Kuidas teenida raha Bitcoiniga | Estonian.lamareschale.org

Kuidas teenida raha Bitcoiniga

Kuidas teenida raha Bitcoiniga

Vaadates teenida ekstra raha või luua oma rikkuse portfelli? Bitcoin on suurepärane võimalus seda teha. Kui enamik inimesi mõtleb teenida raha kaudu Bitcoin, nad mõtlevad kaevandamise ja investeerimine täisdigitaalne valuuta, kuid nendel päevadel on palju teisi meetodeid inimesed saavad kasutada, et luua Bitcoin ja raha ise.

Lähme üle mõned kõige tuntud ja usaldusväärne viise raha koos Bitcoin.

Kõige tõhusam viis teha raha Bitcoin

Üks tähelepanuta meetod teha raha Bitcoin on ehitada ja hallata oma Bitcoin kraan. Võite teenida kuskil vahemikus $ 50- $ 800 kuus töötab oma Bitcoin kraan. Protsess töötab kraan on päris lihtne ja see kõik on üksikasjalikult selgitatud käesolevas juhendis.

Töötab oma Bitcoin kraan siis tuleb maksta välja väikeses koguses Bitcoins oma kasutajate (automaatselt), kuid seda üha rohkem tulu kaudu reklaami paned saidile. Siin on, kuidas alustada oma Bitcoin kraan.

Luua oma Bitcoin veebilehel genereerida passiivset tulu

Üks alla vaatas võimalusi teha raha Bitcoin on ilmselt alustada oma Bitcoin teabe veebilehel. Erinevalt kraan, seda tüüpi veebileht põhimõtteliselt selgitada põhitõdesid Bitcoin uutele kasutajatele, tehes raha reklaamide ja partner pakkumised.

See võtab natuke aega ja väikese rahasumma, et alustada, kuid pikemas perspektiivis tõenäoliselt saada suurimat tulu oma investeeringuid. Siin on video courseexplaining kogu see protsess. Vaba PDF versioon muidugi leiate siit - Minu Dirty Little Bitcoin saladused.

Mini sissetulekupõhisest Natuke aega, natuke raha

On erinevaid veebisaite, mis maksab teile väikese koguse raha täitmise eest teatud ülesandeid. Enamiku ajast need nn "segistid" kaasata vaadates reklaame ühel või teisel viisil.

Põhimõtteliselt saidi omanikud saavad makstud, kui inimesed vaadata ja suhelda reklaame. Paar veebilehed, nagu Bitcoin segistid, jagavad mõned neist tulu oma külastajaid. Mida sa pead tegema, et teenida oma bitcoins varieerub veebilehel, et veebilehel. Mõne teid tappa välismaalastele või loomasöödaks, teistega saate lihtsalt vaadata videot või klikkima reklaame.

Hoiatatakse siiski mõned veebisaidid nakatada teid pahavara ja viiruste eest.

Kirjutamine Pöörake oma kirjandusliku oskusi rahaks

Internet on täis lõputuid foorumeid ja teadetetahvlid, ja see loob võimalusi. Need foorumid pakuvad suurepäraseid võimalusi levitada sõna toodete ja teenuste kohta, ja mõned ettevõtted isegi maksavad sulle oma tooteid reklaamida neid foorumeid. Sageli tähendab see veidi rohkem kui muutes oma allkirja ja paneb reklaami koodi sisestamisel.

Muud veebilehed maksab teile Bitcoini kirjutada artikleid ja blogi postitusi. Sa võiksid ka luua oma blogi, koht reklaame, ja saada makstud Bitcoini. Kui juhtub, et tean teist keelt võid teha ka mõned tõlketöö Bitcoin.

Mõlemal juhul, kui sa tead, kuidas kirjutada, võite teenida Bitcoin. Enamik võimalusi on inglise keeles, kuid seal on mõned võimalused teistes keeltes.

Müük toodete ja teenuste

Pea meeles, et Bitcoin on valuuta. See tähendab, et saate raha teenida välja müüa peaaegu iga tüüpi toote ja teenuse lihtsalt nõustudes Bitcoin makse. Isegi suur veebilehed, nagu Overstock.com, nüüd aktsepteerima Bitcoin makse.

Kui teil juhtub olema tipptasemel turundaja või on hea kunsti ja käsitööd (paljude muude asjade hulgas), mida saab müüa oma teenuseid ja kondiitritooted ja aktsepteerida Bitcoin vahetada. Nagu mis tahes muud tüüpi äri pead mine sinna ja turustada ennast ja oma tooteid või teenuseid.

