Kuidas osta Bitcoiny - 100% ohutu, kelmuse tasuta Bitcoini ostmise juhend | Estonian.lamareschale.org

Kuidas osta Bitcoiny - 100% ohutu, kelmuse tasuta Bitcoini ostmise juhend

Kuidas osta Bitcoiny - 100% ohutu, kelmuse tasuta Bitcoini ostmise juhend

Kuna Bitcoin sai populaarseks kogu maailmas 2013. Aastal see ikka tundub olevat peaaegu võimatu teada, kuidas osta Bitcoins ilma otsida veebist tundi. Ma lähen üle populaarsemaid meetodeid lühikese ülevaate igaüks. Täpsemad juhised leiate lingi kaudu lõpus iga lõik.

Osta Bitcoins krediitkaardiga

Tõenäoliselt on kõige ihalda lahendus on, kuidas osta Bitcoins krediitkaardiga. On mitmeid viise, kuidas seda teha täna, kuid nad tavaliselt kaasata kõrget komisjonitasu. Selle põhjuseks kõrge komisjonitasu on, sest kui keegi müüb teile Bitcoins krediitkaardiga ta riskib pettuse oma lõppu. See on põhjus, miks tavaliselt need meetodid osta Bitcoins kallim. Siin on üksikasjalik õpetus osta Bitcoins krediitkaardiga.

Osta Bitcoin Paypal

Populaarsuselt teine ​​võimalus osta Bitcoins on läbi Paypal. Jällegi on pettuse oht, kui seda meetodit ja see on põhjus, miks see ei ole nii populaarne. Virwox, virtuaalne maailm vahetada, saab osta Second Life pärnad (SLL), mis on veel üks virtuaalne raha Paypal. Seejärel saate vahetada, et valuuta Bitcoin. Täieliku selgituse selle kohta, kuidas seda saab teha Vaadake seda õpetust.

Osta Bitcoin deebetkaardiga

On ka võimalik, et osta Bitcoins deebetkaardiga. Protsess on sarnane osta Bitcoins krediitkaardiga ja täpsustatud sellele lehele.

Osta Bitcoins koos Wire Transfer (USA)

See on kõige populaarsem meetodid, mida võib leida täna osta Bitcoins. Seda kasutatakse kõige Bitcoin kauplemise platvormidel ja kõige Bitcoin vahetust. Põhjus, miks see on nii populaarne meetod on, sest erinevalt kasutades krediitkaarti, kui sa traat oma raha vahetamise või kauplemisplatvormi nad ei ole enam allutatud pettuse. Kui asute USA peaksite kindlasti kasutama Coinbaseto osta Bitcoins koos pangaülekandega. Siin on täielik õpetus.

Osta Bitcoins koos Wire Transfer (SEPA)

Väga sarnane Paypal, Skrill (varem tuntud kui Moneybookers) on e-kaubanduse ettevõte, mis võimaldab online makseid. Kuigi see on raske leida veebisaite, mis müüvad teile Bitcoin koos Skrill otse, see on ikka võimalik Sellest probleemist möödahiilimiseks kasutades järgmist juhendaja.

Osta Bitcoins sularahas

Kui te tunnete rohkem rahul näost näkku kohtumised on teil ka võimalus osta Bitcoins sularahas. Kohalik Bitcoins näiteks on veebisait, mis võimaldab teil leida inimesi, kes otsivad müüa Bitcoins lähedal konkreetsetes geograafilistes piirkondades. Igal inimesel on usalduse reiting ja pakub veebisait deponeerimine serviceso võite tunda rohkem ohutu kui äritegevuse. Siin on, kuidas osta Bitcoins sularahas.

Osta Bitcoin Western Union

Kui Western Union on ainus võimalus teil on jäänud see on ikka võimalik osta Bitcoins. Ettevõte nimega CoinMama nõustub Western Union ülekandeid ja varustab teid Bitcoins vahetada. Komisjonid on suurem kui tavaliselt, kuid see on hea põhjus. Täieliku selgituse ostmist Bitcoins Western Union tutvuda siin.

Bitcoin Video Crash Course

Tea rohkem kui 99% elanikkonnast umbes Bitcoin. Üks e-posti päevas 7 päeva, lühike ja hariv (tagatud). 

Seotud uudised


Post Bitcoin

2014. aasta esimene pool annab nelja Bitcoini konverentsi Ameerika Ühendriikidele

Post Bitcoin

Argentiina keskpank kardab bitcoini

Post Bitcoin

NYDFS kinnitab täiendavad BitLicense andmed Kuni detsembrini on tõestuseks, et sihtasutus raiskab oma aja

Post Bitcoin

Bitcoin Price Update: USA Marshals Update Silk Road oksjonil

Post Bitcoin

Mis on Bitcoin Lightning Network? Algaja selgitus

Post Bitcoin

Bitcoini kelmuse hoiatus! Nimekiri praegustest bükiteeni pettustest ja petturidest

Post Bitcoin

Avatud kiri Bitcoini sihtasutusele ja selle liikmetele

Post Bitcoin

Võta vastu Etsy Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin kui kaubaartikkel: maksustamisluba?

Post Bitcoin

OP-ED: ebapiisav BitLicense pikendamine kinnitab sihtasutuse jõupingutusi puuviljalõikega

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: algaja juhend

Post Bitcoin

Bitcoini turuväärtusgraafik - elavate vahetuste andmed