Bitcoini kasutamine anonüümselt | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini kasutamine anonüümselt

Bitcoini kasutamine anonüümselt

Kõik Bitcoin tehingute hoitakse avaliku pearaamatu nimetatakse blockchain. Andmed salvestatakse kõik need tehingud sisaldab Bitcoin maksesumma ja Bitcoin aadressid saatja ja saaja (muu hulgas). Kuna iga tehingu kasutab bitcoins eelmisest tehingu ja blockchain on avalike andmete iga Bitcoin makse on jälgitavad ajalugu, mida saab vaadata igaüks.

Bitcoin aadressid ei ole ise seotud isik või üksus. Sellepärast Bitcoin nimetatakse sageli pseudonymousor pseudo-anonüümseks. Kuid inimese identiteet võib olla seotud Bitcoin aadress muude vahenditega. Kui see juhtub, siis on võimalik kindlaks teha, et isiku tehingute edasi ja tagasi läbi blockchain ajalugu. Üks anonüümsust rikkumisele võivad paljastada üksikisiku kogu Bitcoin tehingute ajalugu.

Aga kuidas on aadress, mis on seotud isikuga? Kõige sagedamini ühing tekib siis, kui inimesed avaldavad oma nime koos oma Bitcoin aadress Internetis. Aga seal on palju muid võimalusi (vaatleme Top Seven Ways Identity saab siduda oma Bitcoin Address). Kui ühendus on tehtud, pool piisavalt määramiseks, aega ja ressursse võiks analüüsida blockchain ja otsustada, kui palju bitcoins inimesel on, kuidas nad saavad neid ja kuidas nad veedavad neid.

Et kasutada Bitcoin anonüümselt ettevaatusabinõud tuleb võtta, et vältida oma tõelise identiteedi on seotud teie tehingute ja aadressid.

Tl; dr; Bitcoin ei ole anonüümne - kuid see võib olla piisavalt anonüümne, kui sa oled ettevaatlik.

Kasutage uue aadressi iga saabuva Tehing

Esimene ja lihtsaim samm on kasutada uut, kasutamata aadress iga saabuva tehingu. Lihtsalt tekitama uue aadressi ja kasutab seda makset saada aitab varjata kõigi tasakaalu oma Bitcoin rahakott. Kui iga makse saate läheb teisele aadressile, et olete, siis need bitcoins on laiali seas mitu aadressi, selle asemel et hoida suur põhisumma ühel aadress. See muudab palju raskem ära teada, mitu bitcoins omate sest enamik Bitcoin kliendid ei ole avalikult paljastada mis käsitleb omate kui sa makse.

Kuid need aadressid saab avalikult seotud üksteisega, kui saadate makse. Kui kogu tehingu summa saadate on suurem kui summa, mida on ühel aadressil, siis kaalud paar oma aadressid tuleb kombineerida sisendeid jõuda kogu tehingu summa. Kui see tehing on salvestatud blockchain, see võib näidata, kuid mitte tingimata tõestada, et need individuaalne panus aadressid kuulusid ühe üksuse. Kui teie identiteet ei ole seotud ühegi oma aadressid, oma anonüümsust peaks siiski olema peamiselt ohutu.

Aga kui sul on juba mõned tehingud, mis on seotud teie nimi, võib olla kõige parem alustada täiesti uue rahakoti, mis on pühendatud kasutades Bitcoin anonüümselt ning kanda oma bitcoins uue rahakoti, käivitades nende kaudu mikseris. Hoidke oma anonüümse rahakoti ja regulaarne rahakoti eraldi - ärge saatke münte kahe ilma segistis.

Samuti väärib märkimist, et Bitcoin tehingute kulutab alati täielik summa salvestatud aadress. See tähendab, et kui saadate 1 Bitcoin alates aadress, mis sisaldab 2 bitcoins, extra 1 Bitcoin lisatakse tehingu, kuid saadetakse tagasi ühe oma aadresse. Kõige lihtsamal kujul muutus läheb tagasi algse aadressi, kuid see on suur puudus, et see on selgelt nähtav, mis aadress kuulus vastuvõttev pool. Seetõttu enamik Bitcoin rahakotid automaatselt luua uusi muutus aadressid saada jäänud oma tehinguid. Need muutused aadressid aitab mask kes kavandatud saaja tehingu tõeliselt oli.

