Kaevandamine ASICdega | Estonian.lamareschale.org

Kaevandamine ASICdega

Kaevandamine ASICdega

Seda lehekülge on uuendatud: Palun külastage postfor uusimat teavet.

Mining koos ASIC on väga sarnane kaevandamise koos GPU väheste eranditega. Alustamine järgib sama loomulikult kui GPU mäetööstuses. Järgige samme "Kuidas kaevandada Bitcoins" lehekülg, et luua oma isiklik rahakott samuti oma konto kaevandamise bassein oma valik. Peamine erinevus on see, et sul on kasutada erinevaid kaevandamise tarkvara ASIC nagu GUI kaevandaja ei ole ASIC toetust. Programm, mida ma soovitan nimetatakse BFG Miner ja saab alla laadida BFG kaevur allalaadimise lehele. Kerige alla, kuni jõuate uuemate versioonide ja avatud otsima vabastamist, mis vastab operatsioonisüsteemi sa kasutad. Te võib-olla hiirega üle ja vaadata olekuribal näha täielikku faili nimi. Lae fail ja väljavõtte see kataloog kõvakettal ja avada kataloogi fail explorer. Pärast ühenduse loomist ASIC oma masina ja võimaldab riistvara installida arvutisse, avada bfgminer taotluse.

Kui programm käivitub, siis küsib URL oma bassein. Minu puhul, ma kasutan stratum.bitcoin.cz:3333for lörtsi alagrupp, kuid need on kalduvus muuta aeg-ajalt, ja kui sa ei suuda ühendada, kontrollige oma basseinid juhised ajakohastatud aadress. Pärast seda, siis küsitakse kasutajanime ja parooli. Pea meeles, et selles valdkonnas on ka küsib teie töötaja nimi samuti. Nime ma töötajate mitmete, nii et mu kasutaja nimi on vormindatud USERNAME.1 perioodiga eraldab kasutaja nimi ja töötaja ID. Pärast seda, siis küsitakse parooli. Iga töötaja on ta enda parool ning kui te kasutate lörtsi alagrupp, siis loetletud kõrval oma töötaja nime, kui te logite sisse oma kontole.

Kui olete sisse loginud, käivitub programm kaevandamise kõik olemasolevad seadmed, sealhulgas GPU. Mina isiklikult ei soovi kaevanduse GPU nii Keerasin minu maha. Selleks vajuta "M" oma klaviatuuri ja kasutada oma nooleklahve, et valida seade, mida soovite muuta ja klõpsake "D" võti blokeerida ükskõik seadmed, mida ei ole koos, et kaevanduse. Vajuta "Enter" klahvi, et naasta peamine ekraan.

Lõpuks peaekraanilt, vajuta "S" klahvi, et sisestada seadete menüü ja "W" kirjutada konfiguratsioonifaili, mis salvestab kaevandamise teavet nii et sa ei pea seda iga kord, kui programmi taaskäivitamiseks.

Lõpptulemus peaks välja nägema midagi sellist:

Nagu näete, ma olen kaevandamise koos Butterfly Labs Little Single SC, mis on pakkuda üle 30 GH / s. Ma plaanis lisada veel üks väike Ühe- ja ühtse SC lähitulevikus.

Bitcoin Video Crash Course

Tea rohkem kui 99% elanikkonnast umbes Bitcoin. Üks e-posti päevas 7 päeva, lühike ja hariv (tagatud). 

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoini investeerimise eelised ja kuidas investeerida bitcoiinidesse

Post Bitcoin

Mt. Goxi bitcoini pankrot

Post Bitcoin

Venture Capitalist prognoosib ühe bikkiini väärtust $ 100K eest!

Post Bitcoin

Bitcoin kui kaubaartikkel: maksustamisluba?

Post Bitcoin

Intervjuu Trucoini presidendi Chris Brunneriga ja turunduse juhataja Brent Jamesiga

Post Bitcoin

Deep Web Bitcoin Mixers Recent Hack taaskäivitas Darkcoini arutelu usaldusväärsete segamisseadmete ja usaldusväärsete segamisseadmete vastu

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC MNOsid

Post Bitcoin

AsiaCoin üleminek aktsiate tõendamiseks

Post Bitcoin

Kui palju raha saab tegelikult teha bitcoini segistitelt (veebruar 2016 ajakohastamine)

Post Bitcoin

Ülevaade: minu korduvad katsed osta BTC 247Exchange

Post Bitcoin

Mündi lühinädalane bikiini hindaruanne: 14.-20. September 2014

Post Bitcoin

Juriidiline ekspert ütleb, et Indias on lubatud tavaline bitsiin