Parim Ethereum Kaevandamise Riistvara (2018 Uuendatud) | Estonian.lamareschale.org

Parim Ethereum Kaevandamise Riistvara (2018 Uuendatud)

Parim Ethereum Kaevandamise Riistvara (2018 Uuendatud)

Ethereum (ETH) on populaarne valik graafikakaart (GPU) kaevurit. 2018. Aastal Ethereum puruks selle pikaajalist $ 400 lakke ning jõudis üle $ 1000.

Ethereum GPU Mining

Kui sa oled uus kaevandamise Ethereum on 4 olulist asja, mida peaks teadma:

Tõend Kaalul on tulemas.

Ethereum kavatseb üle minna Tõend Kaalul kava nimetatakse Casper. Kuigi see lüliti on edasi lükatud, see on mõistlik eeldada, et see toimub aasta lõpus 2018. Ethereum kaevandamise ei ole enam võimalik pärast seda, kui hübriid Proof of Work / Tõend Kaalul mudeli rakendamist.

Kui jah, siis premeerib kaevurite saab oluliselt vähendada, võib-olla pool kõigist uutest mündi premeerib läheb omanike asemel.

Piisav VRAM on nõutav.

Ethereum kaevandamise nõuab praegu GPU vähemalt 3 gigabaiti Video RAM (VRAM). See VRAM nõue kasvab kuni 4 kontserti 2018.

Ethereum orienteeritud atsükliline Graph (DAG) fail on salvestatud VRAM poolt kaevurit. DAG kasvab suurust ülejäänud proportsionaalne kaevandamise raskusi. Umbes kord epohhi (või 30000 Ethereum plokid), uus DAG on loodud, mis tuleb alla laadida, et jätkata mäetööstuses.

Saate vaadata hetkeperioodi ja muud Ethereum võrgu statistika siin. (Ajal seda kirjalikult, epohh oli 162.) Pange tähele, et tulemuste vanemate kaardid lagunevad iga uue epohhi.

Kuni punktis rohkem VRAM ka parandamiseks. Käesolev vahe 4- ja 8-tööots versioon sama kaarti võib olla kuni 5 MH / s (Selgituseks MH / s tähistab megahash sekundis ja megahash on miljon hash katseid.)

Mining Demand kalliks Hea GPU.

Populaarsus GPU-põhine cryptocurrency kaevandamise kergitada hindu eriti tõhusa kaarte. GPU tootjad on võidelnud, et rahuldada alates kaevurit. See võitlus on põhjustanud märgatavat puudust teatud kaardid, samuti pumbatud hindadega tarnijatelt "järelturg" (teisisõnu, edasimüüjad saitidel nagu eBay).

Kuigi pakkumise teeb tõus nõudluse rahuldamiseks aja jooksul, hiljutine ora Ethereum hind on viinud uue puudust kaardid ja vastavalt kõrge hinnaga.

Oma süsteemi riistvara ja tarkvara on abiks ka.

Seal on rohkem edukas Ethereum kaevandamise kui saada suur graafikakaart. On riistvara poolel, soovitame vähemalt järgmisi süsteemi näitajad:

 • Vähemalt 4 GB RAM. (DDR4 piisab, kui see ei pea olema kõige kiiremini.)
 • Ärkaja kaabel iga kaardi, et ühendada see oma emaplaadi.
 • Haigusjuht hea õhuvoolu. (Kui soovite kasutada mitut GPU, mida saab kasutada sama hästi ventileeritud rack lahendus.)
 • Tahke-state drive on soovitatav. (See seade kiirendab lugeda / kirjutada operatsioone oma kaevandamine tarkvara ja operatsioonisüsteemi.)
 • Usaldusväärne toide mõned kasutamata tootmisvõimsust. (Veenduge mõista, kuidas toitevoolu hinnangust workbefore valiku tegemist.)
 • Mõistlikult kiire internetiühendus.

