Uute Bitcoineride jaoks olulised asjad | Estonian.lamareschale.org

Uute Bitcoineride jaoks olulised asjad

Uute Bitcoineride jaoks olulised asjad

Alljärgnevalt on loetletud mõned olulised andmed neile, kes tahavad alustada Bitcoin. Loodetavasti see aitab teil vältida mõningaid ühiseid lõkse ja peavalu.

 • Bitcoin on notinherently anonüümne

  Bitcoin on pseudonüümi. Bitcoin tehingud ei sisalda isikuandmeid, kuid iga tehing sisaldab Bitcoin aadressid saatja ja vastuvõtja (te) tehingu. Kõik tehingud püsiva avalike andmete kättesaadavaks kõigile kontrollida.

  Kui teie tegelikku identiteeti saab ikkagi olla seotud ühe oma Bitcoin aadressid, kõik seotud tehingute sellele aadressile saab taandada teile. See toimub tavaliselt siis, kui avalikustada omandi aadress, näiteks avaldades Bitcoin aadress avalikul veebilehel (nt isiklik blogi, foorum või suhtlussaiti) või varustavad online vahetada oma tegelikku identiteeti kontrollimise eesmärgil. Lisaks kasutades Bitcoin trumlis või segamise servicecan abi, kui olete sõlminud selle stsenaariumi.

  Samuti üksus, mis analüüsib suure osa Interneti-liikluse (st NSA) võiks määrata IP-aadress saatja Bitcoin tehingu. Kuid kasutades võrgu vahendeid nagu 3. Osapoole VPN või Tor võrku edastatavaid tehingute võib aidata kõrvale seda tüüpi võrgu analüüs.

  Füüsiline raha on rohkem anonüümne kui Bitcoin.

  Täpsema vt Kasutades Bitcoin anonüümselt.

 • Sa pead hoidma oma Bitcoin rahakoti turvaline

  Turvalisus on oluline osa Bitcoin omandisse. Sajad tuhanded bitcoins on pöördumatult kahju varguse tõttu, kõvaketta rikke ja unustamine. Kaitsmine ja varundusmeetodid rahakott on must.

  Offline ja krüpteeritud rahakotid on kõige turvalisem valik, kuid võib olla vastuvõtlik füüsilise varguse, kadumise või unustades oma parooli. Vaata minu juhend valides walletfor parima turvalisuse tavasid ja backup menetlused. Lisaks võtab pilk Piachu Basic Security Guideon reddit. See hõlmab põhitõdesid on turvateadlikus Bitcoin kasutaja.

  Kui te salvestada oma bitcoins koos 3. Osapoole, veenduge, et nad on tuntud, usaldusväärne ja on ranged turvalisuse tavasid salvestamiseks bitcoins, nagu kasutades külmhoone meetod enamuse oma vahenditest.

 • Ärge talletada suurel hulgal bitcoins online-rahakott

  On olnud palju juhtumeid 3. Pooled kaotada või varastada bitcoins. Põhjused on tavaliselt häkkimine, varguse poolt teenuse osutaja või kaotus tehnilistel põhjustel.

  Kui peate kasutama online rahakott, püüame hoida summa bitcoins salvestatud seal väike summa. Alati on võimalus teil kunagi saada neid tagasi.

 • Ärge kasutage aju rahakoti kui sa ei tea, mida sa teed.

  Brain rahakotid on Bitcoin privaatvõtmetest programmiliselt loodud kasutades ainult parooliga. See kaob vajadus säilitada rahakoti faili arvutisse. Igaüks, kes tunnevad parooli saate luua isikliku võtmega ning kulutada bitcoins kuuluvate ta.

  Automatiseeritud eest kogu maailmas juba loodud miljoneid aju rahakotid ühise paroolidega. Nad jälgivad plokk ahela tehingute saadetakse need rahakotis. Kui teie aju rahakoti parool on ühised sõnad, fraasid leitud raamatu või joont filmi, mis tahes bitcoins saadetakse see on varastatud jooksul mõne sekundiga. Inimesed ei sobi hästi juhuslikkust ja seega tulla mittejuhuslikel paroolidega. Nii kasutada ainult aju rahakott, kui olete väga kindel parooli ei saa kunagi avastatud.

 • Tehingute on pöördumatud

  Kui olete saatnud bitcoins ja tehing on piisavalt kinnitust, et tehing ei saa tühistada. Ei ole nii, et saada oma bitcoins tagasi. Nii olla äärmiselt ettevaatlik, kui sisestate summa ja saaja aadress Bitcoin tehingu.

