Ethereum Miningi algaja juhend 2017 - Kuidas minna Ethereum arvutisse? | Estonian.lamareschale.org

Ethereum Miningi algaja juhend 2017 - Kuidas minna Ethereum arvutisse?

Ethereum Miningi algaja juhend 2017 - Kuidas minna Ethereum arvutisse?

Hea uudis on see, et alustanud Ethereum Mining on nüüd lihtsam kui kunagi varem. Sa ei pea alla täielik Ethereum blockchain, mis on nüüd üle 20+ GB ja ikka kasvab! Sa ka ei pea hallata kohmakad käsurea kaevurite käsitsi juhiseid.

Käesolevas juhendis me teha üksikasjalikult walk-through loomise ja kasutamise väga populaarne Claymore Miner. Saa praeguse versiooni siia Claymore esialgne Bitcointalk threadand järgige koos samme selles videos. Kogu protsess saada rahakoti setup, allalaadimist kaevur, seadistamise asju Windows ja seadistamise partii faili käivitada võtma vähem kui 10 minutit:

Kui sa oled uus kaevandus Ethereum, see juhend hõlmab kõiki olulisi fakte lihtne, madala kõnepruuki viisil. Alustame mõned lühikesed vastused korduvatele küsimustele Ethereum kaevandamise:

Küsimus: Miks ma peaksin kaevandada Ethereum märgid (aka eeter või ETH)? ei kaevandamine Eetris võtavad palju elektrit?

A: Kui teha korralikult, rohkem raha teenid müües kaevandatakse ETH kui kulutatakse elektrit. Teisisõnu, see on tulus! Saate vaadata läbi kasumlikkust meie Ethereum kaevandamise kalkulaatorit.

Küsimus: Kas ma saan kaevanduse minu CPU (Personal arvuti protsessor) asemel kallis graafikakaart (GPU)?

A: GPU on nii palju kiiremini, et CPU-kaevandamine ei ole enam kasumlik või väärt. Isegi algtaseme GPU on umbes 200 korda kiiremini kui CPU kaevandustes.

Küsimus: Milline on parim GPU kasutada saada kõige ETH vähim elektrit?

A: AMD kaardid kipuvad trügida sarnaselt hinnaga NVidia kaartide tõhususe. Me katta parim kaardid saada pealkirja all "GPU riistvara" allpool selles postituses.

Küsimus: Miks Osutage GPU suunas kaevandamise bassein erinevalt soolo-kaevandamine?

A: Kui sa viska õnn arvesse kaevandamise riistvara, oma tõenäosus teeniva ETH ise on madal. Pool-kaevandamine võimaldab teil teenida ETH korrapäraselt ja prognoositavalt.

Küsimus: Kuidas ma alustan kaevandamise Ethereum?

A: Kui sul sobiva GPU vähemalt 3GB RAM, see on kiire ja valutu asja teha mõned tweaks Windows, paigaldus kaevandamise app siis sisestades mõned seaded fromyour valitud bassein veebilehel. Täpsemad andmed on kättesaadavad Alustamine Mining sektsioonis.

Küsimus: Mis kaevur tuleks kasutada kergesti minu ETH?

A: Eelmised versioonid käesoleva juhendi viidatud vanem programm (AlethOne), et ei ole enam kasutusel - vaata etapp X, kus arutame kasutades Claymore Miner.

Küsimus: Mis on OS nõuded kaevandamise?

A: Käesolev juhend hõlmab Windows 10 (veendumaks, et see on 64-bitine). On ka erinevaid distributsioone Linux, mida saab kasutada (siin ei käsitleta). Aga Windows on kõige lihtsam seadistada ja püsti ja jookseb kiiresti. Ei ole Mac versiooni praegu.  

Küsimus: Ethereum Mist rahakott ei Sünkroonimine minu jaoks, ma saan kasutada mistahes Eth rahakoti aadress kaevandamise?  

A: Võite kasutada mistahes ETH rahakoti aadress kaevandamise, kuid mõned vahetused ei võimalda kaevandamise või ei võimalda väga väike hoiused nii kontrollige saidi kui kaevandamine otse veebi tagatisraha aadress. Hea alternatiiv allalaadimine kogu Mist rahakoti ja Ethereum blockchain on MyEtherWallet.com, mis ikka veel võimaldab teil hallata oma Eetris rahakoti aadress ja säilitada kontrolli oma isiklike võtmete (mis on oluline turvalisuse ja / või rahakott backup ja taastamine, kui vaja).  