Tl; dr; Loo uus aadress iga makse kohta soovite saada - see aitab varjata oma kõigi Bitcoin tasakaalu.

Vältida õhukesed kliendid ja Hosted Rahakotid

Peaaegu kõik õhuke clientsleak mis käsitleb omate iganes Simple Maksmine kontrollimine (SPV) server nad ühendada. Õhuke klientidele ei talleta blockchain kohapeal. Selle asemel, nad päringu ühe SPV server tehinguid, mis hõlmavad aadressid oma rahakoti. Kuigi see funktsioon on palju tõhusam ja kiire kui sõelumisel blockchain kohapeal, kompromiss on see, et iga Bitcoin tegeleda omate esitatakse SPV server.

Hosted kliendid on isegi hullem anonüümsuse. Kõik teie isiklikke ja avalikke võtmeid elada 3. Osapoole, nii et see on triviaalne operaator teada mis Bitcoin aadressid sa ise. Lisaks mis tahes muud teavet, mida olete teenusesse edastatud seostatakse oma Bitcoin aadressid ja saab hõlpsasti kättesaadav teenuse operaatorid.

Seda tüüpi rahakotid on lihtne võtta SPV server operaator või teenuse administraator mitte ainult ei tea, mis Bitcoin aadressid omate, vaid ka nende seostamiseks oma IP-aadress. Operaator võiks avaldada teavet võib neid häkkinud ja info varastatud või nad võiks subpoenaedor NSL'dto pakkuda logid õiguskaitse või valitsusasutused.

Üks põhialuste Bitcoin ei pea usaldama iga üksiku isiku. Anonüümsuse, see on kõige parem kasutada täis Bitcoin klienti nagu Bitcoin-Qtor arsenali ja salvestada kogu blockchain kohapeal.

Tl; dr; Õhuke clientsand võõrustas rahakotid lekkida, mis käsitleb omate - kasutada täielikult klienti nagu Bitcoin-Qtor Armoryinstead.

Bitcoin ja Teie IP-aadress

Kui alustate tehingu arvutis on Bitcoin klient saadab vajalikud andmed teiste klientide tõhusalt ringhäälingu Bitcoin üleandmise võrku. Bitcoin ei krüpti oma liiklust, mis tähendab, et teie Interneti-teenuse pakkuja, omaniku avaliku WIFI hotspot oma kasutate või NSA saab uurida oma tehinguid ja määratleda oma Bitcoin saldod vähese vaevaga. Keerukamat kolmanda osapoole see on täiesti võimalik koguda palju andmeid läbi transactionsto paljastada Bitcoin kasutajatele suur.

Kui teie vajadust anonüümsust garanteerib võitlemise IP jälgitavuse, peate ühendust Bitcoin võrgu kaudu anonymizing kihtjas Tor või virtuaalse privaatvõrgu (VPN).

Terav kaljune künkatipp

Saa Torfrom ametlikul kodulehel, paigaldada Tor klient ja veenduge, et see töötab. Siis mine oma Bitcoin kliendi võrgu seaded ja määrake ühenduse sokid proxy, aadress 127.0.0.1 (tuntud ka kui localhost) kaudu port 9050 (standard Tor port) või sadama 9150 (kui paigaldatud Tor brauseri kimbu). Tor on loomulikult aeglasem kui teie Interneti otseühendust, nii et kui soovite seadistada täielik kliendi kasutamiseks kaudu Tor, see oleks hea mõte esimese alla blockchain Tori ja seejärel kasutada Tor, kui saates tehingu.