  Kui tehing ei ole piisavalt kinnitust (6 kinnitused on üldiselt nõustunud olema piisavalt kinnitust), siis võib olla võimalik hilisema vastuolus tehingu võeta mitte originaal, kinnitamata tehingu. Tuntud kui kahekordne kulu katsel, see võib ilmneda juhul, kui vastandatud tehingu kiiresti eetrisse võrgustik pärast originaali. Tavaliselt kaevur aktsepteerivad ainult esimese tehingu näha võrgu ja ignoreerida järgneva vastuolus tehingu. Aga mõned kaevurid on teada, et valida vastandatud tehingu kui see maksab kõrgemat tasu. Lisaks vastandatud tehingu saab eetrisse piisavalt kiiresti ilmuma esimene tehing teiste sõlmede võrgustikku. Kui kaks kaevurite lahendada plokid ligikaudu samal ajal, plokk ahela forkcan tekkida: kahe erineva versiooni tehingu pearaamatu olemasolevate samal ajal.

  Lõpuks üks tehingute hakkab kehtima ja muud ignoreerida. Kui üks tehingute oli plokis esimene, teine ​​loobutakse. Kui plokk ahela kahvel on toimunud, lõpuks üks versioon plokk ahela muutuvad enam kui teised, ja tehing enam ahela loetakse kehtivaks.

  Seega, kui te nõustute bitcoins tasumiseks füüsilise objekti, siis peaks ootama, kuni tehing on piisavalt kinnitust enne üleandmist ära kauba.

 • Ära rohkem investeerida Bitcoin kui saate endale lubada kaotada

  See peaks olema iseenesestmõistetav, kuid kui te kulutate raha bitcoins, valmistada, et see võib kaotada kõik või peaaegu kõik oma raha. Hind on praegu väga muutlik tõttu mitmel põhjusel:

   Bitcoin on väga noor ja veel usalduse võitmiseks üldsusele.

   Avalik usaldust ja huvi on tugevalt lasta end põhineb Bitcoin seotud sündmuste ja meediakajastuse.

   Enamik bitcoins omanikuks võib olla väike protsent avaliku, mis potentsiaalselt võimaldab need inimesed hindadega manipuleerida. Näiteks taktika müüb tohutul hulgal Bitcoin ajal paanika müüa sündmuste ja osta tohutul hulgal kui hind põhjad välja.

  Kuigi see on vähetõenäoline, kui põhivood leitakse olemas Bitcoin protokolli, see on väga võimalik, et hind Bitcoin võiks vähendada ligi midagi.

 • Mining on ainult kasumlikud kallis ASIC arvutid

  Aasta esimestel päevadel on Bitcoin, plokid kaevandati kasutades protsessori esimese rakendajatele "personaalarvutid. Täna, enamik kaevandamise tehakse kasutades ASIC arvutid riistvara spetsiaalselt teha ühte asja ainult: minu bitcoins. Kuna vabastamist ASIC Bitcoin riistvara, kaevandamise raskusi on rohkelt. Tuhanded inimesed on ostnud ja käivitada neid arvuteid 24 tundi päevas, 7 päeva nädalas, lükates raske kõrgemale ja kõrgemale.

  Kui te ei saa endale lubada kulutada kümneid tuhandeid dollareid Kaevandustehnika, käivitamisel ja elektrienergia kulud on palju suurem kui võiks teenitud kaevandamise bitcoins.

Bitcoin Video Crash Course

Tea rohkem kui 99% elanikkonnast umbes Bitcoin. Üks e-posti päevas 7 päeva, lühike ja hariv (tagatud). 

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoini päevane aruanne: USA pangad pakuvad Bitcoini eeskirja, TorrentLocker ohvrid ei maksa ransomit ja palju muud

Post Bitcoin

Satoshi nukamoto draama häkkimine oli suur aja raiskamine

Post Bitcoin

Kuidas minna Dash kui olete algaja: juhend Dash Mining koos Antminer D3

Post Bitcoin

Miks Bitcoin läheb alla?

Post Bitcoin

Capital One palkab bitcoini teadlasi

Post Bitcoin

Bitcoin Mining võib tulusam varsti minna

Post Bitcoin

Võida $ 50 väärtuses bikcoiinide või pileti sisemisele bitcoiinidele

Post Bitcoin

Cryptocurrency ja sotsiaalse meedia seos

Post Bitcoin

Kuidas aktsepteerida Bitcoini oma äri jaoks

Post Bitcoin

Bitcoini sihtasutuse ebaefektiivsus

Post Bitcoin

Osta asju Bitcoiniga

Post Bitcoin

Deflatsiooni 2. osa: kas bitikiini hinnaefitsiit on hea või halb?