Kuidas luua turvaline Bitcoini taskuke | Estonian.lamareschale.org

Kuidas luua turvaline Bitcoini taskuke

Kuidas luua turvaline Bitcoini taskuke

Palun külastage postfor kõige uuemat teavet

See on juhend tegemine täiesti turvaline Bitcoin Wallet rahakott te hoida pöidla sõita. Põhjuseks on nii turvaline, et me kasutame Ubuntu luua boot-võimeline operatsioonisüsteemi vältida pahavara, nuhkvara või viirused. Me teeme seda nii, sest seal on programmid seal, mis püüavad varastada teie Bitcoin Wallet. On-line rahakotid, mida saab kasutada, kuid ma väga soovitan teil kasutada ainult nende igapäevase tehinguid ja hoiate eraldi rahakoti oma hoiuarve.

Enne kui me Alustamiseks peate 1 või 2 pöialmäluseadmetest (läheb üksikasjalikult, miks võib tekkida vajadus 2 hiljem). Nad ei pea olema suur. Ostin 2 Gb kõvakettad 5 dollarit iga. Kui teil on, et saame alustada.

Operatsioonisüsteemi oma Secure Bitcoin Wallet on Ubuntu. Ära karda, kui olete ainult kasutatud Windows kogu oma elu. I saab jalgsi teid läbi selle samm-sammult.

Mine Ubuntu Lae Pageand klõpsake allalaadimise võimalus paremal ekraani. Veenduge salvestada see koht mäletate, sest me vajavad seda hiljem. Võite alla laadida ka selle torrent sait, kui sa tead, kuidas. Kui te ei tea, torrentid lihtsalt alla laadida lingil.

Nüüd on vaja teha boot-võimeline thumb drive. Lucky meile, seal on lihtne kasutada tarkvara, mis teeb seda meie eest. Mine USB Installer Pageand alla usb installiprogramm. See programm teeb nii saate boot USB drive. Kui see on alla laaditud, käivitage programm ja selle kaevandamiseks kausta mäletate. Pakun, kasutades Allalaadimiskaustas ja seejärel luua uus kaust nimega "USBinstaller", et sa mäletad, kui see on. Kui see on lahtipakkimist minna selle kausta ja käivitada tarkvara.

Valige Ubuntu etapis 1. See peaks olema top valik rippmenüüst. Siis klõpsa nuppu Sirvi ja valite Ubuntu alla varasemate (mäletan, kui ma ütlesin, et meenutada, kuhu salvestatakse see?). Seejärel valige USB thumb drive. Kui te ühendage see ja see ei näita üles, jätke see ühendatud ja taaskäivitage programm ja see peaks seal olema. Siis kõik, mida pead tegema, on klõpsa luua ja laske sellel. See ei tohiks võtta liiga kaua, kuid see on minut või kaks. Siin on, mida minu tundus.

** Enne jätkamist veenduge, et sa mäletad meie aadress startbitcoin.com nii et saate tagasi tulla ja lõpetanud juhendaja. **

*** Loe järgmise paari punktid enne alglaadimist Ubuntu ***

Nüüd, et meil on Boot-võimeline versioon Ubuntu, peame seda kasutama. Hoidke pöialt drive ühendatud ja arvuti taaskäivitada. Kui see ei käivitu automaatselt Ubuntu, siis võib olla tabanud Esc või Del klahvi arvuti alglaadimist. Järgmine osa on väga oluline. ** Ärge paigaldage Ubuntu. Vali "Run Ubuntu USB Drive" ekraanilt, et hüppab. Turvalisus see meetod pärineb tagades teil on värske Operatsioonisüsteemi iga kord, kui soovite juurdepääsu oma rahakoti, et sa ei ole hoides mis tahes teavet, mis võib olla pahatahtlik.

Kui Ubuntu töötab, edasi minna ja Interneti-ühendust. Kui kasutate juhtmega Ethernet ühendus (tegelikult on kaabel töötab arvuti oma modemi või ruuteri) tuleb seda teha teie jaoks juba. Kui ei ole klõpsake traadita nuppu üleval paremas servas, vali oma ruuteri ja sisesta oma parool.

