Üldised küsimused bitcoini kohta | Estonian.lamareschale.org

Üldised küsimused bitcoini kohta

Üldised küsimused bitcoini kohta

Vastused kõige sagedamini kippuvad küsimused Bitcoin.

Kuidas ma saan bitcoins?

Seal on palju võimalusi, nimekirja nägemiseks meetodeid siin.

Mida bitcoins tagatud?

Bitcoins ei toeta füüsilise vara, pank, või valitsus.

Selle asemel, nad on kaetud matemaatika, krüptograafia ja avaliku jaotatud võrgu hash arvutusvõimsust üle 740,000 petaflops (praegu). Nagu käesoleva kirjalikult, siis Bitcoin võrk on üle 256 korda kiiremini kui top 500 superarvutite kokku.

Aga mida see tähendab? See tähendab, et paljud maailma kodanikud ja ettevõtted on pühendatud arvutid pidevalt joosta ja protsessi Bitcoin tehinguid. Ja see lisab kuni suur hulk arvuti võimsus. Matemaatika ja krüptograafia kasutatakse tõestada üksikute omandiõiguse bitcoins, samas kui arvuti võimsus Bitcoin võrgu kinnitamiseks kasutada avaliku pearaamatu kõigi Bitcoin tehingute vastu topelt kulutusi.

Miks ma peaksin kasutama Bitcoin? Mul on juba pangakonto / krediitkaardi / Paypal kontole.

Bitcoin on palju eeliseid olemasolevate makseviisid:

 • Ei ole tsentraliseeritud käsi voolu reguleerimiseks raha, nii et teie ei saa vahendeid külmutatud toimunud või meelevaldselt kulupiirangu.
 • Võite saata peaaegu kohe maksed kõikjal maailmas väga väike, vabatahtlik tasu; tavaliselt võrdne paar senti.
 • Bitcoin tehingud on pöördumatu. Kaupmeestele tähendab see ei takaisinperinnöiltä ja palju väiksema riskiga maksepettuse.
 • Kõik Bitcoin tehingud on avaliku rekord, nii et see on võimalik tõestada, kui makse on tehtud või isikliku omandi bitcoins.
 • Bitcoins ei saa võltsitud või alustest - ainult piiratud kogus bitcoins saa kunagi loodud.
 • Bitcoin võib olla anonüümne makseviisi teatud ettevaatusabinõude võtmist.

Kas Bitcoin seaduslik?

See sõltub kohtualluvuse, kuid siiani ei ole valitsus on läbinud mis tahes seaduse, mis muudab Bitcoin või cryptocurrency ebaseaduslik. Vaata BitLegal sitefor rohkem teavet konkreetsete jurisdiktsioonides.

Kas Bitcoin anonüümne?

Ei, mitte oma olemuselt. Bitcoin on pseudonüümi vt selgitus siin, samuti kuidas kasutada Bitcoin anonüümselt.

Kas Bitcoin Ponzi skeemi?

Ei Ponzi schemeis kelmuse, mis lubab inimesi, kes ostavad sinna teatud tulu, kuid vastutasuks on salaja makstud kasutades raha uute investorite asemel mis tahes tõeline kasumiga investeering. Tootlused makstakse välja meelitab veelgi uusi investoreid. Lõpuks operaator lõpetab väljamaksmise naaseb investorid ja väidab operatsiooni on läinud pankrotti, samas salaja lüües kõik järelejäänud raha.

Bitcoin ei ole operaator kogumise ja väljamaksmise raha ja investorid, samuti puudub lubadus kasumi või tulu.

Kas Bitcoin "pump ja dump" kava?

Ilmselt mitte. Pump ja dump schemeis pettusega operatsiooni, kus ettevõtjad ise palju madala hinnatakse aktsia või kaubaga ja kasutada hulgireklaamid meelitada suuri summasid uute investorite, mis omakorda avaneb hind. Kui kaup on jõudnud piisavalt kõrge hind, operaatorid "raha välja" müües kõik oma osalused, mis põhjustab kauba hind langeda ja hiljem investorid kaotavad suure osa oma investeeritud raha.