VPN

Pealegi Tor see on ka võimalik kasutada VPNto varjata oma IP-aadress. Aga see on sättega, et peate usaldama VPN teenusepakkuja ei sisse ega avalikusta oma tehinguid. Enamik VPN osutajad esitavad koosseisud või rakendusi, mis automaatselt marsruudi kõik oma Interneti liiklus läbi oma teenust, nii see ei ole vaja teha täiendavaid konfiguratsiooni oma Bitcoin klient.

Kasutage avalikud (WIFI) võrgustiku ekstra kiht anonüümsust

Kui avaliku WIFI kasutatakse lisaks Tor või VPN, teine ​​kiht turvalisus on lisanud oma anonüümsust. Kodu internetiteenuse pakkujad koguma kliendi nimed, aadressid ja muud isikuandmed, kui klient registreerub teenust. Teie identiteeti on otseselt seotud teie IP-aadress ja olenemata Interneti liiklus loote kasutades oma internetiühendust.

Avalik WIFI ei nõua teil pakkuda oma isiklikud andmed, et teha Interneti-ühendus, raskendades oma tegevuse taandada sind. Siiski on veel muid asju arutada. Teie MAC-aadressi tõenäoliselt olema sisse logitud avaliku WIFI operaator, mida saab kasutada arvuti tuvastamiseks. Enamik operatsioonisüsteeme võimaldab teil võltsida tõeline MAC aadressi võrgukaarti luues ja kasutades juhusliku MAC aadressi asemel. Seda tuleks teha iga kord enne ühenduse loomist avaliku WIFI võrku. Samuti leiavad muid võimalusi, kuidas oma identiteeti võiks olla seotud teie ühendus nagu:

 • Turvakaamerad valdkonnas
 • Kasutades sama WIFI asukoha regulaarselt alla ja tunnustatud töötajad
 • Kasutades krediitkaarti osta kaupu asukoha
 • Sirvimise krüpteerimata saite, mis te olete meile esitanud oma isikuandmeid

Pea meeles, et see on soovitatav, et hoida kõiki oma avaliku WIFI liiklus krüptitud Tor või VPN.

Tl; dr; Varja oma Bitcoin Interneti liiklus kasutades Torand / või VPN. Avalike WIFI täiendava meetmena.

Kuidas saada Bitcoins anonüümselt

Kuigi see on võimalik anonüümseks Bitcoins hiljem murdes identiteedi ahela, mis seob teid mündid, parim viis jääda anonüümseks ei oleks oma volikirjad seotud Bitcoin tehingu esiteks.

Kui ostate bitcoins börsil saidi, nad paratamatult seotud oma nime. Enamik vahetusi nõuda, et te kontrollida oma identiteeti, andes skaneerida oma valitsuse ID. Samuti võite vaja anda skaneerib kommunaalmaksed või pangakonto väljavõtted tõestada oma füüsilist aadressi. Ka paljud vahetuste vastu ainult riigi vääringus ülekannete kaudu pangakonto või krediitkaardi veelgi tõendavad oma identiteeti ja jättes paberi rada, mida on lihtne jälgida. Kui pakute vahetust väljavõtuotsikuga Bitcoin aadress, et saata oma äsja ostetud bitcoins et see aadress on seotud oma nime vahetus arvestust. Neid andmeid võib lekkinud, avaldatud või taotletud korrakaitsejõudude.

Tl; dr; Bitcoin vahetamist vajavad dokumendid ja pangakontod, et tõestada, kes sa oled. Neid vältida.

Osta Bitcoins isiklikult

Sinu parim valik osta bitcoins anonüümselt mood on kohtuda näost-näkku kellegagi nõus müüma bitcoins füüsilise raha. On mitmeid websiteswhere leiad inimesi kaubelda, kuid kõige populaarsem sait on LocalBitcoins. Jääda anonüümseks järgmised ettevaatusabinõud tuleb võtta:

 • Ära anda teavet, mis võiks kasutada teie isiku tuvastamiseks. Ära anda oma pärisnime, isiklik e-posti aadress, telefoninumber või füüsilise aadressi.

  Kui peate esitama oma telefoninumber või kasutada telefoni koordineerida kaubanduse kokkusaamisega, saada põleti telefoni. Nad odav ja saab osta sularahas.