Kui juba müüa midagi, mida peaks kaaluma nõustudes Bitcoin makse, kui te ei ole seda juba teinud. Kui te ei müü midagi, nüüd on õige aeg vaadata turul kindlaks vajadused, ja leida võimalusi nende vajaduste rahuldamiseks. Bitcoin pakub laia valikut ettevõtliku võimalusi julge ja ambitsioonikas, ja kõik digitaalse valuuta muudab äritegevuse üle maailma odavam ja lihtsam.

Bitcoin Kaevandamise kaevanduse oma rikkuse

Bitcoin kaevandamise on vaieldamatult vanim viis luua rikkust Bitcoin. Bitcoins on loodud lahendada keerulisi algoritme, mis loovad plokid, mis lisatakse avaliku pearaamatu. Avalik pearaamatu on ajaloo kõigi tehingute kaudu Bitcoin.

Pikk lugu lühike, kaevurite põhimõtteliselt ehitada avaliku pearaamatu ja võimaldab kogu Bitcoin süsteem toimima. Kuna nad luua uusi plokke, kaevurite premeerida uue bitcoins. See julgustab kaevurite saada sisse hagi, mis võimaldab Bitcoin kogukond kasvab.

Kunagi ammu, inimesed võiksid kasutada oma koduarvuti kaevandada bitcoins, kuid aja jooksul kaevandamise on muutunud raskemaks, kuna algoritmid on muutunud keerulisemaks. Nüüd saate kas on osta spetsiaalselt ehitatud kaevandamise rig või liituda koos Bitcoin kaevandamise bassein, mis rakendab võimu mitut arvutit.

Kui soovite kontrollida kasumlikkus Bitcoin kaevandamise täna kasutada Bitcoin kaevandamise kalkulaatorit.

Investing- Ühinege Bitcoin üha kasvav väärtus

Tagasi oktoobris bitcoins müüsid vähem kui $ 250 dollarit. Nagu kirjalikult see artikkel, Bitcoins müüvad rohkem kui $ 450 dollarit. Kui oleksite investeerinud Bitcoin tagasi oktoobris, siis oleks peaaegu kahekordistunud oma investeerida käigus paar kuud!

Kuna Bitcoin on piiratud pakkumise ja tootmine on täpselt reguleeritud läbi algoritmide ise Bitcoin on palju anti-inflatsiooni kaalutlustest ehitasid. See tähendab, et aja jooksul Bitcoin peaks saada väärtus.

Hasartmängude Kui sul õnne võite teha mõned raha

Nüüdseks oled ilmselt tuttav online kasiinod. Nad päris lihtne. Mängid mängu õnne, või oskus põhinev mäng nagu pokker, ja kui sa võidad, siis raha teenida. Bitcoin on lihtne mängida ja saab teenida suuri summasid bitcoins kui te skoor suur jackpot. Muidugi, kui tegemist on hasartmängude maja alati võidab pikemas perspektiivis, nii on suurte riskidega.

Lending- Laenu mõned bitcoins, teenida huvi

Laenud on ehk vanim viis kasutada raha, et raha teenida. Põhimõtteliselt sa laenad välja raha vastava isiku ja nad maksavad sulle tagasi koos intressidega. Intressimäärad erineda sellega seotud riske. Kui teil tagatiseks vastutasuks oma laenu intressimäärad on madalad. Tagatiseta tähendab suuremaid riske, kuid see tähendab ka kõrgemat intressi.

Bitcoin Video Crash Course

Tea rohkem kui 99% elanikkonnast umbes Bitcoin. Üks e-posti päevas 7 päeva, lühike ja hariv (tagatud). 

Seotud uudised


Post Bitcoin

Multi-Sig Bitcoin Wallet tagab riskikapitali rahastamiseks 12 miljonit dollarit

Post Bitcoin

6 uut Bitcoini sularahaautomaadid ja kust neid leida

Post Bitcoin

Kuidas aktsepteerida Bitcoini annetusi oma blogis

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte: Bitcoin VeriCoins, IBM Asjade Internet, Syscoin vastu Moolah, Bitlendingclub ja Bitcon

Post Bitcoin

Microsoft alustab digikoti sisu aktsepteerimist

Post Bitcoin

8 plokkide uurijate loend ja millised need täpselt on?

Post Bitcoin

Kes omab Bitcoini? Kas Bitcoin on kelmuse?

Post Bitcoin

Koostöö kiirbikotiinitehingute vastu: RBF, CPFP ja Scorched Earth

Post Bitcoin

OP-ED: Vajab rohkem bitcoini hindade analüüsi professionaalsust turul

Post Bitcoin

Bitcoini kaupmehe teenused ja raha teenindusettevõtted arenevad

Post Bitcoin

Bitcoin Millionaire: Top 5 Bitcoin Millionaires

Post Bitcoin

Uus-Meremaa Bitcoini ATM teenus lülitatakse välja