Seitse viisi, kuidas teie isikut saab siduda teie Bitcoini aadressiga | Estonian.lamareschale.org

Seitse viisi, kuidas teie isikut saab siduda teie Bitcoini aadressiga

Seitse viisi, kuidas teie isikut saab siduda teie Bitcoini aadressiga

Võti hoida oma Bitcoin tehingud on jälje takistab teistel teada mis aadressid on sinu. Kui sa üritad jääda anonüümseks (või täpsemalt, varjunimega) koos Bitcoin, loe edasi levinumaid viise inimeste tõsi identiteedid igavesti seotud nende Bitcoin aadressid. Ja proovida neid vältida.

Samuti võib olla väärt kontrollimiseks läbi Kasutades Bitcoin Anonymouslyfor teiste heade tavade ja pro vihjeid.

1. Publishing oma nimi ja Bitcoin Aadress Online

Kes teab teie Aadress: keegi internetis

Gary on saanud üle 71 BTC sellele aadressile.

See on no-brainer ja see on kõige levinum viis omandiõiguse Bitcoin aadress selgus. Palju toredaid inimesi internetis avalikult kuvada Bitcoin aadress oma nime külge see loodab, et teised saadab bitcoins. Mõned näited:

  • Kirjutamine isikliku blogi oma pärisnime seda ja postitad Bitcoin aadress annetusi.
  • Kasutades oma tõelist identiteeti foorum ja pannes oma Bitcoin aadress post allkirja.
  • Käivitamine veebilehel oma Bitcoin aadress kusagil seda ja registreerimine veebisaidi domeeni nimi oma pärisnime.

Kahjuks on avaldatud, see teadmine muutub kättesaadavaks kõigile, kellel internetiühendus. Konkreetsed Bitcoin aadressid on lihtne Lookup otsingumootori. Ja tänu asju nagu Google Cache ja The Way Back Machine, siis on tõenäoliselt niimoodi igavesti.

2. Trading Bitcoins riikliku Valuuta Exchange

Kes teab teie Aadress: vahetamist

Mt. GOX hoida sakke. Ja siis nad olid lekkinud.

Peaaegu iga vahetuse, mis tegeleb riigi (fiat) valuuta suhtes kohaldatakse rahapesu määrused, mistõttu on vajalik klientidele, et tõestada oma identiteeti, andes skaneerib oma isikutunnistusi, pangakonto väljavõtted ja kommunaalmaksed. Kui te ei saa võltsitud tüüpi dokumentide vahetamist teavad täpselt, kes sa oled ja säilitab neid andmeid tähtajatult. Sul on seotud kõikide sissetulevate ja väljaminevate Bitcoin tehingute Exchange'i konto, mis võib viidata teie omandiõigust tahes aadressid seotud kõnealuste tehingutega.

3. Ostmine kraami Bitcoin

Kes teab teie Aadress: kaupmees ja / või makse töötleja

Loodame Bitpay kunagi saab Seurallinen IRS.

Saladuse, kes sa oled, kui teete ostu Bitcoin ei saa kergesti vältida. Saaja oma Bitcoin makse võib selgitada saatmisaadressi, pluss mis tahes muudatus aadress, et teie klient saadab ekstra bitcoins et. Kui sa osta allalaaditav digitaalsete kaupade, saate tavaliselt vaja anda nimi ja laevandus aadress.

Kui kaupmees kasutab makse töötleja nagu Coinbaseor Bitpay, saatmisaadressi ei tehta kaupmees, kuid makse protsessor kindlasti hoida samamoodi tehingu üksikasjad ja oma isiklikud andmed.

4. Kasutades Thin Client või Hosted Rahakott

Kes teab teie Aadress: server administraatorid

Electrum õhuke klient ei varja oma Bitcoin aadresse SPV servereid.

Õhuke clientsdon't on kohalik koopia plokk ahela, et nad päringu ühe SPV server, mis teeb. Need päringud esile kõik Bitcoin aadressid, mis kuuluvad teie õhuke klient, pluss teie IP-aadress, keda iganes tegutseb SPV server. Kuigi õhuke kliendid on võime varjata mis aadressid on sinu lehe Bloom filtrid, kõige õhuke kliendid ei ole piisavalt neid kasutada.

Hosted rahakotid on teavet oma Bitcoin aadressid sest oma rahakoti elab oma servereid. Mis tahes lisateavet, mida te annate neile (näiteks telefoninumber, asukoht, või e-posti aadress) pakkuda ka vihjeid oma tõelise identiteedi.

Mõlemad liigid rahakotid lekkida nii oma IP aadressi ja oma aadressi kolmandatele isikutele. Teie IP-aadress ei pruugi kohe paljastada oma tõelise identiteedi, kuid seda saab kasutada, et aidata leida.

