Satoshi Nakamoto | Estonian.lamareschale.org

Satoshi Nakamoto

Satoshi Nakamoto

Salapärane looja Bitcoin protokolli ja originaal Bitcoin-Qt tarkvara. 2008. Aastal Satoshi Nakamoto avaldas Bitcoin lühiülevaade pealkirjaga "Bitcoin: Peer-to-Peer Electronic Cash System" e-postiga oma krüptograafia meililistis. Aastal 2009, ta vabastati versioon 0.1 on Bitcoin tarkvara, mis oli koostatud kasutades Microsoft Visual Studio ja jooksis ainult Windows.

Satoshi Nakamoto jätkas aktiivselt uuendada Bitcoin lähtekoodi ja suhelda Bitcoin kogukonna kuni 2010, kui tema koostoimeid hakkas vähenema ja ta lõpuks andis välja juhtimisel Bitcoin projekti Gavin Andresen.

Satoshi Nakamoto tegelik identiteet on teadmata. Nimi võib olla pseudonüümi ja võib esindada üks või mitu inimest.

Bitcoin Video Crash Course

Tea rohkem kui 99% elanikkonnast umbes Bitcoin. Üks e-posti päevas 7 päeva, lühike ja hariv (tagatud). SatoshiSlängis väikseim võimalik üksus Bitcoin:.00000001 BTC. Termin "satoshi" võeti kasutusele poolt Bitcoin kogukonna austusest Bitcoin looja, Satoshi Nakamoto.

Bitcoin Video Crash Course

Tea rohkem kui 99% elanikkonnast umbes Bitcoin. Üks e-posti päevas 7 päeva, lühike ja hariv (tagatud). 


Õhuke klientÕhuke klient on teatud tüüpi Bitcoin rahakoti tarkvara, mis ei tööta nagu P2P võrgu sõlme või alla kogu blockchain. Selle asemel, ta lugusid Bitcoin tehinguid päringu ühe peer server Bitcoin võrgu ainult tehinguid, mis hõlmavad aadressid oma rahakoti. Selle funktsiooni tuntakse Simple Maksmine kontrollimine (SPV).

Kuigi rohkem vastuvõtlikud topelt kulu rünnakud, õhukesed kliendid on palju tõhusam poolest kettaruumi ladustamise, ribalaius, ja ajakulu kontrollida tehinguid. See täiustatud tulemuslikkuse teeb õhukesed kliendid sobivam Bitcoin rahakoti kasutamiseks seadmetes nagu mobiiltelefonid.

Kuid enamik õhukesed kliendid ei ole täielikult kaitsta kasutaja privaatsust: nad paljastada kasutaja IP aadress ja aadressid, mis kuuluvad kasutaja rahakoti SPV server.

Võrdluseks, "täis klient" allalaadimiseks ja sünkroniseerib kogu blockchain arvutisse. Ajal kirjutamise suurus blockchain on üle 16GB.

Bitcoin Video Crash Course

Tea rohkem kui 99% elanikkonnast umbes Bitcoin. Üks e-posti päevas 7 päeva, lühike ja hariv (tagatud). 


Bitcoini definitsioonidBitcoin on palju varjata terminoloogiat, mis võib tekitada segadust nii cryptocurrency harrastajatele ja algajaid jaoks. Värskendada oma Bitcoin sõnavara vaadates nimekirja mõisted ja nende definitsioonid allpool.

Bitcoin Video Crash Course

Tea rohkem kui 99% elanikkonnast umbes Bitcoin. Üks e-posti päevas 7 päeva, lühike ja hariv (tagatud). 


Kuidas saada bikiine välja paberkoti rahakotisTäna me ei kavatse õppida, kuidas ohutult saata bitcoins et elada oma Bitcoin paber rahakott. Täpsemalt, me ei ütle teile, mida teha, ja siis tead, kuidas seda teha.

Kulutada raha oma paber rahakott, peate:

  • Internetiühendus
  • Tarkvara rahakoti (st Electrum, Bitcoin Core või Blockchain.infoaccount)
  • Umbes 15 minutit

Saadan bitcoins alates paber rahakott võib kokku võtta paari sammu:

    Sweep (või import) privaatvõti paberi rahakoti arvesse tarkvara rahakott.

    Saada bitcoins kasutades tarkvara rahakoti saaja aadress.

Bitcoins saadate tuleb eetrisse uue tehingu üle interneti. Tehing siis lisatakse blockchain, mis krediteerib bitcoins saadate saaja Bitcoin aadress. See on see, kuidas bitcoins kantakse.

Aga ma ei taha kulutada kogu Bitcoins minu raamat Rahakott

Sa ei pea, kui te ei taha. Võite saata osa neist kellega ja konts summa salvestatud tarkvara rahakott. Teie paber rahakott kahanevad kõigi vahendite, isegi kui sa ainult veeta oma bitcoins.

Aga saate teha täiendav samm ja saata konts summa tagasi oma paber rahakott (kuigi turvalisuse, võiksite luua uue paberi rahakoti ja saadab selle ühe asemel).

Või saate lihtsalt panna kõik bitcoins oma paber rahakott oma tarkvara rahakoti ilma saates neile kõigile. See on teie kõne.

Lühike ülevaade raamatu Rahakotid ja Külmhoone

Termin "külmhoiustamiseks" viitab Bitcoin rahakoti kes on privaatvõti genereeriti ja elab täiesti ühenduseta ja isoleeritakse viisil. Väga turvaline loodud paberi rahakoti oluliselt vähendab varguse, nii kaua kui see on ohutult ladustada ja ei keegi muu kui te on juurdepääs. Kui rahakott on privaatvõti kunagi digiteeritud masin ühendatud internetti, siis rahakoti ei peeta enam külm. Bitcoin paberi rahakotis saab luua mitmel tasandil turvalisuse ja ettevaatusabinõud. Taset soovitud turvalisus on tavaliselt suhteline kogus bitcoins ladustatakse. Väga turvaline paber rahakott põlvkonna on täielik teema oma, siis

Seotud uudised


Post Bitcoin

10. aprill 2015

Post Bitcoin

Kuidas aktsepteerida Bitcoini makseid väikeettevõtetele

Post Bitcoin

Proovime midagi uut

Post Bitcoin

Kaevandusettevõtja Alydian inkubeerib Coinlab faile pankrotti

Post Bitcoin

Reklaamige, et teie ettevõte aktsepteerib bitcoini

Post Bitcoin

Bitcoin õpetab vabatahtlikke kõike, mida nad majandusteadusest ei tea - The Washington Post

Post Bitcoin

Kuidas lugeda Ethereum Tehingut

Post Bitcoin

Kuidas vahetult Bitcoinid osta krediitkaardiga, kontrollida, sularahas

Post Bitcoin

Bittsiinide ostmine pangaautomaadist

Post Bitcoin

Tennessee Bill arvestab digitaalse valuuta osamakseid

Post Bitcoin

Bitcoini läbimurre kütab Võimalikke tulevasi platvorme 1. osa

Post Bitcoin

Venture Capitalist prognoosib ühe bikkiini väärtust $ 100K eest!