Küsimus: Peale GPU, millised on ülejäänud süsteemi nõuetele minu Windows Mining Rig?

A: Võib olla väga pikk postitus kõik riistvara nõuded ja kaalutlused, kuid katmiseks tähtsad asjad kõrgel tasemel, siin on mõned esmase kaalutlustest:

 - Teie Windows 10 OS peaks olema 64-bitine paigaldus

 - Sa tahad saada emaplaadi piisavalt PCI-E pesa toetada kaartide arv teil on.  

 - Kui kasutate rohkem kui ühte GPU, tahad saada toidet PCI-e ärkaja iga täiendava GPU

 - Sest Toiteplokid, mida soovite kontrollige, et teie PSU on piisavalt ühendusi toetada mitmeid GPU teil on ja piisavalt üldine võimsusega, et toetada oma kogu süsteemi voolutarbimise (ja anda endale puhver vähemalt 10-15% ). Kasulik saidi kindlaks, kui palju 6 või 8 pin PCI-E elektriühendused oma GPU on vaja on siin (Realhardtechx.com) ja saada tunnet oma üldist süsteemi voolutarbimise, see on hea energiatarve kalkulaator (outervision). Pro Vihje: kui hoone mitu platvormidele jääda sama brändi PSU saate lisajuhtmete oma teiste süsteemidega vajadusel (nt kasutada ainult EVGA G2 PSU on nii, kui mul on ekstra VGA, SATA või molex kaablid ühest build saan kasutada neid teise build).

 - Sa tahad saada lihtne pessimistlikuma CPU ja vähemalt 4GB RAM - Vihje: veenduge, et teie emaplaadi, protsessori ja RAM on ühilduv (st LGA 1151 emaplaadid vaja 1151 pesa CPU ja DDR4 RAM / LGA 1150 emaplaadid vaja 1150 CPU ja DDR3 RAM)

 - Ära unusta voolunupp! Pick up lihtne PC toitenuppu lüliti, mis ühendab peale päised emaplaadi, nii et saate muuta oma süsteemi sisse / välja

 - Standardne klaviatuur, hiir ja monitor on vaja. Kui hallata oma rig eemalt (ei kuulu siin algaja juhend) sa tahad saada peata HDMI pimekorgile pistik oma rig nii ta saapad Windows korralikult kaugjuurdepääsu.  

Küsimus: Mis on muid võimalusi kaevandamisel Ethereum nagu spetsialiseerunud ASIC riistvara, mängimine sülearvutid, või virtualiseeritud keskkonnad?

A: Niikaua kui süsteem vastab üldnõuetele ja on vähemalt üks GPU vähemalt 3GB RAM, saate minu Ethereum. Mõned Gaming sülearvutid ei ole kalli kaardid, kuid märkimisväärne soojust kaevandamise seal võiks olla muid mõjusid oma sülearvuti nii et see on parim minna töölaua build. Virtualiseeritud keskkonnad, mida saab rentida tavaliselt ei ole piisavalt võimas pühendatud GPU neid, või on lihtsalt ei ole kasumlik, kui nad teevad. Hetkel ei ole ASIC jaoks Ethereum (nagu see on mõeldud olema "ASIC Resistant" Proof töö ülessulamise algorithim, nii et kui sul näha reklaame üks - RUN. ASIC on endiselt kasumlik kaevandamise mõned mündid (Bitcoin, Dash ja Litecoin), kuid kodus ehitatud Mining platvormidele, Ethereum ja muud altcoins veel kasumlik minu (arvestades Bitcoin ei ole kasumlik koduarvuti - isegi paljud võimas GPU teha Bitcoin ASIC-tehnoloogia on olemas).

Küsimus: Ma ei tundu, et leida midagi head GPU müügil - ma saan lihtsalt proovida ühte neist Cloud kaevandused Näen?