Nüüd peame alla Bitcoin klient ja alustada uut rahakotti. Mine ametlik Bitcoin Homepageand meeles, et te kasutate Linux nüüd. Nii ei saa alla laadida Windows väljaanne. Ma alati unzip faili minu allalaadimiste kausta, kuid see ei ole oluline, vaid meeles pidada, kuhu väljavõtte seda. Kui kaevandatud mine Allalaadimiskaustas ja avada Bin> 32> ja seejärel avada Bitcoin ikooni. See avab Bitcoin App. Nüüd sulgeda. Ainus põhjus, et avasime oli luua wallet.dat faili.

Järgmine samm on teha on nii näeme varjatud failid arvutisse. Ava oma failiuurija (näeb välja nagu maja kausta ülaosas menüü vasakul), liiguta hiirt, et ülemises vasakus ekraani. Sa peaksid nägema tuttav menüü nüüd ka faili, muuta ja rohkem. Klõpsake muuta ja seejärel eelistusi. Vt allpool -

Ülaosas akna, et lihtsalt hüppasid üles võimalus vaadata peidetud faile. Valige OK ja akna peaks sulgeda. Nüüd faili explorer klõpsake Ubuntu peal vasakul akna ja siis peaks olema võimalik näha kausta nimega ".bitcoin".

Lase käia ja avada see ja seal on su wallet.dat faili. Paremklõps ja kopeeri see.

Nüüd samas failis explorer saate valida teiste USB autosõidu kaugusel vasakul akna. Paremklõps ja kleepige wallet.dat fail oma USB draivi. Nüüd on teil turvaline rahakott, mis on pahavara ja viiruste eest.

Kui soovite juurdepääsu oma rahakoti siis boot Ubuntu ja paigaldada Bitcoin nagu sa tegid enne, kuid see siis soovite kopeerida wallet.dat faili usb drive ja kleepige see the.bitcoin kaust ja sa oled hea minna.

Veenduge, et te ei muuda teie wallet.dat fail ja ma soovitaks teha rohkem kui 1 thumb drive igaks juhuks midagi juhtub teie peamine. Mõned inimesed soovitavad krüptimine thumb drive, kuid ma soovitaks peidus see kindlas kohas... Nagu ohutu. Kui teil on piisavalt Bitcoins kuhu kannataks tõsine kaotus, ma läheks koos seifi.

Kui olete leidnud selle juhendaja kasulik - Kingi 1G1ehppEgjiFTUSHFz2xs9KLSQuWLPYF2o ja kui ma saan piisavalt, ma liigutada minu turvaline rahakott.

Bitcoin Video Crash Course

Tea rohkem kui 99% elanikkonnast umbes Bitcoin. Üks e-posti päevas 7 päeva, lühike ja hariv (tagatud). 

Seotud uudised


Post Bitcoin

Kuidas saaksid bitcoiinid varastada: võrguvõrgud, viirused, andmepüük ja palju muud

Post Bitcoin

Kui palju raha saab tegelikult teha bitcoini segistitelt (veebruar 2016 ajakohastamine)

Post Bitcoin

Bitcoini fundraiser rahakott tarnitud Dorian Nakamoto

Post Bitcoin

Parim Ethereum Kaevandamise Riistvara (2018 Uuendatud)

Post Bitcoin

Bitcoini tulevik

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 5.-11. Oktoober 2014

Post Bitcoin

Mis on Bitcoin?

Post Bitcoin

9. aprill 2015

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Price report

Post Bitcoin

Kuidas kasutada oma Bitcoin rahakott vaba müntide hankimiseks

Post Bitcoin

Suured valitsused purustavad bitcoini, kuid ei tapa seda - Forbes

Post Bitcoin

Osta Bitcoinid koos Paypal - sammhaaval Tutorial