Bitcoini kauplemise reaalajas näide kopeerimiseks | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini kauplemise reaalajas näide kopeerimiseks

Bitcoini kauplemise reaalajas näide kopeerimiseks

See ei ole konkreetne kauplemise soovitus kuid Näidet ainult.

Eesmärk

Siin on eesmärk leida paljutõotav keskmise tähtajaga kaubanduse kasutada parimal viisil ära meie CFD kauplemise meetod. Me kasutame ülalkirjeldatud meetodeid.

Turu ülevaade jaoks 26thJanuary 2016

Keskmise tähtajaga võimalused on kõige kergem leida suurem aja graafikud. Iga päev chart viitab võimalikule kolmnurga muster moodustab nagu on 26thof jaanuaril 2016.

Suurendamine, 4 tunni aja paremini näitab mustrit struktuuri, samuti muud märkimisväärsed turu omadused:

Pikaajaline tugi / Resistanceline sinine on esmatähtis. See ligikaudne tase loodi aprilliks 2014 esimestel korrektsioon looduses naastrehvid üle $ 1000. Pärast korrektsioon Bitcoin kõigi aegade kõrge, hind pöördus sellel tasemel ralli paar kuud enne jätkamist oma langenud. Ajal detsembri lõpus 2014 rike sellel tasemel tegutseda Support viinud see muutub vastupidavus 2015 kuni rikutud novembris. Niikaua kui me jääme nimetatud tasemest kõrgemale, Bitcoin võib eeldada, et bullish.

Bullish faasi on piiratud punase Downtrendline. Breakout selgelt kukkunud $ 500. Hind on võidelnud läheneda $ 500 tasemele ajast, on pöördunud üha väiksem karud. Selle $ 460 tasemele tähistab pöördepunkti kahe viimase impulsid suunas $ 500. Turul on kopsakas vahel trendijooni sel ajal; see praegu ulatuvad režiimis.

Positiivse poole pealt, roheline tõusutendents liin loodi kui "Long-Term Support / Resistance" testiti seotud riskidega. See rida testiti seotud riskidega kui Mike Hearn oli tema "vikisijä ragequit" andBitcoin kuulutati deadfor umbes 90thtime, seekord Washington Post. Hapud viinamarjad ja kahtlane ajakirjanduse kõrvale, roheline tõusutendents liin toimus firma.

Tuvastamine Patterns

Hinnatõusuriskid vohamist ja negatiivsed draama jõudmas baas kokkuleppele, nagu näitas lähedased redand greentrendlines (koos vabandused värvipimedatest). Tundub ümber $ 400 praegu esindab praegune tasakaalupunkt vahel pullide ja karude. Seda kinnitab moodustamine teise sümmeetrilise Triangle Muster, keskendus ka seda $ 400 tsoonis. Niisiis, meil on lähiajal kolmnurga moodustavad jooksul keskmise tähtajaga kolmnurga määratletud trendijooni; väga huvitav. Vaatame, mis auväärne Thomas Bulkowski on öelda theSymmetrical Triangle Muster:

"Sümmeetriline kolmnurgad, mõnikord nimetatakse rullid, on populaarne chart muster, sest nad ilmuvad sageli ja teha piisavalt pulli turul. See arvamus ei põhine tulemuslikkuse auaste, mis on keskpärane, kuid kauplemise kogemusi. "

OK, nii et kontrollib läbi, et Bitcoin on pulli turul. Kuid nad ei ole kõige suurema tõenäosusega muster. Olgem süvitsi struktuuris statistilise tegevusele, mida Bulkowski on koostatud tema pikaajalised kogemused Ameerika aktsiaturgudel:

­­­­­

Olgem analüüsida meie kolmnurga seoses identifitseerimine suunised. Lõpphinnast trendobviously kehtib nagu seda teevad tunnustest Shape, Trendijooned, Crossing andTouches (vähemalt kaks puudutuste nähtavalt tagurpidi ja kolme kuni Puuduseks). Volumeis tõepoolest väheneb. Seoses Breakout: tipu prognoositakse 24 päeva jooksul alates tipu A. Ajal kirjalikult kolmnurga muster on kestnud 19 päeva. Kolmnurk on seega hilinenud, laias laastus 79% distantsi tipu. Muster võib seega põhjendatult eeldatakse, et lahendada kiiresti.

