Kuidas Bitcoin töötab? | Estonian.lamareschale.org

Kuidas Bitcoin töötab?

Kuidas Bitcoin töötab?

Bitcoin on säilitatud peer-to-peer võrgu, mis võimaldab Bitcoin tehingute (üleandmise Bitcoin raha ühest Bitcoin aadress teisele krüpteerimistehnikaid algoritme) esineda vahetult vahel ostja ja müüja. See otseühendus ostja ja müüja kaob vajadus finantsvahendaja nagu keskpank või Föderaalreserv. Selle asemel, et ta kasutab vahendajat, Bitcoin tehinguid hõlbustab sõltumatu kollektiivse võrgustik Bitcoin "kaevurite", et protsessi tehingute ja valideerida Bitcoin autentsuse ja omandiõigust tõendada. Kõik, kellel on internetiühendus võimalik kaevandada Bitcoins käivitades Bitcoin kaevandamise tarkvara.

Summa kokku kaevurite kollektiivse arvutusvõimsust nimetatakse "Bitcoin Network." Mida suurem on Bitcoin Network, seda turvalisem see muutub. Selle põhjuseks on, sest see muutub arvutuslikult ebapraktiline õelvara rünnata Bitcoin Network nagu Network laiendab oma arvuti ressursse. Ainus viis pahatahtliku rünnaku sai tõhusalt tehtud Bitcoin Network on, kui rünnak tuli võrgu suurem ja rohkem töötlemise võimsus kui Bitcoin Network. Arvestades, et pangad võta tehingutasud korvata miljardeid dollareid investeerinud infrastruktuuri, et lihtsustada tehinguid, Bitcoin kaevurite on võimalus saada tehingutasu nende kulude arvutusvõimsust ja elekter.

Tehingutasud vahel sõltumatu Bitcoin ostjad ja müüjad on vabatahtlik ning on määratud isikutega; tehingute kõrgeima tasud peaaegu alati töödelda kiiremini, kuid isegi tehinguid ei tasu lõpuks töödelda. Tehingutasu on mõeldud stimuleerima inimestel saada kaevurite (või liituda kaevandamise bassein), et laiendada Bitcoin võrgu saadaval arvuti ressursse, mis on vajalikud, et kontrollida tehinguid. Tehingutasud ümberehitamiseks Bitcoin teiste valuutade ja kaupmehe tehingute tegutsevad erinevalt ja on loodud Bitcoin teenusepakkuja nagu CoinBase.com ja BitPay.com. Praegu standard tehingutasu on konkureerivalt pink-märgistatud 1%.

Bitcoin võrgu kaevurite täidab kahte elutähtsaid funktsioone: ta töötleb ning kinnitab Bitcoin tehingute kasutades keerukamaid algoritme, ja see tutvustab uusi Bitcoin arvesse Bitcoin majanduse protsessi tuntakse "kaevandamine".

Bitcoin Video Crash Course

Tea rohkem kui 99% elanikkonnast umbes Bitcoin. Üks e-posti päevas 7 päeva, lühike ja hariv (tagatud). 

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 edusammud toovad kaasa tegelikkuse detsentraliseerimise

Post Bitcoin

Koostöö kiirbikotiinitehingute vastu: RBF, CPFP ja Scorched Earth

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Time Inc. aktsepteerib bitcoini, ülemäärajahügamisi Bitcoini müügist ja palju muud

Post Bitcoin

Tennessee Bill arvestab digitaalse valuuta osamakseid

Post Bitcoin

Bitcoin õpetab vabatahtlikke kõike, mida nad majandusteadusest ei tea - The Washington Post

Post Bitcoin

Bitcoini vahetuste kasutamine

Post Bitcoin

Investeerimine Bitcoinis on nüüd õige aeg?

Post Bitcoin

Varsti tulevad: esimene Bitcoini deebetkaart

Post Bitcoin

Reklaamige, et teie ettevõte aktsepteerib bitcoini

Post Bitcoin

Bitcoini päevane aruanne: Canabis Road Hacked, Korbit tõuseb $ 3M, Bitcoin kulu PAC ja palju muud

Post Bitcoin

Sissejuhatus Bitcoini ja Blockchaini tehnoloogiasse

Post Bitcoin

Bitcoin Country! Top 10 rahvaid, kes armastasid BTC