  Sõltuvalt teie anonüümsus vajadustele, võite kasutada anonüümset internetiühendus, nagu Tor, juurdepääsu LocalBitcoins ja teie minema visata e-posti konto.

  Leia müüja, kes on valmis kauplemise Bitcoins raha eest.

  Vaadake müüja ajalugu ja tagasiside nad on saanud teiste ostjate, kes ei tegele uue müüjad.

  Meet hästi asustatud, avalikus kohas. See võib olla kasulik kõndida või jalgrattaga asukoha, et vältida oma sõiduki või selle numbrimärk tuvastatud. Kui peate sõitma asukoha parkida märkimisväärne kaugusel või on sõber tilk sa välja ja tulen sulle.

Tl; dr; Bitcoins ostetud isiku võõras sularaha on väga anonüümne.

Osta Bitcoins Sularahas Mail

Anonymous rahaülekandeid saab teha ka saates sularaha posti või teatud pakkujad nagu MoneyPak. Sel juhul müüja annab posti aadress ja sa saad oodata pakkida ja saata makse neile. Sõltuvalt kokkuleppe tingimused, võib müüja nõuda saata makse esimese või võivad nad kokku leppida koht bitcoins tingdeposiiti. Täiendava turvalisuse, võite valida ka saata pakett tähitud kirjana, kindlustada, või nõuda allkirja üleandmisel. Kui te kindlustamiseks paketi, siis võib kaaluda video või fotod paketi sisu tõestada oma väärtust, kui postiteenuse kaotada või varastada pakendis.

Kui te ei soovi seda anda saatja aadress pakendil, siis kõige tõenäolisemalt neid märgistada postiteenuse edasiseks kontrollimiseks (ehk X-ray või narkootikumide koerad). Samuti ei soovita saatja aadress, et ei ole olemas, sest pakendi ka lipuga. Samuti, kui saadetis ei toimetatakse, ja seda ei saa tagasi saata teile, sularaha ilmselt kaduma.

Lisaks on paljud müüjad eelistavad kasutada PGP / GPGencrypted side, nii et nende postiaadress näitas ainult teile ja mitte kunagi salvestatud teenuse serverid lihttekstina. See võib pistis setup PGP / GPG arvutis, reklaamida, et te toetate seda, ja anda oma avaliku võtme.

Tl; dr; Bitcoins ostetud kaudu raha saata posti teel on mõnevõrra anonüümne, kuigi oma saatja aadressi (kui olemas) on tuntud müüjale.

Osta Bitcoins ATM

Üha enam Bitcoin sularahaautomaadid ilmuvad. Mõnes jurisdiktsioonis nad küsivad palju identifitseerivat informatsiooni enne kui saad osta münte, kuid teised on täiesti anonüümne ja lihtsalt luua paber rahakott või üleandmise bitcoins et aadress teie valik pärast toites neid mõned raha. Kui leiad sellise Bitcoin ATM, et nad tahaks olla hea valik, et sa bitcoins anonüümselt ja ilma palju vaeva, isegi kui sa pead maksma üle praeguse turuhinna - kuid need on harvad.

Online Work

Teine võimalus saada Bitcoins anonüümselt on teenida neid Internetis tööd. Seal on palju pigem varjuline tööpakkumisi aga alati hoolsuskohustuse vastuvõtmisel tööd ja jääda anonüümseks, siis muidugi on vaja kunagi paljastada oma tegelikku identiteeti oma tööandjad.

Reddit on Jobs4Bitcoinssubreddit on hea koht, kust otsida tööd, mis maksab Bitcoins. Tööpakkumised tuleb märgistada [üüritulu] ja see on kuni teil teha kontakti, kui leiate midagi meelepärast. Võite muidugi ka reklaamida oma turukõlblike oskuste postitusega, siis kindlasti märkida seda [FORHIRE].

Coinalityis hea Bitcoin töökoht on palju tööd pakkumised, mida saab filtreerida kaupa tööhõive, kategooria, makse- ja asukoha. Enamik tööpakkumisi Coinality on tehnoloogia ja internet seotud ja paljud saab teha võrgus kõikjal maailmas. Sa võid ka kirjutada oma CV meelitada potentsiaalseid tööandjaid.

