter - Kuidas konverteerida bitcoini USD-sse