Kas Bitcoini kaevandamine on kasumlik 2018. aastal? | Estonian.lamareschale.org

Kas Bitcoini kaevandamine on kasumlik 2018. aastal?

Kas Bitcoini kaevandamine on kasumlik 2018. aastal?

Enne kui hakkame, kui sa oled uus Bitcoin kaevandamise ja ei tea, mis see on vaadata seda lühikest ja lihtne selgitus:

"Kas Bitcoin Mining Tulus 2017.?"

Lühike vastus oleks "See sõltub sellest, kui palju oled nõus kulutama." Iga inimene küsib ise selle saavad veidi erinev vastus, sest Bitcoin Mining kasumlikkus sõltub paljudest erinevatest teguritest. Selleks, et teada saada Bitcoin kaevandamise tasuvus erinevaid tegureid "kaevandamise tasuvuse kalkulaatorid" leiutati.

Need kalkulaatorid arvestada erinevate parameterssuch elektrienergia kulu, kulu teie riistvara ja teiste muutujate ja teile oma plaanitud prognoositud kasumit. Enne kui ma teile lühikese näide sellest, kuidas seda arvutatakse olgem veenduge, et olete tuttav erinevate muutujatega

Bitcoin Mining mida peaksite tundma

Hash Rate -A Hashis matemaatiline probleem kaevurite arvuti vajab lahendada. Hash Rate on kiirus, millega need probleemid on lahendatud. Mida rohkem kaevurite et liituda Bitcoin võrgustik, seda suurem on võrgu Hash Rate on.

Hash Hinda võib viidata ka oma kaevur jõudlust. Täna Bitcoin kaevurite (need super võimsaid arvuteid rääkinud video) tulevad erineva Hash Rates. Kaevurite tulemuslikkust hinnatakse MH / s (Mega hash sekundis), GH / s (Giga hash sekundis), TH / s (Terra hash sekundis) ja isegi PH / s (Peta hash sekundis).

Bitcoins kohta Block

# 8211; Iga kord, kui matemaatiline probleem on lahendatud, pidev summa Bitcoins on loodud. Arv Bitcoins loodud ühe ploki algab 50 ja poole võrra iga 210.000 plokid (umbes neli aastat). Praegune arv Bitcoins antud ploki kohta on 12,5. Viimane plokk halvingoccurred juulil 2016. Aastal ja järgmine saab 2020. Aastal.

Bitcoin Raskusaste -Since Bitcoin võrgu eesmärk on toota pidevalt summa Bitcoins iga 10 minuti järel, kui raske lahendada matemaatilisi probleeme on suurendada, et kohaneda võrgu Hash maksumäära tõus. Põhimõtteliselt tähendab see seda, et mida rohkem kaevurite et liituda, seda raskem saab tegelikult minu Bitcoins.

Elektri hind - Operating Bitcoin kaevur tarbib palju elektrit. Sul on vaja teada oma elektri määr, et arvutada tasuvust. See on tavaliselt võimalik leida teie igakuine elektriarve.

Energiatarve

# 8211; Iga kaevur tarbib erinevaid energia hulk. Veenduge, et teada saada täpset energiatarve oma kaevur enne arvutamisel kasumlikkus. See võib leida lihtsalt kiire otsingu internetis või läbi selle nimekirja. Energiatarve mõõdetakse vattides.

Pool tasud

# 8211; Selleks kaevandada peate liituma kaevandamise bassein. Kaevandamise bassein on rühm kaevurite et ühineda, et minu tõhusamalt. Platvorm, mis toob need kokku nimetatakse kaevandamise bassein ja see maha mingi tasu, et säilitada oma tegevust. Kui bassein õnnestub minu Bitcoins kasumit jaotatakse basseini kohal sõltuvalt sellest, kui palju tööd iga kaevandaja on teinud (st nende kaevurite hash määr).

Aeg

# 8211; Kui arvutatakse kui Bitcoin kaevandamise on kasumlik teil määratleda ajavahemik, et seotud. Kuna rohkem aega enda oma, seda rohkem Bitcoins saad teenida.

Kasumlikkuse vähenemine aastas

# 8211; See on ilmselt kõige olulisem ja tabamatu muutuja neid kõiki. Idee on selles, et kuna keegi ei saa ennustada ei määra kaevurite võrgustikuga ühinemise keegi ei saa ka ennustada, kui raske saab olema minu 6 nädalat, 6 kuud või 6 aasta pärast. See on üks kahel põhjusel keegi kunagi suutma vastata teile üks kord ja kõik "on Bitcoin kaevandamise kasumlik?". Teine põhjus on tootlus. Alloleval juhul, saate sisestada igal kasumlikkuse vähenemine tegur, mis aitab teil hinnata kasvava raskusi.

