Bitcoin Margin Trading Valikud algajatele | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin Margin Trading Valikud algajatele

Bitcoin Margin Trading Valikud algajatele

Igaühel ma tean tegemise õnn majandite või kauplemise Bitcoin. Kõik tegelikult osta Bitcoin ja hoides seda pikemas perspektiivis pakub võimalusi suurt kasumit, ilma et vahtima et raamatuid kogu päeva pikkune.

Kuid potentsiaali topelt-või kolmekordne oma osalused on sageli lihtsalt mingi kaubanduse kaugusel, eriti kui marginaal kauplemine. See on põhjus, miks paljud inimesed loobuvad oma päeval töökohti kaubelda Bitcoin ja altcoins täiskohaga. Kauplemine cryptocurrencies on digitaalne versioon 1849 Gold Rush, kus arvutid ja kauplemise tarkvara on asendatud kühvlid ja lüüsikanal kastid.

Igaüks, kes on uus osta Bitcoinand kauplemise Bitcoin kohta exchangesmay arvates on natuke hirmuäratav alguses. Kuid kauplemise Bitcoin ja muud cryptocurrencies ei ole kõik, et keeruline pärast saad mööda õppimiskõver. Võtame pilk põhitõdesid kauplemise cryptocurrencies ja seejärel uurida eelised ja puudused marginaal kauplemine.

Kuidas kaubelda vahetamine

Kaubavahetusprotsessis on suhteliselt sama mis tahes börsil (välja arvatud Shapeshift, mis lihtsustab kauplemine tohutult). Tekib tellimusraamatus nii osta ja müüa tellimusi.

Ostmine Müü tellige

Lihtsaim strateegia hõlmab ostes cryptocurrency oma müüa hinnaga. See tähendab, et ühele teisele ettevõtjale pannakse nende tellimust raamatus ja on valmis müüma selle hinnaga. Kuigi hind sellise kaubanduse pisut kõrgemal võrreldes osta pool, tellimuse täidab peaaegu kohe.

Sisestage mitu aktsiat soovite osta, vaadata, et kokku klõpsa "osta" ja kinnitada tellimus. Ongi: nüüd hoidke seda mündi.

Emissioon Osta tellige

Ettevõtjad, kes soovivad osta mündi konkurentsivõimelisem hind üldjuhul panna osta järjekorras ja oodata, et keegi müüa neid. See on sageli strateegia, et professionaalsete ettevõtjate tööle, kui kannatust võimaldab neil kindlustada cryptocurrency madalama hinnaga.

Kuid kindlustada mündi mood selgelt ei ole kindel, kui ostutellimuste võib kunagi lõpuks on täidetud, eriti kui nad on kaugele tellimusraamatus.

Allpool toodud näites, ma otsin osta PoSWfor 0.00001601 asemel ostsin kohe 0,00001744. Pärast sisenemist summa Soovin osta, ma vajutan "osta" ja osta selleks, et hind on näidatud. Nüüd ma ootama kaupleja mu tellimust täitma selle hinnaga.

Mis on Spread?

Numbriline erinevus top Osta korra ja tippu müüa alla nimetatakse leviku. Turg tegijad, nagu neid kutsutakse, asetage nii osta tellimusi ja müüa tellimusi, et suurendada turu likviidsust, ideaalis teha väike kasum erinevus levikut.

Trading lenduvate turgudel nagu Cryptocurrency

Suurim põhjus, miks nii paljud inimesed on huvitatud kauplemise cryptocurrency on volatiilsusega. Hinnad kiik dramaatiliselt üles ja alla-mõnikord mõne sekundi jooksul. See konarlikku sõita võimaldab ettevõtjatel suur potentsiaal teenida kasumit, kui nad saavad kasu need suured hinnakõikumised.

Et olla edukas kauplemine Bitcoin ja muud cryptocurrencies, algajatele peate hoiduma emotsionaalne, kas nende portfellides on tõusuteel või istub punane. Ettevõtjad, kes kasutavad põhiõiguste analüüs ja tehniline analüüs ja mõista riski / tulu suhe on potentsiaali teha loogiline otsuseid mitte emotsionaalsed. See on see, mis eraldab professionaalsete ettevõtjate, kes teenivad järjepidev kasumit, algajast, kes kaotavad sageli raha.

Kui ma peaksin Kaubandus Bitcoin?

