Kyle Alexander ja Dylan Symington klassi vastaseks BF Labs Tahavad Voice | Estonian.lamareschale.org

Kyle Alexander ja Dylan Symington klassi vastaseks BF Labs Tahavad Voice

Kyle Alexander ja Dylan Symington klassi vastaseks BF Labs Tahavad Voice

4. Aprillil 2014 tarbijate esitatud ühishagi kaebuse Kostja BF Labs Inc. ( "BFL") Ameerika Ühendriikide ringkonnakohus District of Kansas nimel Kyle Alexander ja Dylan Symington.

Oma kaebuses tarbijate väidetava BFL rikkunud Kansas tarbijakaitseseadus ( "KCPA"), olid alusetult rikastunud, tegi hooletu ekslikke ja pühendunud vahetamisega. Täpsemalt, tarbijate väidetava BFL kogutud ettemaksed olematu Bitcoin kaevandamise seadmed, ei suutnud laeva Bitcoin kaevandamise seadmed tellimusi, mida tarbijad on ettemaksuga, moonutas kuupäeva selliseid seadmeid oleks saata klientidele ja kasu saanud Bitcoin kaevandamise BFL enda kasu kasutades klientide seadmed ilma loata või loa klientidelt. Tarbijad taotleda kahju ja konstruktiivse usaldust taastada ostuhinna väärtus bitcoins makstud BFL, kaotus kasutamise bitcoins, kaotus kasutamise kaevandamise seadmed, mis oli kunagi saanud või ei ole saanud õigeaegselt, kaotus bitcoins mineeritud BFL kasutades tarbijate seadmete, alanemise väärtus kaevandamise seadmed, kulud ülikond, advokaaditasu, ja kahjunõudeid.

Ajavahemikus aprillist septembrini 2014. Tarbijate tegeleb olulise avastuse ja olid läbirääkimiste protsessi klassi lahendamise nimel oletatavat klassi, kuhu kuuluvad "kõik isikud, kes ettemaksuga Kostja jaoks Bitcoin kaevandamise seadmed." Tarbijad ja BFL tegeleb lahendamise läbirääkimiste ja kokkulepitud vahendada 5. Novembril 2014. Trial on kavandatud 4. Jaanuar 2016.

15. Septembril 2014 FTC kaebuse selles kohtus vastu BFL ja teiste isikute otsib ajutist esialgse ja püsiva esialgse õiguskaitse, tühistamisest või reformatsiooni lepingud, tagastamise tagastamise makstud raha, disgorgement kohta Vääryydellä raha, ja muud õiglast abi.

Advokaadid on esitatud argument, et kohus kinnitab, et FTC tegevus kahjustada eraldi tegutsedes klassi-action suit. Advokaadid argument Ühendriigid:

Nende abinõude nõuded FTC vastuolus, nurjata, ja eitavad tarbijale kättesaadavaid õiguskaitsevahendeid, FTC ei saa piisavalt esindama tarbijate huve. FTC tegevus, selle nägu, isegi ei püüa piisavalt esindama tarbijate huve. FTC on tsiviilõiguse jõustamist selts, mis ei ole advokaat-kliendi suhe tarbijate ja ei ole usaldusega seotud kohustust tegutseda mingit erilist tarbija huvides.

Siin, tarbijad ja tarbija ühishagi pakkuda parimat mehhanismi kaitsta tarbija huve klassi. Tarbijad on juba tegelenud kuu uurimise ja olulisi edusamme oma ülikond. Protseduuriliselt tarbijad juba elanud liikumise jätta etapis saadud avastus raamistik (sh terviklik protokolli vahetamise elektrooniliselt salvestatud teabe ja kaitsev järjekorras), välja mitu kohtukutsete kolmandate isikute suhtes (millest paljud on veel pooleli), kogutud ja läbi sadu tuhandeid lehekülgi asjakohased dokumendid, tegeleb mõtestatud arutelu kokkuleppe eeskujul keeruline stsenaariumid, mis võivad hõlmata raha ja mitterahaliste soodustuste klassi liikmed (sularaha, Bitcoin, riistvara, ülessulamise), valitud ja säilitatud vahendaja, planeeritud Vahendusmehhanismi kuupäeva BFL ja sai uuringuga.

See on peaaegu ilma küsimus tarbija klassi on suur huvi, mis on seotud vara ja tehingut, mis on käesoleva hagi ese ja dispositsiooni toiming tõenäoliselt nii kahjustada ja takistada tarbija klassi võimet kaitsta oma huve. FTC soov välistada tarbija klassi omamast selles meetmes on parim, mõistatuslik ja näitab olemasolevate isikute käesoleva hagi, ei piisavalt esindama tarbijate huvides klassi. See Kohtul anda tarbijate Resolutsiooni sekkuda ja kuulda inimesi, kes tegelikult makstud kaevandamise tehnika, kes tegelikult tegeleda Bitcoin kaevandamise ja kelle õigusi ja vara on tegelikult arutusel.

Advokaadid väidavad nad loodavad kuulda ja et nad usuvad, et FTC ei tegutse huvides tarbijate antud juhul.

Kaitsja FTC märgitud FTC objektide liikumise. Kaitsja vastuvõtja märgitud ta ei suutnud võtta enne, konsulteerimist vastuvõtja ja FTC. Butterfly Labs ei ole selle liikumise sest see võib põhjustada FTC juhul võttes Backseat juba ootel tarbija klassi-action, mille alusel Butterfly Labs on tõenäoliselt välja tulema soodsamalt võrreldes FTC meetmeid.

Sel juhul kasvab ja muutub veelgi keerulisemaks, kuna enam osapoolt püüavad end kaitsta tõenäoliselt esitada enam resolutsiooni kohtule.

Seotud uudised


Post Bitcoin

BetChain muutub esimeseks Bitcoini kasiinoks, kes pakub tasuta vabakäske viimaste vabade rehvide reede edutamisel

Post Bitcoin

Bitcoini kelmuse hoiatus! Nimekiri praegustest bükiteeni pettustest ja petturidest

Post Bitcoin

Analüüs: Bitcoin Price Breaks $ 600

Post Bitcoin

12 awesome Bitcoin Memes

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: Citi aruanne ja Siiditee oksjon

Post Bitcoin

Miks bitcoini eksperdid ei karda 51% -list rünnakut

Post Bitcoin

OP-ED: Glenn Beck on hea Bitcoin jaoks

Post Bitcoin

Expedia Nüüd aktsepteerib Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoini tulevik sõltub sinust

Post Bitcoin

Bitcoini sihtkogu valimine: Jim Harper, Olivier Janssens või kas see on isegi oluline?

Post Bitcoin

Euroopa Keskpanga juhatuse liige on Bitcoini vastu

Post Bitcoin

Kuidas vahetult Bitcoinid osta krediitkaardiga, kontrollida, sularahas