5. Kasutades Bitcoin Ilma VPN / Tor

Kes teab teie Aadress: teie Interneti-teenuse pakkuja (ISP)

Neile meeldib vaadata (oma Interneti liiklus).

Bitcoin ei ole mingit sisseehitatud krüpteerimine, kui tegemist on ringhäälingu üleselt see P2P võrku. Kui teie klient releed tehingute üle võrgu, nad läbivad oma ISP lüüsi serverid lihttekstina. Teie ISP saab peatada ja analüüsida seda liiklust ja seejärel määrata, milline neist tehingute kuulu teie IP-aadress (versus need tehingud, mis teil on ainult ülekandmiseks). Tehingute, mis kuuluvad teile esmalt ilmuvad võrgu kaudu oma IP-aadress, mis eristavad neid tehinguid, mis on juba paljundatud muud sõlmed. Ja siis teie IP-aadressi saab kasutada ISP lookup oma isikliku identiteedi - nad on seda faili, kui sa tellinud oma teenust.

Kasutades Bitcoin koos krüpteeritud VPN või Torcan tõhusalt varjata oma tõelist IP-aadress, aidates lahutada oma Bitcoin liiklus teile.

6. Kasutades Blockchain.info ja Pissing Off Roger Ver

Kes teab teie Aadress: keegi internetis

Take-away siin on see, et inimesed, kellel on juurdepääs nii oma isikliku info ja Bitcoin aadress saab valida neid avaldada igal ajal nad palun.

7. Kuidas Nähtav Tätoveerimine Teie Bitcoin Aadress

Kes teab teie Aadress: igaüks, kes võtab oma pilt või lõikab käsivarre

Tat, et saab maksite.

2014. Aasta alguses, üks mees Washingtoni osariigis oli tema avalik aadress tätoveeritud peale tema käsivarrel kujul QR koodi. See ei ole selge, kas ta oli kunagi võimalik saada QR koodi skannida (ma ei suutnud). Aga kui see toimib, siis ta on mugav viis saada makstud isik bitcoins. Ja see on lihtsalt mugav kõigile, kes näeb teda lühikese varruka särk täpselt teada, kui palju ta on sel Bitcoin aadress.

Nii... Kes veel võiks teada?

Isegi kui seose sina ja Bitcoin aadressi ainult sisse ühe kaupmehe server admin või vahetada omanik, ei pruugi see alati jääda nii. Server andmeid saab häkkinud ja lekkinud peale internetis. Õiguskaitsetöötajad saab kasutada kohtukutsete, kohtumääruse ning NSL'sto salaja sundida neid teenuseid üle anda oma andmed. Või mõned vastane võiks kasutada hea vanaaegseid väljapressimine, et saada oma käed mõned mahlane logid.

Lisaks see nüüd teada, et võimas valitsusasutused (* köha * hi there NSA * köha *) on pealtkuulamist ja ristviited mass summad Interneti liiklus. Nii et kui olete olnud krüptimine Interneti liiklus Tor või VPN-ühenduse, nad ilmselt juba teavad, mida kasutate Bitcoin, kui palju münte teil on, ja et sa tahaksid kulutada neid alpaka sokid. Veidrik.

Kas sa tead, muul viisil, et Bitcoin kasutamine võimalik jälgida kellegi identiteeti? Võta minuga ühendust. Me näeme, kui me ei viska neid selle siia nimekirja.

Bitcoin Video Crash Course

Tea rohkem kui 99% elanikkonnast umbes Bitcoin. Üks e-posti päevas 7 päeva, lühike ja hariv (tagatud). 

Seotud uudised


Post Bitcoin

Google, Yahoo Lisa Bitcoin Hinnad Financial Index!

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: nõudlusprogrammiga BitPay Partners pakub SpectroCoin eurooplastele muret lahendusi ja palju muud

Post Bitcoin

Trucoin avaneb tuhandetele oma Waitlistile üle kahekümne riigi

Post Bitcoin

Kuidas maksta bitcoini maksud Ameerika Ühendriikides

Post Bitcoin

Maksa Bitcoin Maksud LibraTax: Uus automaatne Bitcoin maksude esitamise tarkvara

Post Bitcoin

Bitcoini ajakirjanikud: Bitcoini omandamise eetika

Post Bitcoin

Kaks Florida meest süüdistati ebaseadusliku Bitcoini vahetuse käivitamises

Post Bitcoin

Kuidas osta Ethereum - kiire alustaja juhend

Post Bitcoin

Bitcoin Hind: Kui Uudised on ja ei ole olulised

Post Bitcoin

Mt. Goxi bitcoini pankrot

Post Bitcoin

Võida pileti Inside Bitcoinidele New Yorkis (27. aprill 2015)

Post Bitcoin

Jeffrey Tucker: Bitcoin areneb ebaefektiivses majanduses