Probleemid Bitcoiniga | Estonian.lamareschale.org

Probleemid Bitcoiniga

Probleemid Bitcoiniga

Bitcoin on revolutsiooniline tehnoloogia, mis on juba muudavad maailma - kuid see ei ole täiuslik. Kõige märkimisväärsem on selle lihtsus kasutamise probleeme, mis võivad teha mainstream vastuvõtmise raske, kui mitte võimatu. Allpool on mõned olemasolevad rikete Bitcoin ja selle praktiline kasutamine.

 • Bitcoin on raske mõista

  Bitcoin on puhtalt digitaalse olemasolu, uudsust ja tehniline keerukus on suured takistused enamiku inimeste jaoks. Paljud inimesed (eriti vanema põlvkonna) võitlus, et te ei saa pidada Bitcoin teie kätes. Või et see ei ole pärit pank, firma või valitsus. Kaasamine Bitcoin on vaja arvutit või seadet. Ja annab põhjaliku selgituse, kuidas Bitcoin töötab üldarusaadav kuulaja ei jäta neid läikiv silmadega vahtima. Need turutõkked kaasa teadmatus, desinformatsioon ja usaldamatus nende uus Bitcoin.

  Tavaliselt ühe faili Bitcoin kasutaja arvutisse on ülim võti juurdepääsu selle kasutaja bitcoins. Kui see rahakott faili on kadunud või varastatud, kõik inimese bitcoins on tõenäoliselt igaveseks läinud.

  Krüpteeritud rahakotid? Külmsäilitus? BIP0038? Bitcoin turvalisuse terminoloogia kõlab nagu teise keele võhik. Õppimine parimaid tavasid kaitsmiseks oma bitcoins saab valdav.

  Paljud online rahakoti teenuste ja ettevõtete on asutatud teisaldada turvanõuded kasutaja. Inimesed saavad hoiule oma bitcoins teenuses vältida kindlustada ja backup oma Bitcoin rahakotis. Kuid kasutades neid teenuseid ikka nõuab põhiteadmised arvuti turvalisus, nagu kasutades tugevaid paroole ja kahe teguri autentimise, et vältida volitamata juurdepääsu kontole. Lisaks need erasektori teenuseid pidevalt suunatud ründajad, ja mõned on edukalt häkkinud ja oli alla hoiule bitcoins varastatud. Põhiprobleem neid teenuseid on usaldus: kui hoiule bitcoins kellegi teisega, siis tuleb neid usaldada turvaliselt hoida oma raha (palju nagu pank). Kahjuks on juba palju näiteid Bitcoin teenuse osutajad töötab välja hoiustajate bitcoins.

  Sellega seoses Bitcoin on sarnane fiat raha. Soovi korral võid usaldada 3. Osapoole, nagu pank või Internetis rahakott, salvestada oma raha. Aga see usaldus on ülim: Bitcoin teenuse osutajad võivad kergesti nõrgub oma bitcoins. Või võiks pank algatab vabastamise poliitika ja konfiskeerida hoiustajate raha.

  Üks erinevus on see, et paljud pangad on tagatud valitsuse kindlustus ametite katmiseks sulgemised, pank jookseb, ja varguse, samas ei Bitcoin rahakoti pakkujad on teadaolevalt mingit hoiuse. Pangad võiksid tugineda valitsuse ja riigikassasse kautsjoni neid maksejõuetuse korral. Ometi vastuargumendid on tehtud, et kindlustusseltsid ametite pole piisavalt raha, et katta hoiused või levinud laenamise riigikassadest katmiseks nõuete viiks hüperinflatsioon.

  ->
 • Bitcoin on aeglane ja ebapraktiline jaemüügi tehingute

  Pärast uue tehingu eetrisse Bitcoin võrgustik, see on tavaliselt nähtav saaja mõne sekundi jooksul. Kuid mõningatel juhtudel, see võib võtta mitu minutit tehingu reisida üle võrgu ja jõuda saaja ühendus, põhjustades ebamugav ootama nii ostja ja müüja.

  Lisaks, kui ostja nõustub ootama umbes tund tehingu tuleb piisavalt kinnitust, müük füüsilise ja digitaalse teemad on tundlikud kahekordse veeta rünnakuid. Kurja ostja võib edastada vastandatud tehingute kasutades sama bitcoins samal ajal: üks maksma müüjale, ja teisest tehingust maksma ise. Müüja võib näha esimest tehingut esialgu ja kaaluda, et maksta ära ootamata tehingu kinnitamiseks, ning võimaldab ostjal kõndida läbi ukse objekt. Siis teine ​​tehing muutub püsivalt kinnitas blockchain pärast tegelikult kehtetuks esimene tehing! Sel juhul jääb müüjale on põhimõtteliselt ohver vargus.

  Praegune lahendus see stsenaarium on kaupmeestele kasutada 3. Osapoole Bitcoin makseteenuse pakkuja nagu bitpay.comto käepide tehingute töötlemise. Bitpay neelab kõik topelt kulu risk kaupmehe ja väidab, et on "kogenud null juhtudel maksepettuse". Kuigi see ei ole päris selge, kuidas Bitpay leevendab topelt kulu rünnakud, see on hinnanguliselt Bitcoin makseteenuseid nagu need on hästi ühendatud Bitcoin võrgu kaudu suur hulk Bitcoin sõlmede kogu maailmas, mis aitavad tuvastada topelt kulu rünnakuid.

