Oktoobris käivitatakse uus spetsiaalne kauplemisplatvorm BitShares | Estonian.lamareschale.org

Oktoobris käivitatakse uus spetsiaalne kauplemisplatvorm BitShares

Oktoobris käivitatakse uus spetsiaalne kauplemisplatvorm BitShares

Seal on uus Bitcoin teenuse silmapiiril: BitShares on detsentraliseeritud cryptocurrency ja osa tuletisinstrumendid kauplemise systemset tuleb käivitati oktoobris. Mõtetes taga seda uut platvormi "kuuluvad" e Invictus Innovations.

BitShares koosneb protokolli ja tarkvara nimega Hydra kolme eraldi teenused: detsentraliseeritud tuvastamise süsteem BitNames, turvalise chat ja edastamise süsteem BitCom ja peer to peer kauplemine vahetada. Vastavalt asutaja projekti, Charles Hoskinson (ka direktor Bitcoin Education Project ja juht hariduse komitee Bitcoin Foundation), nii protokolli ja tarkvara on avatud lähtekoodiga.

Investeering omakorda idee reaalsuseks tuli Hiina erakapitaliettevõttele BitFund.PE, rahastamisele keskendatud Bitcoin seotud projekte. BitFund asutaja Li Xiaoli, on ka üks direktorite Invictus.

Sarnaselt algse Bitcoin protokollist BitShares eesmärk oli detsentraliseeritud, era- ja ohutu. Lihtne on ka võtmesõnaks, kui loojad teenuse püüdlevad madala raskusastmega kasutamisel platvormi. Selle uue projekti, Invictus Innovations tahab lubada ühise investeeringute meetmete kauplemiseks vahetada. Lisaks "cryptocurrency" BitShares see uus kauplemise süsteem koosneb ka Tuletisinstrumendiks nimetatakse BitAssets.

"BitShares võimaldab uute Bitcoin-nagu cryptocurrencies mida saab jälgida ostujõud oma lemmik riigi valuuta, kuld, hõbe, õli või muu toorme," selgitab asutaja firma oma veebilehel. See tähendab, et BitShares toimib vormis tagatise tagasi BitAssets, mis omakorda on reaalne vara nagu kuld, hõbe, dollarites või teiste valuutade suhtes.

Iga BitAsset paari BitShares ühega neist muu vara, riskimaandamise väärtus BitShares sellele varale. See hõlmab BitUSD (USA dollarites) ja BitGold. BitAssets on saadaval ka Bitcoin kasutades BitBTC, kuid meeskond ei peatu siin ja kaalub juba teiste cryptocurrencies.

BitShares on mineeritud at järk-järgult vähendada tempos, ulatudes nullist vaid 12 aastat ja maksimeerides kaevandamise premeerib varakult ja on väärtus omaette.

Ja kuidas ohutust? "Puuduvad Kesk Hindepunktideks. Vastaspoole riisiko võttes tagatise / lisatagatise / usaldusel tasuta deponeerimine ehitatud iga tehingu. Tehingud on aatomi, mõlemad pooled on rahul samaaegselt ühes pöördumatu operatsioon. Iga tehing on suutnud erapooletute enesekontrolli avatud lähtekoodiga softwareso samad reeglid kehtivad kõigile. See annab BitShares enneolematu immuunsus riske maksejõuetu emitentide südametunnistuseta vahendajad, overreaching regulaatorid ja institutsionaalne manipulaatorid ", sätestab Invictus Innovations.

Mis ka käesoleva kuum uus teenus, Atlanta (USA) on tähelepanu keskpunktis oktoobril 5. Vahepeal võite leida rohkem läbi projekti valge paber.

Via coindesk.com

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin Hind: Kui Uudised on ja ei ole olulised

Post Bitcoin

9. aprill 2015

Post Bitcoin

4 viisi Bitcoini ostmiseks sularahaga Wordwide

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: Citi aruanne ja Siiditee oksjon

Post Bitcoin

Heaolu- ja fundraiserite Bitcoini loomise võimalused

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: algaja juhend

Post Bitcoin

Bitcoin pangandus: vabanemine fraktsioonide reservidest

Post Bitcoin

Bitcoin aktsepteeris: eBay integreerib Bitcoini Paypaliga!

Post Bitcoin

Kuidas kasutada Bitcoini? - lühijuhend

Post Bitcoin

Bitcoin Bear Peter Schiff paarib alla: Isegi $ 4000 juures on see ikkagi Bubble - Coindesk

Post Bitcoin

Hollywoodi haigla maksab häkkeritele 40 Bitcoini väärtust 17 000 dollarit arvutite väljaandmiseks

Post Bitcoin

Bitcon on Geld Wants Bitcoin on raha