Bitlicensei ajakohastamine - Lawsky lisab Bitcoini reguleerivale raamistikule uued versioonid | Estonian.lamareschale.org

Bitlicensei ajakohastamine - Lawsky lisab Bitcoini reguleerivale raamistikule uued versioonid

Bitlicensei ajakohastamine - Lawsky lisab Bitcoini reguleerivale raamistikule uued versioonid

Pilv ebakindlus varju cryptocurrency maastik alates Margid määrus olid kuulnud USA valitsuse alguses 2013. Cryptocurrency kogukonna sentiment reguleerimise ulatub põlgusest et begrudging vastuvõtmise. Paljud võtnud viimane suhtumine antud paratamatus määrus.

See tehti selgeks avaldus vastvalitud tegevdirektor Bitcoin Foundation, Patrick murck, tema hiljutine Reddit AMA:

"Sest palju traditsioonilise finantsettevõtete määrus peetakse valideerimist. Kas olete nõus, et või ei, mingil tasemel asjakohane määrus / tundub paratamatu "

Esirea cryptocurrency määrus on New York Department of Financial Services. Pärast tuulispask 90 päeva, avatud kommentaar perioodi NYDFS esialgse Bitlicenseproposal on suletud. Komissar Ben Lawsky hiljuti arutati, kuidas panus cryptocurrency kogukond selle aja jooksul on sunnitud oma osakonna ümber hindama oma jõupingutusi määruse eelnõu on raha 20/20 Las Vegas.

Suur osa avalikkuse meelepaha vastu ettepanek Bitlicense on ajendatud tajutav tekk jurisdiktsiooni NYDFS oleks mis tahes Bitcointransaction osariigis New York. Lawsky kolis puhastada õhku käesoleva eksiarvamus, märkides, et ainult finantsvahendajate peavad olema Bitlicense, mitte tarkvara arendajad, kaevurite või üksikute kasutajatele, kes tahavad teha Bitcoin tehinguid New York IP aadressid.

Lisaks ettevõtetele ei pea läbima mida Lawsky kirjeldatud kui "tülikas ja korduvate protsessi" taotleda mitme erineva litsentside teenivad sama eesmärki (ex raha saatja litsentsi ja virtuaalne valuuta litsents). Taotluse protsess asemel sujuvamaks ja rist-rahul.

Selline oli üks näide Lawsky jõupingutusi edasi tema osakonnas valmisolekut olla paindlik. Superintendent oli ka ettevaatlik, et mitte soosi pankadele, märkides, et traditsioonilised finantsasutused valides tegutseda finantsvahendaja on cryptocurrency oleks kehtivad samad eeskirjad nagu virtuaalne raha ettevõtetele.

Saabumise üleminekuvalitsuse Bitcoin Bitlicense

Kuigi pangad võivad olla võimalik vastavuse kulude Bitlicense, noor virtuaalne raha ettevõtetele võib raske kanda rahalist koormust. Lawsky adresseeritud seda muret kasutusele kõige märgatavam areng Bitcoin regulationas viimasel ajal "üleminekuperioodi Bitlicense".

"The (üleminekusätete Bitlicense) võimaldaks väikeettevõtetele ja alustavatele tegutseda paindlikum raamistik mitme aja, mille jooksul sabaga uuringud toimuksid. Kaaludes, kas mitte anda (üleminekusätete bitlicense) järgmisi tegureid loetakse

  • Olemus ja ulatus hageja äri ja sellega seotud tarbija risk.
  • Oodatud tehingutega maht
  • Registrile FinCEN kui raha Services Business
  • Kergendavaid riskikontrolli näiteks võlakirja või muu kindlustus. "

Sisuliselt üleminekuperioodi bitlicenses anda noortele cryptocurrency ettevõtetele viis "käivitada ja mängima reeglite ilma saada purustada suur täitmisega seotud kulusid." Iga üleminekuperioodi bitlicense oleks kohandatud kindla konkreetsete "riskiprofiiliga", mis on osaliselt määratud 4 tegurid varem eespool loetletud ning äriühingu maksejõulisust.

Suur osa täitmise kulud pärit litsenseerimisprotsessi ise, tavaliselt maksab $ 300,000 to $ 500,000 kasutamisel in-house järelevalveametnikud. See arv vastavalt Judith Rinearson, partner Bryan Cave LLP ja tunnustatud asutuse maksesüsteemide ja elektrooniliste maksetega. Selle $ 300,000- $ 500,000 isegi ei sisalda kulusid maksta kogenud in-house järelevalveametnik aastapalk vahemikus $ 100,00- $ 200,000.

Ben Lawsky ka esile kui üleminekuperioodi bitlicense võiks osutuda kasulikuks cryptocurrency alustamiseks:

"Kaalume ka määrava väike rühm spetsialiseerunud eksamineerijate DFS tegelema alustavale ja nende taotlusi. See aitab anda neile teadmisi ja paremini mõista unikaalne väljakutseid väiksematele ettevõtetele ja idufirmadele nägu ja võimaldab meil paremini kohandada oma regulatiivsed nõuded firmade eelkõige olukordades. "

Abi selliste spetsialiseerunud grupp võiks lõigata kulud vastavuse dramaatiliselt ja võimaldab ettevõtetel keskenduda rohkem oma peatähelepanu nende tehnoloogiat.

Bitcoin määrused: tarbijakaitsel vs soodustades innovatsiooni

Lawsky väidab leida tasakaal ei ole takistuseks innovatsiooni ja teha seda, mida on vaja kaitsta tarbijat ja rahapesu tõkestamise, on juhtpõhimõte koostamise määrus. Kas määrused löön seda tasakaalu ei ole võimalik teada, kuni nad on jõustatud. Reguleerivate asutuste ja turuosaliste jaoks on hoida teravat silma pretsedent seadmist NYDFS.

Vastavalt Komissar Lawsky uus eelnõu määrusi, mis sisaldavad muudatusi esialgse ettepaneku ilmub detsembri alguses, mistõttu veel 30-päevase tähtaja jooksul märkusi.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Twitch.tv alustas abonementidele Bitcoini aktsepteerimist

Post Bitcoin

Bitcoin on lummatus, mis vallutas maailma - Atlandi ookeani

Post Bitcoin

Bitcoini päevane aruanne: Canabis Road Hacked, Korbit tõuseb $ 3M, Bitcoin kulu PAC ja palju muud

Post Bitcoin

Osta Bitcoinid koos Paypal - sammhaaval Tutorial

Post Bitcoin

Bitcoin krediidi mull 2. osa: keskpanga krediidi laiendamine

Post Bitcoin

Bitcoin hind tõuseb Euroopa panganduse negatiivse huviga

Post Bitcoin

Bitcoinid bittide müntide vastu ja Bitcoin vastu bitti mündi vastu

Post Bitcoin

Bitcoin pangandus: vabanemine fraktsioonide reservidest

Post Bitcoin

Bitcoin IRA ülevaade - maksuvaba krüpto?

Post Bitcoin

Kas soovite osta Bitcoini koos Paypaliga? Siin on 2 minutit

Post Bitcoin

Princetoni ülikooli poolt välja antav esimene esmakordne bitcoini õpik - tasuta alla laadida

Post Bitcoin

Päeva kaubandus: osta ja müüa bitcoini