A: 99,9% Cloud Mining saidid on Ponzi skeemid või fraktsioneeriva reservi Ponzi on. Kuigi seal on mõned, mis on umbes kaua, ei ole olnud 3. Osapoole auditeid segamist võimsus müüdud ja kasum on tavaliselt väga madal, kui teil on edendada suuri ja saada teistega ühineda (teise punase lipu Ponzi seotud aktiivsus). Lühike vastus - Meie soovitus on ei osta arvesse Ethereum Cloud Mining saite või sellega seotud hoius Investeerimishoius / HYIP programmid.  

Siin on mõned head põhjused minu Ethereum:

 • Mining võib olla suurepärane võimalus toetada ostmiseks uue kalli GPU (või kaks või kolm...).
 • Nagu Ethereum kergesti kaubelda bitcoins (BTC), see on odav viis aeglaselt ehitada Hodling positsiooni Bitcoin. Paljud mõjukad peopleare väga bullish Bitcoin väljavaated 2016 ja hiljem.
 • BTC saab kergesti müüdud raha nii, kaudselt kaevandamise ETH võib olla hea võimalus täita oma pangakontole või teenida raha. ETH võib müüa ka otse mitmete oluliste vahetamist, nagu Bitfinex, BTC-e, Kraken, Kaksikud ja Coinbase.
 • Mining võib olla odav sissepääsupilet et Ethereum turgudel, armastas hulgimüüjate kõrge volatiilsuse. Kui oled hea ja / või õnnelik ettevõtja, saad maksimeerida oma kasumit.
 • Hoone suur ETH seisukoht praegu, Tõend Workmining faasi, mis võimaldab teil teenida huvi oma osalused, kui / kui Ethereum vahetab Tõend Stake
 • Kui sa usud Ethereum mõiste (vaatamata rike theDAOand kahtlused elujõulisuse Ethereum lähenemine), siis saab toetada ja saada hääl Ethereum võrgu kaudu kaevandamisel.

Mõned ülaltoodud tingimused paksus ilmselt vaja lähemalt selgitada cryptocurrency uustulnukad. Alustame koos Ethereum blockchain; jaotatud digitaalse pearaamatu mida tegelikult minu.

Ethereum Blockchain põhitõed

Kõik tehingud Ethereum (ja teiste cryptocurrencies) kapseldatud diskreetse plokid. Need plokid on võrreldav partiide tehingute pangad saadavad üksteisele, välja arvatud Ethereum nad esinevad iga 15 sekundi järel (keskmiselt). Blocks identifitseeritakse nende "kõrgus" alates 0 incrementing järjestikku kuni praeguse blokeerida.

Siin on, kuidas kaevandamisel teenib luua, kontrollida ja registreerida plokid:

 1. Kaevurid kuulata tehingute üle võrgu ja koguvad kõik nad peavad kehtima (poolest tasud, kood ja raamatupidamise ajaloo kes kontrollib mis mündid) plokkideks.
 2. Kaevurid kulutada elektri hashingthat plokk töötlemise võimsus oma GPU (s). Edukas hash tulemus toodab toota unikaalne Proof of Work (POW) tõendavad, et kaevurite töötanud, et blokeerida.
 3. Kui ülejäänud võrgu aktsepteerib räsitud plokk kehtivaks, kui plokk muutub osa alalise konsensus kehtivaid tehinguid, mida tuntakse blockchain.
 4. Kaevurite saab 5 ETH pluss kõik tehingu ja koodi töötlemiseks tasud (aka gaasi) sisalduvad nende plokk, pluss võimalik boonus iga unclesthey hulka.

Kuidas Ethereum on Blockchain Erineb Bitcoin on

Ethereum kasutab erinevat räsimisalgoritmi et Bitcoin, mis muudab vastuolus erilist segamist riistvara (ASIC) välja töötatud Bitcoin kaevandamise. Ethereum algoritm on tuntud kui Ethash. See on mälu-hard algoritmi; mis tähendab, et see on loodud, et seista arengu Ethereum kaevandamise ASIC. Selle asemel, Ethash on teadlikult parima sobivad GPU-kaevandamine.