On ka kümneid saite, mis maksab Väga väike summad saitide külastamisel ja vaadates reklaame, kuid nad ei ole üldiselt väärt aega ja vaeva.

Tl; dr; Saad anonüümne bitcoins töötades neile. Kuid vältida töökohtade maksma teil vaadata videoid või klõpsake linke - need ei maksa palju.

Kaevandamine

Mining rahapajad värske bitcoins, mida ei eksisteerinud enne ja on seetõttu anonüümne viis saada münte. Suur negatiivne külg on see, et kaevandamise on arenenud midagi, et keegi võiks teha kauba riistvara tiheda konkurentsiga turul, kus ainult spetsialiseerunud kaevandamise riistvara (nn ASIC) võib loota, et genereerida kasumit.

Selline Bitcoin kaevurite ei ole lihtne tulla küll, eriti kui te otsite üks, mis annab teile rohkem kui tema müügihind. Raskusi kaevandada Bitcoins kasvab pidevalt, kuna võrgu iseregulatsiooni mehhanism, ja üsna sageli Bitcoin kaevurite võib osta ainult ettetellimisel, mis on enamasti osutus pettumuseks kaevandamise harrastajatele. Üldiselt võimalusi saada rohkem Bitcoins kaevandamise kui alates lihtsalt osta on slim keegi, kui teil on investeerida suur kaevandamine.

Kui teil on endiselt arvestades läheb seda teed anonüümsust pärast, teha oma kodutöö ja teadustöö Bitcoin raskustega tõus ja sellega seotud ROI (investeeringute tasuvus) arvutused saadaval kaevandamise riistvara. Samuti pöörame erilist tähelepanu maine riistvara tootjad ja müüjad.

Tl; dr; Mining on suurepärane võimalus saada bitcoins anonüümselt, kuid see nõuab suurt esmast investeeringut ja pole mingit garantiid teil teha oma raha tagasi.

Puhastamine Haisev Bitcoins

Kui teil on bitcoins mis on juba mingil moel rikutud link, mis võiks selgitada teile, see on võimalik murda, et link ja tõhusalt anonüümseks münte uuesti. Kui teha õigesti, tulevaste tehingute kuupäeva ettepoole ei ühendatud sind enam.

Selleks on segistid (tuntud ka kui klaaside). Põhimõte seisneb selles, et sa saata münte soovite on anonüümseks mikserisse, mis omakorda saadab tagasi sama summa miinus tasu uue aadressi anda. Mündid saate tagasi on pärit suur bassein haldab segamine teenindust ja peaks ideaalis ei ole mingit seost algse münti.

Suur viga on see mõiste on selle tsentraliseeritus. Sa pead usaldama segamine teenust saada tagasi oma mündid ja lisaks pead usaldama, et nad ei säilita arvestust teostatud segamise tehinguid. Eriti viimane punkt on keeruline, sest sa ei saa kunagi kindlalt teada, mida nad teevad andmetega. Kui mikser tõesti ei hoia ühtegi tehingut arvestust, nad on kuidagi tõestada. Teiselt poolt, kui nad seda ei tee või on isegi sunnitud üle andma oma andmed, siis ei ole võimalik teada.

Suur paranemist tsentraliseeritud segajaid nn CoinJoin tehinguid. CoinJoin basseinid mitmeid tehinguid mitme kasutaja kokku nii, et see võimatu öelda täie kindlusega, kes saadavad mitu münti, mille aadress. Parim osa on see, et CoinJoin nõua usaldust kolmandale isikule, sest see võib toimuda täielikult osalejate vahel ning mitte üheski punktis on oma mündid ähvarda varastatud.