See on väga ebatõenäoline Bitcoin sobib see kirjeldus sest Bitcoin pakub väärtust vormi eest: kasutades proof-of-töö kontseptsioon, Bitcoin piisavalt lahendab probleemi jõuda konsensusele võrgustik ebausaldusväärse eakaaslased, mis võimaldab raha kiiresti üle keegi planeedil ilma usaldav 3. Osapoole. Bitcoin on esimene maksesüsteemi selle saavutamiseks.

Seevastu varakult Bitcoin suutsid hõlpsasti kaevandada suures koguses bitcoins ja võiks realiseerida tohutu kasv, sest vahetuskurss jätkuvalt kasvamas. Mõned on hinnanguliselt 927 inimest enda poole kõik bitcoins. Lisaks blockchain näitab, et Bitcoin anonüümse looja, Satoshi Nakamoto võib olla mineeritud ligi 1 miljon bitcoins, nüüd väärt rohkem kui 1 miljard USA dollarit tänasel vahetuskursid. Siiski, nägu need faktid järgmised vastupidiseid väiteid saab teha:

 • Ei ole tõendeid kokkumängu alguses Bitcoin rakendajatele. Varakult võttis riski Bitcoin ja mis tahes kasu suurenenud vahetuskurss on preemiad, et risk.
 • Algusest Bitcoin on edendada eksperiment, mitte investeering, arendajad, varakult, ja nendega seotud sihtasutused.
 • Uuringud blockchain näitavad, et Satoshi Nakamoto algne 1 miljoni kaevandatakse bitcoins ei ole kunagi liikunud, kulutatud või "välja kantakse".
 • Bitcoin vahetuskurss on toibunud iga mulli ja krahhi on kogenud.
 • Bitcoin kood on avatud lähtekoodiga ja on pidevalt töötanud nii väike rühm tuum arendajad ja suur hulk toetajad.

Ei valitsuste tappa Bitcoin?

Võib olla. Bitcoin võib olla idee, et lõpuks toob lõpu globaalse panga ja valitsuse monopol raha. Mõned valitsused võivad näha, et ohuna oma võimu. Teised võiksid omaks Bitcoin ja selle potentsiaali majanduskasvu.

Bitcoin on detsentraliseeritud, nii et see on raske sihtmärk vastane tabas. Mis võiks valitsused teha rünnata Bitcoin?

  Ülemäära reguleerida või maksu tsentraliseeritud Bitcoin põhinevad ettevõtted (st Internetis Bitcoin vahetused).

  Täiesti outlaw kasutamine Bitcoin ja cryptocurrency.

  Lülita internet.

Võib väita, et (1.) on juba toimunud mõnedes riikides: Hiina pangad on praegu keelustati alates töötlemise Bitcoin seotud tehinguid. Ameerika Ühendriigid seadus nõuab kallis raha saatja tegevuslubade makse ja raha vahetamise teenuste, mis on kindlaks määratud, et rakendamaks neid seotud Bitcoin ettevõtetele. Ometi Bitcoin jätkuvalt areneda.

Keeld (2.) tõenäoliselt tuleb täita ägedat vastuseisu vabalt ish rahvaste, isegi kodanike, kes ei kasuta Bitcoin põhjal vabadust. Aga siiski, illegalization on alati võimalus, kuid tulemus keeld võib olla vastupidine effecton Bitcoin populaarsus ja kasutamine.

Tõenäosust (3.) tundub väike. Enamik maailma majanduse tugineb internet. Kuid sel juhul, detsentraliseeritud Interneti accessmay olla teostatav lahendus.

Kas Bitcoin kasutavad ainult kurjategijad osta narkootikume?

Ei Palju Aus, seaduskuulekad kodanikud kasutada Bitcoin igasuguseid õigusliku tegevuse kohta päev-päeva järel. Vaadake hiiglane nimekirja kaupmehed ja teenusepakkujate Bitcoin Trade wiki lehel või üle 12.000 kaupmeeste Bitpay kataloog.

Kas Bitcoin kasutada osta ravimeid ja teisi naughty asju? See kindlasti võimalik! Just nagu fiat raha eest, või midagi muud, mille väärtus on inimesed valmis seda kasutada läbi ebaseaduslikku kauplemist. Kas sa arvata, mis kujul raha kasutatakse kõige sagedamini ebaseadusliku kraami?