Hashrate, raskused ja hinda

Kokku võrgu hashrate on ronimine kiiresti, kuna Q2 2016. DIP toimunud uudised DAO kriisi, kuid hashrate on sellest ajast alates tõusnud. Asjad olid suhteliselt vaikne, kuni umbes Q2 2017, kus kõik Crypto seotud kõrvaltoimeid absoluutselt Laines, eriti Ethereum sest see hõlbustab laine uusi projekte ja ICO aktiivsus. See diagrammi Etherscantells lugu:

Nii et kui summa riistvara pühendatud Ethereum kaevandamise kasvab, miks ei plokid kaevandatakse kunagi kiiremini, nii et keskmiselt 15 teise ploki ajal on vähenenud?

Vastus on raskustes. Autor korrigeerib arvutuslikke raskusi lahendada plokk on Ethereum blockchain on võimalik säilitada ~ 15 sekundiliste intervallidega. Märkad Difficultyclosely lood hashrate ja seda liiga kordades kasvanud sel aastal:

Järgmine ilmne küsimus, miks hashrate ja raskusi on olnud tõusev esiteks? Seal on lihtne majanduslik juht; hind!

 
Daily graafiku Ethereum on USA dollari väärtuses, viisakalt Trading Vaata

Buffee siin on see, et hashrate järginud (mõned märgatav lag) ETH hindade plahvatuslikku mis algas jaanuari lõpus 2016 nägi mõned majanduslangus aasta lõpus 2016, kuid siis plahvatas jälle Q2 2017. Mis hämmastav pulli jookse! Kuni peaaegu $ 400 USD just $ 10 USD paar kuud.

Arvuta Eetris Mining Kasumlikkus

Selgem arusaam Ethereum blockchain ja tähtsad mõisted nagu raskused, see on aeg täita mõned majanduslikud arvutused:

Esiteks pea üle Etherscan kaevandamine kalkulaator, mis pakub up-to-date jooksvaks hind, plokk aega ja võrgu hashrate (mõõdetuna Gigahash kohta secondaka GH / s; tähistab billionsof arvutused sekundis):

Teiseks kopeerida need arvud arvesse Cryptowizzard Mining kalkulaator, keerukamaid kalkulaator, mis võimaldab teil määrata oma elektrienergia kulud, mis on criticalto määramisel kasumlikkus. Kahjuks see kalkulaator ei automaatseks allalaadimiseks praegune hind, hashrate ja blokeerida aega. Niisiis, me kopeerida need üle:

Kolmandaks, valige Graafika cardyou kavatsevad kasutada kaevandamisel. Kalkulaator lülitub automaatselt õige hashrate ja energiatarvet. Kui teie kaart ei ole loetletud või olete muutnud oma tulemuslikkust, valige Customoption ja sisestada vastavad arvud käsitsi. Pange tähele, et GPU hashrates kantakse (Megahash per secondaka MH / s; tähistavate millionsof arvutused sekundis).

Neljas ja viimane samm on sisestada oma elektri hind, nagu on näidatud oma kommunaalteenuste arve või selle listfor USA või see listfor mujal. Tulemused kuvatakse allpool:

Need arvud muutuvad sõltuvalt kui teil tekib käesoleva analüüsi, kuid eesmärkidel näiteks siin me tasaarveldada 109 ETH aastas. Kui müüakse praegune hind, $ 1537 saab teenitud mida me lahutama elektrienergia kulu $ 493. See võrgud soliidne kasum $ 1045.

Sellest $ 1045, mitu tehet võib olla vajalik:

 • Kaevandamise bassein kulusid, mis tavaliselt kestab umbes 1% pluss 1 ETH väljamakse tasu,
 • Ostuhind näiteks Radeon HD 7990, mis on ligikaudu $ 700,
 • Sõltuvalt teie eesmärk setup, võib osutuda vajalikuks, et osta uus toiteallikas (PSU) käivitada oma riist. Elektriliselt tõhus PSU kallim, kuid säästab võimsus kulusid pikemas perspektiivis.

Kasumlikkus Hoiatus

Probleem on tõenäoliselt jätkab kehtestatud kasvutrendi (ja võib naastrehvid vabastamise kohta tõhusamaks GPU) ja hind on väga ettearvamatu (ja võib krahhi kui turg ei meeldi Ethereum lahendus oma pideva DAO kriisi). Lisaks Ethereum on kavas üle minna Tõend Stakemodel mingil täpsustamata kuupäeval, mis tähendab, et ei ole enam Passiivne.