Huvitav, Bulkowski öeldakse, aboutTriangle Apex ja pöördepunktid, et kolmnurgad hind patterns näitavad kalduvus lahendada ümber oma tipu, teisisõnu mõne päeva jooksul, millal üles ja alla read täita...

Punktist A näitab kolmnurga tipus, punkt B näitab mustrit siht hitt.

Bulkowski teadus- panna võimalusi resolutsioon lähedal tipu vahel 60% ja 75%. See paneks eeldatav lahendus praeguse väiksemad kolmnurga ümber jaanuari lõpus / veebruari alguses, mis on kui Classic meeskond on prognoositud, et vabastada oma koodi.

Tõepoolest, ei mõtet turu jälgimiseks Classic hardfork ohust enne selle tuleviku suunas. Kui selgub, et kaevurite toetab Classic hardfork, Bitcoin hind võib eeldada, et langeda, katsetamine tõusutendents ja tõenäoliselt $ 320 toetuse tase. Teiselt poolt, kui hardfork lükatakse tagasi huvides säilitada ühtekuuluvus siis kahtlused on hajunud. Turud vihkan uncertaintyand iga kord hardfork on ettepanek - kas XT, Classic või läbi teatud piiripunktid - turul on langenud. Mida iganes sa võiks mõelda sundides kõrgema maatükkide, kui hardfork ebaõnnestub siis sentiment ja hind tõenäoliselt liuglema. Restest kohta Downtrendline ja $ 500 vastupanu tase on täiesti võimalik.

Kokkuvõtvalt eespool tase valiti Upsideor Negatiivne Targetsfor kas pikk või lühike kaubanduse, sõltuvalt sellest, kuidas kolmnurga määrab:

Muster Sihtmärgid

Pärast Bulkowski Mõõtmised eeskirjad, jõuame järgmiste täiendavate matemaatiliselt tuletatud eesmärgid:

Vahemikus kõrgeim tipp (A) ja madalaim orus (B) on $ 112. See näitab ülespoole Breakout eesmärgi + $ 73 pikka kaubanduse ja allapoole Breakout eesmärgi -% $ 53 lühikest kaubanduse. Kuid seni, kuni selline muster eesmärke on testitud jooksul Bitcoin ruumi, nad ei tohiks tugineda upon.As seal on ka kuidagi võimalik teada, millal ja mil viisil muster lahendab neid eesmärke ei ole kaardistatud.

Turg Vaata

See kauplemise perspektiivi waspublished Trading- Viewon 26thof jaanuar 2016 kommenteerida. Vajutage "mängida" ikooni, et näha, kuidas kaubandus areneb.

Ajal, jututuppa näitas, et paljud teised otsivad sarnaseid kolmnurkse mustrid, notablySajwho seotud järgmiste päevas Bitcoin Tarkus diagramm:

Kui teised ettevõtjad on ka vaadates muster see tekitab tõenäosus, et turg reageerib sellele.

Valge ringi rõhutab MACD indikaator keerates ülespoole, potentsiaalselt signalisatsiooni bullish liikuda.

Näitajad

Ülaltoodud päevas MACD soovitab ülespoole break kuigi hind tegevus, mis on praegu kallistamine toetada trendijoone, viitab allapoole pausi. Eelistada tuleks alati anda kõrgemaid hindu näitajad. Kuid puudus kinnituse näitajad muudab selle mõnevõrra väiksem tõenäosus kaubanduse. Seetõttu tuleks kaubelda õiglaselt kergelt ja tihe trailing peatub. Kogenud kaupleja võib riskida ligikaudu 2,5% kauplemise kapitali kaubanduse niimoodi, kuni 3%.

