Privaatsed klahvid: impordi vastu sweep | Estonian.lamareschale.org

Privaatsed klahvid: impordi vastu sweep

Privaatsed klahvid: impordi vastu sweep

Teades vahe importides privaatvõti ja pühkimine on oluline, eriti kui te kasutate paberit rahakotis.

Import

Kui importida privaatvõti, sa lihtsalt lisada see kogumine isiklike võtmete tarkvara rahakott. Kui mõni bitcoins kuuluvad privaatvõti, nad nüüd lisada oma tarkvara rahakoti saldo. Aga need bitcoins jäävad määratud privaatvõti: näiteks kui teil on importiva paberi rahakott, oma bitcoins nüüd olemas nii paberil rahakoti ja tarkvara rahakott. Kui keegi saab oma käed, et paber rahakott isikliku võtme või on juba juurdepääsu oma privaatvõti, võivad nad ikka kulutada oma bitcoins. Lisaks tahes bitcoins saadetakse paberi rahakoti tulevikus kantakse nii paberil rahakoti ja tarkvara rahakott.

Teine oluline asi, mida meeles pidada on see, et kui mõni privaatvõtme bitcoins kulutatakse kasutades tarkvara rahakoti (st teha online osta), siis privaatvõti on tühjenemiseni oma bitcoins. Isegi kui ainult osa oma bitcoins on kulutatud. Seda seetõttu, et Bitcoin tehingute veeta kogu tasakaalu isikliku võtme ning saata konts muutus äsja loodud privaatvõti tarkvara rahakott.

Importimine võib viia ka muid küsimusi, nagu vajadus uuesti varundada privaatvõtmetest kui importivad deterministliku rahakott.

Millal tasub importimine Private Key?

Sa peaksid ainult teha impordi kui lõite privaatvõti (või paber rahakott) ise ja keegi teine ​​on kunagi või kunagi, on sellele juurdepääs. Kui keegi andis teile paber rahakott või selle isiklik võti on näinud või on näinud teisi inimesi, siis peaks pühkima selle asemel.

Pühkima

Pühkimine privaatvõti on sama importimist, kuid lisatööd: kõik bitcoins kuuluvate privaatvõti saadetakse uus Bitcoin aadress teie tarkvara klient. Seda tehakse läbi Bitcoin tehingu, nii Interneti-ühendus on vajalik saata tehingu ja lõpetada pühkima. Pärast pühkima on lõppenud, paber rahakott tühjenemiseni raha ja kõik privaatvõtme bitcoins nüüd kuuluvad uue privaatvõti tarkvara rahakott.

Kuna pühkimine käigus saadetakse tehingu (ise), kaevurite tasu 0,0001 BTC tavaliselt maha oma tasakaalu. Sõltuvalt sellest, millist klienti te kasutate, seda summat ei ole kohustuslik või seadistatav.

Millal tasub Sweep privaatvõti?

Sa peaksid pühkima privaatvõti kui keegi teine ​​on või kunagi on juurdepääs privaatvõti (nagu siis, kui keegi andis teile paber rahakott või privaatvõti avaldati Internetis). See hoiab ära varas kunagi saaksid veeta bitcoins sellega seotud, isegi kui nad on või kunagi juurdepääs. Kui privaatvõti (või paber rahakott) kasutatakse tulevikus uuesti, siis saate hoida ja pühkima selle sisu uuesti veel kord bitcoins saadetakse ta.

Kui sa ikka kahtlust, kas importida või pühkimist privaatvõti, siis peaks ilmselt pühkima see. See lahendab paljud probleemid, mis võivad tekkida tehes impordi.

Milline tarkvara Kliente saab importida ja Sweep

Tea rohkem kui 99% elanikkonnast umbes Bitcoin. Üks e-posti päevas 7 päeva, lühike ja hariv (tagatud). 

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitsquar - Bitcoin vahetus detsentraliseerimisega kogu suunas

Post Bitcoin

Kaevandusettevõtja Alydian inkubeerib Coinlab faile pankrotti

Post Bitcoin

Smart-lepingud Bitcoiniga

Post Bitcoin

$ 19M väärt BTC läheb üles oksjonil Austraalias - Bitcoin turg reageerib!

Post Bitcoin

Bitcoin Country! Top 10 rahvaid, kes armastasid BTC

Post Bitcoin

Mystery Hotel Bränd - faktid

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: külgne tegevus jätkub

Post Bitcoin

Kuidas on Bitcoini alustava stseen Aafrikas?

Post Bitcoin

2018. aasta prognoosid: Bitcoin Will Crash - CTech

Post Bitcoin

Saate osta passi Bitcoiniga

Post Bitcoin

Oh hai, natuke tükk!

Post Bitcoin

Kuidas minna Dash kui olete algaja: juhend Dash Mining koos Antminer D3