Enne mis tahes tõsise kulutusi kapitali, täiendavaid uuringuid Ethereum väljavaated on õigustatud. Kuigi GPU võib määrata kaevandamise teiste müntide ning nende kulusid osaliselt korvatakse edasimüügi, GPU odavnevad kiiresti. See kehtib eriti kaarte panna pidevale, intensiivne töö mäetööstuses.

Parim GPU riistvara 

Katsetamine erinevate GPU valikud kalkulaatori paljastab kaardi parima hinna-kvaliteedi energiatarve kombinatsioon (väljendatuna MH / s per rahaühik).Keep meeles, et AMD kaardid edestama NVidiafor cryptocurrency kaevandamise eesmärgil.

Kaardil peab olema vähemalt 3 kontserti RAM või see ei saa korralikult minu Ethereum. See on tingitud kasvav DAG faili (suunatud atsükliline graaf) kasutatakse Ethereum Tõend Töö ülessulamise protsessi.  

Pro-nõuanded: vaadake järgmisi GPU: AMD Rx 470/480 Rx 570/580, AMD R9 valikut, HD 7990/7950 (kui kasutatakse kaardid on saadaval, üritavad neid gamer asemel kaevur, garantii kui võimalik). Nvidia, vaadata 1060/1070/1080 seeria kaarte. Nagu kõik, mida teha oma due diligence hindama GPU põhineb nende hashrate, võimsuse nõuetele, kättesaadavus ja hind. 

Tahke eelarve kaarti, Rx 470 4 kontserti RAM on soovitatav (kui laos ja mitte naeruväärne ülepaisutatud hindade tõttu kaardi puudust nagu me näeme praegu suvel 2017.).

AMD RX Series: Mäng Changer.

AMD introducedtheir uus 14 nanomeetri (nm) RXseries kaardi juures raskesti vastu $ 200 hind 2016and krüpto valuuta kaevandamise sai palju tasuvam kui väiksem 14NM Tootmisprotsess annab see kaart muljetavaldav jõudlus ja madal energiatarve.

Sellest on saanud uue standardi Ethereum miningand tohutu hind plahvatus nõudlus neid kaarte on palju kiirem ja pakkumise loodud äärmuslik GPU puudust, mille tulemusena palju suurem GPU hindadega. See tähendab, et kui sa poest hoolikalt loodud auto-teated / alarmid ja on natuke õnne saad mõned AMD RX seeria kaarte.

 

Vaadake r / AMDfor hiljemalt info ja kuulujutud!

Mining Ethereum arvutis (Windows) - teksti juhend

Kui sa loed algaja juhend Ethereum kaevandamise ja on GPU piisavalt võimas, et muuta see väärt, me ei kavatse endale teil on Windows nii et me keskendume kaevandamine Ethereum sellel platvormil.

1. Get Your Video Card draiverid

AMD GPU: Head üle amd.com alla oma GPU draiverid. Mine amd.com valige "Tugi ja draiverid" - sisestage oma GPU andmed ja klõpsa "Display tulemused"

Võite klõpsata nuppu Laadi alla praeguse juhi või valida "Lae Eelmine draiverid ja tarkvara" paremal pool, mis võimaldab teil valida vanemad versioonid, mis on tuntud kui suur draiverid kaevandamise põhineb oma kaarte nagu:

R9 ja vanemad - kasutada 15.12

RX 4XX Series - kasutada 16.9.2 või 16.10.3

RX 5XX Series - sest need on uuemad salli läheb praeguse juhi nüüd

0

Nvidia GPU: uusimate Nvidia GeForce juhtide minna https://www.geforce.com/driversand seejärel sisestage oma kaardi info ja vajuta "Start Search" ja siis alla praeguse versiooni tulemusi.  