Ümberarvestuskursi - Kuna keegi ei tea, mida BTC / USD vahetuskurss on tulevikus on raske ennustada, kas Bitcoin kaevandamise on kasumlik. Kui sa oled arvesse kaevandamise, et koguneda Bitcoins ainult siis see ei pea vaeva teid. Aga kui sul on plaanis muuta neid Bitcoins tulevikus mis tahes muus valuutas see tegur on suur mõju muidugi.

Saa kaevandamise kalkulaator

Kuid nüüd võtame pilk keerukama näiteks kui me kaasame rohkem tegureid:

Täna üks kõige arenenum kaevurite seal on Antminer S9. See, mida tuntakse ASIC kaevandamise rig. See on kaevandamise määr 14 TH / s. Kui me kasutame lihtne Bitcoin kaevandamise kalkulaator (joonis ülal) näed, et tänasel raskusi siis teenida umbes 0,11 Bitcoins kuus.

Aga muidugi see ei võta arvesse riistvara maksumus, elektri kulu, bassein tasud jne Proovime arvutada kõik need kokku.

Need andmed võeti arenenud Bitcoin kaevandamise kalkulaator kasutades järgmist statistika: 2% kaevandamise bassein tasud, 12,5 Bitcoins plokina tasu, 14 TH / s hash määr, 1375W energiatarve ja $ 0,12 KW. Kuupäev arvutus - august 2017

Nii et pärast 12 kuud peaksime tegemise umbes $ 4,032. Kuid me ei ole maha riistvara maksumus veel, nii et see on rohkem nagu $ 2,032. Kuid see on tõsi Bitcoin praeguse vahetuskursi (umbes $ 4000). Kui teil arvutada seda kursi 1 kuu tagasi sind ainult murda isegi.

See tulemus võib muutuda sõltuvalt oma elektri kulu, muutus kaevandamise raskusi ja mis kõige tähtsam muutus hind Bitcoin.

Nii et kuigi kodus hankimine on kallis äri on veel teine ​​võimalus, et võib olla asjakohane teile sattuda kaevandamise mängu madalama hinnaga.

Kuidas kaevandada Bitcoins koos pilv kaevandamise

Seal uus mõiste nimega "pilv kaevandamise". See tähendab, et sa ei osta füüsilise kaevandamise rig vaid rentida arvutusvõimsust erinevast firma ja saada makstud vastavalt sellele, kui palju võimu omate. Algul see võib tunduda päris hea mõte, sest sa ei pea kõik vaeva osta kalleid seadmeid, säilitamist, selle jahtumist jne

Samas, kui sa teha mathit tundub, et ükski neist pilv kaevandused on kasumlik pikas perspektiivis. Need, kes teevad tundub kasumlik on tavaliselt petuskeemid, et isegi ei oma ühtegi kaevandamise seadmed, nad on lihtsalt töötada Ponzi skeemid.

Kui te soovite võtta pilk pilve kaevandamise pakun kasutades Genesis Mining ainus pilv kaevandusettevõte, mis on umbes piisavalt pikk, et seda tõestada ei ole pettus. Aga veenduge, et teha matemaatika enne pannes oma raha ühessegi need plaanid.

Mining Altcoins alternatiivina Bitcoin

Selleks, et mõista, mis Altcoins on kasumlikud leiad kodulehel indeksid nagu CoinChoosethat teile täieliku Altcoin jaotus. On CoinChoose näed raske iga Altocoin, kus saab vahetada neid ja millised on võimalused kasumi Bitcoins kaevandamisel iga konkreetse Altcoin. 

Nii on Bitcoin Mining kasumlik?

Minu oletus on, et pikas perspektiivis sa võiksid kasu Bitcoin kaevandamise kuid ainult siis, kui investeerida märkimisväärne summa raha hea kaevandamise rig (nt Antminer S9). Kui sul ei ole aega või raha - eemale kaevandamise ja lihtsalt investeerida osta Bitcoins pikemas perspektiivis.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Turvaline Minu Bitcoin Rahakott: Bitcoin Turvalisus Näpunäiteid

Post Bitcoin

Bitcoin Value: Raha iseloom ja päritolu

Post Bitcoin

Võida USB Miner 100% tasuta - Mine Bitcoin Litecoin Dogecoin From Home!

Post Bitcoin

Suured valitsused purustavad bitcoini, kuid ei tapa seda - Forbes

Post Bitcoin

Bitcoini hinnad on selgitatud - kas Bitcoini tehing on tegelikult tasuta?

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 28. september 2014-4. oktoober 2014

Post Bitcoin

FATF: Bitcoin on positiivne, kuid valitsustele ohtlik

Post Bitcoin

Bitcoin aktsepteeris: eBay integreerib Bitcoini Paypaliga!

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Time Inc. aktsepteerib bitcoini, ülemäärajahügamisi Bitcoini müügist ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoin 2014: aasta uksed ja langused

Post Bitcoin

Bitcon on Geld Wants Bitcoin on raha

Post Bitcoin

Bitcoin on mull, ja siin on, kuidas see hakkab krahhima - CNBC