Blockchain.info on wallethas sisseehitatud funktsioon nimega "Jagatud Müntide", mis kasutab CoinJoin. Et seda kasutada minna "raha saata" tab oma Blockchain.info rahakoti ja seada tehingu tüüp Shared Müntide. Saate valida, mitu kordust sa tahad, mis on mitmeid samme oma tehingu läbib enne selle saabub lõppsihtkohta. Rohkem kordusi võrdub parem privaatsust, sest link teile muutub nõrgemaks iga samm.

Pea meeles, et Blockchain.info tegutseb selle teenuse ja ei ole selge, kas nad hoiavad Logisid, mis on seotud teie segatud tehingu (st IP-aadress või Bitcoin aadressid). Kui te kasutate Tor või VPN, siis võib see olla väiksem mure, kuna teie tõsi IP aadress jääb peidetud.

->

Bitmixer on tsentraliseeritud segamine teenust. See võimaldab teil määrata ühe või mitme edasi-aadressid, kus saate oma segatud münti. Samuti saate määrata viivituse ja protsentuaalne jaotus seas aadressid edasiseks kohandamiseks protsessi. Kui olete setup, siis antakse sisend aadress ja spetsiaalse koodi. Kood takistada teid saada oma münte eelmiste segab, kui kasutate Bitmixer rohkem kui üks kord. Bitmixer tasu on 0,5% pluss veel 0,0005 BTC iga Edasisuunamisaadressi kasutada.

Bitcoin Udutuled on tsentraliseeritud mikser, mis eksisteerib kujul Tor peidetud teenust. Et pääseda tõeline sait teil on vaja Tor brauserit. Peate looma konto esimene, kuhu saata münte soovite segada. Siis võite taotleda väljavõtmine ja saidi automaatselt juhuslikult seeria väljamakseid erineva koguse ja viivitusi. Tasu randomiseeritud Ka vahemikus 1% kuni 3% deposiidi.

Tl; dr; Bitcoin segistid aitab linkimine identiteedi teatud bitcoins vahetades oma mündid teiste müntide mitu korda üle.

DarkWallet

Bitcoin on veel üsna uus tehnoloogia ja üritab teha anonüümsete võimalik hea kasutatavus on isegi noorem. Paljutõotav projekti selles osas on DarkWallet, mille eesmärk on olla Bitcoin rahakoti massid, mis teeb anonüümsust ja privaatsust pingutusteta kui võimalik. DarkWallet oli hiljuti alfa tarkvara ja ei ole veel soovitata kasutada reaalse bitcoins kuni rohkem katsetamine ja arendamine on lõpetatud. Lõppeesmärk on luua rahakott, mis põhineb CoinJoin tehingute stealth aadressid (mis aitab varjata vastuvõtja isegi kui stealth aadress on avalikustatud) ja juurdepääsu kaudu proxy võrgustikud nagu Tor. DarkWallet on saadaval add-Chrome'i ja Firefoxi.

Bitcoin Video Crash Course

Tea rohkem kui 99% elanikkonnast umbes Bitcoin. Üks e-posti päevas 7 päeva, lühike ja hariv (tagatud). 

Seotud uudised


Post Bitcoin

Milline on Bitcoini vahetuse roll tulevikus?

Post Bitcoin

27. aprill 2015

Post Bitcoin

8 plokkide uurijate loend ja millised need täpselt on?

Post Bitcoin

Šveitsi valitsus hoidub Bitcoini määrusest

Post Bitcoin

Bitcoin kui kaubaartikkel: maksustamisluba?

Post Bitcoin

USMS Oksjonivõitja spekuleerimine

Post Bitcoin

Mündi lühinädalane bikiini hindaruanne: 7.-13. September 2014

Post Bitcoin

FreeBitco.in ülevaade

Post Bitcoin

Mündi lühinädalane bikiini hindaruanne: 14.-20. September 2014

Post Bitcoin

Vastus Professor Bitcornile: I Wager 1 Bitcoin, et olete valesti

Post Bitcoin

Bitcoini ralli võib jätkuda - kuid kas seda juhivad rohkem koolist väljalangejad kui põhialused? - MarketWatch

Post Bitcoin

Kaitseministeerium leiab, et Bitcoini potentsiaalne terrorirünnak