1

Paigalda oma GPU draiverid nagu tavaliselt; (Järgmine kõrval, Ok, jne) ja reboot. Hiljem, tead oma GPU-d on tunnustatud õigesti, kui te minema Device Manager (otsingule Windows otsinguriba) ja te ei näe hoiatus märgid oma GPU ja see näitab neid õigesti sellist:  

2

Nõuanne vigade Mõned kaevurid on olnud edukas paigaldus kõik GPU korraga ja seejärel installida draivereid. Teised eelistavad paigaldada ainult ühe kaardi, installida draivereid, sulgeda ning seejärel paigaldada ülejäänud GPU ja siis lihtsalt lasta neil kõik olema tunnustatud Windows (te tunnete süsteemi mahajäänud mõned väreleb või lühike must ekraanid kuigi iga kaart on tuvastatud Windows).  

Ma olen olnud edukas nii võimalusi ja nii et kui sul tekib küsimus üks meetod kustutada draiverid ja proovida muud meetodit. Ja kui sul on vaja eemaldada oma juhtide kasutada DDU (Display Driver Uninstaller) programmi Guru3d.comto eemaldada kõik puhtalt ja siis alustada otsast peale.  

2. Hangi Ethereum Rahakott Aadress-Install Ethereum

(Või hüpata etapile 5 ja kasuta MyEtherWallet.com)

Võite järgib sammud 2-4 alla ametliku Ethereum Rahakott, aga sa ei pea ootama täielikku Ethereum blockchain sünkroonida. Jäta see ja minema palju kiiremini, hüpata alla Samm 5 ja luua Wallet MyEtherWallet asemel.  

Kui te ei kasutata käsurea (aka "DOS mode") on soovitatav, et te alla laadida Mist, sõbralikku ja tuttavad GUI (graafiline kasutajaliides):

3

Mist pakett sisaldab Ethereum walletwhich peate mingit kaevandamise kasumit. Mist sisaldab ka Ethereumbrowserwith erinevaid funktsioone, nagu sõnumside ja sotsiaalse võrgustiku andtutorials.As otsa, need õpetused ja sotsiaalne võrgustik on kasulik õppematerjalid. Ära karda küsida Ethereals kui sa oled raskesti mis tahes osa selles protsessis.
Et laadida Mist, pea üle https://github.com/ethereum/mist/releasesand valida viimaste vabastamist. Meie puhul see 0.8.0:

  4 1) Valige viimane versioon, siis see on kõige rohkem.


  5 2) Kerige Downloads. Saate valida Mist orthe standalone Ethereum Rahakott.

  6 3) Vali meeldejääv alla kausta "Ethereum Rahakott" zip faili. Ekstraheerida sobiva faili kaevandamise vahend, navigeerida uue kausta Ekstraktorisse loob ja seejärel leida ja käivitada Ethereum app.

3. Hangi Blockchain

Järgmine samm on kiirusta ja oodata, kui Ethereum blockchain allalaadimine ja sünkroonib. See on üle 10 kontserti nii et see protsess võib aega võtta...

Kui see on lõpule jõudnud, veeta paar minutit, et end kurssi viia Mist rakenduse; liides on üsna selgituseta. Mist app ei ole veel täielikult poleeritud nii et oodata mõned vead.

4. Seadistage oma Rahakott

Järgmisena avage Ethereum rahakoti ja luua uus konto ja lepingu aluseks rahakoti. See laekal väljamakse aadress, kus saate kaevandamise premeerib oma bassein või otse blockchain.

7 1) Lisa oma uue konto, anna see meeldejääv kaevandamise nimi. Säilitage parooli turvaliselt!

8

2) Pärast teeniva konto, lisage rahakoti ja kirjutada või kopeerida tekstifaili unikaalne address.This aadress algab koos tähtedega "0x".See on vajalik saavad ETH kaevandamise premeerib!

Märkus Geth

Mist sisaldab ka Geth, populaarne käsurida. Võite saada ainult viimane Geth appfor oma süsteemi, see on võimeline täitma kõiki funktsioone Mist (ja rohkem) käsurealt. Geth (lühend "go-ethereum") võimaldab teil ja teie kaevur suhelda rohkem otse Ethereum võrgu kuid Geth kindlasti vaja mõned programmeerimine teadmisi.

Nagu te saada rohkem valda Ethereum kaevandamise ja kodeerimine, Geth muutub kasulikumaks, kuid nüüd see ei ole soovitav, lihtsaim tee alustanud Ethereum mäetööstuses.

