Bitcoini ja Litecoini ajalugu | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini ja Litecoini ajalugu

Bitcoini ja Litecoini ajalugu

Esmamainitud 2008. Arendaja pseudo-anonüümse identiteedi Satoshi Nakamoto, Bitcoin, avatud lähtekoodiga peer-to-peer digitaalse valuuta avati aastal 2009 ja saavutas detsember 2013 üle 172.000 eakaaslased. Bitcoin käivitati avatud lähtekoodiga de-tsentraliseeritud platvormil virtuaalne raha, mille kõik tehingud kajastatakse blockchain oma operaatorid - kaevurid. Kuigi Bitcoin on aeglaselt vastu, see on muutunud uuenduslike erinevaid digitaalse kaubanduse ja eelarve, sealhulgas: spekulatiivseid investeeringuid kaudu BTC vahetamine, heategevusliku tegevuse on-line hasartmängude kasutamise Bitcoin asemel teatavate riiklike valuutade (Iraan ja Argentina näiteks), võimaldades kaaslastest by-pass rahvusvaheline sanktsioon või lahendus kõrge inflatsioon, läbi erinevate kaubanduslikul otstarbel - tehnoloogia veebilehel ja tänapäeval - isegi traditsioonilistel ettevõtetel. Nagu Bitcoin puudub füüsiline või paberi manifest on tavaliselt kättesaadav osta bitcoins krediitkaartide ja kaudu Bitcoin Paypalplatforms või BTC Paypal rakendusi.

Praegu on paljud riigid keelatud Bitcoin, samas saab osta Bitcoin või Osta Litecoinfor tehingute teistes riikides eraettevõtteid, valitsusväliste organisatsioonide ja valuutavahetus kasutada oma palju eeliseid.

Paljud ettevõtted ja ettevõtete nõustuda Bitcoin makse valuuta, mis moodustab nende soov olla tajub uuenduslikke ja ülemaailmselt avatud. Virgin Galactic Airlines on tüüpiline näide, mis on alates november 2013 teatas nad aktsepteerivad Bitcoin makse, mis võimaldab pileti ostu Bitcoin pärast ostmist Bitcoin krediitkaardiga või BTC Paypal.

Paralleelselt Bitcoin, Litecoin on inspireeritud see ja sarnaneb see avatud lähtekoodiga peer-to-peer cryptocurrency, käivitati 2011 Charles Lee, on muutunud suuruselt teine ​​Turukapitalisatsiooni. Alates novembrist 2013 Litecoin on saanud laiendatud meediakajastuse silmapaistev meediakanalite nagu Bitcoin ALTENATIVE. Litecoin kuulutab pakkuda mitmeid eeliseid Bitcoin, mille hulgas on: Uus Block töötlemise iga 2,5 minuti jooksul (4 korda kiiremini kui Bitcoin); Erinevad ja kuulutas optimeeritud algoritmi; Projektsioon küsimus 84000000000 Litecoins, 4 korda rohkem kui Bitcoin;

Litecoin saab kasutada ka enamikus taotluse kes aktsepteerivad Bitcoin või muu krüpto-valuutade ja praegu heaks kiidetud 23 vahetust turul, millest suurim on BTC-E. On võimalik osta Litecoineither krediitkaartide või kaudu Litecoin Paypalapplication kasutamiseks BTC / LTC kauplemise, LTC / USD ja LTC / EUR kauplemise, samuti makseviisi koos paljud ettevõtted, ettevõtete, valitsusväliste organisatsioonide, veebilehed ja rakendused.

Peamine eelis nii Bitcoin ja Litecoin on madal tasu eest tehinguid. Ostes Bitcoin või Osta Litecoin, tasu võib olla väiksem kuni X20 kui tavalised valuutade "tehingutasud, võimaldades samas peer suurema turvalisuse, parema tulemuse, parandusi ja kasu. Kasutades Bitcoin ja Litecoin lisaks kasutada on Bitcoin Paypal võimalus, loob lihtne, lihtne, kasutajasõbralik ja ohutu viis osta ja omandada Osta Bitcoins või Osta Litecoins.

Tulevik Bitcoin ja Litecoin tundub paljutõotav, nii digitaalse kaubandusliku valuuta ja kui investeeringut kanal, eriti kui nende väärtus muutub vähem kõikuv.

Bitcoin Video Crash Course

Tea rohkem kui 99% elanikkonnast umbes Bitcoin. Üks e-posti päevas 7 päeva, lühike ja hariv (tagatud). 

Seotud uudised


Post Bitcoin

Miks bitcoiniinvestorid on sarnased tempelkogujad - Sidney Morning Herald

Post Bitcoin

Ülevaade: Bitcoin Tap

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 5.-11. Oktoober 2014

Post Bitcoin

Suured valitsused purustavad bitcoini, kuid ei tapa seda - Forbes

Post Bitcoin

Mis on Bitcoin-rahakott ja kuidas saada BTC-rahakott?

Post Bitcoin

Mis on Bitcoin Brain Wallet ja kuidas seda luua

Post Bitcoin

Bitcoini tulevik ja see edu sõltub detsentraliseerimisest

Post Bitcoin

9. aprill 2015

Post Bitcoin

Juriidiline ekspert ütleb, et Indias on lubatud tavaline bitsiin

Post Bitcoin

Ashley Madison lekib: mida teha, kui ta seisab silmitsi Bitcoini väljapressimisega

Post Bitcoin

Seattle Bitcoini tippkohtumisel on Roger Ver ja palju muud

Post Bitcoin

Mis juhtub, kui Bitcoin ebaõnnestub?