  Üks lahendus võiks olla rakendamise Bitcoin kliendi tarkvara, mis võib ühendada (võibolla Bluetoothi ​​või NFC) otse saaja peer ja edastada tehingu neile, samuti kogu Bitcoin võrgu.

  ->
 • Bitcoin pole sisseehitatud tarbijakaitse

  Krediitkaardi ettevõtted ja makse töötlemise ettevõtted (nagu Paypal) võib kaitsta ostjaid pettuse müüjate takaisinperinnöiltä. Kui tarbija ostab kasutades makse töötleja teenuseid ning on võimalik näidata, et nad on ripitud maha ebausaldusväärne müüja, makse töötlemise ettevõte sageli tagastada ostja oma raha.

  Bitcoin pakub sellist kaitset: tehingud on pöördumatu, nii et ostja peab usaldama müüja andma. Paljud Bitcoin kasutajad ütlevad, et see on funktsioon, mitte nõrkus, vaid nõuab ostja teha oma due diligence enne saatmist müüja oma raha eest. Plus, pöördumatu tehingute kaitsta müüjad pettusega takaisinperinnöiltä.

 • Bitcoin on tehnilised puudused haavatav orkestreeritud rünnakud

  Sybil rünnakud, 51% rünnakute ja Denial of Service attacksare ole võimeline "breaking Bitcoin", kuid nad võiksid ajutiselt häirida sõlmede võrgustikku või lubada topelt kulu tehinguid. Tõmmates välja organiseeritud rünnakud suuremahuliste nõuaks palju kallim arvutusvõimsust ja muutub üha ebatõenäoline, sest üha rohkem aus sõlmede ja kaevurite võrgustikuga liituda. Ja veel, ei ole olnud teada levinud seisak või kahe kulu tõttu seda tüüpi rünnakuid.

  Vaata Bitcoin wiki "nõrkused" pagefor kogu nimekirja kohti.

Bitcoin pole igaühe jaoks... Veel

Bitcoin oli mõeldud olema trustless: sa ei pea panna oma usaldus keskasutuse luua, levitada ja hallata raha. Külg mõjuta see, et Bitcoin nõuab rohkem vastutust lõppkasutaja olla kursis oma omaduste ja ohutu kasutamine. Ja kuna Bitcoin on täiesti uus ja keeruline idee, see võtab aega, et enamik inimesi.

Aga see teadmine ei pea olema absoluutne; võite usaldada 3. Osapooled hakkama tehniliselt põhjalik vastutust teile (nagu paljud inimesed otsustavad kasutada Paypal, pangaülekanne teenuste ja pangad tagada, käepide ja edastada oma raha). New ettevõtete ja entreprenuers ehitame seda tüüpi infrastruktuuri paranda mõned eespool nõrkused ja teha Bitcoin kättesaadavamaks üldsusele.

Kui te kasutate mõnda nendest teenustest, veendumaks, et see on usaldusväärne maine esimene. Google pasa need teada asju nagu:

 • Kus on teenuse asub?
 • Kas nad avaldavad füüsilist aadressi?
 • Kas nad avaldavad oma identiteeti või nad tegutsevad anonüümselt?
 • Mida teised inimesed räägivad neid foorumeid ja kommentaare?

Alumine rida on, et Bitcoin on veel väga uus ja tuleb kaaluda eksperimendi. Inimesed, kes ei ole veel rahul küsimusi käsitletud eespool ilmselt ei tohiks kasutada Bitcoin.

Bitcoin Video Crash Course

Tea rohkem kui 99% elanikkonnast umbes Bitcoin. Üks e-posti päevas 7 päeva, lühike ja hariv (tagatud). 

Seotud uudised


Post Bitcoin

Antonopoulos Leaves Bitcoini sihtasutus üle Mgmt

Post Bitcoin

Kuidas saada tasuta 5-postitust Amazonist või Ebayist tasuta, kasutades Bitcoinit

Post Bitcoin

Anti-BTC liikumine - Venemaa keeldub Bitcoin AGAIN!

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: algaja juhend

Post Bitcoin

Deflatsiooni 2. osa: kas bitikiini hinnaefitsiit on hea või halb?

Post Bitcoin

Multi-Sig Bitcoin Wallet tagab riskikapitali rahastamiseks 12 miljonit dollarit

Post Bitcoin

Kuidas müüa asju bitcoini jaoks

Post Bitcoin

FBI uurib Bitcoini vahetusi Silk Roadi uuringu tõttu

Post Bitcoin

Top 11 Funniest Bitcoin Videod

Post Bitcoin

MasterCard Bitcoini patendid ostukorvi, mis on esitatud maailmas!

Post Bitcoin

Bitcoini kauplemise reaalajas näide kopeerimiseks

Post Bitcoin

Bitcoin Mainstream 1. osast: Šveitsi Bitcoini uurimuslik raamat