Viimase paari aasta jooksul on toimunud mitmeid Bitcoin vahetamist, et kas läks kõht sisse, olid häkkinud või silmitsi mingi reguleerimise küsimustes. Ausalt, ei tsentraliseeritud Bitcoin vahetus on kindlas kohas hoida oma raha. See on põhjus, miks push lugupeetud detsentraliseeritud cryptocurrency vahetus on suur teema arutelu nendel päevadel.

Kuid sel hetkel, enamik ettevõtjaid ikka jääda mõned top-mahu Bitcoin vahetamist, kuna need pakuvad kõige rohkem likviidsuse ja kasutusmugavus. Kauplejad peaksid eemale hiina-põhine vahetamist, kui need on käimas sulgeda Hiina valitsuse poolt.

Isikud, kes soovivad kaubelda Bitcoin teiste cryptocurrencies üldiselt valida vahetada nagu Poloniexor Kraken.

Kuidas alustada Trading Bitcoin ja muud Cryptocurrencies?

Esiteks osta Bitcoin ja liigutada oma vahetamist valik. Niipea kui Bitcoin ilmub börsi BTC Rahakott saab kaubelda-USA dollarit, mitmeid teisi käibevaluutasid või mõnel vahetus, lai valik erinevaid altcoins.

See ei ole soovitatav hoida Bitcoin või muu cryptocurrencies börsil pikka aega, kuid päeval kauplejal ei ole muud valikut. Pea meeles, et see on vaid üks paljudest riskidest, kauplemise cryptocurrencies.

Olgem Up Ante koos Margin Trading

Üks väga tulus-veel riskantne kauplemise strateegia on marginaal kauplemine. See tähendab lihtsalt seda, et ettevõtjad laenata kapitali suhteliselt kõrged intressimäärad suurendada oma mõjujõudu. Kui asjad lähevad paremale, suur kasu võib oodata. Teiselt poolt, vale samm võib lõpuks murda ettevõtjad kui nad lahingus kõrged intressimäärad, Lisatagatise ja et likvideerimine (mis tähendab, et seisukoht on suletud täielik kaotus).

On vahetamist, mis pakuvad 1: 1 mõjujõudu, mis tähendab, et ettevõtjad saavad laenata 100% ulatuses oma majandites. Näiteks kaupleja tasakaalu 1 BTC tõhusalt olema võimalik kaubelda 2 BTC, suurendades kasumit potentsiaali. Muu vahetust pakkuda 2,5: 1, 3,3: 1, 20: 1, ja isegi 100: 1 marginaalid. 100: 1 marginaal kauplemine, ma leian end kas kuni 500% minutites või likvideeriti silmapilgu. See on rohkem nagu mänguautomaadil mängides kasiinos, nii et ma ei pea tingimata soovitav.

Kuidas Margin Trade

On kaks võimalust, kui marginaal kauplemise: sisenevad pika positsiooni (osta ja kihlvedude, et hind läheb üles) või sisenevad lühike positsioon (kihlveo, et hind läheb alla).

Allpool on näide tellimuse siseneda pikk positsioon:

Allpool on näide tellimuse sisestada lühike positsioon:

Ettevõtjad, kes on üsna kindel, et hind liigub kindlas suunas saab kasutada marginaal kauplemine ära nii palju õigest prognoose.

Mis kasu on Margin Trading?

Kui asjad lähevad õige, see on ilmselge, et ettevõtjad on potentsiaali teenida märkimisväärset rahasumma võimendades kapitali kaudu marginaal kauplemine. Ettevõtjad, kes mõistavad riskijuhtimine peaks olema võimalik, et mitte kaotada kogu oma bankrolls paar kaupleb, ning neil on võimalus teenida palju rohkem raha võimendades kapitali, kui võiks kasutades oma isiklikke vahendeid ainult.

Millised on puudused Margin Trading?

Margin kauplemise ei ole odav, sest laenatud vahenditest suhtes kõrged intressimäärad. Need tasud on automaatselt tühistatud hetkel võimeline on suletud. Lisaks tehinguid, mis ei lähe plaanipäraselt tihti lõpuks likvideeritakse, mille tulemusena vähenes ühtekokku.

