Kohalik Bitcoinide ülevaade - kas see on Legit? | Estonian.lamareschale.org

Kohalik Bitcoinide ülevaade - kas see on Legit?

Kohalik Bitcoinide ülevaade - kas see on Legit?

LocalBitcoinshas olnud juba väga pikka aega. Sait pakub müüja ja ostjad üle kogu maailma, et täita ja kaubelda Bitcoins. See on nagu Craigslistissa ostu ja müügi Bitcoin. Tänapäeva artiklis ma läbi erinevate aspektide Bitcoin ja juhendab teid, kuidas valida ohutu kaubanduse kohapeal.

Makseviis aktsepteeritud LocalBitcoins

LocalBitcoins müüjad / ostjad nõustuma erinevaid makseviise. Siin on nimekiri peamised:

 • Paypal
 • Telefoniülekanne
 • Westren Liidu
 • WebMoney
 • Raha posti teel
 • Raha (isiklikult)

Kuna sa osta ja müüa eraisikutele te ei saa kasutada krediitkaarti. Kuid Paypal valik võimaldab teil maksta oma krediitkaardiga, kui te ei ole Paypal tasakaalu. Sõltuvalt makseviisi valida vaja maksta erinevaid tasusid. Näiteks osta Paypal kohta LocalBitcoins on palju risk müüjale.

Miks?

Kuna Bitcoin ei ole nagu iga muu füüsiline või digitaalsete kaupade ostate online. See vorm raha, ja isegi rohkem vormis mõnevõrra jälitamatu raha. Sellepärast paljud krediitkaardi ettevõtted (st Paypal) ei kindlusta Bitcoin vahetamist, mis müüvad Bitcoins krediitkaardiga oste.

Tavaliselt parima hinnaga osta Bitcoins kasutades raske pöörata makseviisi nagu raha hoiused või ülekannete.

Tehingutasud

Kui sa vaid otsivad osta Bitcoins siis LocalBitcoins on tasuta kasutada. Sait võtab vaid komisjonitasu 1% müüjatelt. Pea meeles, et kui te saate Bitcoins kontole peate maksma standard Bitcoin võrgutasud saada raha oma isikliku Bitcoins rahakott.

See on ülimalt soovitatav mitte jätta oma Bitcoins lamades ringi LocalBitcoins "rahakoti ja viige see oma turvalise Bitcoin rahakott.

Müüjad ise ei ole tehingutasu asemel nad küsida kõrgemat vahetuskursid, nii et võta seda arvesse, kui tegemist kaubanduse.

Secure kauplemise

LocalBitcoinsallows turvalise kauplemise abil mitmeid meetmeid:

 • Maine süsteemi- Iga ettevõtja on maine auaste ja ka avaliku ajaloo arvet nende varasemaid tegevusi.
 • Escrow- Kui taotlete kaubanduse raha saadate hoitakse LocalBitcoins "deponeerimine teenust. Alles pärast müüja kinnitab kaubanduse lõpetamist on nad vabastatud.
 • 2FA- Kaks Factor Authentication tähendab, et iga kord, kui te logite sisse oma kontole vajate sisestada täiendava PIN-koodi saata oma mobiiltelefoni. See takistab inimestel tungimist oma kontole. Siiski ei ole see võimalus vaikimisi - sa pead lubama.
 • Logi sisse guard- LocalBitcoins on ka võimalik kontrollida, kas teil on alati sisselogimist samast brauserist. Kui sisselogimine muust brauserist juhtub, e-posti kontrollimise peavad.
 • Tugi ja konflikti Resolution LocalBitcoins on tugirühma valmis vastama kasutajate küsimustele ja ka lahendada konflikte ostjate ja müüjate vahel korral, mis juhtub.

Ühenduse arvamus LocalBitcoins

Kui lähete peamine Bitcoin kogukonna lauad (st Reddit ja Bitcointalk) leiad erinevaid arvamusi LocalBitcoins. Kuid pärast läheb üle 15 erineva ülevaateid võin öelda, et enamik inimesi öelda sama asja - Platvorm on hea, see on inimesed pead olema kahtlustav. Või nagu üks Reddit pane see: "Trades on usaldusväärsetest kui inimesed teete tehingu"

Sellepärast nüüd ma lähen näitan sulle täpselt, kuidas kaubelda kindlalt platvormi.

Kuidas kaubelda LocalBitcoins ilma saada scammed

LocalBitcoins on suurepärane platvorm siiski mõnikord kauplejate see ei ole nii suur. Lõpus päeval sa kauplemine üksikisikute nii et sa pead veenduge, et te kasutate õige ettevaatusabinõusid. Siin on lühike juhend, mis aitab teil kaubanduses ohutult.