 • Aastal 2012, kui Silk Roadwas algselt online, uuringu hinnangul globaalse Bitcoin ravimite müük on $ 22 miljonit aastas.
 • 2003. Aastal ÜRO aruandes hinnati ülemaailmse uimastite müük olema umbes $ 321000000000 aastas, Põhja-Ameerikas moodustas 44% müük.

Kas inimesed peavad maksma makse Bitcoin?

Maksuõigus sõltub teie riigis ja piirkonnas. Hiljuti USA, IRS on teatanud, et Bitcoin tuleb käsitleda vara, mitte valuuta maksustamisel. Kõik tulud USAs maksustatakse sõltumata sellest, millisel kujul see võtab. Kui olete makstud bitcoins, sa peaksid maksma makse oma sissetulekut BTC / USD vahetuskurss saabudes makse. Sama kehtib mis tahes kapitalikasumile kui kaubelda bitcoins objekte või müüa neid raha eest. Muidugi, USA maksud ei saa maksta bitcoins nad saab maksta ainult USA dollarites, siis suur rumal!

See ei tohiks tõlgendada kui juriidilist nõu või juhendamise, kontakt ja maksta maksu advokaat selle eest.

Mis on kaevandamise?

Mining on, kuidas uued bitcoins vermitakse, samuti kuidas Bitcoin avaliku pearaamatu (aka blockchain) on tagatud. Vaata selgitust siin.

Kas ma saan teha palju raha kaevandamise Bitcoins?

Tõenäoliselt mitte enam, vt selgitus siin.

Miks on nii raske saada, kasutada ja mõista Bitcoin?

See on subjektiivne küsimus. Tech-Savvy inimesed on tavaliselt lihtsam aega alustanud Bitcoin. Aga seal on mingit kahtlust, et isegi tehnilise inimesed võitlevad mõistmiseks Bitcoin protokoll: see hõlmab palju keerulisi krüptograafiliste ja arvutuslik mõisted, et keskmine inimene tavaliselt ei ole tuttav.

Parim vastus võib olla, et Bitcoin on veel uus asi, ja palju inimesi Bitcoin ruumi töötavad langetamine turuletuleku tõket.

Näiteks kassasse trybtc.com - saad väike kogus bitcoins ja hakata kasutama neid minutit. Või vaadata juhend alustanud Bitcoin: hõlmab põhitõdesid nagu valida rahakoti ja saatmine, vastuvõtmine ning kaitsta oma bitcoins.

Kuidas seletada Bitcoin Lihtsamalt öeldes kellelegi?

Vaata seda postitust bitcoin.stackexchange.com.

Mitu Bitcoins on olemas?

Ajal kirjutamise umbes 12,2 miljonit bitcoins on loodud. Kogusumma bitcoins et ei saa kunagi olemas on piiratud kuni 21 miljonit eurot.

Mõned bitcoins on kadunud igaveseks tõttu tehnilise kaotuse: surnud kõvakettad, unustatud paroolid krüpteeritud rahakotid ja vähene rahakoti varukoopiaid. Praeguseks on vähemalt 35000 bitcoins on teadaolevalt kadunud igaveseks. Mõned hinnangul see arv olla palju suurem. Miljonid bitcoins algusest kaevandamise päeva jääb külmaks pärast vermitud ja paljud kahtlustavad, et omanikud ei pääse enam rahakotis kuuluvate need bitcoins.

Kuidas paljud inimesed kasutavad Bitcoin?

Ei ole nii, et tead täpselt joonisel, kuid mõned juhuslikud 2013/2014 hinnangute internetis on vahel 100,000and 1 miljon inimest.

Kes omab kõige Bitcoins?

On raske teada, kes omab kõige bitcoins. Aadressid ei ole tingimata seotud inimeste identiteeti ja igaüks saab olla mitu Bitcoin aadressid, igaühel on oma tasakaalu. Paljud inimesed kahtlustavad leiutaja Bitcoin, Satoshi Nakamoto, omab kõige bitcoins: umbes 1 miljon.

Nagu käesoleva kirjalikult, ühtse Bitcoin aadress suurima saldo on 1FfmbHfnpaZjKFvyi1okTjJJusN455paPHat 144000 bitcoins. Aadress kuulub FBI; bitcoins konfiskeeriti väidetava õudus Pirate Roberts, süüdistatakse töötab Silk Road turul.

Top 100 rikkama Bitcoin aadressid saab leida BitcoinRichList.