LISATAGATISE

Kui varu kaubanduses läheb vales suunas, üksikisikud peavad raha lisada oma kontosid (Margin Call), et vältida, et likvideerimisel. Kui kaupleja ei suuda esitada täiendavaid vahendeid, et kindlustada, et see suletakse automaatselt välja.

Bitfinex, CEX.IO, Whaleclub, GDAX ja Bitmex kõik pakuvad marginaal kauplemine. Bitstamp on pakkuda marginaal kauplemise kiiresti, kuid nüüd on veel suletud beeta faasis.

Margin Trading Bitfinex

Bitfinex pakub 3,3: 1 marginaal kauplemine. Lihtsamalt öeldes, ettevõtjad saavad laenata $ 7 iga $ 3, mis on nende kontod. Kuna Bitfinex on suurim Bitcoin vahetada maailmas mahu, ettevõtjad peaks algama seal.

Margin Trading On CEX.IO

CEX.IO pakub 3: 1 marginaal tradingand on üks populaarsemaid võimalusi kauplejad, kuid nende kontrollimise protsess on nõudlik.

Margin Trading Whaleclub

Whaleclub pakub 50: 1 finantsvõimendust cryptocurrenciesand 200: 1 finantsvõimendust forex paari. See on suurepärane koht, kus olla ettevõtjad, kes soovivad max välja oma marginaali ametitest.

Margin Trading GDAX

GDAX pakub 3: 1 marginaal kauplemine. On mitmeid kõvadele pead hüppama läbi enne saate suutma marginaal kaubandust ja see platvorm on suunatud rohkem poole institutsiooniliste investorite net worths rohkem kui $ 1 miljon.

Bitmex Pakkumised 100: 1 Margin Trading

Investorid, kes soovivad visata kõik ettevaatusega tuul ja üritavad maksimeerida oma kasumit võiksite marginaal kaubanduse 100: 1 finantsvõimendust Bitmex. Kui asjad lähevad õige, see on nagu rakett laeva käivitades Kuule-veel üks väike samm vastupidises suunas on täiesti likvideerida tellimuse. Hoiatuseks: alustada kauplemine väikestes kogustes.

Kasumi maksimeerimine ja vähendada riski

Natuke riskijuhtimine on vajalik ettevõtjad tagada nad saavad ära nende võimendatud vahenditest. Algajad peaksid alustama kauplemine väikestes kogustes marginaaliga mitte rohkem kui 2: 1. Ideaalis ei kasuta kunagi 100% raha ükskõik tehingu. Näiteks pannes $ 1,000 kontole ja kasutades ainult $ 100 isikliku kapitali 2x võimendav tehingu kohta jätaks ettevõtja koos $ 900, kui nende marginaal kaubanduse ei laabunud.

Tee Margin Trading kasulik strateegia

Lõpus päeval, ettevõtjad peavad otsustama, kuidas agressiivne nad tahavad olla nii müügistrateegia. Samas, kui tegemist on marginaal kauplemine, investorid on potentsiaali teenida oluliselt suuremat kasumit kui nad oleksid koos vedelikuga kapitali üksi. Investorid, kes suudavad korralikult hallata oma marginaali tehinguid on potentsiaali kasumit oluliselt võitjad kirjutamise ajal maha kaotajad.

Kas marginaal kauplemise jaoks? Ainus viis tõesti teada on seda proovida. Alusta väikeste ja tekib tunne, kuidas turg liigub.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Euroopa Komisjon hakkab kasutama Bitcoini määrust

Post Bitcoin

Argentiina keskpank kardab bitcoini

Post Bitcoin

FATF: Bitcoin on positiivne, kuid valitsustele ohtlik

Post Bitcoin

Arbitrage bitcoin - kuidas ma jõudnud 12,12% ROI 1 tund

Post Bitcoin

Bitcoini läbimurre kütab Võimalikke tulevasi platvorme 1. osa

Post Bitcoin

Kuidas on Bitcoini alustava stseen Aafrikas?

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 24.-30. August 2014

Post Bitcoin

Mündi lühinädalane bikiini hindaruanne: 7.-13. September 2014

Post Bitcoin

Bitcoin Mainstream 1. osast: Šveitsi Bitcoini uurimuslik raamat

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: külgne tegevus jätkub

Post Bitcoin

Argentina Bitcoini vahetus kadunud pangakontod

Post Bitcoin

Me ei peaks proovima Bitcoini paigaldamist kehtivatele õigusstruktuuridele