On tarkvara poolelt, peate järgmisega:

 • Vajate uusimad draiverid eriti GPU. (Kui sa sattuda peenhäälestusega tulemuslikkust, võite leida, et konkreetne juht annab parima tulemuse.)
 • Kui see ei kuulu teie juht tarkvara, peate utiliit, mis jälgib kiirendate ja temperatuure. (Kuigi kiirendate ei ole mõeldud rohkem edasijõudnud kasutajatele, see võib vähendada eluiga oma GPU ja teatavaid väikesi muudatusi võib anda märkimisväärse hash-määr parandusi.)
 • Pead õige Ethereum kaevandamise tarkvara.

Ülejäänud käesoleva juhendi keskendub riistvara poolel. Täiendavat abi loomise Ethereum rahakott liituda bassein ja kasutada oma kaevur. Need sammud on kirjeldatud meie algaja juhend kaevandamine Ethereum.

Ethereum Mining riistvara tootjad: AMD vs Nvidia

Aasta esimestel päevadel GPU kaevandamise, AMD kaardid olid selged võitjad, nii jõudlust. Veel viimastel Nvidia kaardid (nagu Titan) mängu või isegi ületada täitmist AMD kaarte. Mining tulemuste teatavate münte võib olla parem või halvem, sõltuvalt tootja.

Vaata seda lehte Mining Pool Hub, mis võimaldab teil sorteerida AMD või Nvidia kaardid ja hinnata nende tasuvust.

AMD kaardid kipuvad olema odavam ja pakkuda rohkem toetust ja potentsiaali muutmist. Aga Nvidia kaardid on parem kiirendate toetust Windows.

Võrreldes Best Riistvara Ethereum Mining

Oleme koostanud statistika parimal võimalikul kaardid, mis peaks aitama teil otsustada, milline neist valida. Siin on lühike selgitus nende tingimustega:

Nimi

Nime kiibistik tootnud Nvidia või AMD iga kaardi jääb samaks (näiteks RX 480). Märkad, et eri mudelid on saadaval erinevates Original Equipment Manufacturers (originaalseadmete tootjad). Näiteks võite kokku puutuda MSI Gaming Radeon RX 480.

Hind ja jõudlus võib oluliselt varieeruda originaalseadmete tootjatele (nagu MSI, Sapphire ja XFX). Nende erinevate versioonide tunnusjooneks on läbimõeldud valik:

 • VRAM kiirused või summad
 • Factory overclocked mälu või kella määrad
 • Lisajahutusele funktsioone

Hind

Esialgne hind, mida maksta määrab, kui kaua see aega võtab oma kaardi eest maksma ise, mis põhineb teie kaevandamise kasumit. See valem täpselt teie investeeringutasuvus (ROI): Mündid teenitud miinus elektri ja muud kulud. ROI on tavaliselt väljendatud kuudes. Hinnad tuleb kaaluda umbkaudsed, kuna nad põhinevad jooksva Amazon hinnad ajal kirjalikult.

Pange tähele, et osta kasutatud kaardid krüpto kaevurite ei soovitata, kuna kulumine kaevandamise kohad kaarte. Kui te müüa oma kaardi pärast ei ole enam kasulik kaevandamise, siis tuleb mainida, et seda on kasutatud kaevandamise, siis hinda seda vastavalt.

Hashrate

Määr kaardi saavutab ideaalsetes kaevandamise tingimused Claymore 9.6, kuid ilma kiirendate.

Voolutarbimise

See voolutarbimise on elektrienergia kogus kaardi tarbib samas kaevandamine, mida mõõdetakse väljundis.

Efektiivsus

Saate määrata reitingu tõhususe jagades hashrate poolt energiatarve. Uuemad kaardid on tavaliselt tõhusam. See hinnang on esmatähtis-arvestades, et elekter on fikseeritud, pidev kulu. Teisisõnu, seda tõhusamalt oma kaardi, tasuvam see, kui olete saanud ROI.

Sisestades ülaltoodud andmed arvesse Ethereum Mining kalkulaator, saate esitada koos pidepunkti oma oodata kasumit. Kuigi kalkulaator automaatselt siseneda praeguse näitaja raskusi, pidage meeles, et raskusi on väga tõenäoline, et tulevikus suurenema. Ethereum kõrge hind landid rohkem kaevurite!