Arenguid ning 28thof jaanuarist 2016: Lühike Trade Avatud

Struktuuris näib olevat lõhustamist langusele. Kuna kolmnurk oli otsustavalt rikkunud, alla liikuda kiirendatud. See näitab, et turul tõepoolest tunda ja oli pöörata tähelepanu kolmnurga struktuuride moodustumisel.

Lühike avati varsti alla seisul $ 392. Uptrendline on Negatiivne Target 1. Teate, et eelmise olulist lowwould ka korralik sihtmärk. Pärast "vikisijä-rage quit" intsident, hind ei otsustavalt riku $ 360 taseme kohta 4 tundi, nii et see tundub tõenäoline toetust tasandil.

Hind jälgitakse hoolikalt ümber tõusutendents, et võttes kasumit kui hind põrkab järsult seda joont. Nagu on vähe kinnituse näitajad või kõrgem ajakavad nagu nädalas või kuus, on mõistlik võtta kõige kasumit (ütleme 75%) juures Negatiivne Target 1.

Stoplosswas seatud $ 403; veidi üle, kus hind on kaubeldud juba mõnda aega ja ka üle suur ümmargune number $ 400 tasemele. See kaubanduse annab riski / tulu suhe 2,22, mistõttu on väärt riski.

Edasisele arengule on 29thof jaanuarist 2016: Lühike osaliselt suletud

Kolmnurga muster on mängitakse läbi üsna edukalt ja kasumi langetati $ 369 tasemele (mäletan, et määrata oma eesmärgid veidi enne järgmist oodata punkt S / R, juhul hind ei jõua neid). Kuigi rohkem kasumit oleks tehtud selle kaubamärgi seades pingeline järgmise peatuse, võttes 75% kasumit sihtliiniga veel võrgud kena kasum.

Pange tähele, et samal ajal kui küünal taht jõudnud alla $ 360, kui suur puudus järellöök ja hind pööratud kiiresti.

See võib olla veelgi vähenema, nii et kui hind jääb alla kolmnurga Breakout tasandil on huvitav näha, kas alt arendab otsa ümber kuupäeva.

Järgmine küsimus on, kust siit... Tundub üsna ebatõenäoline, et hind teeb Negatiivne Target 2near $ 320. Maatükkide draama näib lahendamisel ja on ebatõenäoline, et Classic saavad palju toetust. Seetõttu on mõttekas liikuda selle eesmärgi kuni umbes $ 360 toetust levelinstead ja liiguta stop-lossdown veidi üle viimase kõrge, at $ 385.50. See tagab, et kaubanduse eithers teha väike boonus kasum või suletakse kaotamata. Kui turg jätkab külili, võib see olla parim sulgeda kaubanduse alaealine mitte raisata rohkem aega, energiat ja kapitali võimalus.

Kui teil on küsimusi selle kaubamärgi või mõne muu kaubanduses, et asi julgelt jätta oma kommentaare kommentaar allpool ja ma teen oma parima, et vastata neile. Edu!

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin domeeninimi BTC.com Müüdud 1 miljoni dollari eest!

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Brasiilia ütleb, et liiga varakult Bitcoini eeskirjale Charlie Shrem mõisteti kaheks aastaks vanglasse

Post Bitcoin

27. aprill 2015

Post Bitcoin

Xapo pettumuslik Bitcoini debiteerimiskaart

Post Bitcoin

Bitcoini 2016. aasta poolestusaeg: mis see on ja miks peaksite hoolitsema?

Post Bitcoin

Osta Bitcoinid koos Paypal - sammhaaval Tutorial

Post Bitcoin

Bitcoini demise läheneb lähemale - The Motley Fool

Post Bitcoin

Bitcoinid bittide müntide vastu ja Bitcoin vastu bitti mündi vastu

Post Bitcoin

Bitcoin krediidi mull 2. osa: keskpanga krediidi laiendamine

Post Bitcoin

BTCRobot - Automatiseeritud Bitcoin Trading Software Bot ülevaade

Post Bitcoin

Euroopa Komisjon hakkab kasutama Bitcoini määrust

Post Bitcoin

12 awesome Bitcoin Memes