5. Paigalda rahakott MyEtherWallet.com

Head üle MyEtherWallet.com (Märkus: Palun hoiduge andmepüügiveebisaitide. Ärge sisestage võti veebilehel te saabus lingile vajutades. Alati kolmekordne kontrollida domeeni. Tegelik sait on MyEtherWallet dot com)

Sisesta tugevat parooli ja vajuta "Loo uus Rahakott":

9

Lae alla oma "Võtmehoidjas File" ja klõpsa "Ma saan aru. Jätka. "Nuppu.

0

Salvesta oma isikliku võtme ette. Hea tava on avada notepad ja sisestada oma info - salasõna, privaatvõti ja teie Ethereum aadress (mis saad varsti) ja salvestada et tekstifaili koos võtmesalvestuse faili, ühes Encrpted faili (WinRAR või sarnane programm) ja seejärel salvestada koopia, et USB drive või pilvketas ja kustutada üksikuid faile (talletamiseks ainult krüpteeritud faili digitaalselt).

1

Klõpsake Salvesta oma aadressi ja seejärel valige "Võtmehoidjas File" nupp ja seejärel nupul "Vali Rahakott File", sirvida oma hiljuti alla Võtmehoidjas faili (mis algab "UTC...") ja valige see.  

2

Sa Seejärel palutakse sisestada parool uuesti...

3

Ja siis, kui lukustamata saab kerida ja näha "Teie aadress" - see on teie Ethereum Rahakott aadress, et me kasutame kaevandamiseks. Salvestage see eraldi notepad tekstifaili ja salvesta see töölauale lihtne juurdepääs (Märkus: see on okei, et jagada seda aadressi, sest see on see, kuidas inimesed saadame sulle Eetris ja kuidas saate oma kaevandamine väljamakseid, kuid mitte kunagi jagada oma isikliku võtme !).  

Mündid sellele aadressile saab saata MyEtherWallet muid Ethereum aadress (Exchange näiteks teisendada Bitcoin, raha jne).

4

6. Lae Claymore Ethereum Miner

Me ei kavatse olla kasutades väga populaarne Claymore Miner. Saa praeguse versiooni siia Claymore esialgne Bitcointalk threadand alla praeguse versiooni Google või Mega allalaadimislinkidega ta annab (ärge kasutage teiste inimeste lingid). Praeguse versiooni nagu ajast kirjutamise on 9.6 ja tahad saada Catalyst ja Cuda versioon (mitte Linux versioon).  

5

Pange tähele, et kui allalaadimise Claymore Miner Windows võib pakkuda hoiatus, aga kui sa kasutada Claymore allalaadimise link saate ignoreerida seda. Ta on hästi kinni arendaja, kes on hoone krüpto kaevurite aastaid.  

Allalaetud Väljavõte kausta töölaual lihtne juurdepääs.  

7. Muutke Mõned Windows Seaded Enne Mining

 • Mõned seaded tuleks muuta Windows sulle valmis mäetööstuses. Esiteks sa ei taha arvuti magama minna, sest see katkestab kaevandamise nii minema oma Toiteseaded ja seadke see "Mitte kunagi" välja lülitada / magada.  
 • Järgmine, mida soovite muuta oma süsteemi lehe fail ja käsitsi seada 16384 MB (see on 16GB).  
 • Et vähendada häireid oma kaevandamine ja seaded võite ka lülitada Windows Updates. Kui tunned turvalisemaks jättes neid, saate seda teha ja lihtsalt aru, et on väga sagedased uuendused, et mõnikord süsteem taaskäivitada ilma oled kaasamine ja seega peatada oma kaevandamine.   
 • Kui teil on Windows Defender või mõne muu viirusetõrje programmi, lisada erand, nii et see ei lipu Claymore kaevandamise käivitatava "EthDcrMiner64.exe" nagu viirus või proovida blokeerida / kustutada.  

8. Liitu Mining Pool ja seadistamine Mining Bat faili

Järgmine samm on setup bassein kaevandamise, soolo-kaevandamine on ebatõenäoline, et sa igal Ethereum, kui teil on laost täis GPU. Teie esimene samm on valida Ethereum kaevandamise bassein. Seal on palju valida, kuid soovitame Nanopool orEtheremine. Kodulehekülg või abijaotisse kaevandamine bassein saidi tõenäoliselt sisaldab juhiseid, kuidas kaevandada oma bassein, kasutades populaarne Claymore kaevur.  