TÄHTIS: Järgmised info on võetud tootjate ja ei võta arvesse ja kohandatud konfiguratsiooni nagu ülekiirenduse undervolting ja BIOS muudatusi. Tegelikud tulemused võivad erineda sõltuvalt teie kohandamine. AMD kaardid võimaldavad suuremat kohandamist samas Nvidia kaardid on lukustatud teatud konfiguratsioone.

Nvidia Etherum Mining kaardid Arvustatud

Oleme kohal Nvidia praegune põllukultuuri kaevandamise kaardid, vastavalt nende koguväärtus kaevandamiseks. Vanemad Nvidia kaardid 4 GBs (või vähem) VRAM on välistatud. Nende täitmine oli tavaliselt halb, ja see ainult hullemaks enam kui ajastuid ette. Siis DAG suurus kasvab.

GeForce GTX 1070 (asutaja Edition)

Suurenenud Hind: ~ $ 775

Tavahind: ~ $ 450

Voolutarbimise: 225 W

Hashrate: 27,3 MH / s

VRAM: 8 GB GDDR5

Plussid: Palju VRAM, suur potentsiaal tutistamine ja mõistliku energiatarve
miinused: See võib saada üsna ülehinnatud, eriti kui suur nõudlus.

Kui leiate selle kaardi mõistliku hinnaga, see on väga hea esineja. Tõstes varude kiirus kaudu kiirendate kommunaalteenuste (nagu Afterburner), oma hashrate võib suurendada 10% -lt üle 31 MH / s.

Siin on ainus puudus selle kaardi: See on kõik ringi suurepärane esineja, et kaevandamise nõudlus on tingitud selle hind alates regulaarselt $ 400 vahemikus üle $ 700! Kui teil on võimalik seda leida madalama hinnaga, ärge kartke, et jäädvustada see üles.

GeForce GTX 1080 Ti

Suurenenud Hind: ~ $ 920

Tavahind: ~ $ 800

Voolutarbimise: 330 W

Hashrate: 31,2 MH / s

VRAM: 11 GB GDDR5X

Plussid: suur kogus VRAM ja suurepärane hash määra.
Miinused: Suhteliselt kallis, kõrge energiakulu selle hashrate

Mis natuke kohendamist, GTX 1080 võib suurendada 32+ MH / s. Kuigi see hashrate on suurepärane Ethereum, kaart on isegi parem kaevandamine Zcash.

See kaart on palju kiire VRAM, nii et see tagab, et see saab olema võimalik kaevandada Ethereum aastaid. Kuid selleks ajaks DAG suurendab üle 10 (või isegi 5 või 6) GB, see on väga tõenäoline, et palju tõhusam kaevurite on saadaval. Kaardi kõrget maksumust ja märkimisväärne voolutarbimise tähenda, et see võtab aega, et jõuda kasumlikkuse.

See kaart üldiselt jaehind $ 800 vahemikus, kuid kaevandamise nõudlus on tingitud selle hind üle $ 1000 Mõnedes kohtades. Kui sul on õnn saada tasuta võimsus, siis see kaart võiks olla suurepärane valik.

Pange tähele, et standard (non-Ti) GeForce GTX 1080 oli 8 GB VRAM ning sellel on suhteliselt nõrk hashrate 22. MH / s.

GeForce Titan XP

Suurenenud Hind: ~ $ 1,430

Tavahind: ~ $ 1,200

Voolutarbimise: 200 W

Hashrate: 35 MH / s

VRAM: 12 GB GDDRX5

Plussid: suur kogus VRAM ja suur hash määr madala energiatarbega
miinused: Suhteliselt, see on väga kallis

Titan Xp saab overclocked 42 MH / s, kuid see tarbib 300W ümbertõukamise nii raske. Ta saavutab suurepärase hash määr ilma liiga palju elektrienergia kulutused. Vahepeal oma top-end AMD rivaal, RX Vega 64, saavutab väga sarnane tulemuste umbes poole hinnaga.