Miks Bitcoin mõnikord kirjutatakse suurtähtede "B" ja teinekord kirjutatakse väiketähti "b"?

"Bitcoin" tähistab tavaliselt protokoll ja vastava tarkvaraga, samas kui "Bitcoini" viitab rahaühiku. Näiteks:

Vastu

Mis on Bitcoin rahakott?

Bitcoin rahakott võib olla arvuti tarkvara, riistvara või trükitud paberile, kuid nad kõik sisuliselt sama asja: nad võimaldavad teil kulutada ja saada bitcoins.

Tuum osa Bitcoin rahakott on oma isiklike võtmete. Iga privaatvõti on väga suur juhuslikult genereeritud number, ja seda kasutatakse, et luua vastav Bitcoin aadress (aka avalik võti). Iga vastava era- ja avaliku võtme moodustab krüptograafilise võtmepaari.

Lihtsamalt öeldes, avalikud võtmed on, kuidas teile bitcoins ja isiklikud võtmed saate kulutada bitcoins. Avalikud võtmed on saadud oma isiklike võtmete ja oma rahakoti sisaldab teie kogumise privaatvõtmetest.

Nii et põhimõtteliselt, rahakotid võimaldavad salvestada ja hallata oma bitcoins. Heitke pilk mu võrdlus erinevate Bitcoin walletsfor erinevaid funktsioone, eelised ja puudused iga tüüpi.

Pea meeles, kui oma rahakoti on kunagi kadunud või varastatud, oma bitcoins on igaveseks läinud. Nii hoida oma rahakoti salajane ja ohutu.

Mis vahe on Bitcoin-Qt ja Bitcoin Core?

Nad on sama asi. Nagu versiooni 0.9.0, Bitcoin-Qt ümber poolt arendajad Bitcoin Core "vähendada segiajamise Bitcoin-the-võrgu ja Bitcoin-the-tarkvara".

Kuidas ma saan teada, millised Bitcoin teenuste usaldada?

Lühike vastus on: sa ei saa. Mõned teenused, mis on olnud tuhandeid kliente ning toimib usaldatavalt aastaid on lõppkokkuvõttes kas kadunud või põgenes koos klientide bitcoins (st MtGox fiasko).

Pikem vastus on, et sa peaksid toetuda teiste kogemustele enne, et esimene hüpe hoiule bitcoins koos teenust. Loe kommentaare teistega ja teadus teenuse mainet vaadates saitidel nagu bittrust.organd otsivad teenuse Bitcoin subredditand bitcointalk.org. Ettevõtted, mis on kestnud kauem või juhivad tuntud inimesed Bitcoin kogukonna kipuvad olema usaldusväärne. See on hea mõte umbusaldama tahes teenus, mis ei ole loetletud nende tegevuskoha aadress või tegutseb anonüümselt.

Turvalisim koht, et hoida oma bitcoins on oma valdusse.

Kas teil on juba teine ​​küsimus, mida soovite näha siit vastust? Võta minuga ühendust.

 

Bitcoin Video Crash Course

Tea rohkem kui 99% elanikkonnast umbes Bitcoin. Üks e-posti päevas 7 päeva, lühike ja hariv (tagatud). 

Seotud uudised


Post Bitcoin

Nõuetekohane bitcoini hindade analüüs 2. osa: uudised, suundumused, aeg

Post Bitcoin

Arbitrage bitcoin - kuidas ma jõudnud 12,12% ROI 1 tund

Post Bitcoin

Mis on Bitcoin-rahakott ja kuidas saada BTC-rahakott?

Post Bitcoin

Bitcoini päevane aruanne: Canabis Road Hacked, Korbit tõuseb $ 3M, Bitcoin kulu PAC ja palju muud

Post Bitcoin

Kuidas müüa asju bitcoini jaoks

Post Bitcoin

Kaitseministeerium leiab, et Bitcoini potentsiaalne terrorirünnak

Post Bitcoin

Võida USB Miner 100% tasuta - Mine Bitcoin Litecoin Dogecoin From Home!

Post Bitcoin

Miks me peame varuma pangakaarte

Post Bitcoin

Gamble koos Bitcoiniga

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC alamkategooriad

Post Bitcoin

FBI uurib Bitcoini vahetusi Silk Roadi uuringu tõttu

Post Bitcoin

Võta vastu Etsy Bitcoin