Vahetult avalehel Ethermine.org näete osa nimega "Stratum režiimi kasutades Claymores Miner".

Ava oma Claymore kaevur kausta töölaual ja paremklõps tekstifaili nimega "Start" ja vali "Edit".

Siis mine Ethermine saidi ja esiletõstmise ja kopeerida kogu teksti esimese kasti all "Siis alustada oma kaevurite poolt..."

6

Sõltuvalt asukohast, millega soovite ühendust lähima server teile ja ajakohastada server tekstistringi server:

Et kõige sobivam stratum server teile põhineb teie asukoht:

Nüüd salvestage fail Partii faili nahkhiir laiendus. Vali Fail> Salvesta nimega ja seejärel kasti, valige nimi ja siis kirjutage "Nahkhiir" nime järel, ja Save as type kast, veenduge, et valite "Kõik failid" ja seejärel klõpsake nuppu Salvesta. Õnnitleme, nüüd on teil partii faili valmis minu! Loo otsetee uue Bat faili ja saata see töölauale. Seejärel saate kustutada tekstifaili versiooni faili.  

7

9. Alusta oma Miner!

Topeltklõps oma Bat faili käivitamiseks kaevur. Kaevurite hakkab kulgema setx käske määrata nende keskkonna muutujad, initsialiseerida iga oma GPU, ehitada DAG faili iga oma GPU ja alustada ülessulamise kaugusel. Olgu see kestab umbes 20 sekundit ja seejärel "s", et seda näidata oma tärkimine kiirus. Võite kasutada seda tagasi kalkulaator uuesti määrata täpsem iseloomustus teie tulu.   

Jälgida oma tulu bassein, mine tagasi Ethermine.org ja kuni ülaosas kleepida oma rahakoti aadressi Aadress aken ja klõpsake Kontrolli olekut nupp:

8

Loodame, et leiate selle juhendi kasulik! Kui teil tekib mingeid probleeme või küsimusi, palun kommenteerida allpool ja me püüame aidata. Pange tähele, et me ei kata rohkem arenenud etappe kaevandamise nagu kiirendate ja undervolting, bios vilgub, kaugjuurdepääsu ja seire või Dual mäetööstuses. Kui soovite Kui huvitatud võttes oma kaevandamine järgmisele tasandile siit, registreeruda Crypto Mining Academy, kus ma minna tohutu põhjalikult ja üksikasjalikult igal sammul selle protsessi tervikliku muidugi. Õnnelik Mining!  

  9 See artikkel oli uuendatud juulil 2017. Ian MacPhee (vt üksikasju lõpus seda postitust). Täiendava info mu kasutajanimi on Techman34 (aasta Ethereum foorum) või võtke mind  

Seotud uudised


Post Bitcoin

Nõuetekohane bitcoini hindade analüüs: sissejuhatus USD-s BTC-i hindamisse

Post Bitcoin

Bitcoin Value 2. osa: kas raha vajab isegi kasutusväärtust?

Post Bitcoin

6 restorani, mis võtavad vastu bitcoini

Post Bitcoin

Bitcoini tulevik on hele: hinnatõus ja evolutsioon

Post Bitcoin

Bit-tingum - Bitcoini, Ethereumi ja Orisi potentsiaal, esimene osa

Post Bitcoin

Me ei peaks proovima Bitcoini paigaldamist kehtivatele õigusstruktuuridele

Post Bitcoin

AsiaCoin üleminek aktsiate tõendamiseks

Post Bitcoin

Vähktõvega seotud patsiendid on sunnitud narkootikumide ostmiseks kasutama Bitcoinil põhinevaid ebaseaduslikke veebiturgusid

Post Bitcoin

Capital One palkab bitcoini teadlasi

Post Bitcoin

Expedia Nüüd aktsepteerib Bitcoin

Post Bitcoin

Mainstream Bitcoin 2. osa: Academia ja Laymen

Post Bitcoin

GAWMiners: Mis on HashCoin, HashBase ja HashPool?