Praegu ainult Star Wars Anniversary Edition mudel näib olevat kättesaadav Nvidia. Kuigi need Jedi Order kaardid kindlasti hea, kosmeetika funktsioone lisada midagi kaevandamise jõudlust.

Titan V

Hind: ~ $ 3000 (Nvidia ainult)

Voolutarbimise: 215 W

Hashrate: 70 MH / s

VRAM: 12 GB HBM2

Plussid: See on tasakaalustamata segamist võimu, ja see on ülimalt energiasäästlik.
Miinused: See on tohutult kallis!

Nvidia uusim lipulaev kaardi, Titan V, on tõeline metsaline. Ta kasutab uut tüüpi graafika protsessor nimega Volta, mis on leitud ka Tesla kiirendeid. Kaart on mõeldud tõsise number- krigistamine (nagu masin õppe AI ja kõrgjõudlusega andmetöötluse (HPC) rakendused).

Kaart ka paistab kaevandusrajatiste, ulatudes 70 MH / s stock seaded. Aga see suurendab kuni 82 MH / s, kui see on viimse piirini. Toores hash võimsus panused, see kaart paneb Nvidia kaugele ette toores hash võimsusega panused ja võidab AMD lähim rivaal, Radeon RX Vega 64. Ulatub vaid umbes 45 MH / s ja tarbib rohkem energiat.

Kuid Titan V massiivsed hinnasildil nii paneb see varjatud keskmine kodu kaevur, kuid see tagab, et võtan väga kaua aega, et maksta ise. On tõenäoline, et madalama hinnaga, Riisuttu mängude versioonid Titan V saab avalikustati 2018. Üks nendest kaartidest võivad osutuda ülim bang-for-the-buck sisse Ethereum kaevandamise võimsus.

AMD kaardid

Allpool auaste meie lemmik AMD kaardid Ethereum kaevandamise vastavalt üldist väärtust raha eest. Pange tähele, et kaevandamise täitmise Polaris arhitektuur on ühine AMD auväärne RX valikut, ja see on kiiresti lagunevad iga uue epohhi.

Näiteks RX 580 on hashrate langenud 23 MH / s (140 epochs) alla 18,5 MH / s (162 epochs). Kuigi RX vahemik on endiselt suur kaevandamisel teiste GPU mündid, see kiiresti muutumas vananenud jaoks Ethereum mäetööstuses.

AMD Radeon RX Vega 64 vedelikjahutusega Edition

Suurenenud Hind: $ 1300

Tavahind: $ 700

Voolutarbimise: 210 W

Hashrate: 30 Mh / s

VRAM: 8 GB HBM2

Plussid: Suurepärane kaevandamise tulemuste hinnaga, ja äärmise kiirendate potentsiaali
miinused: See töötab kuum, mis nõuab välist jahutust lahendus. See on väga vähe ja see on raske leida õiglase hinnaga.

Vega on viimane AMD GPU arhitektuur. Kuigi standard õhkjahutusega Vega seeria jookseb natuke liiga kuum tõsiste ülekiirenduse eriväljaande jahe piisavalt saavutada 42 MH / s, juhtides samas veidi alla 300 Watts! See funktsioon on hämmastav väärtus: See ei sobi overclocked täitmist Nvidia Titan XP, kuid ainult maksab poole hinnaga.

Kahjuks (ja ilmselt eespool nimetatud põhjusel), siis vedelikjahutusega Vega 64 on väga vähe. Kui leiad ühe lähedase soovitatav hind, siis peaks ostma seda kõhklemata.

Pange tähele, et Vega kaardid nõuavad hiljemalt kaevandamise optimeeritud sõidukijuhtidele, et täita nõuetekohaselt.