Parim müüja

Pärast filtreerimist läbi oma müüjatele õigesse makseviisi pead valima kes sa lähed tegeleda. Ärge valige MÜÜJA põhineb hind. Mõnikord on väärt 5% rohkem, et tehingut koos rohkem lugupeetud müüja. Vaata müüja tehingute ajalugu ja näha, kuidas ta tegi minevikus.

Samuti ei Püüton osta Bitcoins, mis lihtsalt meelitada palju petturid. Selle asemel otsida inimesi, kes on aktiivselt müüa Bitcoins kuna need on tõenäoliselt rohkem legit.

Mine üle müüja profiili ja veenduge, et ta kvalifitseerub järgmiselt:

 • Ta on kaubeldavad üle 100BTC oma eluajal vähemalt 100 ametitest
 • Ta on tagasiside skoor vähemalt 98%
 • Tema kontol on üle 1 aasta vana
 • Ta on kontrollitud müüja (telefoninumber, e-posti, firma konto)
 • Ta usaldab vähemalt 10 inimest

Kui te järgite neid rangeid reegleid siis ilmselt hea. Kui sa ei leia müüja, mis sobib kõikidele eespool leidma järgmise parim asi. Idee on nõuetekohase oma kodutöö ja näen, et müüja on tegelikult lõpetatud suur edukas kaupleb varem.

Hiljem otsida LocalBitcoins "foorum, et müüja kasutajanimi. Kui ühtegi kaebust kerkib tõenäoliselt leiate seal. Kui kõik hästi läheb siis peaks nüüd olema valitud müüjaga.

Suhtlemine müüjaga

Saada teade müüjale taotlemise kaubanduse ja oodata nende reageerimist.

ÄRA:

 • Saada täiendavat teavet vastuse saamisel müüja
 • Nõus kaubelda müüja väljaspool LocalBitcoins sest siis ei kaitse LocalBitcoins "deponeerimine teenust
 • Saada oma makse andmeid muul viisil peale LocalBitcoins kirjakasti. Nr kirju, tekstisõnumeid või telefonikõnesid. Kasutage LocalBitcoins liides ainult.

Alles pärast saadate makse kaubamärgi makse tehtud või muidu te ilmselt ei lubata alates kaubandusest.

Nüüd sa ootama Bitcoins jõuda sees LocalBitcoins kontole. Kui mõni küsimus tekib proovida lahendada see müüja esimene. Ära muretse kaotada oma raha, kui te kasutada LocalBitcoins "süsteem teie arvuti on kaitstud nende deponeerimine teenust.

Pea meeles, et kui sa oled täiesti uus LocalBitcoins "power müüjad" ei taha kaubelda, sest te ei ole piisavalt tagasisidet veel. See tähendab, et sa võib-olla teha mõned väikesed kaupleb vähem usaldusväärne müüja, et juhtuma oma tagasiside siis võite tegeleda rohkem lugupeetud müüjad.

Nii et teil on - nüüd sa tead, kuidas kasutada LocalBitcoins ohutult. Järgige neid samme, ja sa oled 99% kaetud pettuse. Ka siis, kui teil on lisaküsimusi julgelt viidata LocalBitcoins "KKK lehelt. Edu!

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoini päevane aruanne: Bitcoini maksed Newegg.ca jaoks, Apriva Partners GoCoini ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoin hind tõuseb Euroopa panganduse negatiivse huviga

Post Bitcoin

Bitcoin kui kaubaartikkel: maksustamisluba?

Post Bitcoin

Kanada Bitcoini määruse rakendamine

Post Bitcoin

Hollywoodi haigla maksab häkkeritele 40 Bitcoini väärtust 17 000 dollarit arvutite väljaandmiseks

Post Bitcoin

OP-ED: Glenn Beck on hea Bitcoin jaoks

Post Bitcoin

Google Adsense alternatiivid Post Bitcoin kraan Apokalüpsis

Post Bitcoin

Bitcoini ralli võib jätkuda - kuid kas seda juhivad rohkem koolist väljalangejad kui põhialused? - MarketWatch

Post Bitcoin

Hei idioodid - sind kaotatakse kõik sinu raha Bitcoinile, Idiots - Splinter

Post Bitcoin

Google Just Hoiatus 99Satoshis (Bitcoin Faucet Update)

Post Bitcoin

Bitteni vastu Btc-e vastu võitlemine Coinbase - parim koht Bitcoinide ostmiseks

Post Bitcoin

Osta Bitcoinid koos Paypal - sammhaaval Tutorial