R9 390 (X)

Suurenenud Hind: ~ $ 540

Tavahind: ~ $ 320

Voolutarbimise: 235 W

Hashrate: 30 Mh / s

VRAM: 8GB GDDRX5

Plussid: Vanemale kaart, see on väga muljetavaldav tulemuslikkuse ja sõltuvalt selle kättesaadavus, see on suur hind.
Miinused: vähesus on tingitud hinna väga suur, nii vanemad tech on madalam edasimüügi väärtus.

Seoses Ethereum kaevandamise tulemuslikkust, R9 seeria on vanuses palju nõtkelt (kuigi see võeti kasutusele 2015. Aastal) kui uuemate RX 400/500 seeria (mis käivitati 2016. Aastal 2017 võrra).

Kaevandamise nõudlus on viinud hinnad tublisti üle nende normaalne jaemüügihind. See tähendab, et kaart saavutab hashrate sarnane GTX 1079 Ti ja 1080 mudelid. Ja see on vaid murdosa hinna ja väiksem energiatarve, vähemalt võrreldes 1080. Kuid te peate meeles pidama, et see vanem tehnoloogia on madalam edasimüügi väärtus kui need Nvidia mudelid (kui see ei ole enam sobiv kaevandamise).

Kuna R9s ainult 4 GBS RAM, siis peaks vältima nende nende tulemuslikkus on kiiresti lagunevad koos kõrgemasse etappi.

AMD Radeon RX 580 (ja kogu RX 400 & 500-seeria)

Suurenenud Hind: $ 550 +

Tavahind: ~ $ 340

Voolutarbimise: 185 W

Hashrate: 18.5 Mh / s (ja langevad kiire)

VRAM: 8 GB GDDR5

Plussid: Suurepärase jahutus- ja suurepärane jõudlus hind
Miinused: Polaris arhitektuur on üha halvad ETH kaevandamise, ja see on ülehinnatud, sest sagedased nappus.

Long peetakse tööhobune GPU kaevandamise, aeg on kahjuks saabus siis, kui RX 400 ja 500 seeria tuleb panna välja karjamaal vähemalt Ethereum kaevandamise eesmärgil. Kui te kavatsete minu teisi altcoins ja võib leida RX 580/570/480/470 hea hinnaga, siis peaks vältima petavad hinnad, mis müüjad sageli tasu neid kaarte.

Üleujutuste RX kaardid võivad tabanud turul, kui nad ei ole enam võimalik kasutada Ethereum mäetööstuses. Seejärel võib olla võimalik kiirenemist mõned mugavamaks, et minu teisi GPU münti.

Järeldus

AMD kaardid on tõenäoliselt parim valik eelarve teadvusel. Kuid top-end Nvidia kaardid edestama neid võimsuse tõhusust. Hoolikalt kaaluma oma valikuid ja pidage meeles oma eelarve ja võimsus kulusid.

Kumb kaardi teil otsustada, olla valmis kulutama palju shopping kell erinevate jaemüüjate ja edasimüüjad. Alles siis saate loodan leida, et münti "õiglase" hinna. Mining on tõesti täis pumbatud GPU hinnad kõikjal, mis on hea näitaja, et GPU kaevandamise on tulutoov-kui sa mängid oma kaarte paremale.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoini ajakirjanikud: Bitcoini omandamise eetika

Post Bitcoin

Kuidas kiirendada teie Bitcoin kraan kasumit ühe sammuga

Post Bitcoin

Bitcoin Valuutakonverter - Kuidas konverteerida bitcoini USD-sse

Post Bitcoin

Bitcoin Charts - mis nad on, kuidas kasutada BTC kaarte

Post Bitcoin

Kas Bitcoini kaevandamine seda väärt?

Post Bitcoin

Suured valitsused purustavad bitcoini, kuid ei tapa seda - Forbes

Post Bitcoin

27. aprill 2015

Post Bitcoin

Proper Bitcoini hinna analüüs 1. osa: metoodika

Post Bitcoin

Mis on 51% rünnaku - lihtsustatud bitcoini õpetus

Post Bitcoin

Antonopoulos Leaves Bitcoini sihtasutus üle Mgmt

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: algaja juhend

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs ja Robocoin: vigu Bitcoin Businessis